Opinie o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex-Employment B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex-Employment B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

mariusz

powiem Wam tak firma nie jest zla w porownaniu do innych bylem z dziewczyna i zmenilismy byla to zla decyzja mozna trafic duzo gorzej jesli masz motywacje i checi do pracy Flex jest ok no jesli przyjechales do nl w innych celach to miej pretensje do siebie.

KASIA

(usunięte przez administratora) nie zapewniający godzin... !

roxanee

planuje wyjechac do pracy z tej firmy moze w grudniu moze wstyczniu 2014 jest ktos chetny ? bo nie chce jechac sama : roxanaofficial@w.pl

baterflay

witam, planuje wyjechac przez ta firmę jak jest z praca?

Bolek69
@baterflay

Ludziska szukam obiektywnej opinii na temat flex-employment od osob ktore tam poprostu pracuja i zyja a nie od osob ktore maja uklady i znajomosci badz podpadly w biurze i teraz w rozpaczy sypia negatywami.

?

Dokladnie tak jest. Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Chcecie dokładać do ich interesu, to sie tam zatrudnijcie ;)

kasiula30

witam dzis dostalam oferte wyjazdu do pracy tej firmy czy ktos tez wyjezda w ten weekend?niewiem co robic opinie sa rozne...prosze o kontakt na maila: kasienka259@wp.pl

zainteresowana

Czy mógłby ktoś dać szczerą opinię na temat tej firmy ?

?

- 2013-08-24 10:46:05 Witam. Pracuje juz tu dwa lata i nie polecam nikomu. Wszystkie negatywne opinie na tej stronie są prawdziwe. Pisze to żeby was ostrzec a wy zróbcie jak chcecie. Ja nie napisze dlaczego ale mam teraz tu dobrze. Jest grupa ludzi która (usunięte przez moderatora) lubi i oni maja wszystko w tym ja. Reszta to niewolnicy zarabiający na hotel... Pozdro. Nie przyjeżdżajcie tuPrawda konrado bo ja pracuje tu 4 lata:D

rumcajs

witam. mam tam jechac do pracy 22.08 tj. po jutrze. co sadzicie jechac czy nie? pani powiedziala ze jest 8,3 euro na czysto i oprócz tego to tak jak piszecie z tymi oplatami 85, 21 ubezp i za dojaszdy. jechac czy nie/ :)

martyna

Witam dostałam oferte pracy w Holandii przez firmę Flex Employment. Proszę o szczere info na forum ponieważ w Poniedziałek muszę być w biurze w Oudenbosch. Czy rzezcywiście nie ma pracy? To po co w takim razie ściągają ludzi jak nie ma zapewnionych godzin wiadomo każdy jedzie zarobić euro a nie na wakacje. Jak czytam opinie na forum o tej firmie to zastanawiam się czy jest sens

3ben

TEraz oferują pracę na stanowisku biurowym, jako logistyk. PO tych oponiach zastanawiam się, czy jest sens tam startować. Niby opinie tyczą się innej pracy, no ale mimo wszystko mam obiekcje, pomocy :|

dajmom

Mam tam jechac, podaj namiary mi na siebie chciałbym chwile pogadac na temat flex. day.moon@spoko.pl

ziomek

(usunięte przez administratora) gorzej tu byc niemoglo juz lepiej jest w axidusie czy poluxie

mala

adamooo - 2013-05-22 20:39:28 witam dzisiaj wraz z dziewczyna również otrzymaliśmy oferte pracy w Flex Empoloyment Markt 50, 4731 HR Oudenbosch, wyjezdzamy w poniedziałek. Czy to prawda ze sa takie zarobki jak piszą ?? 18-23 7,53euro/h brutto powyzej 23 lat 8,93 euro/ h brutto ??? Czy umowa jest zawarta odrazu na pół roku ?? i czy praca jest cały czas ?? bo widzialem komentarz ze niby raz tam praca jest a raz nie ma ??? prosze o odpowiedź, pozdrawiam hej,ja zrezygnowalam z tej roboty miala dzisiaj jechac ale co sie okazalo, pani z biura jak pytalam wczesniej to nieumiala powiedziec ile jest netto na reke wynagrodzenia,nic mi niebylo wiadome ,ze za obiady sciagac beda 2,5 e nawet jak sie niebedzie chcialo to i tak odciagna, 8,93 e/h jest napisane a jak pytalam to powiedzial ,ze to na reke 8 e , jak to jest mozliwe, to ile jest na podatek 0,93 c? policzylam wszystko i wyszlo mi 149e na reke, jak p[rzepracuje 40h *wkit 8e=320e-121e( spanie 85e,21e ubespieczenie,15 za dojazd do pracy)to wychodzi 199e z tego odjac zaliczki bo trzeba jesc - 50e=149e na tydzien, masakra, a awyplata co tydzien ,i przewoznicy, ktorzy niepodjada pod dom po ciebie bo im nie po drodze,gdzies w polowie drogi umawiaja sie z toba a ty na wlasny koszt masz dojechac tam i zaplacic im 330 zl za osobe za busa do holandi, smiech na sali , niejedz , zadzwon sobie do pani z biura i porozmawiaj sobie z nia tak jak ja to zrobilam, to zobaczysz , ze dowiesz sie zeczy o ktorych wczesniej niewiedziala,pozdrawiam i ostrzegam, bo jechac 15 godzin do holandi zeby zarobic 4 tys.za dwa miesiace i za busa trzeba dac 330 to lipa jak [usunięte przez moderatora]pozdrawiam

adamooo

mala

hej, mam jechac w piatek do oudenbosch, czy ktos cos wie jak tam jest?prosze o jakies informacje, pisza ludzie zle opinie, gleboko sie zastanawiam czy jechac-napiszcie jak tam jest:)))

Sebb

Siema, jestem strasznie ciekaw co zastałaś na miejscu, i jak sprawy się maja?....Też mam wyjechać w ten weekend, w to samo miejsce...

pati

proszę o jakieś opinie na temat pracy... pracował ktoś?

martyna

Witam proszę o szczerą informacje na temat biura flex employment ponieważ dzisiaj wyjeżdżam do Oudenbosch - praca przy sortowaniu, pakowaniu warzyw, owoców. Mam pytanie wypłata jest miesięczna czy tygodniowa? Ponoć mieszka na tym hotelu około 90 osób to prawda? chociaż jacyś normalni ludzie czy patologia? nie mogę sobie tego wyobrazić. Pracowałam wcześniej przez inne biura ale zakwaterowane było po 8 osob na domku płatne od 50-65 euro. Więc rzeczywiście jest to były klasztor i 85 euro odciągają to bardzo dużo jak na takie warunki mieszkalne chociaż łazienki są w pokojach? odliczając od wypłaty 85 euro zakwaterowanie, 2,5 euro dojazd do pracy, 21 euro ubezpieczenie, 4,5 euro obiad to wychodzi jakoś minus 570 euro to miesieczny zarobek za 160 h wynosi okolo 850 euro a jak jest miej godzin niż 40 tygodniowo to lipa nawet 600 euro można zarobić więc kokosów nie ma. Proszę o informacje może jeszcze wycofam się.

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch

• Jak się pracuje w Flex-Employment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex-Employment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex-Employment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex-Employment B.V.?

Kandydaci do pracy w Flex-Employment B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex-Employment B.V.