EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.

Opinie o EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.

Ja pracuję już cztery lata praca cały czasz kasa jest po co wypisać jakieś kłamstwa problem jest jeden trzeba pracować

przyjaciel
@Piotr

to są brednie jedyny piotr który tam pracował poszedł z szefem do sądu o kasę ,skąd wziełeś cztery lata ?

@Piotr

Jakoś cię nie kojarzę Piotrze haa ile Emil wam dopłaca za te komentarze ja 2 lata tam robiłem w (usunięte przez administratora) maja pracownika

@przyjaciel

Przyjacielu nie jednemu psu na imię Burek

@Piotr

niektórzy czekają na rozliczenie z grudnia jeszcze ,a ty pisząc pozytywnie nie miałbyś powodu ukrywać prawdziwego imienia

Zaba
@Piotr

Ja znam jednego Piotra co tam robił i to napewno nie ty nic nie wiesz o em budzie

Kto robi ten wie
@Zaba

Dla wtajemniczonych elektrociepłownia w Zabrzu obiekt 5.2.1 ciesle- Piotr z brygada. Jordanowska Wrocław- cieśle Piotr z brygada. Sobotka - cieśle Piotr z brygad. Orno Gliwice- czesc prac Piotr z brygada. Agata Zielona Góra- Piotr z brygada. Piszcie w swoim imieniu a nie zarzucajcie komus nieprawde. Kłamstwo ma krotkie nogi tak jak handel niedozwolonymi środkami.

@Kto robi ten wie

Chyba sam szef sie włączył do dyskusji.elektrocieplownia w zabrzu to nie cztery lata .nielegalne środki chyba mowa o lekarstwach?

@Piotr

I co wszyscy pytali o sytuację w firmie chcieli pracować jakoś niema chętnych a potrzeba fachowców i

@Piotr

Przyjaciółmi nie jesteśmy a burek może się zwiększ kto to wie te wasze komentarze są lipne

@Kto robi ten wie

No muwie o Piotrze ktury był w zarządzie a nie robił zwykły ha wes człowieku bredni nie opowiadaj

@Żaba przemek

Żaba odśwież sobie pamięć

Andri

Firma dobra. Ja byc zadowolony ze tu pracuje. pieniadze ok

@Andri

tobie andri za grudzień jeszcze nie wypłacili całości więc jak się do tego odniesiesz

Yauheni

Jestem w firmie jeden miesiac. pieniondze dobre i na czas. mieszkanie jest.

Oleksandr

Firma dobra, mocna. Ja zadowolony ze tu pracuje. wynagrodzenie ok.

Firma jest w porządku. Nie ma problemu z zaliczkami. Wypłata jest na czas

Blady

Firma żetelna odkąd pracuje nigdy nie było problemu z płatnościami i napewno nie będzie polecam. Właściciel Emil Musiał człowiek uczciwy,malo już takich.

Kam

Firma wyplacalna, cały czas zachowana jest ciągłość robót zarówno zima jak i latem. Stawki są bardzo różne w zależności od zaangażowania i umiejętności. Godna polecenia pracowitym osobom.

Emilia

Jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał? Nie piszecie ostatnio zbyt wiele na ten temat. Może jednak jakieś osoby zatrudnione obecnie w tym miejscu skuszą się, aby ocenić tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? A może wiecie również coś o pracy w EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał? Szukałam informacji na ten temat w Internecie, ale niestety nie znalazłam nic. Jeśli macie jakieś wieści - opublikujcie je na forum!

Jacek
@Emilia

A może wiesz chociaż czy szukają pracowników teraz?

Emilia

@Joanna, nie o to pytałam, ale rozumiem, co chciałaś przekazać swoim komentarzem. Cóż, mimo wszystko dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Czy wśród użytkowników forum znajdują się osoby zatrudnione aktualnie w EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał? Co możecie napisać o pracy w tym miejscu? Wasze wypowiedzi na pewno będą istotne dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem.

Emilia

@Stefan, przypominam, że na forum wypowiadamy się na temat konkretnych pracodawców - w tym akurat konkretnie piszemy o pracy w EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał. Pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? @Joanna, chyba mylnie bierzesz mnie za osobę z otoczenia firmy. Jestem moderatorem forum i nie mam z nią nic wspólnego. Mimo wszystko po brzmieniu Twojego komentarza wnioskuję, że pracowałaś w EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał. Jakie możesz wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu?

Emilia

Witam, szukam opinii na temat EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał, chciałabym dowiedzieć się więcej na temat godzin pracy, struktury całej firmy oraz wynagrodzeń? Czy można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę? Pozdrawiam!

Ivan

Praca w EM-BUD od sierpnia 2017 r. Widziałem wiele różnych problemów, ale nie są one tak straszne, jak ich opisywanie. Pracowałem z zespołem budowniczych w Gliwicach, za dobrą i wysokiej jakości pracę otrzymaliśmy po 800 zł nagrody za 1,5 miesiąca do każdego, a także podwyżki płac. I w ten sposób dał inspirację do kontynuowania pracy w firmie)

kierownik
@Ivan

Pieknie i wyraznie piszesz po polsku az nie pasuje do imienia

Ivan

Praca w EM-BUD od sierpnia 2017 r. Przyniosła wiele różnych problemów, ale nie są one tak straszne, jak ich opisywanie. Pracowałem z zespołem budowniczych w Gliwicach, za dobrą i wysokiej jakości pracę otrzymaliśmy 800 zł za 1,5 miesiąca, a także podwyżki płac. I w ten sposób dał inspirację do kontynuowania pracy w firmie)

Luki1421

Pracuję w Em-Budzie i jakoś nie mam problemu z wypłatą a poza tym zawsze zawsze można otrzymać zaliczkę jak zabraknie "do pierwszego". Pracy jest dużo ale tak jest jak firma rozwija się. Na pomoc bosa też można liczyć, jak się jest w porządku do niego to i on jest w porządku. Jak grzecznie poprosisz o rozmowę to znajdzie czas.

kierownik
@Luki1421

buhahahahahah!!! tylko dlan dupolizów i tych co z ucha strzelaja .powodzenia

дмитрий

сегодня зп, буду звонить добиваться за пол месяца, посмотрим что скажут, если нет, то жалобы полетят и заявления в разные инстанции и органы.

Emilia

@Luki1421, takie zaliczki to ciekawa sprawa, zawsze to jakaś forma ukłonu w stronę pracownika, prawda? W jakim trybie pracuje się w EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał? Czy w firmie nie ma problemu z umowa o pracę? Czy ktoś z Was także pracował w EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał i chciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy?

Emilia

@Zainteresowany, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Brałeś już udział w procesie rekrutacyjnym? A może już pracujesz w EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał? @maciej, czy możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i nie mówi zbyt wiele osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @Mmaciej, a Ty pracujesz w EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jesteś zadowolony z warunków, jakie oferuje?

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka atmosfera?

maciej
@Zainteresowany

stanowczo odradzam

Mmaciej

Dajcie sobie spokój z tymi wpisami o em-budzie.Nie podoba się to nie pracujcie wszyscy.Roboty jest masę i można wybierac.Em-Bud to nie pepek świata.Tylko narzekania i narzekania.Robota jest wszędzie tylko trzeba chcieć pracować

Pech

Odradzam. Odradzam... nie pchajcie się tam. Szkoda nerwów i czasu... Wieczna rotacja.. Nieokreślone warunki pracy.... Umowa na najniższą krajowa.... Nieterminowe wypłaty..... Niekompletne dokumenty.... Przy takim chaosie to i kadra wysiada........ Generalnie wszyscy dla tego snoba to (usunięte przez administratora) i oszusci.... zwalnia,zatrudnia i tak w koło. UWAŻAJCIE!

Zostaw merytoryczną opinię o EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.