Opinie o Tempo Team w 's-hertogenbosch

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tempo Team. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tempo Team na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempo Team w 's-hertogenbosch

Darek

Polecam Tempo Team, Wszystko przejrzyste bo maja swoją aplikacje i wiesz za co potracaja, wypłaty w każdy wtorek do tego dobra ogranizacja dojazdu do pracy i zakwaterowanie na wysokim standardzie (Almere) Nie rozumiem czemu ludzie wystawiają im negatywne opinie... JEŚLI ROBOTA JEST ZA CIĘŻKA, MACIE SYF I MAŁO GODZIN TO NIE WINA AGENCJI TYLKO FIRMY!

Xxx
@Darek

Agencji tez wina, bo maja wiele rzeczy w d@pie ;)

Jarek K
@Darek

Bzdura!! To ze jest mało godzin to wina agencji a konkretnie planerow/planerow z tempo team, bo firmy właśnie im zlecają ta kwestie - ukladania grafikow. W aplikacji nic nie jest czytelne bo za ta sama prace różne osoby otrzymują różne wynagrodzenia. Tempo Team to marna i kłamliwe pseudo agencja wykorzystująca rodaków i zatrudniająca kompletnie nie kompetentne i nie udolne osoby. 0/10 zamknąć to coś w izdu!

Jarek K

Opinia tylko i wyłącznie negatywna! Pani Job Coach o trzyliterowym imieniu na U to najgorszy sort ludzkiego upadku i kłamliwej beznadziei z jakim przyszło mi się spotkać. Zarobki i ilość godzin żenujące... Najgorsze mu wrogowi tej agencji nie polecam bo Tempo Team najpierw Cię oszuka, potem okradnie i na końcu będzie miało Cię głęboko gdzieś! Fatalna agencja, dla tych co jeszcze nie dali się wkopać we współpracę z Nimi - NIE PRACUJCIE DLA TEMPO TEAM! Dzieki nim byłem w Holandii miesiąc i nie zarobiłem nic. Job coach i jeszcze mniej kompetentna Planistka (muzulmanka) to kompletna Porażka! A to od nich będzie zależała Twoja praca i warunki w NL wiec zdala od tego dna.

Gigi

Kiedyś było ok ... teraz to czasami porownałabym do Axidusa tylko palet niema I płacić za transport do pracy nie trzeba ale na zakupy już musisz z buta cisnąć bo przeważnie zajarani kierowcy auto mają tylko na swoje potrzeby. Praca coraz dalej lokalizacji zamieszkania bo kasę dodatkową na tym mają, nie istotne że czasami 2h dziennie spędzasz w aucie. Lokalizację rządzące przez Goodstay który jest ok bo wszystko załatwisz ale oni też na koniec załatwiają Ciebie karami za jakieś tam zniszczenia albo sprzątanie domku czystego ;) hajs musi się zgadzać. JobPanie to dramat na cały TT jest jedna która ogarnia swoją pracę w 100% A reszta Pań to kabaret w niczym nie pomogą , telefon zapomnij zeby odebrała meile, meile, pisz meile...A na każdą odpowiedź - przekierowywanie do kogoś innego kto też ma Cię głęboko.. i sprawy nie załatwisz bo JobPani od tego nie jest. Dane było mi pracować na Post Nl - są w 1000% NIEWYPŁACALNI kartę do odbicia dadzą Ci miesiąc po zaczeciu pracy i oszukują na godzinach jak i na dniach odwołania każdego tygodnia i nawet nie wyplacaja gwarantowanych godzin, ludzie jeżdżą na jakieś delegacje na inne poczty a kasy za to nie widać po nawet miesiącach. Wszyscy rzadzący na poczcie robią Cię za głupka i tylko mówią będzie to dopisane bedzie wypłacone A dalej nic. I kto by pomyślał taki TT A jednak zaczęło się;( I on (usunięte przez administratora) co kiedyś było nie do pomyślenia. Sprawa prosi się o inspekcję. W innych pracach problemu niema tylko z Post nl taki cyrki. A byli już kiedyś w sądach ale jednak jak ktoś (usunięte przez administratora) raz drugi to i trzeci będzie. Na przestrzeni lat agencja robi się coraz gorsza przykre to ale niestety światem żądzi pieniądz.

pluszaczek

Praca w Tempo-team do pewnego czasu była w miarę, dopóki były godziny. Stawka była zgodna z prawdą, salarisy na czas, wszystko w nich opisane poprawnie. Kilka razy zdarzyło się, że musiałam specjalnie dzwonić do biura i upominać się o własne pieniądze, gdyż nie zapłacili mi całości lub pewnej części. Po 3,5 miesiąca pracy w tej samej firmie okazało się, że kazali iść do innej pracy też przez TT, jednak w innych godzinach, na innej stawce i bez dodatku zmianowego. Po Świętach BN zaczęła być lipa z godzinami, ciągle dawali na rezerwę. Do tego stopnia, że 2 tygodnie siedziałam w domu (mieszkanie prywatne, ale płacić trzeba). Zatem zdecydowałam się zmienić pracę na inną, także w TT. Przeniosłam się bez problemu, jednak krótko po podpisaniu nowej umowy zachorowałam, wylądowałam w szpitalu, w którym leżałam 1,5 miesiąca, następnie wróciłam do Holandii, ale byłam dalej chora, więc nie pracowałam. TT mi wypłacało pieniądze chorobowe do końca umowy, nie przedłużyło jej i tak zakończyła się współpraca. Następne 3 miesiące byłam na zasiłku chorobowym, ale po skończeniu odezwałam się do TT z pytaniem czy mogę wrócić do pracy. W odpowiedzi usłyszałam, że nie, ponieważ nasza współpraca nie była owocna. Zapytałam o co chodzi z tym owocna (pół roku w jednej firmie byłam bez spóźnień, ochrzanów, dyscyplinarek itd). Odpowiedział mi pan z TT, że TT nie chce ze mną mieć nic wspólnego, a także kazał mi przedstawić referencje, chociaż dobrze wie, że nie pracowałam w tym czasie z powodu choroby. Mongoł :) Powiedziałam mu to, że skąd wezmę je skoro siedziałam w domu na zasiłku, a on, że zaprasza mnie do TT dopiero z pozytywnymi referencjami od innego pracodawcy. Zdarzało się, że ciągle trzeba było dzwonić do nich i prosić o godziny albo o inną, zamienną pracę. Co to za powód do nie przyjęcia z powrotem? Takie jest prawo, jak ktoś zachoruje to dostaje hajs, szczególnie, że to nie było ani celowe ani zaplanowane :P Może jak on ma gorączkę niech idzie do roboty na cały dzień lub tydzień, fragles :) Ogólnie daję ocenę 3/10.

MF.

Nie polecam! Pracowaliśmy na produkcji , błagaliśmy o godziny, bo dostawaliśmy jakieś marne grosze i godzin też nie było. Z każdą wypłatą problem, a to potrącili, a to się pomylili i co tydzień trzeba było im oddawać jakiś dług. Nie można się doprosić o pieniędze za przepracowany tydzień, porażka. Wychodzi na to że prawie za darmo pracowaliśmy. O pomocy jobcoach też trzeba zapomnieć.

Barry nie Harry

Nie w bredzie, w den Bosch * sory za pomyłkę

Barry nie Harry

Witam jakieś opinie na temat pracy w post nl w bredzie na nocki i drugie zmiany. ? Mam wyjazd w sobotę ale się cały czas wacham proszę o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam

Olga

Za coś w końcu płacą, nie ma co marudzić ostatecznie można zmienić pracę!

Ana

zakwaterowanie poniżej standardów człowieczeństwa, jak jesteś robotem do zarabiania pieniędzy to może się utrzymasz

Sandra Tzw. Koordynatorka z tej firmy w Holandii jest dyspozycyjna tylko pierwszego dnia, gdy chodzi po domkach i podpisuje że dojechaliście. Później o niej ślad zanika, może to potwierdzić setki osób z tego rocznego projektu, potrzebujący pomocy, Ci którzy nie mieli sofi oraz ci którym "zaginęły pieniądze"- odradzam stanowczo, zero profesjonalizmu. Moje sugestie dla Tempo Team: Zwolnić Panią Sandre. Zatrudnić ludzi, którzy szanują innych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić Panią Sandre oraz zmienić księgowa.

@Kasia

Czy warunki i terminy pracy koordynatora były Ci znane, nim podjęłaś pracę w Tempo Team? Może ktoś poinformował Cię o tym na rozmowie kwalifikacyjnej? Istnieje prawdopodobieństwo, że dana sytuacja nie jest winą koordynatora, ale takie panują w firmie zasady? Jak myślisz?

Jasiek

Podpowiedzcie jak pracuje się z nimi będąc za granicą? czy mieszkania są w miarę przyzwoite?

@Jasiek

Czy podjąłeś już pracę za pośrednictwem Tempo Team? A może dopiero się wahasz? Powiedz, co jest dla Ciebie najbardziej istotnym czynnikiem zatrudnienia, byś uznał pracę za satysfakcjonującą? Są to warunki płacy? A może wspomniane zakwaterowanie jest dla Ciebie bardzo istotne?

Juras
@Iwona

a po co sie idzie do pracya jak nie zarabiac pieniadze.? po to ludzie opuszczaja kraj i swoje rodziny zeby zarabiac piemiadze. pytania conajmniej na poziomie podstawowki.

@Juras

Istnieje wiele powodów, dla których osoby wybierają pracę za granicą zamiast tej, którą mogliby podjąć w kraju. Dlatego warto, by takie osoby, decydując się na tak poważny krok, dostały jak największą ilość merytorycznych informacji odnośnie warunków pracy. To zapewne nie tylko ułatwi im decyzję, ale i może uspokoić ich rodziny, które będą wiedziały, w jakich warunkach pracują ich najbliżsi. Czy możesz nam powiedzieć coś na temat pracy za pośrednictwem Tempo Team?

Juras
@Iwona

A mge powiedzic , ze jak by w POLSCE placily tyle co tam to by nikt wyjezdac niemusial !

Załamana

Najgorsza agencja! PostNL Amsterdam - praca jest ok nie jest ciężka ale przyjedziecie i będziecie pracować 20 godzin w tygodniu!! Zakwaterowanie Lake Land Hotel Monnickendam NAJGORSZY (usunięte przez administratora) Mieliśmy tu plage pluskw Agencja powiedziała że nie da nam nowego domku bo zabierzemy je ze sobą i że mamy mieszkać w tym bałaganie. 300 lub 400 ludzi razem w hotelu jedna kuchnia Brud wilgoć daleko od miasta Robactwo myszy w kuchni brak internetu 5 różnych koordynatorów na końcu każdy ma cie gdzieś. Nie przyjeżdżającie szkoda zdrowia nerw i pieniędzy Za to że jesteś kierowca jeszcze placisz

Asieek

Jakie są warunki pracy w post nl w Utrechcie? Oraz zakwaterowanie przez Tempo team?

Iwona

@ja, czy powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Tempo Team? Czy informowałeś pracodawce o niesatysfakcjonujących warunkach mieszkaniowych? Czy zgłaszałeś wszelkie uwagi, o których piszesz na forum?

kropka

Post nl Den Bosch najgorszy pracodawca u jakiego pracowalam w Holandii!!! Praca ponad siły,paczki powyzej 30 kg,do 10 godzin cieżkiej pracy ma się tylko dwie pauzy po 15 min(o które trzeba się jeszcze często prosić).Nigdy nie wiadomo o której sie zaczyna i o której kończy(codziennie dostaje się sms na ,którą do pracy,i jesteś w tej niewolniczej pracy np.12 godzin a twój team leader Ci mówi,ze musisz zostać jeszcze jeszcze godzine nikt Cię nie pyta czy możesz tylko Ci każą!)Ogólnie obóz pracy!!!

@kropka

hej kiedy pracowalas? mozliwe ze robilismy my razem mieszkalas na oosterhaucie ? :)

ata

Nie polecam ani trochę, firma to totalni oszuści tak samo jak i work today ... w końcu przekazują pracowników to muszą być tacy sami.. Wyjechałam w parze z chłopakiem, mieliśmy pracować na sortowni w PostNL. Trafiliśmy na chyba największy syf jaki mogliśmy.. "HOTEL" w Ede. To jakieś nieporozumienie, hotel hotelu zbytnio nie przypomina, brud smród i ubóstwo.. Mieszanka polaków, rumunów, litwinów i Bóg wie kogo jeszcze...Firm zamieszkujących hotel jest chyba z 5 różnych.. Po przyjeździe na miejsce, zmęczeni mieliśmy nadzieję, że na miejscu będzie czekał na nas koordynator, pokaże nam wszystko, da pokój i będziemy mogli w spokoju odpocząć. Niestety tak nie było, na koordynatora musieliśmy łaskawie czekać 2 godziny. Dostaliśmy 1 osobowy pokój na 2 osoby, ze wspólny prysznicem, toaletą wspólną na korytarzu na całe piętro.. Mało tego, w łazience na płytkach grzyb, podłogi brudne, materace zalane niewiadomo czym, śmierdzące lodówki, wykładzina na podłodze chyba też przeszła niejeden melanż... Nasi sąsiedzi też nie byli zbytnio zachwyceni, chłopak dostał pokój z jakimś obcym mężczyzną, który wciągał, palił i nie wiadomo co jeszcze robił w tym pokoju, kiedy chłopak chciał odpocząć podróży.. Kontakt z koordynatorem bardzo ciężki, słoma mu z butów wystaje, ale ma sie za niewiadomo kogo.. niejaki pan łukasz :) stwierdził, że grzyba mamy sobie wyczyścić jakims płynem do psikania.. haha załosne.. po zgloszeniu syfu w pokoju, stwierdził , że nie przeniesie nas nigdzie indziej, bo z innej lokacji musielibyśmy dojezdzać 100 km. Stwierdził, że widzimy go 1 i ostatni raz, że będą nowi koordynatorzy..Po zgłoszeniu sprawy do biura nic z tym nie zrobiono. Ludzie nie dajcie się zrobić w (usunięte przez administratora) a .. za mieszkanie na tej patologii pobierają minimum 85e tygodniowo od osoby... Jest to zwykłe złodziejstwo. Nikomu nie polecam trafić w te miejsce i przez te firme.. PO tygodniu od podpisania umowy dopiero podali nam adres zamieszkania, coś tu chyba jest nie tak..Zdjęcia tego syfu mogę wysłać chętnym proszę o wiadomość:)

@ata

Work Today i tepo team to jedno xd

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Gutek

Pracowalem w post na den bosch Nie polecam ogolnie tej firmy jaka jest tempo team zagrzybione domki,zawszone materace predzej sie czlowiek dorobi kily niz godziwych pieniedzy..

Bartosz

Doliczają dług za nic. Jedziesz na picking a rozmontowujesz drukarki. Zatrudniają niekompetentych koordynatorow i ogolnie straszny bajzel. Zalatw cos po to by przekonac sie ze nic nie zalatwiłeś. To dla mnie Tempo Team. Banda %#%$%.

Iwona

@Pomarańczowyhelunio jeśli pracowałeś w Tempo Team, to czy mógłbyś w kilku słowach opisać, jak wyglądała Twoja przygoda z dostaniem pracy w tej firmie? Możesz podzielić się z przyszłymi pracownikami wskazówkami odnośnie spotkań rekrutacyjnych?

Pomarańczowyhelunio

Post Nl mega ciężka praca. Łatwo o wypadek i kontuzję, przepracowanie. Pracujesz za 2 osoby. Płacą za jedną. Gorszy sort 9.29brutto. Presja czasu, elastyczny czas pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo Team - 's-hertogenbosch

• Jak się pracuje w Tempo Team?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo Team tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo Team?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tempo Team?

Kandydaci do pracy w Tempo Team napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tempo Team