EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał

Zabrze

Opinie o EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał

pis 2016-02-06 11:04:25
ta firma to porazka nie pchajcie sie tam
aaaaa 2016-08-11 12:33:51
Byłam na rozmowie nie polecam. Szef kazał się zebrac i być na juz teraz. Po czym go nie było.
Krzysiek 2016-11-04 12:17:36
Pracuję w firmie cały sezon o dostaję 20 zł na godzinę. Wypłata zawsze jest 10 ho w piątek. Nie ma problemów z zatrudnieniemojego. Wiem że Brygadzista dostawali nawet 24 zł a Ukraińcy po 16 zł.ostatnio posywalał trochę łazików.
Krzysiek.
Czego się nie podpisujecie
kolejna oszukana osoba przez p.Emila (prezesa) 2016-12-29 20:19:46
To co na pisał pan Krzysztof (o ile taka osoba istnieje w tej firmie, pewnie to pan prezes) to kłamstwo na kłamstwie. ludzie zapieprzają u niego po 12 h dziennie i dostają po 10zl/h przy czym odpisuje cześć godzin a z stawki zabiera jeszcze 15% wmawiając biednym ukraincom ze to podatek płaca . ta firma to banda oszustów którzy wyzyskują ludzi a zwłaszcza ukraincow.
Na rozmowie o prace usłyszysz ze masz stawkę 15zl/h i umowę o prace dostaniesz w rezultacie juz po miesiącu okazuje się ze pracujesz na czarno bez żadnych składek i ubezpieczeń a twoja stawka wynosi 8-10zl
Sebastian 2017-01-14 02:47:14
Kompletne dno i to głebokie.Praca 10 godz.na budowie za najniższą krajowa.Ostrzegam.Ostrzegam !!!!
Zostaw swoją opinię o EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał