brak logo

PHP-U "Gemex"

Legnica

Opinie o PHP-U "Gemex"

były pracownik 2016-04-11 19:42
Firma ta wysyła ludzi do pracy do niemiec przy kamieniu co do samej pracy to można powiedzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koncentacyjny na 10 do 11stu godzin pracy tylko jedna przerwa 30min.polacy to jedna wielka zbieranina z całego kraju którzy mają zerowe pojęcie o pracy przy kamieniu po za może czterema osobami majster leszek to gość który lubi tylko swoich pupilków którzy z nim mieszkają na domku reszte traktuje jak pomioty humor zmienia jak skarpety w ciągu paru minut co do pani fraś obiecuje prace na dłuższy okres a defakto to ma do decyzji tyle co nic ekipe wybiera majster i on ją zatwierdza firma jest wypłacalna ale reszta to jeden wielki pic sama praca jest bardzo ciężka warunki w pracy okropne osobiście nie polecam tej firmy nie są żetelni
6
Zenek 2017-03-16 16:46
Nie zgadzam sie z przedmowca.
Firma jest wiarygodna, wypłacalna i działa lepiej niz większość firm. Praca jest ciężka bo są to kamieniolomy, ale dla chcącego pracowac są bardzo dogodne warunki. Nic w tym dziwnego że ludzie są z całej Polski. Takie czasy. Znam osoby, które przepracowały w tej firmie kilkanaście lat i sobie chwaliły.
Stara i poczciwy firma. Polecam.

Zostaw swoją opinię o PHP-U "Gemex" - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHP-U "Gemex"