Opinie o Blue Education Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blue Education Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blue Education Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Education Sp. z o.o. w Warszawa

Zonk

Blue education, to najlepsza szkoła w Warszawie i w Polsce. Szkoła ta ma najlepszych na rynku i najlepiej opłacanych nauczycieli. Zapewnia sale blisko centrum w pełni wyposażone. Zawsze każdy z Was może sprawdzić jacy uczą nauczyciele, jakie mają kwalifikacje i doświadczenie, warto przyjść i jako wolny słuchać posłuchać jak wyglądają zajęcia i popytać słychaczy- nikt nie kupuje kota w worku. Myślę, że takie rozwiązanie jest najlepszym niż czytanie opinii na forum.

Prezes Blue Education

Z uwagi na dobre imię naszej spółki a w szczególności zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych przez Blue Education usług, proszę, aby osoby mające zastrzeżenia do funkcjonowania naszych szkół, przekazywały szczegółowe informacje na adres mailowy: zarzad@blue.edu.pl Jestem przekonany, że bezpośrednie informowanie dyrekcji szkoły lub zarządu, będzie skuteczniejsze i w przyszłości pozwoli zapobiegać negatywnym zdarzeniom, co przełoży się na sprawniejszą organizację oraz jeszcze wyższą jakość oferowanych przez nas usług. Zamieszczanie na takim portalu lakonicznych informacji na podstawie których niczego nie można zweryfikować, nie doprowadzi do rozwiązania problemów opisywanych powyżej. Z poważaniem. Prezes Zarządu Blue (usunięte przez administratora)

Brawo
@Prezes Blue Education

Lepszym rozwiązaniem będzie jak ktoś z was słuchaczy ze swoimi żalami pójdzie do prezesa tych szkół. Blue i Nova Centrum Edukacyjne to ten sam właściciel. Wystarczy wpisać w google i KRS wszystko powie. Zawsze możecie wyrazić swoją opinię u przedstawiciela tych szkół, który swoją siedzibę ma przy ul. Widok 8. Lepiej wyjaśnić wszystko na miejscu niż pisać opinie, których i tak nikt nie czyta, a zwłaszcza prezes. Opiniami nic się nie załatwi.

wodiczko

Troll, troll i jeszcze raz troll!!! Konkrety poprosimy! Jak już wiadomo Trollu, zmiana nicków nic ci nie da - smrodek zostaje.

Prezes Blue Education

Chciałem pomóc, wyjaśnić wątpliwości i ewentualne problemy. Jak widać powyżej, zamiast napisać do mnie maila, pojawia się atak nie związany z tematem. Zatem, gdyby rzeczywiście były problemy, pisalibyście bezpośrednio do mnie. Niektórzy wiedzą lepiej ode mnie na czym mi zależy, co się dla mnie liczy. Wiedzą też, że nie czytam opinii, nie odpowiadam, czego zaprzeczeniem jest ten i poprzedni mój wpis. Zamiast podać szczegóły problemów, o które prosiłem, sprawdzają KRS i do tego nieudolnie - jestem właścicielem większej ilości szkół niż podał #Brawo#. Po poważnym potraktowaniu przeze mnie niektórych wpisów, wniosek nasuwa się jeden. Nie ma poważnych problemów w szkołach a jedynie wyimaginowane i chęć popsucia opinii szkół prowadzonych przez BLUE Education. Gdyby miał ktoś chęć wyjaśnienia i zależy komukolwiek na poprawie organizacji, zapraszam do pisania na e-mail: zarzad@blue.edu.pl Z poważaniem. Prezes Zarządu Blue usunięte przez administratora)

szukamszkoły

To forum dla nauczycieli czy dla uczniów ? bo już nic z tego nie rozumiem.

nauczyciel

Od dłuższego czasu przyglądam się temu wątkowi i tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że komentarze - te negatywne - pisane są prawdopodobnie przez nauczycieli, którzy w nowym semestrze nie dostali godzin w Blue i mają za złe szkole, bo, widać, okazali się za słabi, aby tam uczyć. Na ostatnim zjeździe widziałem, jaki szum podnieśli, buntując przy tym Słuchaczy - posypały się wówczas same negatywy - dziwnym zbiegiem okoliczności, bardzo zbliżone do tych powyżej. Przypadek? :) Koledzy - dziwię się, że nie potraficie pogodzić się z porażką i uciekacie do prymitywnego oczerniania szkoły na forum, podszywając się pod Słuchaczy. Przecież lepiej podać się za kogoś, kto ma znaczenie dla szkoły, niż pisać z punktu widzenia nauczyciela, który został wyrzucony - prawda? Nie słyszałem, żeby Słuchaczom działa się krzywda, gdyby było inaczej, grupy nie byłyby tak liczne, szkoła nie rozwijałaby się tak, jak się rozwija, i co może dla Was wydać się przykre, nie inwestowałaby w kadrę na poziomie. To przykre, że nie potrafiliście uszanować swojego chlebodawcy, a za swój cel obraliście oczernienie Blue. To świadczy jedynie o Waszej słabości. Pozdrawiam. Nauczyciel (z powołania)

Nauczyciel2
@nauczyciel

Proste, żenujące i płytkie jak osoba, która pisze podobne brednie, których nie ma śmiałości wprost tym "kolegom..." powiedzieć. Zajmijcie się porządną i rzetelną pracą na rzecz rozwoju szkoły, a nie pisaniem głupot w e-mailach i na forach. Dla wszystkich nauczycieli starczy godzin - to jest przecież dodatkowa praca, a nie jedyna. Trzeba nauczanie traktować jak powołanie a nie jak liczby godzin za które otrzymuje się wynagrodzenie.

kolo

popieram, ja jestem w Wawie i uczy mnie MW - za......y gość! BHP to jego pasja, którą w dodatku potrafi się podzielić, też zabiera nas na wycieczki w teren, dzięki temu można od strony praktycznej na wszystko luknąć, bo o to w tym wszystkim chodzi. Polecam Blue w Wawie! Poza tym koleś tak trzyma grupę, że wszyscy są zgrani i każdy każdego ciągnie. Jest sporo osób z Ukrainy i też sobie radzą, bo wszystkoo jest wyjaśnione, jak trzeba. Z resztą, widać po licznej grupie i gębach, ze każdy jest zadowolony :) pozdro panie Marcin!! :)

świstak
@kolo

świstak siedzi i .... zjadł całą czekoladę ;)

mondry uczeń

widać nie chodziła do szkoły BLUE, więc nie umie ;P gdyby chodziła, to by się nauczyła :) hie, hie :)

bystrzacha
@mondry uczeń

racja, gdyby poszła do Blue, nauczyłaby się :) a jak wybrała inny szajs, to teraz świeci.... :D

Inspektor

Ja ukończyłem bhp w Blue i jestem zadowolony. Techniczne prowadził J.B. i jeśli nadal on uczy, to nie dziwcie się, że dyktuje człowiek jest trochę schorowany, ale ma bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Zapraszał nas także na teren zakładu by pokazać maszyny i jak to wygląda pod względem techniki. Nie ma co narzekać tylko trzeba się uczyć. Wymagających nauczycieli najbardziej się pamięta. Maszyny i osłony może nie wszystkich interesują ale o tym jest ten przedmiot.

Blue

Potwierdzam opinię "Nowego" zajęcia z technicznego bezpieczeństwa pracy były nudne. Nauczyciel wszystko dyktował jak przedszkolakom i gdyby nie komputer, to sam by nic nie powiedział.

Blue1
@Blue

... bo pewnie gdyby nie dyktował, nic byś nie zczaił ;P ja chodzę na BHP i jest spox, facet spoko, a do tego można zapytać o różne rzeczy poza tematyką z zajęć. Drugi koleś, któy prowadzi zajęcia też ok. Z resztą, co tu gadać, widać po ilości osób w grupie, że obaj goście mają podejście do nauczania. Nie wiem jak na innych kierunkach, ale BHP jest ok. polecam Blue w Warszawie.

Blue2
@Blue1

Co do drugiego kolesia nie mam uwag i tyle w temacie. Pisze tylko jakie moje wrażanie było z pierwszych zajęć na tym kierunku, a nie było pozytywne. Jestem już po studiach, doświadczenie niewielkie z bhp mam, więc chyba mam prawo oceniać coś, co do czego mam jakieś wyobrażenie i pojęcie.

Nie Nie Nie i jeszcze raz nie dla pracy w sekretariacie tej szkoły w Warszawie

Pracowałam kiedyś w Blue, teraz żałuję, że stamtąd poszłam. co prawda robotę znalazłam, ale teraz widzę różnicę. można było się dogadać co do godzin pracy, tak że spoko. szkoda, że już tam nie pracuję.

uczeń

nie wiem, co wy chcecie od tej szkoły - ja byłem w Blue i było ok, organizacja też w porządku, zajęcia na poziomie, ja nie narzekałem, w sekretariacie też miło. POLECAM!

Nauczyciele w Blue są inni niż w Nova - są wyjątki ale Nova ma tych najlepszych.

Małgosia

Nie polecam tej szkoły

Re:

Tomku, skoro twierdzisz, że to filia, to wszystko musi być tak samo jak w Nova, więc skąd ta różnica? he he ;)

Tomasz

Jak najdalej od tej szkoły !!!!

Słuchacz

Byłem bardzo zadowolony do momentu, w którym odeszła z sekretariatu Pani Mariola. Ta piękna dama zawsze była bardzo miła i umiała udzielić fachowej porady na temat interesującego mnie kierunku. Dziwię się, że szkoła potrafiła zrezygnować z takiego skarbu.

zainteresowana?

dziś byłam na rozmowie w Blue. Wydaje się być ok, fajna lokalizacja :) przyjemnie byłoby pracować na starówce :) mam nadzieję, że mnie wybiorą ;P

ja bardzo długo pracowałam w Blue. było różnie - raz lepiej, raz gorzej - wiadomo,, jak wszędzie. ale z perspektywy czasu wiem, że było ok. zawsze szło się dogadać. jak było trzeba wyjść wcześniej, nigdy nie było problemu. dużo też się tam nauczyłam, co wykorzystuję w obecnej pracy - cięższej z resztą :-/

xyz

w życiu nie ma nic za darmo! Jeśli się łudzisz, że jest, to twój problem. A jeśli masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to nic na to nikt nie poradzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Education Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blue Education Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Blue Education Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Blue Education Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Szpitalna 1 lok. 10
    00-020 Warszawa

Blue Education Sp. z o.o.