Opinie o Norson Sp. z o.o. w Sarbinowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Norson Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Norson Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norson Sp. z o.o. w Sarbinowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Norson Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Marcin Nowy wpis

Jakość wykonania usługi do ceny zaznaczam mocno europejskiej za 20 minut pracy faktura na 1269 zl sam przyjazd 580 zł .Odradzam więcej pan szary gada jak robi i pieprzy 3 po trzy o mpwiku że narzuca takie stawki.Trzymajcie się od tej firmy z daleka . Odradzam zdziercy zresztą mało mają pozytywnych opinii.

NORSON Nowy wpis
@Marcin

Szanowny Panie Marcinie, obawiam się, że chyba nie o ten NORSON Panu chodziło. Jesteśmy producentem armatury i nie świadczymy usług wykonawczych. Tak więc, uważam Pana wpis za bez podstawny i proszę o jego usunięcie.

Marcin Nowy wpis

Drodzy przyszli kliejnci

Witam Mam pytanie odnoście firmy norson. Jaka panuje atmosfera w firmie? Jakie jest podejście kadry zarządzającej? Jak wygląda praca na stanowiskach kierowniczych? Dziękuję za pomocne odpowiedzi.

Firma Norson Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
kongo

No i się bieda zaczęła. Ciekawe ile wytrzymamy.

Wiktor

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje , w zależności od rodzaju pracy czy też jej skomplikowania, ja nie narzekam.

Tulipan

Witajcie Miałam okazje pracować dla firmy Norson . Obiecują góry a w rzeczywistości jest inaczej . Nieadekwatna płaca do wykonywanej pracy .Najlepiej 24h na dobę . Dział recepcji obłudny i niemiły . Oprócz jednej Pani Kasi która zawsze witała mnie jedyna z uśmiechem na twarzy i zawsze przygotowywania najlepsza kawe. Jedyny na poziomie dział do dział handlowy . Każdy powinien brać z nich przykład . Zawsze pomocni i uprzejmi. Wszystko można z nimi pozytywnie ugrać . Jeżeli szukasz pracy w tej firmie to zdecydowanie odradzam za atmosferę która panuje napewno od progu firmy . Dlatego Przestałem jeździć od dłuższego czasu. Jakość produktu daje dużo do myślenia . Odnośnie szefa to dobry gość . Uważam , ze się trochę w życiu pogubił . Jest Pan bardzo podatny na zdanie innych nieszczerych ludzi którzy otaczają się w Pana firmie . Proszę przejrzeć na oczy z jakimi ludźmi Pan pracuje . Najlepsze , kontaktowe Rzetelne osoby które znałem odeszły. To widać . To już nie jest ta sama Firma Panie Pawle.

Milosz

Jednak przekonałem się i ja, że nie chwali się dnia z rana, ale po zmierzchu i że jakość wykonania niektórych wyrobów u Norsona ma wiele do życzenia. Szczególnie boleśnie przetestowałem opaski sfero dla rur PE-160 zintegrowane z zasuwkami Dn-32 dla przyłączy domowych. Rzekomo wszystkie są sprawdzane, a jednak dwie kolejne lały sporym strumieniem i trzeba było zrywać plomby i zabezpieczenie antykorozyjne aby pod ciśnieniem sieciowym(!) i w wykopie, dokręcić kluczem imbusowym, górną część korpusu mocowaną na 4 śruby. Zamontowałem ich około setki, ale w grudniu ub. pociekła jedna a kolejna w marcu bieżącego roku, na rozpoczęcie nowego sezonu. Dla zainteresowanych służę materiałem filmowym i zdjęciami nie tylko strumienia wody ale i spasowania obu połówek opasek dla rur PE-160. To skandal dla Działu Produkcji i Jakości. Dodatkowo niezbyt też elegancko popisał się Pan Tomek z Dz. sprzedaży podczas zwrotu reklamacyjnego przez HAP z grupy SBS czekających u mnie w kolejce na montaż dwóch kolejnych opasek dla rur PE-160 z zasuwkami. Sprawdzenie reklamacyjne ich szczelności trwało bowiem ponad półtora miesiąca! Oczywiście zamontowałem w tym czasie kilka Hawle zanim te moje z reklamacji wróciły. Norson"olał" też kontakt z instalatorem, który jeszcze 19.10.2016 tak wychwalał ich produkty! W międzyczasie do niezbyt miłego tego zdarzenia, doszły kolejne z jakością produktów i fatalną obsługą zaopatrzeniową. I tak to nasza współpraca z Norsonem, wraz z końcem roku, po zamontowaniu kilkuset opasek, zasuw, włazów różnych klas, skrzynek wodociągowych, obudów dla zasuw itd. itp. dzięki złej robocie w łańcuszku jakości zaledwie kilku osób, dobiega końca. Szkoda!

Milosz

Marka NORSON to jedna z niewielu cenionych za uczciwość i rzetelność Marek. Produkty jakościowo są z tej wyższej półki a ceny dość przystępne. Nie powalaja jak u konkurencji .

norek z tworek
@Milosz

oczywiście,i jakość dorównywana Hawle....buahahahaha poza tym wysyłanie ludzi na postojowe zimą...... zaniżanie cen ... etc......same plusy

admin

Masz nowe informacje o firmie NORSON SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Norson Sp. z o.o. - Sarbinowo

• Jak się pracuje w Norson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Norson Sp. z o.o.