Poz Inwest Sp z o.o. S.K. -Developer

Wiry

Opinie o Poz Inwest Sp z o.o. S.K. -Developer

F 2012-08-09 01:16:38
Tragedia, na początku wydaje się wszystko ok, potem rzeczywistość niestety jest inna. Materiały nie należą do najlepszych, z których deweloper buduje. Wykonawcy, z którymi współpracuje deweloper budzą skrajne emocje od śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do płaczu. Niestety przy kolejnych spotkaniach dotyczących tego samego to już tylko płacz pozostaje. Nasz malarz jak zobaczył ściany, które ma malować to tylko sobie zaklął. Miało być pięknie bez gipsowania, a skończyło się jak zawsze. Przykłady można mnożyć tandetne drzwi, okna, mało miejsc postojowych itd. Niech tylko nikogo nie zmyli nazwa osiedla bo parku próżno tu szukać, baaa nawet zieleni nie ma. Przyjeździe też obowiązkowo w nocy to zobaczycie jak jest oświetlone osiedle, właściwie brak oświetlenia. Problem dotyczy nowszej części osiedla. Gdzie lampy są prywatne i wielu oszczędza na kosztach. Strach wychodzić z mieszkania po ciemku. Jeżeli ktoś już popełnił ten błąd i kupił mieszkanie u tego dewelopera niech weźmie dobrego fachowca na odbiór mieszkania i uważnie spisze protokół odbioru mieszkania.
Zostaw swoją opinię o Poz Inwest Sp z o.o. S.K. -Developer - Wiry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poz Inwest Sp z o.o. S.K. -Developer