Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

DajkaMC

Ja bym jeszcze raz wyjechała do pracy z tą firmą gdyby nie fakt, że znalazłam coś w swoim zawodzie w Polsce! Dla osób chcących pracować w tym charakterze- uważam, że namiary są jak najbardziej polecane i sprawdzone!

RenataKij

Szykuję się do kolejnego wyjazdu do pracy z firmy Violettas, nie narzekam zarobki są świetne i zawsze na czas. A praca mi odpowiada opieka nad osobami starszymi nie jest łatwa ale można się również nauczyć czerpać z niej przyjemność

Pracownik01

Chętnie wyrażę swoją opinie na temat firmy violettas-pflegeagentur24h.de. A więc uważam że są bardzo odpowiedzialni i sumienni starają się przedstawić rzetelne wiadomości na temat pracy do której chcemy wyjechać. Wiec po przyjeździe na miejsce wykonywanej pracy nic nas nie może zaskoczyć.

Lubieswojaprace

Praca jak praca, nikt nam nie będzie kazał odpoczywać bo przecież nie po to wyjechaliśmy za granicę, najważniejsze jest to że pieniądze na czas były na moim koncie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
MojaPraca

Powszechnie jest znana opinia na temat pracy opiekunki nad osobami starszymi. Praca do łatwych nie należy więc trzeba się psychicznie i fizycznie przygotować na wszystko. Ja nie narzekam na współprace dla Violettas wynagrodzenie w terminie otrzymałam, a moje obowiązki wykonywałam najlepiej jak mogłam.

Samanta

Praca opiekunki dla osób starszych nie jest łatwą pracą i dobrze o tym wiem bo w Polsce miałam podobne zajęcie, ale niestety mój zakład pracy został zlikwidowany, więc zaczęłam pracować dla Violettas. Praca niczym mnie nie zaskoczyła bardzo podobna do tego co robiłam w Polsce jednak pieniądze jakie zarobię na emigracji bardziej mnie satysfakcjonują.

Malwina B.

Ja również jestem zadowolona ze współpracy z tym pracodawcą. Pani Violetta jest bardzo rzetelna w wypłacie pensji, a jako człowiek bardzo sympatyczna i miła. A praca no cóż jak każda inna, w końcu jechałam zarobić pieniądze a nie na wakacje :)

Bogusław

Witam :) Na szczęście nie ma samych negatywów na tej stronie. Jestem załamany tym co tu przeczytałem. Współpracowałem z agencją pracy Pani Violetty i żadna z napisanych tutaj złych rzeczy mnie nie spotkała. Jestem zadowolony wyjechałem na kilka tygodni a zarobiłem tyle ile w moim mieście proponowali mi za pół roku. Pieniądze miałem na koncie na czas, komplet potrzebnych dokumentów w teczce, wszystko rzetelnie wyjaśnione, jednym słowem super pracodawca.

Tynka

Warunki pracy są ściśle określone w umowie, oraz na rozmowie w agencji. Ja ze współpracy z tą agencją jestem bardzo zadowolona, wszystko załatwiają za ciebie. Jestem osoba która bardzo lubi pomagać a tutaj jest opcja zarabiania pieniędzy za pomoc osobom którzy tego potrzebują.

Zamitkaxx

Wszystkich informacji udzielą Ci w agencji! Warunki pracy można uznać za lepsze niż przeciętne. Wiadomo nie warto oczekiwać cudów i jakichkolwiek kolosalnych kwot. Warto po prostu wyjechać i samemu wypracować sobie opinie na temat pracy i agencji! Polecam namiary, bo uważam ją za jedną z lepszych w jakich pracowałam na terenie Niemiec!

Gabriella

Dla mnie współpraca z Panią Violettą to sama przyjemność. Polecam

Tamarra

U pani Violetty pracuję od 2,5 roku , jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy , zawszę mogę liczyć na pomoc w trudnych sytuacjach i nie tylko. Uważam ją za osobę konkretną i uczciwą pieniądze na koncie są zawsze na czas a nawet wcześniej. Obecnie pracuję przy parze seniorów i jestem bardzo zadowolona.

Angelina

Widzę, że pojawiły się też tu osoby, które potwierdzają pozytywne opinie o Pani Violetcie. Ja przyłączę się do nich i mogę zapewnić wszystkie osoby które boją się wyjazdu, albo posiadają jakiekolwiek wątpliwości, że nie warto się "nakręcać" tylko pojechać, sprawdzić i wypracować swoje zdanie na temat pracy i tej agencji!

Madzialena

Albo miał gorszy dzień i postanowił w taki sposób dać upust swoim emocjom! Miałam w planach wyjazd dp racy z tą agencją, ale ostatecznie inaczej się potoczyły moje losy. Natomiast moja znajoma pracowała przez tą agencję i bardzo zachwalała Panią violetę i kontakt z nią. Z pracy też była bardzo zadowolona. Warto mieć na uwadze też takie pozytywne opinie!

Alunia

Może ktoś po przez negatywne wpisy wyrzuca swoje frustracje i niezadowolenie z życia. Ja pracowałam nie raz przez pośrednictwo pani Violetty i nie narzekam.

BOGUSIA ...

Po przeanalizowaniu wpisów można by powiedzieć że firma jest problemowa .Chciałam potwierdzić że mimo nie ciekawych wpisów zaryzykowałam i podjęłam pracę u p.Violetty Koper.Jak się okazało moja decyzja była słuszna i nie żałuję , jestem bardzo zadowolona i miejsce pracy jest też ok oraz wynagrodzenie .POLECAM TĄ FIRMĘ.

Natalia111

Witam wszystkich:):) U pani Violetty pracuję od 2 lat , jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy , zawszę mogę liczyć na pomoc w trudnych sytuacjach i nie tylko .Jest osobą konkretną i uczciwą pieniądze na koncie są zawsze na czas a nawet wcześniej. Obecnie pracuję przy dwójce SENIORÓW i jestem bardzo zadowolona .Z czystym sumieniem polecam AGENTURĘ pani Violetty Koper.

Sali007

Pani Violetty osobiście nie znam, ale wydaje się osoba godną zaufania i stara się pomagać innym jak tylko może. Wyjazd nie jest taki straszny, po prostu trzeba się z tym oswoić. Praca nie jest ciężka, jest też wolny czas dla siebie. Dla osoby chcącej pracować i mającej porównanie co do innych pośredników pracy- te namiary są rewelacyjne!

Araninaxx

Przyznam się, że czytając te opinie bałam się wyjechać do pracy z tą firmą! Teraz wiem, że wyjazd do pracy był dobrą decyzją. Nie było niemiłych niespodzianek. Zarobiłam przyzwoite pieniądze z których jestem zadowolona. Polecam

Dalika

Uważam, że to dobra i sprawdzona firma, a przede wszystkim bezpieczna.Praca nie była ciężka! Pieniądze się zgadzały i osobiście jestem zadowolona z wyjazdu i współpracy z firmą. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De