PROFI CREDIT Polska S.A.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

ja akurat w windykacji, ale nie wiem gdzie najwiecej osób dojdzie, mowili nam że u nas bedzie ktos nowy ale zadnych szczegółów, tylko ze mozemy sie spodziewac.

Agent 29
@pracownik

Jak wygląda praca młodszego koordynatora windykacji ? Jakie zarobki?

do pracownik

w jakim dziale pracujesz? I Do jakiego dzialu najwiecej przyjmuja osob?

Profi szuka do pracy nowych osób, powiedziano nam, że tak to prawda, ale nie mają zamiaru ani potrzeby nikogo zwalniać, po prostu jest wiecej pracy, ja moge pwoiedziec że praca jst bardzo dobra, nie ma na co narzekac

zainteresowany

jaki maksymalnie mozna u nich wziąć kredyt? czy jak chce na dom to musze mowić że na dom czy to nie ma znaczenia?

spłacony

jestem po spłacie, Profi Credit jest ok daje 6/6, nie było żadnych problemów

do andżelika

chyba miałyśmy rozmowę tego samego dnia tak mi sie cos wydaje :) ciekawe ile osób zamierzają w ogole przyjać do pracy, u mnie rozmowa tez trwała coś okolo 30-40 minut, bylo troche pytan, ale na temat, czekam na telefon tereaz

andżelika

rozmowa kwalifikacyjna była ok, trwała jakies 40 minut może, profesjonalnie wszystko sie odbyło troche sie stresowałam, ale na wszystko odpowiedziałam, mam nadzieje że dobrze, wiecie moze jak dlugo czeka sie u nich na odpowiedz?

kamil 07

warunki są dobre, buro mamy ladne, jest ciepło praca fajna, mozna sie bardzo duzo nauczyc, wiadomo duza firma wieksze mozliwosci mozna zobaczyc od wewnątrz jak to wsyztsko działa i jak przebiega caly proces, mnie to od dawna interesowalo, lubie finanse

bielsko biała

zobacz sobie na stronce masz zakladki dla ludzi i dla firm z tego co widze na pierwszy rzut oka to że na firme mozesz wziać wiecej https://proficredit.pl/dla-twojej-firmy/ a jakie sa dokladnie warunki to musisz juz dopytac bo pewnie bedzie to jakos indywidualnie patrzone

viskon

braliscie w tej firmie pozyczki na firme? Jak to wyglada sa jakies inne warunki stawka taka sama? % lepszy czy gorszy?

allah

praca spoko, znajomków już mam, zintegrowalismy sie, pracuje się dobrze, nie ma spiny, chociaz czasem jak teraz na koniec miesiaca trzeba troche przycisnac wiadomo bo szef wymaga, ale ogólnie firma jest dobra, kasa dobra, warunki ogolnie dobre wiec nie ma na co narzekac,

?????

Czy tutaj jest mowa tylko o tym oddziale w Bielsku Białej? Czy ogólnie dotyczy calej firmy?

kasia IV

pracowałam w profi 4 lata temu przez 3 lata, rok temu przeniosłam się do innego miasta do faceta, bardzo dobrze pamiętam ten czas, podobało mi się, sporo się nauczyłam, praca dobra, jakbym mogla to bym wrocila, wiem ze duzo nowych osób przyszło do pracy

norbi

ja też złego słowa nie powiem, wiadomo czasem jest stres i nerwy ale nikogo z tego powodu nie wyrzucają z pracy, trzeba pracowac, ale kasa jest odpowiednia wiec jest ok

praca

ostatnio tak, dużo nowych osób przychodzi, trochę się zmienia, ale my robimy dalej to samo co wcześniej, widze, że sporo młodych osób teraz przyszło, może firma bedzie zmieniać jakos podejscie do branzy, nie wiem, okaże się :)

jarek B.B.

Profi najszybciej zareagowało jak ubiegałem się o pożyczkę, najszybciej udało mi się z nimi wszystko załatwić, kasa przyszła szybko, potrzebowałem niedużo ale w ciągu 1 miesiąca musiałem wsyzstko niestety wydać, firma ogólnie jest ok, bardzo mi tym pomogli

praca profi

dużo osób ostatnio przyjmują do pracy? Jakie stanowiska najczęściej? Kto u Was prowadzi rekrutacje?

darekXD

w profi pracuje sporo osób po studiach po mojej uczelni, nawet fajnie, widze że jakos ta grupa ludzi sie mimowolnie zintegrowała, ludzie się odnaleźli, atmosfera w pracy jest fajna, miło się pracuje

tomasz B

firma jest spoko praca mi odpowiada chociaz znam parę osób które się obijają, no ale ich strata. Trzeba żyć dobrze z szefem i robić swoje

gregory 25

praca dobra, mam juz sporo znajomych w profi, 2 osoby ze studiów z mojego roku się trafiły, ogólnie dużo osób w moim wieku wiec jest git

Zostaw merytoryczną opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFI CREDIT Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFI CREDIT Polska S.A.