MediaExpert

Opinie o MediaExpert

dżoana

Odezwał się ten co najwięcej godzin pracuje...wracaj do Euro kolego. Przerwy są za krótkie to się zgadzam, nogi bolą to prawda. Jak się komuś nie podoba to niech zmieni pracę.

klopsik

Wcale nie jest tak super. Przerwy są zbyt krótkie, cały czas na nogach. Nogi bolą, kolana bolą. . . atmosfera w pracy też okropna, avansiki myślą że są mądrzejsi od innych. W piatek przyszedł towar i tak stał na deszczu, drzwi otwarte zimno leci jak cholera my w tych głupich cienkich koszulach. . . w Euro było lepiej to rozwiązane. Od jutra szukam innej pracy.

arafat

Forum pomogło już nie potrzebujemy pomocy. Pracujemy normalnie 8 godzin jak ktoś chce to może 12 godzin. Kierownik sklepu jest ok, koledzy i koleżanki w miarę spoko, fakt że z euro są troszkę inni ale jest ok. Warunki pracy dobre. Nie narzekam, przyszłości rozwoju tu nie widzę ale nic innego nie ma to trzeba pracowac.

tajemniczy klient

Bylem i sprawdziłem. Miejsca cholernie mało ciasnota, koszule faktycznie niedopasowane lepiej by im jakieś polo dali, w sklepie jest zbyt gorąco. Pan z działu telefony komórkowe taki z kaburą do telefonu przy pasku kompletnie nie zna różnicy między symbianem w nokii 500 a androidem w samsung galaxy ice dla niego nie ma różnic w systemach przynajmniej on ich nie dostrzega. Jeżeli personel nie jest wyszkolony to wystarczy zrezygnować z zaawansowanych telefonów i sprzedawać najprostsze modele. Na dziale laptopów z tego co słyszałem stojąc obok dość dobra informacja. Uważajcie na tajemniczych klientów i życzę powodzenia, a konkurencja może spać spokojnie. Pozdrawiam.

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Szybki wnoioski po odwiedzinach w media export :) Dramat dramat i jeszcze raz dramat .Miejsca mało totalna klaustrofobia, gorąco nie ma czym oddychać , ceny jak na moje oko to jakos dziwnie wysokie , obsługa powiem tylko jedno fatalna brak wiedzy na większości działów ( komputery oraz telefonia komórkowa),dla porównania wiedza sprzedawców w innych sklepach np: media mark czy nawet euro agd to jeszcze długa droga przed tym sklepem. podobno miała to być jakas alternatywa dla sklepów z elektronika w Toruniu a moim zdaniem klops !!!!!

Byłam i się rozczarowałam. Po pierwsze ciasno w sklepie nie można się ruszać. Po drugie ceny nic specjalnego. Sprzedawcy za kumaci nie są. Jedno było zabawne, taki wysoki sprzedawca z agd miał niedopasowaną koszule jak podniósł rękę do góry to wyglądał jak batman ! Żal mi sprzedawców że ich tak ubrali. Niestety sklepu już nie odwiedze wolę zdecydowanie Media Markt.

klient

Bez przesady aż taki ten sklep fajny nie jest na rtv obsługa w miarę, na agd bardzo dobra, na laptopach średnia, na dziale komórek beznadziejna informacja, na dziale foto bylem pod wrażeniem super wiedza. Co do sprzedawców, pomijam fatalnie dopasowane koszule, to zauważam że cześć pracownikow nie miała nigdy kontaktu z klientem. Takie są moje odczucia związane z tym sklepem.

picia

Trzeba powiedzieć szczerze że ludzie z Avans są bardzo mili i pomocni są na luzie, natomiast ludzie z Euro się spinają to czuć i co mnie u Euro denerwuje to chęć władzy tam każdy czuje się kierownikiem i ma tendencje do rządzenia. Teraz z tymi zmianami będzie lepiej ale ja szukam innej pracy bo nie jestem akceptowany przez część personelu, to się czuje i nie piszcie że atmosfera jest super bo dobrze wiecie że tak nie jest.

Kompletnie nie rozumiem tych ataków na ludzi z euro, są spoko mają dużą i komkretną wiedzę o sprzętach, avansiki też nie pozostają w tyle i nawet naszym dziewczynom pomagają. A jeżeli mamy rzetelna obsługę klientów bo znają sie na rzeczy to tylko pomaga nam jako sklepowi. Ale strasznie obłudne osoby które piszą tu takie głupoty chyba poprostu zazdroszczą.

justa

Byliśmy z mężem w mediaexpert wrażenia pozytywne, bardzo fachowa informacja na dziale agd chłopak miał wiedzę i dobrze doradził. Natomiast dział laptopy/telefony komórkowe faktycznie daleko w wiedzą. Mąż chciał uzyskać informacji o systemie bada w samsung jednak to co usłyszał było kompletną bzdurą. Podobnie pytaliśmy o laptopy nie udzielono nam informacji na temat firmy acer. Jak ktoś chce kupic agd to warto tam pojechać natomiast nie polecam tam kupować telefonów i laptopów bo brak fachowej informacji. Życzę wszystkiego dobrego.

tomasz

Odwiedziłem wasz sklep ogólnie wystrój fajny towaru dużo ale informacji które mnie interesowały na dziale telefonów komórkowych nie otrzymałem. Osoba czyli sprzedawca kompletnie nie wiedział nic o co pytałem najwyrazniej nigdy nie miał kontaktu z tą branżą. Szkolenia szkolenia i jeszcze raz szkolenia. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

młoda

Ale jestescie super już szufladkujecie osoby ktoś od rydzyka ktoś z euro ktoś z avans i po co to ? tacy jesteśmy zgodni w socjalu czy na papierosku a w rzeczywistości obłuda. Trzeba było zostać w euro a nie teraz narzekać i pociskać na forum. Wy z euro myślicie że jestescie mądrzejsi od innych ? Darujcie sobie już. A prawda jest taką że zależy mam na pracy dlatego jesteśmy cicho boimy się że nas wywalą i nic innego nie znajdziemy a to że praca jest beznadziejna że pracujemy prawie 14 godzin że wolnego jak na lekarstwo to widać po nas jak wyglądamy i jacy jesteśmy zmęczeni. Ja mam dość z pewnoscia zachowam honor i złoże wypowiedzenie. Obozy pracy nie dla mnie. Prośba do pracownikow euro ... dajcie już spokój z tą grą.

Tak jak myslalem zaczynają się ludzie zwalniać, kolega (od rydzyka) jako pierwszy. Kolejne zwolnienia też będą bo chodzą słuchy po socjalu....że niedługo następna osoba. Super!

karina

Wspolczuje wam kochani. Przeczytałam o was na forum gazety nowości. Musicie walczyć o swoje prawa to nieludzkie pracować prawie 14 godzin ciągle bez dnia wolnego. Każdy z Was ma swoje życie potrzebujecie odpoczynku. Człowiek człowiekowi zgotował taki los. . . Media expert powinno się wstydzić a ludzie jak ktoś napisał nie powinni nic kupować do czasu kiedy firma zacznie lepiej traktować swoich pracowników.

mufasa

12 godzinny system pracy nie jest zły, ale teraz jest przegięcie z nadgodzinami... a wolnego jak na lekarstwo. Wszyscy jesteśmy styrani, wracamy do domu, sen i do pracy... Po dzisiejszym dniu wysiadam...

hello

Zgadzam się z przedmówcą rotacja pracowników będzie to jest nieuniknione. A co do pracy to powiem tak: syf kiła i mogiła. Jak kiedyś w Anglii podczas rewolucji przemysłowej. Po tylu dniach pracy 11 i 12 godzinnej dziś nie mogę się ruszać. Masakra. Od poniedzialku szukam normalnej 8 godzinnej pracy.

misiu

Powiem krótko : nie widzę różnicy między tą firmą a firmami które są w Łysomicach- wiadomo o co mi chodzi. Nie ma co narzekać tylko jak najszybciej znaleźć inną pracę.

angela

W umowie jest napisane 40 godzin na tydzień....a my po tygodniu pracy od poniedziałku wraz z dzisiejszą sobotą mamy przepracowane 63 godziny.... i co teraz? Czyli za sobotę jeden dzień wolny? Brak mi słów bo jestes bardzo zmęczona...fajny początek nie wiem po co ta umowa.

dragon

I co AVANS-iki...EURO rządzi ! Odpowiedzialność od pierwszego miesiąca i w grafiku 12 godzinny dzień pracy...szkoda, że na rozmowie kwalifikacyjnej i podczas podpisywania umowy tego nie powiedzieli....EURO rządzi !

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Toruń

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MediaExpert