Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

Opinie o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott

LegalDealer

(usunięte przez administratora) Piora tyle kasy, a ludziom płacą absolutne minimum. Bardzo niekorzystne warunki pracy. Dyrektor nie kompetentny, za to swietnie kłamie ludziom prosto w oczy. Zero szacunku dla pracownika. Chociażby fakt, że największe i najstarsze kasyno w PL coraz bardziej podpiera się pracownikami że wschodu. Good luck, choć teraz to bardziej jakoś po rusku...

FreeNicka
@LegalDealer

Póki będzie ten Dyrektor w W-wie w Marriocie to nie polecam pracy. Pensja od pracodawcy ok2 tyś. żałosna i minimum!!! o 2 tyś za mało. Wyzysk w biały dzień!!! Zwłaszcza przy takich dochodach tego kasyna, które niestety musi sponsorować inne w kraju by się otrzymały. Tipy odwiecznie z niesprawiedliwym podziałem. Zarabia je przede wszystkim personel grający, a dostają wszyscy pracownicy, również nie mający żadnego doczynienia z klientami. Jakoś dziurę płacową trzeba łatać. Praca po 10 h dziennie, na nogach przy stole po min 2h, krzeseł dla obsługi nie zrobią jak w normalnych kasynach, kolejny przykład dbania o personel przez Dyrektora i jego zastepczynie M...wę odpowiedzialną za personel. Efekt masowe odejścia z pracy, dorabianie pracowników za granicą, zatrudnianie kogo się tylko uda złapać, spada poziom obsługi i wyszkolenia ale przy takim szkoleniowcu nie dziwne. Praca w bardzo szkodliwych warunkach przy ogromnym zadymieniu sal gier ( jak to przechodzi kontrolę to nie wiem?! Nikomu nie życzę ale wystarczy jedna osoba z rozpoznaną chorobą płuc, nowotwór i będzie prokuratur...) z niewydolną i zagrzybioną klimatyzacją, praca świtek, piątek, niedziela, 364 dni w roku ( z pominięciem Wigilii) 24h. Gdzie i jak nie spojrzeć plusów brakuje, firma źle zarządzana, która wyzyskuje ludzi. Szczęśliwie pojawia się konkurencja, która wyczuła słabość CP i proponuje starym lepsze warunki + niedługo wejdzie nowa siła, która rozwali ten system zarobkami, 7 - 12 tyś dla obsługi grającej. Czu coś pominąłam, do zobaczenia wkrótce z niektórymi w big Casino R...:-)

Brytolka wasza byla
@FreeNicka

Ten derektorek (oryginal) to zawsze był inny, dwulicowiec i lizus zarzadu, wysluguje sie pracownikami z sali gier i sam jak jest problem to ogon podkula. Jeszcze troche i postawia mu taczke przed wejsciem i bidula nie dotrwa do tej emerytury, o ktorej tak mu sie marzy spokojnie doczlapac przez nikogo niepokojony. Podklada sie chlopina na kazdym kroku, a juz temat sali gdzie wszyscy jaraja szlugi i dmuchaja personelowi w twarz to przegiejcie, jest na to ustawa zatem na co ludzie czekacie?! Nikt inny za to nie odpowiada jak ten wasz derektorek. Gratulacje Pawel!!! Slyszalam, ze sa kolejni chetni…, tak sie wlasnie zarzyna kure znoszaca zlote jaja.

blackjack
@FreeNicka

Kto ma być tą konkurencją ?

obserwatoros

W Hiltonie Dyro bez jajec, część załogi nawet nie wie kto jest dyrektorem. Na szczęście kilku menagerów trzyma poziom Ogólnie krupier zarobki koło 4 tyś, inspektor 5 tyś.

Halina
@obserwatoros

Zgadzam się w 100%.

Czy można liczyć w Casinos Poland Sp. z.o.o. na prywatną opiekę medyczną?

rambo8

można. luxmed

Jerzy

Cześć! Mam pytanie. Na czym polega praca w tej firmie? Można zostać krupierem bądź inną osobą odpowiedzialną za prowadzenie gier? Proszę o rzetelną informację.

Kasjer

Wysłałam zgłoszenie przez stronę OLX. Zadzwonili, umówiłam się na spotkanie. Poszłam nastawiona bardzo pozytywnie. Mam kilkuletnie doświadczenie, jestem dyspozycyjna, wolna i mieszkam po sąsiedzku. Mam dobry kontakt z ludźmi i jestem normalna. Rozmowa przebiegła bardzo miło, na luzie. Spełniam wszystkie ważne kryteria. Zadzwonili. "Dziękujemy za zainteresowanie, ale nawiążemy współpracę z kimś innym. Życzymy powodzenia". Może jestem za stara? Za brzydka? Za normalna? Cholernie zależało mi na tej posadzie. Szkoda. Zawiodłam się. Tyle z moich obserwacji.

Dlaczego chcę pracować właśnie tu?

Jola

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

@Jola

Tak, prawie w każdym dziale znajdzie się wolny etat ale na krupiera trzeba skończyć 6tyg kurs

A orientuje sie pani gdzie taki kurs mozna zrobic

Olo
@Karolina

W kasynie są kursy na krupiera.

Pani_od_hazardu

Czy macie może regulamin kasyna Casinos Poland w Warszawie lub treść zezwolenia?

Jowita

Podzielcie się na tym forum wiadomościami o trybie zatrudniania w firmie. Jakie warunki trzeba spełniać żeby mieć szanse na pracę?

Kolo71

Oczywiście że ruletki automatyczne są,sterowane ,mechanizm wsrodku posiada 2 rodzaje kulek,jedna autentyczna,druga z opiłkami magnesowymi,strowane poprzez mechanizm,co do krupierów wydaje mi się że w momencie decydującym wchodzi ten jeden który jest wtajemniczony w tajemnice niedostęp edla zwykłych krupierów ,z tego co mi wiadomo,to są podpisywane klauzule dotyczące tajemnic zawodowych.

Bk
@Kolo71

Bzdury. Wszystko to czysta matematyka.

@Kolo71

Dawno nie czytałam większych bzdur. Aż trudno uwierzyć że ludzie przez własną głupotę przegrywają a potem wymyślają takie chore historię zamiast poprostu przyznać się przed sobą że mają problem.

Czy jest możliwość w Casinos Poland Sp. z.o.o. pracy na część etatu?

Firma nie jest chętna do zatrudniania na niepełny wymiar etetu

roger

Nie pracowałem w kasynie z prostego względu. Jak będąc w Warszawie na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem zarobki krupiera to poczułem jakby mnie ktoś mnie opluł taką propozycją. Pani bardzo miła, kulturalna, jednak ciągle nadmieniała jak to u nich "małymi kroczkami" się do kariery dochodzi itp. A mianowicie, zarobki krupiera na początek to 2450zł brutto(W WARSZAWIE!) co stanowi ok. 1770zł netto co z kolei sprawia że jest to kwota praktycznie nie do utrzymania się w stolicy. Jeszcze potrafię zrozumieć podczas szkolenia 6tyg.Ale tam było powiedziane że taka stawka obowiązuje całkowicie nawet jako wyszkolony krupier, więcej dopiero po awansie(czyli Bóg raczy wiedzieć kiedy). Z nockami powiedzmy 2000 zł i koniec. Przecież zważając na charakter pracy, pracę w nocy, aparycję, pracę bezpośrednio z klietem to jest śmiech na sali. NIby są te całe napiwki, ale jak o nie pytałem to sama ta kierowniczka rozmawiająca ze mną powiedziała że to nie są jakieś potężne kwoty które by zmieniły diametralnie wynagrodzenie. Już miałem fazy że co? To jakieś takie zachęcanie przez zniechęcanie, aby pozyskać tylko osoby w pełni oddane ew. pracy krupiera? Bo jeżeli tak to system zatrudniania sprzed 20-30 lat żeby znaleźć jak najlepszego niewolnika, który się o te napiwki pozabija, a jeżeli mówiła szczerze to w sumie jeszcze gorzej bo wtedy niewolnik już po całości, bez możliwości dorobienia nawet.

Czarek

Jakieś informacje o pracy byłyby mile widziane na forum. Czy firma w ogóle rekrutuje?

Steven69

Heh, zmien lekarza, dorosnij ;)

Snowden
@Steven69

Patrząc na towarzycho czyli tzw personel kasyn poraża przede wszystkim nędza intelektualną. Ja nie oczekuję jakiejś wielkiej głębi ale te żałośnie uśmiechnięte towarzyczki, te puste spojrzenia lub niby kpiące. W części tenże personel rekrutowany jest spośród studentów ale jakich. Trudno przecież oczekiwać aby ktoś z sensownego kierunku chciał nudzić się w tym bagnie. Jak by napisał klasyk ich pięty achillesowe mnożą się w tuziny.

czwarty uparty
@Snowden

Na obelgi ze strony graczy nie masz prawa odpowiedzieć nic bo cie wywalą więc się tylko głupkowato uśmiechają to mogą zrobić. Odradzam tam prace normalnym bo nie wytrzymają albo ich wygnie

@Osa, jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Widzę, że wiesz sporo na temat jej działania. Jeśli pracujesz w Casinos Poland, to jakie są Twoje doświadczenia związane z tym pracodawcą? Możesz z czystym sumieniem polecić innym? Czy oferowane są dobre warunki?

Romek
@Karolina

Ja z Ukrainy pracowałem w sali gier, szukam pracy w Warszawie?

@Romek

Czy zdecydowałeś się aplikować do Casinos Poland? Jeśli tak, to jak potoczyła się rekrutacja? Jeśli jesteś zatrudniony, to czy możesz opowiedzieć coś o samej pracy? Czy pracodawca zapewnia przeszkolenie? Jak kształtuje się wynagrodzenie, są przyznawane premie, dodatki?

czwarty uparty
@Karolina

Na szkolenie bezpłatne na krupiera przychodzi 400 osób. z tych 400 wybierają 30 z tych 30 kończy 3 egzaminem Kiedyś krupier narzekał jak stał godzinę potem stał 2,2ipół . Był czas że kupili konia wyścigowego za 100 000 a następnego dnia koń zszedł

steven69

ok, a ile się zarabia teraz w kasynie ?

@steven69

W Marriott krupier 5 tysięcy. Są wolne etaty.

@pracownik

Ищу работу крупье Варшава orfeline0@gmail.com

MarkNote

Teraz w kasynie free spiny bez vkladu możesz zarobić dobre pieniądze. Możesz spróbować.

Chyba dobrze się tu pracuje? Niedawno szukali kelnerów.

bert

Witam A czy ktoś wie ile zarabia krupier bądź kasjer w kasynie ???

Billl

Czy pracują jakieś fajne i ładne i wolne dziewczyny w warszawie ???

Mariuz

Dzisiaj dostaniesz 400% bonusu na www.staybet.com !

CasPol

dno dno i jeszcze raz dno . pracujesz zawsze o kazdej porze , pod nadzorem zalosnej kadry kierowniczej nie umiejacej docenic dobrze wykonanej pracy , wynagrodzenie jakby go nie bylo , NIE POLECAM

snowden

Drodzy kandydaci nie mam najmniejszej wątpliwości że praca jest bardzo specyficzna. Z ogromnym stopniem pewności można też postawić tezę że dłuższe wykonywanie tego zajęcia spowoduje że staniecie się degeneratami moralnymi. Cała otoczka związana z kasynem ( ogromne przegrane, patologiczne towarzystwo, stała obecność lichwiarzy i tym podobnych kreatur) sprawi że również wasze zachowania będą,, skrzywione,,, , dotknięte cynizmem i godne najwyższej pogardy.

Zostaw merytoryczną opinię o Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott - Warszawa

• Jak się pracuje w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott?

Kandydaci do pracy w Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casinos Poland CP Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu Marriott