Opinie o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex-Employment B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex-Employment B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

kapsel

jadę w sobotę bo mam kurs na wózki widłowe ,ważne ze mam dach i kasę na start a potem dalej w plener :) ps.dostałem właśnie ofertę pracy w Polsce 1300zl plus nadgodziny firma z pod wrocka :)hahahhaaaa

tomasz92

Witam .Czy wybiera się ktoś 16-18.05 na sortowanie warzyw i owoców i jeżeli tak to skąd.w razie W podaje mail :) tomaszlopata92@wp.pl .Pozdrawiam

skhdiuwgjkdsc

Dlaczego osoby ktore oczerniaja publicznie innych nie podpisza sie imieniem i nawizskiem? Uwazam, ze to jest zwyczajny brak odwagi. Druga sprawa niech ludzie sie przyznaja dlaczego zostali zwolnieni, poniewaz bez powodu nikt nie jest zwalniany z pracy.

ania93

ja przyjechalam w piatek przez duijndam ( nie polecam ) i juz chce uciekac. dlatego znalazłam ta firme. ale tez nie wiem jak tu jest . a kumpel przez ta firme robi i przy czym ?

ania93

hej, my jestesmy z chlopakiem w holandi tez na pakowanie warzyw mamy jechac. dzisiaj wyslalam CV dzisiaj dostalam odpowiedz. moze ktos cos powiedziec na temat zarobków i godzin pracy ?

ewelina90

czy wyjezdza ktoś 9.05 na pakowanie sortowanie warzyw? planuje wyjazd z chłopakiem i chcielibyśmy dowiedzieć się więcej zanim ostatecznie podejmiemy decyzje. Narazie przez telefon to wszystko ładnie , pięknie ale co zastaniemy na miejscu?

wredzielec99
@ewelina90

Wyjechali?? I jak tam jest, bo też się wybieram, a nie wiem co zastane!

ewelina90

klakier

bylem miesiąc i zarobiłem kasę ,szału nie ma ale lepiej niż w Polsce gibać za 1200zl .Generalnie to sa gorsze i pewnie lepsze firmy .Jak ktoś chce to da rade zarobić jesli nie pijesz i palisz zioła.Co do Hotelu to Cebulaki!!! myjcie się i sprzątajcie po sobie bo mama została w Polsce

kolter

Jadę jeszcze raz bo potrzebna kasa :)Co do warunków to jak sobie posprzątasz tak będziesz mieszkał ale dużo można zarzucić do samych polaków. Wyrwie sie taki od mamy i myśli ze walnie naczynia w kat i gosposia posprząta. Nie wiem jak jest teraz ale w tamtym roku było ok.Wyjazd mam na sobotę ,więcej info po sobocie :)

tola

Jade jeszcze raz i wielka prośba ,panowie myjcie się i używajcie dezodorantu.To ze pracujemy w upale to nie znaczy ze nie dbamy o higienę, szczególnie w pokojach sprzątamy bo ktos przyjedzie na wasze miejsce !!!

Kacyk

Peppieram, szlachta z Polski nie beddzie sprzatac I zmywac po sobie.lepiej piwo lib lolka zjarac.

stalowy

Byliśmy z dziewczyną miesiąc. Praca spoko, nieskomplikowana, ale niestety większość lokatorów to typowe cebulactwo. Disco Polo, schabowe i pieprzenie głupot na okrągło. Chcesz sobie dorobić - to jedź, ale na dłuższy okres to trzeba mieć naprawdę niskie ambicje, żeby tam zostawać.

maly

Tu nie trzeba być z konkurencyjnej firmy żeby pisać takie opinie bo to prawda.to teraz 3/4 ludzi Którzy tu piszą są z konkurencyjnej firmy czy jednak może jest w tym coś prawdy? Pozostawie to każdemu do przemyślenia :) Ludzie tu piszą bo chcą innym pomoc w podjęciu decyzji i uchronić przed wpakowaniem się w (usunięte przez administratora) z czystej zyczliwosci. Po co jechać a potem tylko zbierać na powrót bo się nie da wytrzymać? Lepiej chyba zaoszczędzić komuś nerwów i poprostu opisać własne doświadczenia idąc komuś możliwość podjęcia decyzji znając wersję obu stron:)

Kolego

Co za bzdury piszesz zapomniales dodac ze po 12tej facet chodzi z silkierak I obcina czlonki.pewnie jestes z konkurencyjnej firmy I chcesz przyciagnac do siebie.

prestx

wie ktos jak to jest z dojazdem z wroclawia? trzeba na wlasna reke do holandii jechac czy organizuja jakis transport?

Bylismy mieszkalismy na hotelu Tivoli jeden wielki syf wchodzac zastalismy jakies szczatki jedzenia z poprzedniego dnia ktore lezaly i smierdzialy, dostalismy pokoj nad restauracja i nawet nie mozna bylo sie wychylic bo odrazu mozna bylo dostac od Tomka STOPA, warunki masakra ludzie opowiadaja ze jakas zakonnica sie tam powiesila i wogole nieprzyjemny stary klasztor i uwazajcie na starszego pana ktory wszystko podpiepsza Tomkowi a wydaje sie byc bardzo milym! I sprzataczka Agnieszka z VOU jedna wielka w niej falszywosc! Ludzie patologia,przy wejsciu na hotel kontener z odpadami z restauracji smierdzi,koty biegaja mozna sie nabawic jakiejs choroby. Brak pracy malo godzin smieszne wyplaty wiecej mozna zarobic w Polsce! A. Biuro totalna porazka niekompetentne osoby i nie mile cwaniakuja sa tępe,nie chca pomoc i nie szanuja ludzi a przede wszystkim tyczy sie to Sary! A Tomek to po prostu zwykly h...! Cwaniak! Maja chore zasady i zakazy za wszystk mozna wyleciec. A jezeli chodzi o obiady za ktore odtracaja co tydzie od osoby po 30euro to masakra surowe miesa z ktorych jeszcze wyplywa krew i frytki 6razy w tygodniu a zeby to zjesc musisz stac w kolejce i jezeli za pozno przyjdziesz to mozesz zjesc tylko niedoprawiona surowke! Przestrzegamy i odradzamy ten SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tt
@pracownik

hotel tivoli najlepsza miejscówka warto przyjechać pozdrawiam :)

kolo
@pracownik

to zatrudnisz mnie za 2500zł albo podaj namiar na firmę gdzie szukać

sortownia

Byłam tam na stawce wiekowej nie warto jechać żal w uj 110 euro na tydzień za mieszkanie i obowiązkowe obiady które i tak jesz wieczorem po pracy he kuchni nie ma jedna mikrofalówka na 80 ludzi praca ok tylko jak mają mniej pracy jedziesz na 3h i z 2 h czekasz na kierowcę bo może jeszcze pracować za to nic ci nie płacą zdarzyło się że w nocy tak się czekało np. do pracy na 23 a siedziało się na kantynie i od 3 zaczynało się pracy i za darmo się siedziało masakra ( w biurze pracują 2 młode dziewczyny co mają wszystko gdzieś byle do weekendu )

kotek

Byłam tylko 6tygodni i generalnie to Polacy sami sobie robią syf w hotelu i pokojach.Jak coś powiesz o sprzątnięciu to od razu obrażeni.Jeśli chodzi o zarobki to szalu nie ma ale idzie zarobić. Teraz jest sezon na nadgodziny :)

mały

Pracowałem we flexie kawal czasu, ale za duzo tu by pisać o tym co sie dzieje w tej firmie, a naprawde jest o czym. Jesli ktoś sie zastanawia nad wyjazdem do Holandii przez tą firmę i ma jakies pytania jak faktycznie wygląda sytuacja niech podsyła maila, chętnie podziele się informacjami.

mix
@mały

krzysiekriviera@wp.pl - ja mam zamiar jak mozesz napisz jak to wyglada dzieki

polo

Witam, Byłem szalu nie ma ale jadę kolejny raz, pewnie wszędzie jest tak samo albo i gorzej .Nie bronie nikogo ale parę słów o pracownikach (młodzieży). Przyjeżdżają bez żadnych podstaw języka lub innych umiejętności nie będę pisał nawet o takiej głupocie jak prawo jazdy .większość to bezrobotni ze stażem 6-8mcy bez pracy. Ale tu nie będzie robił za 9euro bo lepiej z kumplami piwo walnąć pod blokiem a mama poda śniadanie do łózka i jeszcze pranie zrobi .Jeśli jest źle np.z robotą to naturalnie szukam innej . Ale tu znowu pojawia się problem brak umiejętności i podstaw języka bo raptem okazuje się ze w Holandii nikt nie gada po polsku i jakie jest zdziwienie ze znowu wychodzi brak minimalnych podstaw języka .A pierwsze pytanie moich lokatorów w pokoju to gdzie można zioło kupić i czy jest polska telewizja .Kończąc to tylko tyle, dobre kwalifikacje = dobre zarobki ja ich nie posiadam i robie przy taśmie

koty
@polo

racja tylko zioło i m jak miłość dla jaśnie wielmożnych z polski

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch

• Jak się pracuje w Flex-Employment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex-Employment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex-Employment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex-Employment B.V.?

Kandydaci do pracy w Flex-Employment B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex-Employment B.V.