NSL OSTLANDED

Oslo

Opinie o NSL OSTLANDED

Racza 2009-09-11 16:22:37
Jest to firma ktora jest kierowana przez szweda ktory aby sie wykazac przed norweskim pracodawca gania polakow po calym oslo i okolicach objecujac nadgodziny a placi jak za normalne. Faworyzuje [usunięte przez moderatora] a polakow ma za smieci.
Anonim 2009-09-11 17:44:26
Pracowalem tam. Jedno wielkie bagno jak nie wlazisz w[usunięte przez moderatora] to jestes stracony. Banda cwaniaczkow.
anonim 2009-09-14 13:40:55
Banda [usunięte przez moderatora]. Jeszcze jak byl czarny do sie za chlopakami wstawial a teraz kazdy orze jak moze. Nie polecam
Racza 2009-10-12 14:53:12
No zgadzam sie jak byl "czarny" to jeszcze mozna bylo cos zalatwic a teraz jedna wielka [usunięte przez moderatora]!!!
Czarny 2009-11-07 13:59:35
Milo mi ze niektorzy pamietaja o mnie. Pozdrawiam chlopaki i 3 majcie sie :) Krzysiek.P
dula 2016-04-20 21:02:29
czy oni teraz jakieś wyjazdy proponują? dziwne, nie mogę nic o nich w sieci znaleźć konkretnego info...
Zostaw swoją opinię o NSL OSTLANDED - Oslo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSL OSTLANDED