ekomech

Wałcz

Opinie o ekomech

ona 2010-10-12 15:05:00
zarobki w ekomechu sa śmieszne to szczyt wszyskeigo żeby w dzisiejszych czasach mężczyzna zarabiał 1200 za miesiąc uczciwej i ciężkiej pracy
schrek 2012-09-09 18:04:36
Szkoda mi słów na ta firme to co robią z ludzmi i małe zarobki moim zdaniem to pracodawac powinien utrzymac firme i pacowników i nawet onich dbać a pracownicy prezesa .
marko1982 2014-11-16 12:15:40
Dla mnie ta firma jest o.k i miło pracowało mi się tam.
BylemIWiem 2015-05-15 11:45:46
witam bylem pracownikiem ekomechu nie zarabialem nawet najnizszej krajowej na umowe zlecenie bylem zmuszany do pracy 7 dni w tygodniu (kierownik) ktory byl ze mna na zmianie byl ciagle pod wplywem alkocholu dyrektor/ wlasciciel tolerowali to co sie okazalo po urazie reki rozwiazali ze mna umowe nie informujac mnie o tym postepowaniu o odziezy ochronnej nawet nie wspomne juz po drugim dniu muj kask oczywiscie niedopasowany ulegl zmiarzczeniu o maske ochronna prosilem ponad dwa tygodnie o srodkach czystosci bhp mozna tam zapomniec w ubikacje zapyziale zalane/zapchane. pomieszczenia niwetylowane nawet przy duzym zapyleniu
BylemIWiem 2015-05-15 12:02:58
Wybacz ze tak to ujem ale skoro byles lizusem kierownika/dyrektora to ci sie nie dziwie ludzie uciekaja masowo
sad 2016-05-22 22:57:04
jak dla mnie @dewik to świetna informacja o tej minimalnej. Już od jakiegoś czasu szukam pracy więc u nich też spróbuje
Zostaw swoją opinię o ekomech - Wałcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ekomech