Maxcess Sp. z o.o.

Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

anonim - 2011-06-25 12:13:09 hokus pokus - 2011-06-15 14:39:26 Witam, I to jest właśnie głupia polityka tej firmy, nie każą z nikim rozmawiać o zarobkach, dlaczego? Jeden ma 18/h, natomiast drugi 23/h. A wykonują te same obowiązki, tą samą pracę - nie dziwię się tym którzy odeszli z tego bałaganu! Faktem jest, że u [usunięte przez administratora] masz więcej płacone, masz dużo godzin i w ogóle, ale pod uwagę proszę wziąć to, że u niego pracujesz na super sprzęcie, dużo się uczysz, co chwilę masz inny detal do wykonania. Maxcess natomiast posiada archaizmy, dosłownie złom! Czego się nauczysz w Maxcess, obróbki w podzielnicy jakiś okrągłych Journali, szaftów - gdzie wszystko jest na jedno kopyto? No bo w niczym więcej ta firma się nie specjalizuje, poza tym starym Haidenhain iTNC430, co pracują na nim ściemniacze, pisząc programy na podstawie gotowych cykli - jakie ma zaprogramowane maszyna, normalnie śmiech - małpa tego się nauczy ;) Zapomniałem dodać, jeśli technologiem - programistą jest były stolarz (kapuś), to czego się spodziewać można po tej firmie? Drugi po stolarni, co pracuje nie potrafi odczytać wymiaru z miary mierniczej! Boże miej nas w opiece ;) Nie rozmawia sie o kasie zeby nie psuc atmosfery aby uniknac konfliktow i pytan a dlaczego..? Ja odpowiem dlaczego nowy dostanie 23 a nie 18[mowie o automatach] Programista jest do d i on jest najwiekszym sciemniaczem.Co ja mialem sie nauczyc to sie nauczylem i gdziekolwiek bede poradze se.Na automacie nauczysz małpe pisac programy? to zapraszam...mozesz sprobowac. Co do sciemniania to jak se zorganizujesz prace tak masz,nie po to sie uczylem i robilem za male stawki nabywajac praktyki zeby teraz miec 18zl.. Firma dawno by wziela kogos z was na automaty gdyby nie to ze lepiej dac fachowcowi wieksza stawke ,niz uczyc was od podstaw ryzykujac kolizje i braki... szybkie ustawienie+program= detal sam sie robi a to pozwala na sciemnianie oczywiscie w waszych oczach ale taka zasada obowiazuje wszedzie.. Czy to moja wina ze tyle mi zaproponowano? ja liczylem na gora 19zl Pozdrawiam Cześć wszystkim. Dlaczego tak jest, że za 20 zł nowy pracownik pracuje - to proste, orientacja w rynku fachowców. A jak się ktoś zgodził na 18zł rok temu, to już tak musi być do samego końca, z możliwością małej podwyżki o 0,5zł. A to co powyżej, na temat ściemniania, to czysta prawda. Kolega ma racje. Sam pracowałem na HH i wiem coś o tym. Potrafię sobie organizować tak pracę, by móc ściemniać, mieć czas dla siebie i w ogóle. A tak reasumując, w zasadzie wszyscy tam pracujący ludzie związani z planowaniem, naprawdę nie mają pojęcia o obróbce. Niech za przykład posłużą frezy do obróbki aluminium, używane do stali ;) No ale taki wielki mistrz zmianowy nie mając o tym pojęcia, kupuje jak leci, bo to Walter lub Sandvick ;) Płakać się mi chce, ale ze śmiechu. Czego się spodziewać, skoro ktoś już napisał, że programy pisze klient nie mający pojęcia o tym co robi i w dodatku gdzieś na stolarni deski cyklinował ;) U Kaźimieruka, gdybyś nie użył do wstępnej obróbki rippera, to byś na pysk wyleciał - a w Maxcess, fachowcy pracują frezami na gotowo ryjąc w twardej stali ;) Pozdro.

slodki

Tak patrzę na wszystkie opinie - pamiętam jak się przyjmowałem ponad rok temu. Na początku było super, a teraz? Na samym początku kadrowiec "SŁODZIWODA" wszystko pięknie i ładnie przedstawiał. A cóż takiego mamy po długim okresie pracy, taki malutki [usunięte przez administratora]pracy;)

hokus pokus

Witam, I to jest właśnie głupia polityka tej firmy, nie każą z nikim rozmawiać o zarobkach, dlaczego? Jeden ma 18/h, natomiast drugi 23/h. A wykonują te same obowiązki, tą samą pracę - nie dziwię się tym którzy odeszli z tego bałaganu! Faktem jest, że u [usunięte przez administratora]masz więcej płacone, masz dużo godzin i w ogóle, ale pod uwagę proszę wziąć to, że u niego pracujesz na super sprzęcie, dużo się uczysz, co chwilę masz inny detal do wykonania. Maxcess natomiast posiada archaizmy, dosłownie złom! Czego się nauczysz w Maxcess, obróbki w podzielnicy jakiś okrągłych Journali, szaftów - gdzie wszystko jest na jedno kopyto? No bo w niczym więcej ta firma się nie specjalizuje, poza tym starym Haidenhain iTNC430, co pracują na nim ściemniacze, pisząc programy na podstawie gotowych cykli - jakie ma zaprogramowane maszyna, normalnie śmiech - małpa tego się nauczy ;) Zapomniałem dodać, jeśli technologiem - programistą jest były stolarz (kapuś), to czego się spodziewać można po tej firmie? Drugi po stolarni, co pracuje nie potrafi odczytać wymiaru z miary mierniczej! Boże miej nas w opiece ;)

del - 2011-06-11 15:27:00 tak tylko jak ten ktos glabie jak najwiecej dla siebie to masz takie a nie inne stawki chyba jestes nie dzisiejszy nie rozumiem czemu narzekacie,firma super i kasiora tez niezla bo gdzie bym dostal na start 23brutto/h..??? a i dalsza podwyzka obiecana a i premia jest...mala bo mala ale jest. Placa za fachowosc a nie za bycie w pracy.Zle wam to wypad do kazimieruka on placi wiecej ale po tym co widzialem to tu jest luz i przedszkole. POLECAM

Aplikowałeś na stanowisko Monter/Elektromonter oferowane przez firmę Maxcess Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Jak w każdej firmie produkcyjnej pracujesz \"na kogoś\", jeżeli Ci to nie odpowiada to załóż własną ... wtedy będziesz pracował sam na siebie, myślisz, że dlaczego przeniesiono firmę do Polski ??? Stawki są takie jakie są, jeżeli ktoś oferuje Tobie lepsze ...

cc

zastanowiliscie sie kiedys dlaczego pracownik dostaje takie a nie inne pieniadze.Wszystko to jest ustawione azeby cos mial ale nie za duzo bo, za duzo to nie dobrze to maja pracownika zbyt pewnego siebie a to nie jest dobre do jakiego kolwiek zakladu. Dlatego dostaje tyle zeby sam dla siebie byl szczesliwy.Za duzo to moze sie stwozyc konkurencja moze sobie odlozyc za duzo otworzyc swoj warsztat -a to znowu nie pasuje .Dlatego najlepiej utrzymywac robola w takiej pozycji materialnej zeby sluzyl jak pies.Nie mam na mysli oczywiscie pracownikow bez kwalifikacji bo ci moga byc szczesliwi ze wogole maja mozliwosc jakiego kolwiek rozwoju.Biadolicie na tym forum bzdety a nie zaowazacie najwazniejszego ze jestescie nastepna (usunięte przez administratora) do wykrecenia .Jakie zadowolenie ze przywitacie sie z managerem i z jego strony na tym sie konczy.Najlepiej nawzajem sie pod-pierdalac to im wlasnie pasuje, moze naprawde ktos mial racje i go szybko zwolnili a jak sie czyta wyzej taka ciote co broni tych cwaniakow to musi ladnie[usunięte przez administratora] dawac

gitara

przesadzacie i biadolicie jak takie [usunięte przez administratora]...jak sie nie podoba droga wolna czemu sie nie zwolnicie..?! atmosfera sie poprawila i to zdecydowanie... czepiacie sie managerow...a to sa tez ludzie i tez maja przelozonych...daja ile moga...w koncu jestesmy pracownikami produkcyjnymi no i niestety ale wyplaty nie bedziemy mieli podobnej do nich...czepiacie sie [usunięte przez administratora]...uwazam ze zawsze ile moze to pomoze jest wporzadku i na poziomie facet...wg mnie firma ok nie ide do niej z wielkim stresem tylko robie swoje i jest ok

Goldratt

Jak czytam te wpisy, to mam wrażenie, że pracuję w zupełnie innej firmie. Jakoś w zakładzie nie słychać tego narzekania.

zgredziu

Czytając te wypowiedzi, naprawdę jestem zszokowany. Ogólnie ta firma, to jedno wielkie (usunięte przez administratora) zakręcony jak baranie rogi, (usunięte przez administratora) wielki manager, który jest błaznem do kwadratu, o (usunięte przez administratora) to się nie wypowiem, bo raczej nie należy no najmądrzejszych w tej firmie. Takiego burdelu jak w Maxcess, to raczej się szybko nie zobaczy. Szkoda mi kilku osób, ale cóż takie jest życie.(usunięte przez administratora) ślizga się po ludziach, dopisując sobie zasługi, niech przykładem będzie(usunięte przez administratora) odwalał brudną robotę, a dwulicowy (usunięte przez administratora) biegał i sprzedawał pomysły jako swoje. Programista, imiennik mistrza, były stolarz nie mający pojęcia o obróbce skrawaniem, (usunięte przez administratora) programu to małpa się nauczy obsługiwać. Jest fałszywy i dwulicowy, nie ma sensu przy nim za dużo mówić. Ogólnie, syf, park maszynowy totalny złom. Szacunek dla tych co odeszli z tej firmy i mówili otwarcie o problemach... Należy zapamiętać jedno, mamy być wdzięczni za pracę, za to że pracujemy w Maxcess. Ta śmieszna podwyżka, tak naprawdę była wymuszona, bo ludzie zaczęli szukać pracy u konkurencji!

Już się miękkie dydki wyżaliły? Szkoda mi was...

imm - 2011-04-27 20:08:31 Gdzie są niezadowoleni i krytycy z ostatnich miesięcy, czy już dostali 13 i więcej? A reszta też po 6%, tylko z jakich stawek. Gdzie jest założyciel związku ze swoimi 20 ludźmi, czy już dostał czego \ ================================================================= to była walka z wiatrakami. albo dotarło do nich że są tanią siłą roboczą=========================================================

maciek01

żal mi tych kolesi z magazynu bo mają 2 [usunięte przez moderatora] lidera (usunięte przez administratora)zwanego rambo który to jak widzi kogoś z biura to leci jak piesek mniej (usunięte przez administratora) on czasem przypadkiem ale to przez swą gorliwośc i głupotę może was (usunięte przez administratora) chłopaki trzymajcie się bo są tam jeszcze normalni

imm

Gdzie są niezadowoleni i krytycy z ostatnich miesięcy, czy już dostali 13 i więcej? A reszta też po 6%, tylko z jakich stawek. Gdzie jest założyciel związku ze swoimi 20 ludźmi, czy już dostał czego "oczekiwał"? Gratulować fałszywym uśmiechom dobrego samopoczucia, żal mi Was.

fuck you

anonim - 2011-04-05 16:32:21 anonim - 2011-04-01 17:34:16 Gdzie są obiecane dwie zmiany dla operatorów cnc, gdzie są obiecane usługi medyczne czy było to tylko czcze gadanie żeby złapać ludzi do roboty. W [usunięte przez moderatora]...jak ci sie nie podoba to sie zwolnij ..[usunięte przez moderatora] ci zapewni komfortowe warunki nygusie..Zaczyna sie przykrecanie sruby ... [usunięte przez moderatora] sie w glowkach..jestescie niewolnicza siela pracujaca na dobrobyt PANA.. ============================================================== sam się zwolnij.==========================================

witam, przyznam szczerze, że trochę czasu mnie kosztowąło przeczytać te wszystkie posty. piszecie Panstwo o pracownikach produkcyjnych - a jak to wygląda z pracownikami biurowymi? jak wysokie są zarobki? chodzi mi konkretnie o stanowisko kupca/speca ds. zakupów. czy ktoś odszedł z firmy? jakie sa warunki, atmosfera?

mały falusie o co ci chodzi

mały_falus

BANDA [usunięte przez moderatora], WSTYD MI PRACUJĄC W TEJ FIRMIE. ALE PÓKI CO, TO JEST POLSKA I RYJA TRZEBA TRZYMAĆ I BYĆ WDZIĘCZNI ZA TO ŻE MAMY PRACĘ. WALCIE SIĘ WSZYSCY, WIDZĄC TĄ OBŁUDĘ, CHCĘ MI SIĘ RZYGAĆ. [usunięte przez moderatora]

Sodomita

Nie obraź się kolego, ale tutaj się wypowiadają pracownicy Maxcess, oraz ludzie zamierzający się zatrudnić. Operatorzy CNC zupełnie inaczej zarabiają i zupełnie to wszystko wygląda, nie należy tego porównywać do hurtowni czy Tesco.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Maxcess Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcess Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcess Sp. z o.o.?

Maxcess Sp. z o.o.