Bitron Poland Sp. z o.o.

Opinie o Bitron Poland Sp. z o.o.

Szukacie i szukacie

widze nic sie nie nauczyliscie, dalej szukacie pracownika na stanowisko inzynier procesu, ile razy wysylalem cv tyle razy kandydatura odrzucona. Już kij gdybym nie spelnial wymagań, albo nie mial o tym zielonego pojecia. Mieliscie mnie na wyciagniecie reki, a tak dalej szukacie. Pytanie tylko kogo/czego? może niemożliwego? nie mniej jednak powodzenia ;]

Inzynierka
@Szukacie i szukacie

Szanowny panie do tego trzeba mieć odpowiednie aparycje wiedzę i doświadczenie najwyraźniej których pan nie posiadasz.

Inzynier
@Szukacie i szukacie

Oni szukają tylko inżynierów z północy polski

Kaxik
@Szukacie i szukacie

Wrócimy do tematu w lipcu. Wyślij Cv jeszcze raz ale pod koniec czerwca

Kenio
@Inzynierka

Przecież ci napisał że spełniał wymagania i ma wiedzę, więc czego nie kumasz? Widać że czytanie ze zrozumieniem kuleje u ciebie mości inzynierko

Janusz Rotterdam

Ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora) wyzyskiwać, praca w tej firmie to czysta (usunięte przez administratora) !! Na zachodzie mało kto mniej niż 2 tys euro na rękę zarobi a wy nie macie nawet tysiaka euro ! Przecież to ochłapy ,żałosna jałmużna!! Przemyślcie to sobie! Pozdrawiam z Holandii.

Zdzisław hujogrom

Ale ukraincy w tej firmie są z Kwidzynia

Maly

Czy to prawda że w bitronie pracuje więcej ukraincow niż Polaków i są lepiej traktowani?

byłypracownik
@Maly

Tak jak sie przyjmowałem to było mniej wiecej 50/50 gdy odchodziłem to 25/75 dla ukrainy a chodził słuchy ze maja jeszcze bardziej zredukować polskich operatorów. Co do traktowania to i tak i nie z jednej strony ukraina ma wyyjebane na normy ilosciowe i jakosciowe i to przechodziło w sumie bez echa w przypadku polaków oo to juz była lekka zjeba. No chyba ze ktoś z ukrainy przegiął to znowu w drugą strone niepatyczkowali sie tylko do domu juz tu nie pracujesz.. ale ogolnie to mieli liepiej niz polscy.

Prawda
@byłypracownik

Prawda jest taka, że UK zawsze wyrabia normy przed czasem. To Polacy są w czarnej (usunięte przez administratora) Ciągle narzekają i roszczeń tysiące. Najlepiej jakby wynagrodzenia płacili za leżenie. Bądźmy obiektywni.

@Maly

Obecnie na produkcji pracuje 500Ukraiñców i około100 Polaków...I tak, Ukraińcom zmieniono normy na niższe niż te które obowiązywały polskich pracowników dawniej ,Ukraińcy byli i sa lepiej traktowani niż Polacy .Trzeba dodać że obecna sytuacja nie jest spowodowana wojną na Ukrainie tylko niezrozumiałą dla mnie polityką pracodawcy i trwa od około 4lat

Angelika85
@Maly

Tak to prawdom jest ,jako Ukrainka masz tez duzo latwiej się dostać do pracy i mniejszy zakres działań i niższą normę do wyrobienia. Niestety taki mamy klimat .

polka
@pracownik

Powinniśmy budować domy dla biednych Ukrajincow i pracować na nich. Oni stracili wszystko a my powinniśmy im służyć

Monter

Brak

Brak

Iwo

Od jakiej stawki zaczyna nowy pracownik ?

Rysiek
@Iwo

Jeśli nie masz znajomosci to daruj sobie ta firmę! Zostajesz (usunięte przez administratora) a jak się zwolnić będziesz chciał to dyscyplinarkę dostaniesz!

Chudy
@Rysiek

Lepiej załóż firmę to będziesz doił Bitron. Ważne ze znasz Ryszarda ;)

Paulina
@Rysiek

Dyscyplinarki bez powodu się nie daje. Ktoś coś przeskrobał i nie chce się przyznać? :)

Lepsze niż Polak

Rafał

Pracuje się jak ślepy z głuchym. Ty mu tłumaczysz on nic nie rozumie a wszyscy to mają w(usunięte przez administratora)

She
@Rafał

Lepiej bym tego nie ujęła

Jak nieroby z ukrainy dostały umowy i płatne chorobowe to już 11 siedzi na L4. Wcześniej nie opłacało im się chorować, przychodząc do pracy mając koronawirusa z 38 stopniową gorączką i zarażać wszystkich dookoła. Polskiemu pracownikowi oczywiście dalej nie przedłuża się umowy bez powodu, lub podając bzdurne argumenty. Za chwilę zostanie tu sama ukraina.

Ona

Czy kobiety jezdza paleciakami?

Big pen
@Ona

Jak mają ochotę to jeżdżą, jak chcą fleta to mają, co chcieć więcej, wolność wyboru

rojek
@Ona

Moja mama np jeżdzi do pracy na widlaku, czasem z paletą żarcia wraca, albo karmy dla psa. Oczywiście ładuje sprzęt w robocie.

Anonymus
@Ona

W odniesieniu do Bitronu mogę wam powiedzieć, że jedną z pięt achillesowych autokracji jest to, że w tych systemach nie ma ludzi, którzy mówią prawdę władzom lub którzy posiadają umiejętność mówienia prawdy władzy i myślę, że to jest coś, co widzimy w Bitronie

Asdaf

Jak atmosfera na CNC ? Wypowie się ktoś w paru zdaniach? Pozdro

Operatorka
@Asdaf

Bardzo fajna i dobre zarobki. Miesięcznie wyciągam około 5 tysięcy na rękę bez nadgodzin. Dwa lata stażu.

Operator
@Operatorka

Ja zarabiam 9000 i się nie chwalę tym na gowork. Aha 9000 na ręke (a mam dwie)

Byla

Jak się pracuje jako zwykły pracownik to o wielu rzeczach się nie wie.Zależnosciach,układach,kto za kim stoi.Ogolnie jedna wielka klika,a zwłaszcza panie kierowniczki w białych fartuchach.Stracone zdrowie i tyle

Posmarowana parówka

Nie gadajcie głupot czym wyżej tym kwidzyn, czym niżej to algida

Big pen

Stanowiska które opisałaś to raczej to samo, tak że smaruj wargę!!!

Kebab

Normalnie, siorbiesz bobra i wtedy zależy gdzie będziesz pracować

Kandydatka

Hejka. W przyszlym tygodniu mam rozmowe o prace. Nie wiem jeszcze na jakie stanowisko: operator procesow elektronicznych, operator linii SMD, operator procesow wtryskowych. Chcialam zapytac jak wyglada szkolenie na kazde to stanowisko jesli mozecie napisac bede bardzo wdzieczna :) Mam zle doswiadczenie z ostatnia firma, gdzie po BHP od razu puscili mnie na maszyne bez przeszkolenia. Dzieki bardzo i prosze bez hejtu :)

Kropek

Jak by Pulimeno pozbył się tych kartofli z pomorskiego to by się pieniądze na wszystko znalazły...nawet po 3 zł by wszyscy dostali ;) A jak już ma zatrudniać ludzi za takie pieniądze to niech to będzie ktoś kto budzi respekt wśród specjalistów a nie sami pozerzy co bez leków ledwo funkcjonują. Przeczytali parę książek jak podnieść swój self confidence, siedem kroków jak zostać menadżerem i czują się lepsi od innych. Ten (usunięte przez administratora) co nie może żyć bez solarium i testosteronu niech weźmie swojego łysego "przyjaciela" ze (usunięte przez administratora) oczkami na następną wizytę u psychiatry/neurologa o skorygowanie diagnozy i dawki leków bo czasem jak się was słucha to człowiek ma wrażenie, że wam za dzieciństwa za długo koledzy w kiblu łeb w wodzie trzymali i my musimy teraz codziennie żyć przez 8h z waszymi niedotlenionymi mózgami.

Co

O kim mowa? XD

Ciasny Wiesiek

Uwielbiam jak mnie Wszyscy (usunięte przez administratora) i na mnie sikają. Lubię oddawać swój tyłeczek do ostrego piastowania przez solidne knagi kierownictwa.

Ciekawy

Czy warto składać CV do HR? Mają dużo ogloszen coś może ktoś powie w tej kwestii? Duza rotacja?? Jakie zarobki?

Marian
@Ciekawy

Jak jesteś z Kwidzyna to awans masz załatwiony. Pracuje ten kierowniczek jakości z Kwidzyna? Czy połapali się ze nadaje się sadzić ziemniaki?

Ciekawy
@Marian

Ja się serio pytam ile można wyciągnąć w HR, nie znam nikogo w tej firmie. 5 tys netto jest możliwe?

Praca elegancka oczywiście na Watta . Jako młody pracownik firmy zewnętrznej lekko potrafię zarobić 5/6k na rękę wiec nie marudzicie misie ????

Jakość

Na jedności tez elegancka praca i płaca pod warunkiem pochodzenia z Kwidzyna. Wiem bo widziałem wyciek płac.

Baran
@Jakość

Top 10 to zarobki ludzi z północy i słynne miasto Kwidzyn i okolice, szkoda ze wykształcenie nie idzie w parze ;)

Papcio
@Baran

Pewnie chaty i auta pokupywali za budowę nowej hali i przebudowę fachowcy z północy. Ciekawe kiedy Włoch się zorientuje jacy to szpecy od wyciągania kasy xd

Tak to prawda . Ta ukraińska szma.. poleciała do niego jak pies do kości . Szkoda słów . Ogólnie ten Mateusz to niezłe ziółko podobno pisze do każdej dziewczyny z eldomu… trzeba uważać na niego albo niech on uważa sam bo ma narzeczona która nic nie wie ..

Zostaw merytoryczną opinię o Bitron Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bitron Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bitron Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 318.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bitron Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 56 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bitron Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bitron Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bitron Poland Sp. z o.o.