EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał

Zabrze

Opinie o EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał

pis 2016-02-06 11:04
ta firma to porazka nie pchajcie sie tam
aaaaa 2016-08-11 12:33
Byłam na rozmowie nie polecam. Szef kazał się zebrac i być na juz teraz. Po czym go nie było.
Krzysiek 2016-11-04 12:17
Pracuję w firmie cały sezon o dostaję 20 zł na godzinę. Wypłata zawsze jest 10 ho w piątek. Nie ma problemów z zatrudnieniemojego. Wiem że Brygadzista dostawali nawet 24 zł a Ukraińcy po 16 zł.ostatnio posywalał trochę łazików.
Krzysiek.
Czego się nie podpisujecie
kolejna oszukana osoba przez p.Emila (prezesa) 2016-12-29 20:19
To co na pisał pan Krzysztof (o ile taka osoba istnieje w tej firmie, pewnie to pan prezes) to kłamstwo na kłamstwie. ludzie zapieprzają u niego po 12 h dziennie i dostają po 10zl/h przy czym odpisuje cześć godzin a z stawki zabiera jeszcze 15% wmawiając biednym ukraincom ze to podatek płaca . ta firma to banda oszustów którzy wyzyskują ludzi a zwłaszcza ukraincow.
Na rozmowie o prace usłyszysz ze masz stawkę 15zl/h i umowę o prace dostaniesz w rezultacie juz po miesiącu okazuje się ze pracujesz na czarno bez żadnych składek i ubezpieczeń a twoja stawka wynosi 8-10zl
Sebastian 2017-01-14 02:47
Kompletne dno i to głebokie.Praca 10 godz.na budowie za najniższą krajowa.Ostrzegam.Ostrzegam !!!!
Pracownik roku XD 2017-02-04 21:18
Jaka najniższa krajowa , ten buc rozlicza ludzi po 8 zl/h. do tego lewe umowy o prace. Niech wkoncu PIP sie nim zajmie jak należy. Oszust i tyle.
Magazynier 2017-03-17 20:15
Jeśli ktos lubi pracę za kierowce-magazyniera-posłańca-pracownika biurowego itd - po 10-12h, za najniższą krajową, na umowe o dzielo to pozdro. Owszem mozesz dogadac sie na reszte pod stolem. Ale jestes tylko pionkiem, którego można przecież usunąć jesli zaczniesz podskakiwać :-). Przez firme przewineło się mnóstwo ludzi, począwczy od fizycznych aż do kierowników, sekretarek itd. Uważajcie. Tam nie zjecie spokojnie śniadania , nie wypijecie kawy.... ciągła presja potrafi wykończyć...
Ślązak 2017-03-31 23:05
Ani kasy, ani dokumentów! Na telefon - cały czas "jutro", na maili w ogóle nie odpowiadają. Nie polecam!
jan 2017-05-17 15:37
Zgadza się kompletne dno też ostrzegam
Jacek 2017-05-17 15:46
Kompletne dno-straszne.Właściciel co innego gada co innego robi-cwaniak.Oszukuje jak może nawet ukraińców,a ci gupole robia.Kierownicy 2 pijaków jeden wywalony z innych firm.Robią co przez każe bo nie maja innej pracy.Praca 10-12 godzin nawet wiecej za najnizsza krajowa.Ostrzegam,Ostrzegam
Adam 2017-07-11 20:59
Nie polecam nikomu tej firmy ani pracy ponieważ firma jest mie wypłacalna co do wyplaty poprostu grają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Nie płacą regularnie wypłat opuzniają wypłaty o kilka dni i nie płacą w całosci tylko na raty.Ta firma to totalna porażka ludzie robią na czarno bez żadnych umów bez ubezpieczeń byle robić i o nic nie pytać.
Z daleka od takiej firmy.Patrzą by tylko wykorzystać za psie pieniądze .Jedna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] porażka firma nie wypłacalna.
Zostaw swoją opinię o EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał