Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Halina

Pani Violetta jest bardzo pomocna we wszystkich sprawach. Bez problemu rozwiązuje problemy. Praca bardzo ciekawa i jest dużo czasu dla siebie. Pieniądze nawet przyzwoite i na czas na koncie.

Halina

Hanna

Firma konkretna i bezpieczna.Praca nie była ciężka, spokojnie każdy sobie poradzi.Stawka mi odpowiadała, zarobiłam fajne pieniądze. Jestem zadowolona z wyjazdu.

julian

Więcej na pewno zarobisz w Grecji, tam płacą super !!! powodzenia ! julian.Pr6c

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Teresa K&B

mdanuta1 - Mam pytanie czy pracowałaś w tej Agenturze skoro piszesz takie opinie????? i sugerujesz że Agentura jest nie uczciwa ????? proszę o odpowiedz .

mdanuta1

skoro praca na działalność na nie ma prawa do naszych pieniędzy..t my wystawiamy rachunki i rodzina nam placi..jezelitak nie jest to znaczy,ze firma kogucik....Na gewerbe my wykonajemy usluge i z niejsie rozliczamy a nie rozliczamy siejeszcze z jej haraczu ..Nie dajsiesie omammic. i nie podpisujcie z nimi pełnomocnictwo żeby w naszym imieniu rdzine naciagalia nam i tak daja ochlapy.....

Beata P.

Czytając opinie typu powyższa odnoszę nieodparte wrażenie, że ich autorzy maja albo problem z samym sobą, albo sami powodują te rzekome problemy zrzucając je na karb Pani Violetty. Proszę raczej zastanowić się nad sobą, a nie dawać ujścia emocjom kosztem innych, żałosnymi insynuacjami.

Zofia

Violettas-Pflegeagentur, to bezczelna nie płacąca, stale żerująca na pracy opiekunek prymitywna firemka.

Teresa K&B

No i w końcu prawda wyszła na jaw oj pani BEATO nie ładnie tak się nie robi ja na miejscu pani Violetty zrobiła bym szybko z panią porządek , ma pani szczęście że to nie ja jestem na miejscu pani Koper .

julian

Pani "BEATO " a czy przypadkiem zapomniała pani napisać , że stawka była wyższa, że ten sprawny i b. kulturalny "staruszek" gotuje obiady ,a do tych ziemniaków z oliwą zawsze byłe wspaniałe i drogie ryby ? A kto to je ziemniaki z mundurkami ? Byłem tam ,to brednie z zazdrości ,że pani koleżanka zarobiła za m-c 20% więcej !! A ta pani do dzwigania 4 razy dziennie z rakiem głowy , całkiem ,całkiem i waży niecałe 50 kg . WSTYD !!! Kto tu "za darmo" daje pieniądze ? proszę o adres.....

Teresa K&B

Pani Beato mam na myśli panią która pisze w imieniu Koleżanki mam pytanie ?? czy pani koleżanka nie potrafi sama załatwiać i wyjaśniać tej sytuacji o której pani opisuje ????? potrzebuje protegowanej ???? która jak sadze nie ma pojęcia o pracy OPIEKUNKI mam na myśli panią oczywiście. To nie dorzeczne co pani wypisuje nie znając dokładnie sytuacji .Już pisałam wcześniej w opiniach że dobre opiekunki czy opiekunowie nie mają problemów z panią Violettą Koper nie lubię się powtarzać , nigdy z ta panią nie miałam problemów a wręcz przeciwnie zawsze wszystko jest jak w najlepszym porządku i to co pani wypisuje to kompletne bzdury które są pomówieniem powinna pani uważać co pisze . Jeśli już pani pisze to proszę pisać prawdę anie ludzi wprowadzać w błąd.Na pani miejscu popracowała bym nad pani pisownią bo tak naprawdę ciężko przeczytać i zrozumieć pani chaos. Zgadzam się z opinią pani BEATY.P. w 100% przyjeżdżamy tu pracować i musimy umieć się dopasować do każdej sytuacji i podopiecznych , nikt i nic nas nie zmusza aby wykonywać taką pracę to jest nasz wybór.

Beata P.

Ja pracuje u Pani Violetty od trzech lat. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.Wynagrodzenie jest przelewane na konto ZAWSZE W TERMINIE. Nie rozumiem co ma wspólnego nasza miesięczna opłata za gewerbę a prowizja Pani Violetty, no a procedura z wystawianiem rachunku i wypłacaniem wynagrodzenia to chyba zupełnie normalne i czemu sie martwić, jeśli zawsze jest wszystko OK. A to że miejsca pracy sa na terenie caych Niemiec, to może świadczyc tylko o popularnści:)I co znaczy "kusi wynagrodzeniem"? Otrzymuje sie zawsze tyle ile jest w ofercie. Z treści ostatniego wpisu wnioskuję, że jestem osobą, która przepracowała w opisanym miejscu dwa miesiące i ponownie tam wróci. Nie wiem kto to napisał, ale jestem tym zbulwersowana i zniesmacznona. Oczywiście nie jest tam łatwo, ale to jest nasza praca i niezbędne jest odpowiednie nastawienie, jeśli się na coś decydujemy. To, co lubią i do czego są przyzwyczajeni starsi ludzie to wylącznie ich sprawa, a my sie do tego dostosowujemy. Śniadania i kolacje opiekunka sporządza sobie sama bez ograniczeń! Swoja sympatię do mnie i wdzięczność podopieczni okazywali bezustannie. Przykro mi, że ktoś kto może wogóle nie jest w temacie pisze takie rzeczy. Pocieszajace jest tylko to, że podopieczni tego nie przeczytaja.

Beata

Moja kolezanka podjela prace u paniviolletas.Rozmawia ta pani patrzac w oczyi klamiac.kobieta 1 raz na szteli z gewerba.sztela 2 podopiecznych .kobieta rak mozgu.calkowicie niesprawna.trzeba dzwigac 4 razy dziennie.ale wiolletas zapomiala o tym powiedziec.dziadek w miare sprwny.brak sniadan ikolacji dla opiekunki.codziennie obiad ziemiaki w lupinach z olejem.czasem lisc salaty i pomidor.calkowity brak zainteresowania opiekunka .umowa na miesiac a pani violletas samodzielnie przedluza umowemowiac nie mam zastepstwa musi pani zostac az kogos znajde.pomimo gewerby to wiolletas pobiera wynagrodzenie od rodziny i dopiero po wystawieniu rachunku przez opiekunkie wyplaci kase.a opiekunka sie martwi czy ja otrzyma na czas.takajest ta firma.lapie sztele po calych niemczech.czy kiedykolwiek sprawdzila jaki3smiejsce.kusi wysokim zarobkiem a ile sie otrzymuje.

Hania

Dzień dobry, Po długim czasie jestem tutaj ponownie, czytam i sama nie wierzę, chodzi o wpis"niezapominajki". Proszę nie pisać tak o kobietach, które wręcz odwrotnie jak Pani pisze "ciemnota wśród narodu" , to właśnie one -my , staramy się żeby było nam lepiej, nam - naszym rodzinom . To my jedziemy w nieznane, to my borykamy się z problemami jakie niesie praca opiekunki, to my , to my...Więc proszę napisać czy "ciemnota" dąży ku lepszemu, czy ciemnotę stać na taką odwagę, takie wyrzeczenie, takie oddanie.Według Pani opinii ja jestem jedną z tych "ciemnot". Wie Pani dlaczego? Ja jestem osobą samozatrudnioną-i powiem tak: pracuję, chciałabym żeby było wszystko ok jeżeli chodzi o przepisy, jednak w praktyce nie jest. Są pewne rzeczy których nie da się przeskoczyć, czy własna działalność, czy Agentury, czy też firmy , ale, ale Pani jest taka oczytana więc wie o czy piszę. Prawda? Pozdrawiam

niezapominajka

A ja dość szczegółowo przeczytałam stronę tej agencji i naprawdę jestem pod wrażeniem bzdur jakie są tam wypisane...To nie jest prawda, iż istnieje nakaz zakładania własnej działalności, aby móc pracować w niemczech. Podyktowane jest to wyłącznie wygodą agencji, ponieważ w tym momencie umywa ręce od wszystkiego. Firma wymaga założenia działalności, ponieważ w tym momencie nic jej nie obchodzi- tylko prowizja. Jeśli masz kłopot z klientem, to Twój kłopot, jeśli masz problem z wyegzekwowaniem pieniędzy od rodziny, to Twój problem...firma ryzykuje tylko prowizję. Tym bardziej jestem zaskoczona powyższymi opiniami pań, które napisały, iż firma im nie wypłaciła pieniędzy...Moje pytanie jest następujące, a z jakiej paki firma ma WAM wypłacać pieniądze, skoro to WY!!!! mając swoją działalność świadczycie usługi????????????? To jest jakaś niedorzeczność. Owszem, firma daje Wam klienta, ale powinna pobierać WYŁĄCZNIE prowizję. Wszystko na ten temat. Dziwię się, że w dobie XXI wieku mamy nadal ciemnotę wśród narodu.

Magdalenka963

Droga Haniu nawiązując do Twojej wypowiedzi, szukając w internecie, poszukuję dobrej i rzetelnej firmy zatrudniającej opiekunki do osób starszych.Chciałabym wyjechać do pracy.Dziś trafiłam na tą stronę,przeczytałam opinie.Ty piszesz,że pracujesz jako opiekunka w Niemczech.Nie piszesz w jakiej firmie pracujesz,ale z wypowiedzi wnioskuję ,że jesteś zadowolona.Proszę ,może poleciłabyś mi swoją firmę.Proszę o kontakt:e-mail:Magdalenka963@gmail.com

Hania

Dzień dobry, Jestem także opiekunką osób starszych, pracuję w Niemczech. Nie miałam przyjemności pracować przez agenturę p. Wioletty, jednak co mnie zastanawia: w jednej opinii przeczytałam, że czeka się na pieniądze miesiącami. Jest to dla mnie dziwne i zastanawiające - dlaczego? Przecież wspólpracując z tą agenturą musi się mieć polską działalność lub niemiecką- więc dlaczego pieniążki od rodziny pobiera ta Pani? Przecież umowa jest zawierana opiekunka-rodzina. Ta Pani jedynie może za inne formalności np. znalezienie opiekunki pobrać jakieś pieniążki tylko powinno to być jawne.Jeżeli chodzi natomiast o wpis do rejestru CEDG- dla tej Pani możemy dać do wglądu lub ksero. Ten dokument musimy mieć przy sobie , do wglądu dla rodziny , w razie kontroli i dla siebie. Drogie Panie opiekunki, warto znać troszeczkę przepisy a nie tak w ślepo, to są przecież Wasze ciężko zapracowane pieniążki, NIE PRZEZ TĘ PANIĄ - powodzenia /na marginesie wierzyć się nie chce, że opiekunki są tak oszukiwane, tylko zaznaczam , nawiązuję do przeczytanych opinii/

opiekun

Pani Violetta ma złą opinię i to jest właściwa opinia.Powyżej opisane bzdury, czyli wymyślone pozytywne opinie są idiotyczne i żałosne.

Julian

Oj ! jakże to trudno czytać ! Panią Koper znam ponad 2lata,normalna ,dbająca o swoją Firmę i pracowników, bo to podstawa sukcesu . Jak można pisać takie bzdety,ale jak ktoś nie ma na kogo zwalić swoich niepowodzeń... to wypisuje głupoty.To b. solidna Firma ,a Pani Violetta czyni wszystko , abym podejmował kolejne zadania, wspiera w trudnych sytuacjach ,pomaga , uspokaja ,to jest podstawą ciągłości firmy !!! Ludzie nie czytajcie tych wstrętnych oszczerstw ,nie bójcie sie pracować u Pani Koper ! Julian

Teresa.Kalbarczyk & Borowa

Witam miłe panie czytając wszystkie opinie zamieszczone to mam wrażenie że p. Violetta Koper to potwór i człowiek bez skrupułów i serca .Myślę że nie które panie nie miały styczności z pseudo Firmami i Agenturami które tylko patrzą na zyski dla siebie i Firmy .Piękne ogłoszenia i Bilbordy a w rzeczywistości to jedna wielka farsa , obiecują bardzo dużo a jak przychodzi co do czego to musisz sobie radzić sama bo to NALEŻY DO OBOWIĄZKÓW OPIEKUNKI ale to że co miesiąc musisz płacić pieniądze i to wcale nie małe dla AGENTURY za pomoc i obsługę biurową to nie ma znaczenia a kwoty tego haraczu zaczynają się od 150 euro w górę i niestety są nie zgodne z prawem NIEMIECKIM .Nie wolno pobierać od Opiekunek tego typu opłat za usługę ponieważ PRAWO NIEMIECKIE NIE POZWALA NA TO a jak takiej Agenturze zostanie udowodnione co nie jest trudne ponoszą bardzo dużą karę a nie są to małe kwoty szkoda słów.Piszę o tym świadomie aby nie które panie zastanowiły się za czym wypowiedzą się na temat faktycznie dobrych AGENCI bo nie sztuka napisać i wystawić zła opinię czy referencje ale pytanie czy to jest zgodne z sumieniem i prawdą .Przede wszystkim trzeba sobie zadać pytanie i zrobić rachunek sumienia CZY ABY TEŻ JESTEM DO KOŃCA UCZCIWA a nie tylko AGENTURA jest ZŁA , a potem z czystym sumieniem wystawiać OPINIĘ zgodną z prawdą .Ja pracuje bardzo długo jako opiekunka i proszę mi wierzyć nie zawsze mogłam liczyć na pomoc i sumienność firm a zwłaszcza nie lubi się osób które walczą o swoją godność i zapłatę za swoją pracę .Miałam dość arogancji i traktowania jak niewolnika i że nie masz racji jak o coś poprosiłaś , nawet potrafiłam rezygnować z miejsc gdzie nie było żle ale za to Agencja była do niczego.Po długich poszukiwaniach w końcu trafiłam do bardzo normalnej firmy jaką prowadzi pani Violetta Koper nie mogę na nią złego słowa powiedzieć zawsze uczynna i pomocna w każdej sytuacji zawsze na czas są pieniądze a jak potrzebowałam zaliczki zawsze ją miałam nigdy nie odmówiła .Jak miałam jakiś problem na szteli zawsze była do dyspozycji nawet jak nie mogła w danym momencie rozmawiać zawsze oddzwaniała nie zależnie jaka to była pora nic dodać nic ująć więc nie rozumiem oburzenia i opinii pani Elwiry skat tyle nienawiści i kłamstw . Z panią Violettą koper współpracuję wystarczająco długo i nigdy nie miałam problemów i nawet poleciłam innym moim koleżankom i paniom tą Agencję i wszystkie są zadowolone i są mi wdzięczne że podałam adres do tej firmy że w końcu są traktowanie po ludzku i mają wszelką pomoc i wsparcie w pracy jeśli to konieczne i nie są same na danym miejscu pracy . Więc pozdrawiam wszystkie panie Opiekunki i Oczywiście panią Violettę Koper i szczerze polecam AGENTURĘ tej pani . Na przyszłość proszę się zastanowić za czym KOGOŚ OCENIMY bo pisząc nie prawdę możemy sobie narobić kłopotów bo na to też jest prawo . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De