logo Submet AS

Tczew

Opinie o Submet AS

Submet 2016-01-13 10:13:35
Witam,
Potwierdzam - umowa w firmie norweskiej, zakwaterowanie z wyżywieniem na campach, koszt odciągany od wynagrodzenia.
KLIMEX_LG 2016-02-17 23:40:55
Ja dostalem stawke 178 NOK/h. Niby niezle gdyby nie potracali 295 NOK/dzień za wyżywienie, jak jeszcze od tego odliczylem kase za bilety to wyszly smieszne pieniadze :/
Jednym slowem - kiszka. Nie polecam. No chyba, że ktos ma ochote pracowac w Norwegii za 7 tys. zł/miesiąc
xxx 2016-03-03 12:37:39
Załatwiają przejazd ,ale koszty potrącają z twojej wypłaty,przeważnie załatwiają bilety na ostatnią chwilę przez co są dużo droższe,miesięcznie nie wychodzi nawet 8 tys.złotych,a praca nie jest w Alesund tylko w okolicach(Sovik,Brattvag)
norek 2016-08-11 16:24:38
A jak to jest z mieszkaniem, słyszałem że zabierają z wypłaty 1500 nok za tydzień czyli wychodzi 6000 nok za miesiąc? I jak jest z wyjazdami?. Jeżeli zjeżdżasz do polski to oczywiście nic wtedy nie dostajesz, a jak jest w tym czasie ze składkami, ubezpieczeniem i urlopem płatnym?
kafel 2016-08-13 20:33:53
7000 to jest według ciebie "nieżle"? Czy ty jesteś poważny? Pracowałeś pewnie w jakimś PGRze wcześniej?
KLIMEX_LG 2016-09-13 17:39:34
potracaja ponad 2000 nok za tydzien wiec nie wychodzi 6000/m-c tylko jakies 8500/m-c. ubezpieczenie masz caly czas - w kraju tez. w tej firmie nie ma czegos takiego jak urlop platny - jest rotacja przykladowo 6/3 tyg.( godziny ktore wypracowales np. w 6 tyg. sa rozbijane na okres ktory byles w polsce miedzy wyjazdami)
KLIMEX_LG 2016-09-13 17:40:00
Abdykacja 2016-09-22 23:35:16
Powiem tak,,,,z Submet construction,zmienmy na Submet dziewica(nirwyplacalny zespol gamonii,pierwsz raz w historii monarchy(myta),oglosili ze maja. slabe libido.Darmozjady z Tczzewa,,,.,,
byly pracownik 2016-09-25 19:47:39
submet skonczyl sie przez kierownictwo muzeum gluwnie i majstrow nieudacznikow na czele rudy kturego ta budowa przerastla pan karamba darmozjad pierwsza klasa facet tylko stworzony do pieniedzy brania pan benthe zero wiedzy praktycznej tylko teoria i cala reszta tego biura oczywiscie na muzeum ludzi co niekturzy terz nienadawajocy sie doniczego tylko do picia alkocholu i oczywiscie dzadki czekajace na emeryture poco takich trzymac blokowac miejsce drugim i lepszym
tomasz 2016-10-04 09:39:25
Firma podobno upadła.Teraz powstaje nowa .A gdzie są pieniądze FERIEPENGE( około 50000 nok9cały rok 2015 i połowa 2016
)? Czy ktoś coś wie na ten temat.
radek 2016-10-04 09:45:05
Ja mam tylko pytania czy ktoś się zgłosił do pracy jako monter rurociągów okrętowych?
Zostaw swoją opinię o Submet AS - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Submet AS