artimex ARTUR ZAGÓROWSKI

FIRMA NIE WYWIĄZUJĄCA SIĘ ZE SWOICH ZOBOWIĄZAŃ
anonim 2011-10-31 09:50:26
PRACODAWCA NIE WYPŁACA PENSJI NA CZAS
artimex 2012-05-06 21:43:55
Wiec dlaczego jesteś anonimowy ? skoro się z czegoś nie wywiązalisimy??? to zapraszam do otwartej dyskusji na ten temat!!! Bo skoro znasz firmę to wiesz że nie lubi rozmawiać za plecami i jest otwarta na wszelkie propozycje -)
Artimex 2012-05-06 21:51:00
Drogi
( NN) Niewiem skąd masz takie informacje ,Rozumiem konkuręcja jest duża ,no ale przez obrabianie komusi [usunięte przez moderatora]nie zarobisz . No ale jesili bardzo chcesz to przedstawię ci kwity jesili tylko się przedstawisz bo takowe posiadam w przeciwieństwie do ciebie.
były pracownik 2012-10-14 18:53:12
Niekompetentny pracodawca, nie płaci na czas zarobionych pieniędzy, [usunięte przez moderatora] pracowników. Zmienia warunki w trakcie trwania umowy, którą zawiera ustnie. Nie chce rejestrować pracowników i [usunięte przez moderatora] ich naiwność i trudne sytuacje życiowe. Nie polecam nikomu takiego pracodawcy.
artimex 2012-11-29 18:38:55
w odpowiedzi na twoje rzekome zarzuty przyznam ci racje co do terminu płatności zdarzają się nieco

opóznienia lub przesunięcia lecz zawsze jest to jasne dla pracowników ,podwykonawców ,osób współpracujących
Proszę cię również o nie pomawianie mnie oto że cytuję(nie chce rejestrować pracowników) panowie przychodzący w sprawie pracy pierwsza rozmowa :nie mogę być zatrudniony...alimenty ,kredyty ,komornik w takim razie radzę załóż firmę lub pracuj na zlecenie ,nic na to nie poradzę .
Czy do trudnych sytuacji życiowych uznać można (alkoholizm, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo ,lenistwo) to tylko pogratulować.
Chcących pracować ! i zarabiać zapraszam reszcie dziękuję
artimex 2012-11-29 18:51:01
Drodzy przyszli pracownicy chcący podjąć pracę ,pomyślcie również o pracodawcy u którego zamierzacie pracować .Zanim pracodawca zatrudni pracownika musi wysłać go na badania lekarskie ,bhp, wysokościowe itd w zależności od zawodu. Jednym słowem zainwestować , a „pracownik majowy” ma to za przeproszeniem gdzieś bo on myślał że jak przyjdzie do pracy i posiedzi tam parę godzin to już zarobił a że to była praca na akord to zapomniał amnezja .
Pozdrawiam Artimex
artimex 2013-07-12 20:21:52
witam wszystkich zainteresowanych , aktualnie nie szukam pracowników, także niema co się rozpisywać
artimex 2013-07-12 20:25:38
upadłości ,bankructwo ,życie
pozdrawiam
artimex 2013-08-08 11:39:23
pensji brak jak i zatrudnienia brak pozdrawiam
artimex 2013-08-13 08:36:21
nic się nie odbywa ! droga administracjo serwisu po co te zbędne pytania...pozdrawiam artimex
anonim 2013-10-06 08:32:32
jest kawał[usunięte przez moderatora] i robi ludzi w balona jak tylko idzie kasa i [usunięte przez moderatora] na maxa
artimex 2013-10-10 23:17:25
popieram trzymaj tak dalej
tip-top 2014-02-06 10:58:23
proszę o pilny kontakt
artimex 2014-12-10 09:07:18
firma zbankrutowała nie istnieje
Zostaw swoją opinię o artimex ARTUR ZAGÓROWSKI - Junoszyno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie artimex ARTUR ZAGÓROWSKI