Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Hehe

Nie widzisz opinii a co dopiero ceny w sklepie:))))))

Ala

Niby mówią o upadku a parking pod Tesco zapełniony jak za dawnych czasów :)

@Ala

Ta firma prędko nie padnie. Zwolniła zdolnych ludzi a zostawiła tych co po za Tesco nie widzi przyszłości. Ci co mieli wiedzę i zarabiali więcej to się ich pozbyli. Obecny menadżer za nic miał to na swoją pensje w przeszłości zasłużyli za przestronnosc pracy. W jego małej i szalonej główce liczyła się tylko cyfra produktywności. Ci co zostali i z którymi mam nieraz się spotkać mówią tylko o punktach za co i za ile i o premiach. Żałosne.

@Tomek

Przykre to jest w jaki sposób potraktowali większość ludzi którzy pracowali tu x lat. A gdzie są związki dlaczego nie mają nic do powiedzenia?

@Ala

Związki.? Liczy się dla nich tylko własne koryto. Trochę tylko powalczyli o pieniądze dla pracowników i nic po za tym. Nie protestowali jak Tesco podnosiło normy po nad siły. Palety ponad dwa metry. Związki. Che dobre.

kijentka

Uwaga! na Tesco w Dąbrowie Górniczej sprawdzajcie paragony zakupu przy zakupie towarów w promocji wpisywane są ceny po prostu różne ale zawyżone ceny są ustawiane przez panią kierownik aby klient nie był dobrze zorientowany.

Jola

Cieszcie się że jesteście w Polsce w Irlandii zakazali nosić pracownikom rękawiczek żeby nie straszyć klientów Może ktoś się tym zainteresuje

Gavroche
@Jola

Jaki to ma związek z Tesco Teresin? Idź bredzić gdzie indziej.

Frycek
@Jola

Tacy jak ty sieją tylko panikę i zamęt. Weź się za robotę i się nie osmieszaj.

Halina
@Frycek

Spokojnie. Nikt nie ma tu na celu siania tu żadnej paniki. Proponuję, żebyśmy się już skupili na ważniejszych tu kwestiach. Ja na przykład jestem ciekawa, czy w związku z zaistniałą sytuacją w kraju, tryb pracy w TESCO w Teresinie jakoś się zmienił. Jak to tam teraz wygląda? Możecie mi powiedzieć?

Magda
@Jola

Może ja z innego tesco w skierniewicach nie wolno chodzić w rękawiczkach żadnej dezynfekcji zadnego zabezpieczenia dla pracowników ,,w innych sklepach za poświęcenie się a nie ucieczkę na zwolnienie są sowicie nagradzani ale nasze władze nic nie reagują

Gavroche
@Magda

To idź do "innych sklepów" a nie tylko jęczysz. Mi nie pasowało, odszedłem i nie żałuję.

Frycek
@Halina

Trochę się zmienił. Pracujemy krócej i dostaniemy kasiore za narażanie się. A z tobą wypije kawkę.

@Frycek

To ile pracujecie teraz jak nie 8 godzin?? Pensja normalna?? Jaki jest dodatek?? Pozdrawiam CD Teresin

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Arek

Dawno dawno temu kiedy byłem młody i silny zatrudnilem się w Tesco przez agencję. Szybko wraz z kilkoma kolegami zostaliśmy dostrzeżeni jako wyróżniający się w pracy przez co zaproponowano nam zatrudnienie bezpośrednio przez firmę. Sam kierownik sekcji nam proponował. Widząc perspektywy stałego zatrudnienia zgodzilismy się. Przez kilka lat współpraca nasza układała się ponad przeciętnie. Przez co zaproponowano nam zrobienie multi gdyż jak sami kierownicy przyznali że wyróżniający się w pracy powinni być lepiej opłacani. Jednak po kilku latach i zmianie menadżera wszystko się zmieniło. Nowy menadżer nie mógł przeżyć że są magazynierzy zarabiający więcej od innych. W ogóle nie brał pod uwagę wiedzy tych ludzi i postanowił im zwiększyć normę o 10 procent od pozostałych. To było bardzo poniżajace. Musieliśmy więcej pracować żeby zarobić na naszą pensję. Normy były tak wysokie że można było zapomnieć o premii. Zdarzało się że zwykli magazynierzy zarabiali więcej od multiskilerow. W ramach zwolnień grupowych postanowiono zlikwidować stanowisko magazyniera operacyjnego i zmniejszenie pensji co spotkało się z wielkim oburzeniem. Większość z honorem odmówiła i wolała znaleźć inną pracę nawet za mniejsze pieniądze byle tylko nie pracować w Tesco. Co roku były podnoszone normy nowe wymagania. Podlosc

Klient

Dotyczy wcześniejszej opini , chodziło mi o Łódź . O Tesco na Al . Wyszyńskiego ;-) tam chyba nie wolno dodac opini

klient

Bardzo nie miła pani na pierwszej kasie , mam już swoje lata . Dlatego nie potrzebuje opini na swój temat . przychodze tam na zakupy , jezeli mam słuchac jakiś dziwnych mądrości . To moze trzeba zmienić sklep ;-) pozDrawiam

Obserwator

Mord-do-bicie ze ty masz w wózku a ja nie. Cóż dżungla jak nie ma na pułkach

wis-sla@o2.pl

(usunięte przez administratora)ZOSTAWILI BEZ ZAOPATRZENIA STARSZEGO SCHOROWANEGO INWALIDE BEZ ZAOPATRZENIA NA SWIETA I RESZTE MIESIACA ,WIELOKROTNE PISANIE MEJLA DO E ZAKUPY ZOSTALY BEZ ODPOWIEDZI ZYCZE IM WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO W ZYCIU.

Braki
@wis-sla@o2.pl

Brak ludzi czy kierowców ? Czekam i czekam na zamówienie

Prędzej bankructwo ogłoszą niz coś człowieka dadzą, w sklepach żadnej pleksi przy kasach, żadnych limitów klientów, zmian godzin, jeszcze na nadgodziny zachęcają bo mało rąk do pracy - pomocne dłonie. Nuech zarząd pójdzie do takiego sklepu czy magazynu i pokaże jak pomagają bez rękawiczek, maseczek i mydła.

Jasio
@Anonim

Jakie bankructwo? Firma ma się prężnie. Musi tylko zwolnić wytatuowanego mazika i wytatuowanego felka i będzie git.

@Jasio

Czy są przyjęcia przez firmę na magazyn na wysoki skład? I ile teraz płacą brutto? Jakiś czas temu były przyjęcia ale się nie załapałem

Ponpon
@Anonim

Tak są przyjęcia. Przychodz bo jest nas mało ponieważ zwolnili nie dawno masę ludzi i nie ma komu robic

Łukasz

Ile sklepów aktualnie obsługuje Centrum Dystrybucyjne Tesco w Teresinie?

Zastraszania

Uważacie że ludzie pracujący w centrach dystrybucji i sklepach nie są narażeni na wirusa?? Zamknąć...

gliwiczanin
@Zastraszania

Dokładnie! Cała polska na postojowych,a my napierdalamy jak dzikie reksy i jeszcze przymusowe nadgodziny!Skandal! Natomiast to bydło co ma wolne zamiast siedzieć w domu i nie rozwijać wirusu to łażą po sklepach w tłumach i nadal sieją zgrozę!

Ola mazik.
@Zastraszania

Nie boję się żadnego wirusa. Wy i telewizje tylko o jednym. Litości. Dajcie żyć.

Szopen

No iiii zwolnień ciąg dalszy.

Asia
@Szopen

Może wywalą parola i harego., tych co się najbardziej czepiają i są wredni.

XXX

Cioty które myślą że dostaną jakaś odprawę z tej pracy to się jeszcze zdziwią. Prędzej ich zwolnia za czerwone światła, lub większość mądrych i zdecydowanych osób samych z tamtad odejdą, a naiwniacy dalej zostaną (usunięte przez administratora)

LORD

W Tesco było i będzie hujowo. Nikt tego nie zmieni jedynie zmiana pracy na inna. Ten zarząd jest całkowicie do dupy. Zamiast dać jakieś większe podwyżki pracownika to wola pienieniadze przeznaczać na głupie nazwy na wózkach wysokiego składowania, lub inwestować w x- boksa. Za te pieniądze mogli by pomyśleć racjonalnie dla bezpieczeństwa pracowników i zamontować w WC środki do dezynfekcji rąk oraz tym brudasą z Ukrainy mierzyć gorączke jak wchodzą na teren CD. Narazie wszystko lekceważą ale oni są najbardzieiej podejrzewanymi osobami którzy mogą przenieść tego koronawirusa. Wiec zacznijcie racjonalnie myśleć i zacznijcie coś z tym robić.

Jola

Eeeee menadżer obiecał podwyżki., normy też pewnie podniesie hehe.

Szara myszka
@Jola

Boże kochany po co wy ludzie jeszcze tam pracujecie czekacie na jakieś odprawy a w końcu zostaniecie z ręką w nocniku i bez środków do życia w dodatku ze zrujnowany zdrowiem uciekajcie i to.szybko!!!!

@Szara myszka

Ja już tam nie pracuję. Odprawa jest już na koncie. O podwyżce dowiedziałam się od znajomej. Mnie już to wisi. Mam ubaw że nie dawno chcieli ciąć pensje a teraz dokładają jakieś grosiki. Mam już inną pracę i lzejszą. Hehe.

Qwe

Zamknie się któryś z magazynów? Gliwice? Teresin? A może zmieni się pracodawca? Macie jakieś info?

Chose Armani
@Qwe

Wszystkich nie przejmie nowy pracodawca. Obydwa magazyny zamkną. Wpuszczą szczury i będą ganiać menadżera z Teresina. Swoimi pomysłami obrzydził pracownikom pracę.

Qwe
@Chose Armani

Myszki szepczą że dc gliwice zaniedlugo zmienia szyld i będzie śląskim centrum dystrybucyjnym... Jakby nie było już są jakiś dziwne przeładunki z firmą SPAR

J.W.
@Chose Armani

Ja mam info dla Ciebie i tobie podobnych: ogarnij się i idź do normalnej pracy a nie tylko patrzysz co dalej z kołchozem Tesco.

Chose Armani
@J.W.

To chyba nie do mnie. Ja już tam nie pracuję. Odszedlem w blasku i chwale. Idę do nowej pracy i mam w czterech literach co będzie dalej tym (usunięte przez administratora).

Gliwice
@Qwe

Zamkną jeden, pytakir ktory? Na początku był tylko teresin i dawal rade to czrmu by do tego nie wrócić?

Beza

Jak ze zwolnieniami W biurach to u Was wygląda?

Hlep

Adam Szymański największy konfident jaki pracował w Tesco. Pozdrawiam z Dominikany

Matala
@Hlep

Z tym się trzeba akurat zgodzi hehe

Mr.seleer

Proszę nie kasować komentarzy. Czy mąż kierowniczki Pani Szymańskiej przeprosił za wszystkie donosy bezpodstawne ???? Ten krasnolud z bebechem ma szczęścia w życiu więcej niż rozumu....

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO