Sealed Air Polska Sp. z o.o

Opinie o Sealed Air Polska Sp. z o.o

Sly

Jako były pracownik moge spokojnie polecic Sealed Air jako świetną firme do wspołpracy na wiele lat,przepracowałem w niej niemal 10 lat i tak świetnych ludzi ze świeczką szukac-od wspołpracownikow aż po kadre zarzadzającą. Firma jest rzetelna i uczciwa,wszystkie zasady sa jasne i zrozumiałe. Szczerze polecam prace w tej fimie.

@NBY

Ja juz dawno odeszłem,bedzie ze 4 lata. Zrezygnowałem z powodów osobistych i zbyt wielu kilometrów pokonywanych rocznie,przejazd przez Wawe to koszmar który mnie umeczył,korki..ludzie za kierownica którzy nigdy nie powinni miec prawa jazdy...i takie tam atrakcje inne. Co do stawek odsyłam do działu HR który udzieli informacji zapewne rzetelnej. Ja moge polecic z czystym sumieniem fabryke w Duchnicach bo tam pracowałem.

Judyta Nowy wpis

Zasugerował ktoś w wątku, że nowi pracownicy zarabiają znacznie mniej jako operatorzy, niż ci zatrudnieni przed 2019 r. Powiedzcie w takim razie ile doświadczony na tym stanowisku mąż, byłby w stanie razem z tym dodatkiem obiadowym realnie zarobić za taki miesiąc pracy w tej firmie?

Edzia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Dzień dobry czy firma zatrudnienia kobiet na produkcję np bez doświadczenia,bo Byłam już parę razy na spotkaniu i zawsze dostaje odmowę nie wiem jakich kandydatów firma zatrudnienia ?

Śruba Nowy wpis

Tempo pracy na hali jest chore . Wymogi są ponadludzkie i ludzie męczą się w zimie i latem - zapomnieć trzeba o TPL-ach jeśli chodzi o pomoc zwykłemu pracownikowi. Trzymają się razem i robią przekręty a nawet robią dużo rzeczy złośliwie. Nie pomagają a pensja bardzo niska.

@Śruba

Hej, ciekawi mnie ta praca na hali. Kto ustala te tempo i cele dla pracowników na hali? Czy to jakiś brygadzista, a może manager z biura? Pytam, bo ciekawi mnie praca jako młodszy operator maszyn i no umiem szybko pracować, ale też nie jestem robotem.

Julia

Posiada ktoś tutaj informacji o tym, jaka jest pensja na start dla pracownika na posadzie Młodszy Operator Maszyny, jak ma się doświadczenie około 3 lata?? Szukam detali o wynagrodzeniu, bo w sieci gdzieś wpadłam na ogłoszenie, ale no liczę na aktualne warunki finansowe. Jak jest kasa?

@Julia

Twoje doświadczenie z innych firm nie ma znaczenia, z dodatkiem do obiadu 16zł/dziennie oraz z dodatkiem za pracę w nocy, nowy operator (po 3-miesięcznym szkoleniu) dostanie z 5tys brutto. Zarobki co roku rosną wolniej, aniżeli minimalna krajowa, (według danych w KRS firma ostatni raz przyniosła zyski w 2018-roku, a więc firmy nie stać aby oferować konkurencyjne stawki). Firma dba o starych operatorów, którzy zatrudnili się przed 2019-rokiem. Oni zarabiają znacznie więcej od nowych. Nowi operatorzy, chwilę pracują i zaraz uciekają. Osobiście nie polecam tej firmy. Wyśrubowane normy, głodowe pensje, praca np. 21:45-6:00, a płacone za 8-godzin.

Marina
@Marcin

Skąd to 15 minut więcej pracy? Są jakieś dodatkowe przerwy w ramach tych 8 godzin że trzeba być 15monut dłużej w firmie? Możesz też napisać czy ten dodatek do obiadu to na konto przychodzi z wypłatą czy w formie jakiejś karty do opłacenia posiłków?

@Marcin

W związku ze specyfiką naszych maszyn, każdy nowy pracownik przechodzi 3-mięsieczne szkolenie. Wcześniejsze doświadczenie w pracy przy innej maszynie może być pomocne w szybszym nabyciu umiejętności obsługi maszyny, ale nie musi. Czasem „stare przyzwyczajenia” mogą w tym przeszkadzać. Dlatego też wszyscy nowi pracownicy są traktowani jednakowo niezależnie od ich wcześniejszych doświadczeń zawodowych. Różnice płacowe pojawiają się na późniejszym etapie, kiedy oceniane są wyniki pracy danej osoby. Firma oferuje podwyżki raz na rok (a nie za każdym razem jak wzrasta inflacja lub płaca minimalna) stąd może wynikać opinia autora, że pracownicy zatrudnieni przed 2019 r są traktowani lepiej. Wszyscy pracownicy podlegają tym samym zasadom wynagradzania. Natomiast wyższe stawki pracowników z dłuższym stażem wynikają właśnie z systemu corocznych podwyżek. Stawka oraz inne warunki zatrudnienia są podawane kandydatom podczas rozmowy rekrutacyjnej. Miedzy innymi informacja o dodatkowej, nie wliczanej do czasu pracy, czyli niepłatnej przerwie 15-minutowej, która pozwala na spokojne zjedzenie np. obiadu, który jest dofinansowywany przez pracodawcę w formie ryczałtu dziennego. Wysokość początkowego wynagrodzenia wraz z obiadami i godzinami nocnymi kształtuje się na poziomie 6 tys. brutto. Nie jest prawdą, że wszyscy nowi operatorzy „uciekają”. Prawdą jest, że nie wszyscy odnajdują się w danej pracy i jest to normalne, że niektórzy rezygnują. Aktualnie nie prowadzimy naboru nowych osób, co oznacza, że jednak „nowi” zostali.

@Marina

Pracownicy nie pracują 15 minut dłużej, tylko maja dodatkową 15-minutowa przerwę, która nie jest wliczana do czasu pracy, czyli jest niepłatna. Przerwa umożliwia dodatkowy odpoczynek lub spokojne zjedzenie obiadu. Dodatek obiadowy w wysokości 16 PLN netto /dzień wypłacany jest razem z wypłatą za kolejny miesiąc. Jeśli pracownik jest obecny 20 dni roboczych np. w miesiącu maju, otrzyma kwotę 320 PLN z wypłatą za czerwiec.

@Sealed Air Polska Sp. z o.o

"Wszyscy pracownicy podlegają tym samym zasadom wynagradzania. Natomiast wyższe stawki pracowników z dłuższym stażem wynikają właśnie z systemu corocznych podwyżek", nie mogę się z tym zgodzić, kolega pracujący 2-lata dłużej, od samego początku mojego zatrudnienia zarabiał 400zł brutto więcej, po 2 latach, On zarabiał 450zł brutto więcej (pomimo iż miałem %-towo zawsze maksymalną podwyżkę, jaką firma przewidywała), a nowi pracownicy pracujący 2-lata krócej aniżeli ja zarabiali 100-zł brutto mniej). Mniej więcej tak to wyglądało półtora roku temu, gdy ja oraz wielu innych odchodziła.

Człowiek
@Marcin

A z jakiego powodu odszedłeś z firmy? Jeśli powodem były pieniądze lub rozbieżności w zarobkach osób na tym samym stanowisku, to czy nie dało się tego wyjaśnić, czy z bezpośrednim przełożonym, czy z księgowością, czy wreszcie działem HR?

Marcin,
@Człowiek

W tej firmie nie ma możliwości negocjowania wynagrodzeń, powodem odejścia były właśnie kwestie finansowe, razem ze mną odeszło sporo osób (50% operatorów pracujący do 5-lat), gdy się przyjmowałem stawki były rynkowe, a gdy odchodziłem konkurencja w okolicy płaciła 1-tys więcej,

@Marcin,

I co teraz jeśli faktycznie tyle doświadczonych osób ubyło? To opinia wystawiona parę miesięcy po tym zapytaniu i ogólnie poruszonym wątku, jak do teraz się to poukładało? Przyszli nowi i ich przeszkolili? Tylko te wewnętrzne szkolenia występują czy wyjazdówki także są czasem orgaznizowane?

Stary

W firmie jest bałagan , sporo osób odchodzi z biura co oznacza że dzieje się nie ciekawie a zwykli operatorzy też odchodzą cały czas są braki .

@Stary

Powodem odejścia osób z biura też jest kwestia finansowa? Tam na jakie wynagrodzenie można liczyć? Podasz widełki? Czy też jest to około 6000 złotych brutto jak u operatorów - o czym wspominaliście - czy mniej? Szukam pracy biurowej, stąd te moje pytania

Operator Maszyn

Rekrutacja bardzo przyjemna. Pani rekruterka wszystko rzetelnie przedstawiła na rozmowie lepiej niż w agencji. Dwa etapy rozmów pozwalają na poznanie firmy i przełożonego. Pytania były konkretne o dane umiejętnosci pod dane zadania i mogłem się wypowiedzieć. Prace dostałem i nie żałuje. Warunki takie jak na rozmowie okazały sie w rzeczywistości

Pytano o doświadczenie, przebieg zatrudnienia, o motywacje do pracy i o to co cenie u pracodawcy,

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sealed Air Polska Sp. z o.o? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ktoś aplikuje do firmy Sealed Air Polska Sp. z o.o w mieście Ożarów Mazowiecki? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

RA

Jako były pracownik mogę polecić pracę w tej firmie. Kadra HR pomocna i miła. Niestety nie można tego powiedzieć o TPL'ach..... Powinni o i pomagać i wspierać pracowników podczas produkcji,niestety tak nie jest. Gdy coś nie ,,idzie,, na maszynie prosi się o pomoc TPL'a fakt przychodzi spróbuję ustawić (nie zawsze się da) i radź sobie sam zwolni maszynę i pilnuj człowieku sam,oby tylko wyrobić cele.... Gorzej gdy przyjdzie reklamacja to już operator jest karany. ...... Często na nocnych zmianach trzeba szukać tpl bo chodzą nie wiadomo gdzie.... Albo śpią na mistrzówce.... Szkoda,że przez takie działania pracownik ma nieprzyjemności a nie tpl... Polecam przełożonym TPL'i o zwrócenie uwagi na nich bo zamiast być wsparciem często są powodem do stresu i presji... Jako tako na 1wszych zmianach są na hali ale od 17 na drugich zmianach pełna swoboda...

@RA

Z twojej wypowiedzi wychodzi, że jesteś pracownikiem na produkcji. Możesz w takim razie powiedzieć coś o zarobkach? Jakie widełki finansowe bo nigdzie nie mogę znaleźć? Umowa o pracę od początku zatrudnienia?

Ra
@Marta

Jestem byłym pracownikiem. Jeśli chodzi o wynagrodzenie jest to indywidualna sprawa każdego z pracowników. Aktualna stawkę na ,,start,, poznasz jak pójdziesz na rekrutacje. Jeśli chodzi o widełki jak pisałem wyżej to sprawa indywidualna.:)

Roman

Nadal nie dostałem odpowiedzi na zapytanie o wynagrodzenie za godzinę dlaczego Ożarów ma stawkę 26 zł brutto Łódź dużo mniej bo nawet nie wszyscy mają 19 brutto troszeczkę marnie to wygląda przy obecnej inflacji pensja młodszego operatora na poziomie 3200 netto to troszkę mało .Czy zarząd myśli wogole o jakiś podwyżkach bo chyba nie uważacie że podwyżki po rozmowach oceniających max 5 procent jest super.Poprostu firma jest ok atmosfera też ale przepraszam nasze zarobki już nie

@Roman

Polityka płacowa kształtowana jest w oparciu o rynkowe raporty płacowe. Różnica w stawkach wynika z różnic regionalnych, stopnia skomplikowania wykonywanej pracy oraz zmianowowści (2- lub 3- zmianowa praca). Natomiast zasada wynagradzania pracowników: stawka podstawowa + premia w wysokości 30% jest jednakowa dla obydwu zakładów. Promujemy zasadę otwartości, naszym celem jest budowanie bezpieczeństwa psychologicznego oraz takiej atmosfery, aby nasi pracownicy bez obaw mogli zadawać pytania na nurtujące ich tematy i otrzymywać bezpośrednie odpowiedzi w miejscu, w którym pracują. Dlatego też jeśli pojawią się jakieś dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z przełożonym, działem HR lub Radą Pracowników.

@Sealed Air Polska Sp. z o.o

Firma cały czas trzyma się tej premii a bez niej niestety płaca jest kiepska najniższą jaka może być , jeżeli nie ma żadnej reklamacji to można dostać cała a jeżeli coś przyjdzie to zabierają ileś procent , nikt nigdy nie wie ile i za co bo nie można się tego dowiedzieć od kier . Wg pracowników podwyżka 3%,4% czyli np 0,30-0,50 gr na godz to śmiech . Coraz więcej osób zastanawia się nad odejściem.

Karol
@Stary

Słaby z matmy byłem. To jakieś 3200-3300 na rękę? Tak też pisano, że zarabia młodszy operator. Poza tym nic więcej nie ma w formie socjalu, czy organizowania bezpłatnego dojazdu do pracy?

@Stary

Zasady wynagradzania przedstawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej i każdy kandydat (oraz aktualny pracownik) może decydować czy chce pracować zgodnie z tymi zasadami czy nie. Nie ma racjonalnych powodów, aby płacić premię pracownikowi, który produkuje wadliwy towar i naraża pracodawcę na rekalamcje lub utrudnia organizację pracy poprzez częste zwolnienia. Każdy pracownik, który otrzymuje pomniejszoną premię, jest informowany o powodach tego pomniejszenia. Jeśli tak się nie stało w Pana przypadku, w pierwszej kolejności należy to wyjaśnić z bezpośrednim przełożonym lub zgłosić ten fakt do Kierownika Zakład oraz do działu HR. Dbamy o komunikację w tym obszarze, ponieważ wiemy jak ważny jest on dla pracownika.

@Karol

Podane wynagrodzenie netto jest wynagrodzeniem dla Młodszego Operatora w Łodzi. Warto podkreślić, że wynagrodzenia w naszej firmie podlegają corocznie waloryzacji w miesiącu kwietniu, w oparciu o uzyskaną ocenę roczną. Firma nie zapewnia dojazdu do pracy, ponieważ lokalizacja zakładu tego nie wymaga – dostępne są środki komunikacji publicznej. Jako benefity pracownicy otrzymują dodatek obiadowy, dofinansowanie karty Multisport, „wczasy pod gruszą”, PPE, opiekę medyczną dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie (również pakiet rodzinny), paczki oraz bony na świąteczne.

Ren

Mam pytanie czy obecnie są przyjęcia w panstwa firmie .

@Ren

Jeśli chodzi o dział produkcji i stanowiska operatorskie, to aktualnie mamy pełną, wymaganą obsadę i nie prowadzimy rekrutacji. Wszystkie inne otwarte procesy rekrutacyjne są publikowane na oficjalnej stronie Sealed Air na LinkedIn. Zapraszamy do kontaktu.

Ren

Mam pytanie czy aktualnie są przyjęcia w tej firmie .

Chyba najgorsza praca w jakiej byłem, praca: 5.45-14, 13:45-22, 21:45-6, czyli codziennie ponad 8h a płacone za 8, wypłat trzeba pilnować bo nadgodziny bardzo często nie są wypłacane, kiedyś były wypłacane bonusy za polecenie nowego pracownika, lub przeszkolenie, teraz firma z wypłatami bonusów zalega (nie wiadomo czy w ogóle zapłacą), w firmie oprócz podstawy 20,6/h dla nowego operatora (Duchnice obok Warszawy) wypłacane są dodatki 16zl dziennie, wcześniej były wypłacane od 1 do ostatniego, później od 20 do 20 (czyli 10 dni przesunięte) teraz przesunęli jeszcze o miesiąc, (więc skoro firma dodatek płaci z 40dniowym poślizgiem, wstrzymała wypłaty za szkolenia/polecenia to raczej słabo stoi finansowo i czas szukać nowej pracy), normy tak wyśrubowane, ze ludzie z kilkunastoletnim stażem po ostatnim zwiększeniu celu nie wyrabiają. Na hali w lecie panuje upał w ziemie zimno, a na halę nie można wznowić swoich ciuchów, czyli w niskich temperaturach trzeba się męczyć w ich cienkich bluzach. Na hali można pić tylko czystą wodę, zakaz wnoszenia innych napojów. Co do przerw, to aby starać się wyrobić cel trzeba je odpuścić i pracować ciągiem 8h i 15minut. Ludzie ciągle rezygnują, stąd cały czas szukają nowych pracowników. Jestem w tej firmie kilka lat i o te kilka lat za długo. Przez 3 msc okres wypowiedzenia ciężko szukać nowej pracy, ale mam nadzieję iż to mój ostatni rok w tej chorej firmie.

Jest nam bardzo przykro, że tak ocenia Pan pracę w Sealed Air. Jednocześnie pracuje Pan już kilka lat, wiec jednak musiało być w firmie coś pozytywnego, co powodowało, że nie zdecydował się Pan na odejście. Może aktualnie to tylko jakiś gorszy moment i warto go jakoś omówić, przedyskutować, poszukać rozwiązań? Pozostając jednak w obszarze faktów: Praca w dziale produkcji w Ożarowie odbywa się w systemie 3 zmianowym, zgodnie z podanym przez Pana rozkładem: 5.45-14.00, 13.45-22.00, 21.45-6. Czas 8,15 h obejmuje dodatkową 15-minutową przerwę (nie wliczaną do czasu pracy), którą pracownik może wykorzystać w dowolnym momencie. Jest to zapisane w Regulaminie Pracy i każdy kandydat do pracy jest o tym informowany. Pracownik ma prawo do tej przerwy i przełożony nie może od niego wymagać, aby z niej nie korzystał. W przypadku, gdyby zaistniała taka sytuacja, należy to zgłosić np. do Rady Pracowników, Kierownika Zakładu lub działu HR. Nowy operator otrzymuje stawkę 20,6/h plus 30% premii oraz dodatek obiadowy w wysokości 16 PLN netto/dzień. Przesunięcie wypłaty dodatku obiadowego na kolejny miesiąc zostało uzgodnione z Radą Pracowników i miało na celu: a) ujednolicenie zasad wypłaty tego dodatku w całej firmie, b) wypłacanie go za cały miesiąc, aby uniknąć korekt związanych z nieobecnościami w ostatnim tygodniu miesiąca (wynagrodzenie jest wypłacane regularnie, ostatniego dnia miesiąca). Przesunięcie nie jest związane z trudnościami finansowymi firmy. Wszyscy pracownicy byli o tej zmianie informowani podczas spotkań zmianowych. Bonusy za polecenie pracownika są wypłacane, podobnie jak bonusy za szkolenie nowych pracowników – jest to łatwe do zweryfikowania w dziale HR. Prawdą jest, że w ekstremalnych temperaturach na hali jest gorąco lub zimno. Nie jest to jednak pozostawiane bez odzewu. Dział BHP dba o bezpieczeństwo i warunki pracy i organizuje dodatkowe wiatraki lub dmuchawy. Zakaz wnoszenia innych napojów niż woda wynika z wymagań systemu BRC. Rotacja pracowników jest monitorowana na bazie miesięcznej i za lipiec wyniosła 1,8% dla zakładu FP, co jest bardzo niską wartością. Natomiast szukanie i zatrudnianie nowych pracowników związane jest z rozbudową zakładu i przygotowywaniem nowego zespołu. Jeszcze raz podkreślę, że jest nam bardzo przykro, że tak negatywnie ocenia Pan pracę w Sealed Air. Trawa nie zawsze jest bardziej zielona u sąsiada, a to, co oferuje nasza organizacja: umowa o pracę, regularne wypłaty bez opóźnień, pakiet ważnych benefitów obejmujący także członków rodziny, jasne zasady współpracy, a przede wszystkim zespół wspaniałych ludzi, jest naprawdę wartością.

Obecny

Mam pytanko to stawka godz to jest brutto czy netto ?

@Obecny

Stawka dla Młodszego Operatora (osoba bez doświadczenia) to 20,60 PLN + 30% premii = 26,78 PLN/godz. - jest to kwota brutto.

NBY
@Sealed Air Polska Sp. z o.o

To dlaczego w Łodzi mamy płacone za godz 18 zł z groszem to nawet nie jest obecna najniższa krajowa która wynosi 19,70 (nie interesuje mnie wliczanie premii), co znowu w grudniu zrobicie Ala wyrównanie do najniższej krajowej żeby się rząd nie czepiał a pracownik skorzysta tylko 1 miesiąc bo od stycznia powinna być następna podwyżka i znowu jej nie będzie

@NBY

O widzę że firma jest tak zapracowana że nie potrafi odpisać bo nie wie co ????śmieszni są

@Obecny

Brutto powiem tak że w Łodzi pracujemy za nie całe 19 zł brutto

@Roman

Bardzo prosimy o udzielanie pełnych/rzetelnych informacji. Wynagrodzenie pracownika produkcji w Łodzi składa się z 2 cżęści: wynagrodzenia zasadniczego oraz premii w wysokości 30%. Stawka dla nowego pracownika to 18.30 pln +30% premii = 23.79 pln brutto. Ponadto wypłacany jest dodatek obiadowy w wysokości 16 pln NETTO za kazdy dzień pracy. Nie jest więc prawdą stwierdzenie "pracujemy za niecałe 19 zł. brutto".

Czy w Sealed Air Polska Sp. z o.o wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Obecny

Zależy co masz na myśli , jest 30 % premii i na święta Bożego Narodzenia oprócz paczki parę złoty na karte

@Sly

Serdecznie dziękujemy !!! Każda pozytywna opinia motywuje nas jeszcze bardziej do tworzenia przyjaznego miejsca pracy, bo wtedy czujemy, że warto.

NBY
@Sly

Jeżeli jest tak fajnie to dlaczego odchodzisz, jakie są stawki za godz , czy wszyscy mają takie same czy zależy od miejsca pracy ?

@NBY

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sealed Air Polska Sp. z o.o?

Panama

Zdecydowanie tak. Jestem byłym pracownikiem firmy i mogę szczerze przyznać, że atmosfera w SA jest bardzo dobra, a poszanowanie pracownika jak również dostrzeganie jego potrzeb to codzienność. Panie z HR wraz z Zarządem cały czas starają się podnosić komfort i poziom zadowolenia wśród osób zatrudnionych.

Natalia
@Panama

A jak dawno temu pracowałeś w tej firmie? Od początku była taka dobra atmosfera czy coś się musiało zmienić? Możesz powiedzieć w jaki sposób przejawiało się to dostrzeganie potrzeb pracownika? :)

@Panama

Pracuje w firmie w Łodzi od trzech msc i przeszedłem po zakład na początku kwietnia. To byłą dobra decyzja. Atmosfera jets super - pomocni pracownicy, ekipa z ktora jestem na zmianie jest pozytywna. Wiadomo jak na poczatku sie zatrudnilem bylo ciezko bo nadgodziny i duzo pracy bo koniec roku byl, wiec komentarze byly rozne. Ale od dwóch msc jest spokojnie. Na urodziny dostalem mi band od firmy wiec fajnie :D na swieta tez sa paczki i karty, owoce, slodycze rozne herbaty na kantynie, soki tak jak bylo na poczatki.Dla niektorych to zbedne, ale dla mnei wplywa bardzo pozytywnie na komfort pracy. Jesli jakies potrzeby zglaszamy do przelozonych to sa rozpatrywane roznie czasem tzreba poczekac, ale czuje sie wysluchany.

@Panama

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszych starań.

@nowy.

Nie zachwycają się tak to jest tylko okładzina ,środek jest gorszy , nic nie można , bo nie , albo pannatoni zabrania ,albo Ożarów zabrania.jak są jakieś propozycje to nie można tego zrealizować,to się liczy bardziej .

Niestety osoby zarządzające na miejscu bardzo bronią swoich pozycji. Kolesiostwo,nepotyzm,nie dzielenie się informacjami,to normalne w Seald. Osoby które zarządzają pracują bardzo długo w firmie i robią wszystko aby w niej pozostać, Wszystkie stanowiska między sobą rozdzielone, trzymają się razem, niszczą każdą osobę która jest samodzielna lub ma talent. Wszystko załatwiane jest po przez kolesiostwo. A co do Pani z kadr, tak,potwierdzam jej arogancje. Jeśli dobrze pamiętam to Ania. Ogólnie po każdej rozmowie z osobami zarządzającymi można poczuć się jak na polu lub u Pana Zdzisia w firmie. Mocno odradzam pracę w Sealed.

Krych

Czytając opinię mam dziwne uczucie że masz toksyczne nastawienie niepoparte faktami. Jeśli poparzeć to pracują tu ludzie z długim stażem i rotacja jest niebywale niska. Sam doświadczam znakomitej atmosfery i jesli ktoś chce pracować to atmosfera kompensuje wszysko. Chyba nie poznałeś się jeszcze na innych firmach.

Romek

Jak widać to nie pierwsza firma, która nie doceniła twojej samodzielności i talentu, skoro musisz wysilić pamięć by przypomnieć sobie imię Pani z kadr. Jestem pewien diamencie, że znajdziesz dla siebie miejsce w którym zabłyśniesz. Powodzenia!

Olaf

To ze chcesz pozostać w firmie to raczej normalne, oznacza to również ze zależy ci na dalszej współpracy i widzisz się dalej w strukturach organizacji. Jeśli masz talent to prędzej czy później kierownictwo to zauważy. Natomiast jest jedno ALE, najważniejsze jest podejście do pracy, współpracowników, wzajemne poszanowanie i ogólnie rozumiana kultura osobista. Jeśli grasz przez pierwsze kilka miesięcy aby tylko dostać kolejna umowę to kończysz prace wylewając swe żale w internecie, tracąc tym samym bardzo szybko pamięć jak na imię miała osoba która piastuje jedno z najważniejszych stanowisk w tym regionie, która to pracuje w kadrach. Nie życzę powodzenia, proponuję jedynie więcej lodu na głowę.

@Olaf

Pracowałem w firmie ponad 5 lat, widziałem wiele w tej firmie, na pewno nie widziałem aby awansowali ludzie z talentem lub ambitni, za to widziałem kolesiostwo,wygryzanie zdolnych pracowników itd. Oczywiście jest to normalne,że pracownik który chce zostać stara się i pracuje jak najlepiej, jednak kiedy osoby zarządzające,które tylko dzięki starym układom są na swoich stanowiskach i robią tylko pod siebie to jest różnica. To w tym wszystkim jest straszne, że osoba o kompetencjach Pani Ani piastuje takie stanowisko, oczywiście wiemy czemu..... Patrząc po komentarzach, nie jestem pierwszy który tak uważa.

@Romek

Nie byłem pewien imienia ponieważ,już ponad 2 lata temu odszedłem . Całkiem przypadkiem wpadłem na tą stronę.Ta strona jest dla wyrażania opinii, opinie mogą być pozytywne,negatywne lub neutralne. Twoja odpowiedź,właśnie pokazuje jakie diamenty pozostały w firmie. Również życzę powodzenia.

Rysiek

Mariuszku, Daj spokój, 5 lat nie pracowałeś tylko kilka miesiecy. Zycze ci zdrowka!

nowy.

Nie ma co narzekać- praca na produkcjach taka jest. Pracuje w Łodzi od niedawna na agencji - sporo pracy jest ale godziny ponad normę mam wypłacane do tego dodatek za posiłek i premia jest co miesiąc wiec całkiem spora sumka. Jak się chce można zarobić. ciuchy, buty i rzeczy do pracy są od razu. Umowę mam co msc narazie potem może na firmę na dłużej. sa różne dodatki na przerwach czy owoce czy herbaty napoje i inne. W poprzednich zakładach tego zwykły produkcyjny nie miał. zobaczymy jak będzie dalej.

Małgorzata
@nowy.

No praca na produkcjach zawsze jest dosyć ciężka. No super ogólnie, że wszystko masz wypłacane. A ile wynosi ta premia co miesiąc?

@Małgorzata

Teoretycznie 30% praktycznie robią wszystko by uciąć premie, dużo jest niezgodności na paskach i trzeba pilnować bo często tną na kasę ????

@Stary

nie spotkałem się z cięciem premii od tak. Fakt jest 30 i wiecej. Premia najwiecej zabierana jest jak nie ma cie w pracy.

Aneta

W sensie L4 czy urlop?

Kazia.
@nowy.

Też tak myślałam ale wierzcie mi tak nie jest ????są lepsze zakłady i kadra kierownicza ma szacunek dla pracownika bo tu nie ... Ale to jest moje zdanie ????

Kazia

Witam . Jestem byłym pracownikiem tej firmy ... Tpl pan .. M ... Nie przedłużył mi umowy serio myślal że jest lepszy odemnie ????????????teraz przynajmniej przełożeni mają szacunek do mnie do pracowników nie traktują ich jak robili ????i wierzcie mi dzięki temu. Panu dużo osób odejdzie ????????????pozdrawiam i dziękuję

Roman

Pracuje w firmie już jakiś czas ostatni okres był dość ciężki wiele zamówień dużo nadgodzin troszkę rozczarowało mnie podejście kierownictwa do pracowników .Sytulacjie wymuszania na pracownikach przekraczania norm oraz pracy w nadgodzinach słaba organizacja pracy przez liderów którzy co tu dużo mówić dbają o swoje premie i swój wizerunek .Podkreślam bardzo fajny zespół pracowników produkcji szkoda żeby ludzie zaczęli uciekać bo jest tu i wiele pozytywów może nie tylko kijek ale i marchewka by się przydala

@Roman

Można wiedzieć o jaki oddział chodzi?

@Roman

Szanowny Panie, Sealed Air Polska Sp. z o.o. posiada 3 fabryki w Polsce - aby móc się odnieść do Pana opinii i mieć możliwość zareagowania, prosimy o informację, której fabryki ona dotyczy. Dbamy o zgodność z przepisami prawa pracy i dokładne rozliczanie czasu pracy, a praca w nadgodzinach jest zwykle uzgadniana z pracownikami, wykonywana za ich zgodą i wynagradzana. Oczywiscie, jak w każdej firmie, mogą zdarzać się okresy o większym natężeniu pracy. Zgadzamy się natomiast z Pana opinią, że w naszej firmie pracują fajni i wartościowi ludzie.

Witam, Zauważyłem w opiniach że nie ma busa pracowniczego z Warszawy jednak komentarz był z 2020 r. Czy coś sie zmieniło w tym temacie?

@Zainteresowany

Dzień dobry, aktualnie nadal nie nie oferujemy busa z Warszawy, ponieważ nasz zakład jest zlokalizowany w miarę bliskiej odległosci od stacji kolejowej (przejście od stacji do zakładu zajmuje ok.15 min.) Ponadto osoby dojeżdzające z Warszawy stosują tzw. car sharing czyli dojazd jednym samochodem w kilka osób. Zapraszamy do nas - spoób na dojazd na pewno się znajdzie.

Maciej.

Witam. Przejeżdżam niemal codziennie obok zakładu. Widok stojących silosów zastanawia mnie czy jest tam dział ekstruzji folii. Gdyby ktoś odpowiedział na moje pytanie byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

@Maciej.

Szanowny Panie Macieju, Sealed Air jest producentem piany polietylenowej. Tak jak Pan słusznie zauważył obecność silosów jest związana właśnie z ekstruzją piany polietylenowej. Mamy także dział konfekcjonowania rękawa foliowego, który ekstrudowany jest w innych naszych zakładach. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Sealed Air Polska Sp. z o.o - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Sealed Air Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sealed Air Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sealed Air Polska Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sealed Air Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sealed Air Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sealed Air Polska Sp. z o.o