Opinie o Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula w Orzech

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula w Orzech

Palis44 Nowy wpis

Słuchajcie ja z innej beczki uważajcie na Pana własciciela buduje dom w Świerklanach jeżeli cokolwiek u niego będziesz wykonywać poprość o płatosc z góry ...facet poprostu nie przyjeżdża i nie płaci ,ucieka

TS Nowy wpis

Jak niżej, nie polecam również współpracy z Nimi, (usunięte przez administratora)

Marek Nowy wpis

Kierowcy sobie chwalą prace w firmie?

Wiktor Nowy wpis

Tak spokojnie się tu zrobiło czy dlatego, że jest dobrze? Warto aplikować? Jak zarobki?

Czy po rozmowie w Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
były

a tu państwu przedstawiam działania tego człowieka - wystarczy wpisać w CEIDG jego adres domowy- tam były zarejestrowane 4 firmy, teraz ten gość działa po przykrywką spółki która prowadzi inny gość który jest prezesem w 3 innych spółkach: (usunięte przez administratora)

pracownik kierowca

ma również postępowanie karne za nie wpuszczenie PIP=u na zakład jopka gdzie ukrywa inne pojazdy i tam ma warsztat, może uda się gnoja posadzić po interwencji z ministerstwa

pracownik kierowca

powyżej podałem maila: złożyłem zawiadomienie do prokuratury, człowiek pod jednym adresem miał kilka firm, i zakazy sądowe wedle CEIDG tam możecie sprawdzić, teraz na inna osobę założył spółkę, komornik przekazał mi informacje że ma po parę baniek długu w skarbówce, ZUS, oczywiście mi też składek nie opłacał, złożyłem również zawiadomienie do Ministerstwa Sprawiedliwości, bo bowiem okazuje się że w tym kraju można prowadzić działalności gospodarcze na oszustwach, składać zawiadomienie do prokuratury w Tarnowskich Górach to właściwa siedziba na wznak zarejestrowanej 5 działalności o nazwie spółka

Fran

(usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora). Niewypłacalna (usunięte przez administratora) Obiecuję złote góry po czym wykorzystuje pracowników. Obcina wypłaty na czym się da. Nie szanuje ludzi. Prowadzi 2 albo 3 firmy z wspólnikiem. Przestrzegam

wynagrodzenie

Witam, czy ktoś wie gdzie ten człowiek może mieć ukryty majątek, nie wypłacone wynagrodzenie itp, kilka spraw w sądach pracy, pozdrawiam: proszę info na melia wraz z podaniem nr. telefonu : roberto355@poczta.fm

Marzena

@Mario, przedstaw proszę szczegółowo sytuację w firmie. Czy jesteś tam aktualnie zatrudniony? Piszesz o tym, że pracodawca nie wypłaca należnego wynagrodzenia, czy takie sytuacje często mają miejsce? Może to jednorazowe opóźnienie? Jaki rodzaj umowy oferuje firma?

Mario

Przestrzegam wszystkich przed tym prostakiem nie stać go na pracownika jest niewyplacalny. Samochody w stanie tragicznym totalne trupy. Łeb nie ma pojęcia o transporcie typowy wiejski cwaniak bez grosza udający biznesmena. Nie podejmujcie u niego pracy bo będziecie pracować charytatywnie a cwaniaczek będzie się śmiał.

albin

piotr_21 - 2011-11-08 19:35:48 Z daleka od takiego człowieka [usunięte przez moderatora] Poprzednią pozytywną opinie chyba napisał on sam. Nie wypłacalny koleś ! Praca od zmierz (usunięte przez administratora) do świtu 12/13h. Czasem i soboty i niedziele :) ! zgadzam sie z tom opiniom powyżej człowiek nie ma rozumu i w dodatku małolat nie ma kasy żeby ludziom wypłacic wypłaty [usunięte przez moderatora] nie dorusł żeby prowadzic firmę

piotr_21

Z daleka od takiego człowieka [usunięte przez moderatora] a ! Poprzednią pozytywną opinie chyba napisał on sam. Nie wypłacalny koleś ! Praca od zmierzchu do świtu 12/13h. Czasem i soboty i niedziele :) !

Zostaw merytoryczną opinię o Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula - Orzech

• Jak się pracuje w Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula?

Zobacz opinie na temat firmy Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Abs - Trans Spedycja Międzynarodowa - Mateusz Cenula
  • Bytomska 27B