Opinie o Blue Education Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blue Education Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blue Education Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Education Sp. z o.o. w Warszawa

Kameleon

Mi bardzo podoba się budynek w Katowicach szkoły :)

Krzysztof Nowak

Ja się zapisałem wczoraj we Wrocławiu i wygląda na normalną szkołę .

Maniek

W sumie polecam, miłe Panie w sekretariacie (mówię tutaj o Katowicach, bo tam się uczę). Zajęcia w miarę interesujące, nauczyciele nie robią problemów z pracami zaliczeniowymi. Plan lekcji zawsze na maila dostaje a jak się zadzwoni to też udzielą informacji przez telefon.

Ola
@Maniek

Ja mam nie miłe doświadczenia z tą szkołą.

iwoo

A dlaczego mają złą opinie? A blue i Nova to nie jest to samo??

Krystyna

Ja tam wolę szkołę NOVA

Milena
@Krystyna

Również polecam kierunki w Nova Centrum Edukacyjne

;-)

ja osobiście jestem zadowolona;-) w sekretariacie bardzo miła obsługa, nauczyciele tez spoko.

xyz
@;-)

No proszę, BLUE ruszyło z ofensywą. Młode pracowniczki piszą opinie a linki po napisaniu przesyłają zwierzchnikom. Ręce opadają....

słuchaczka
@xyz

Ja nigdy nie miałam z tym problemów , zawsze dostawałam meila z planem zajęć , widocznie miałaś / miałeś pod górkę :) jaka rotacja ? wszędzie jest rotacja gdzie pracuję wiele młodych osób .

xyz
@słuchaczka

Plan nigdy nie był wysyłany na maila, ja to wiem. Napisałaś nieprawdę.

Kejti

Mnie również ta szkoła się podoba, właśnie zapisałam się na kolejny kierunek i nie żałuję ! Polecam zapisanie się i sprawdzenie, bo na prawdę warto :)

słuchaczka

ostatnio szkoła Blue Education bardzo się poprawiła odnośnie zajęć lekcyjnych i organizacji , teraz mogę z czystym sumieniem polecić tą szkołę .

Pasia
@słuchaczka

hym... na pewno OSTATNIO zajęcia lekcyjne się poprawiły, nie ma problemu z planami zajęć, nikt nie dzwoni wkurzony, bo plan jest nieaktualny itp. może to fachowa obsługa? a może po prostu WAKACJE??? HEHE a rotacja pracowników trwa jak trwała xD

słuchaczkaXX

ja również jestem zadowolona, zapisałam się na zajęcia i wierzę, że to był dobry wybór! Polecam tą szkołę!

uczeń

czytając te wszystkie opinie jestem w szoku :O !!! jestem bardzo zadowolona z tej szkoła nauczanie na na wysokim poziomie . W sekretariacie fachowa obsługa !!! nic dodać nic ująć jestem pozytywnie zaskoczona . Polecam

Agnes

Nie wiem o co tutaj tyle krzyku??? Jestem uczennicą II semestru i jakoś ja potrafię chodzić do szkoły, przynosić prace i zdawać egzaminy! Patrząc na wypowiedzi niektórych, śmiało mogę przytoczyć pewne stare i jakże mądre przysłowie: "złej baletnicy to przeszkadza i rąbek od spódnicy". Nie wiem jaki Wy macie problem? Mi przy zapisie laska z sekretariatu od razu powiedziała co i jak, jakie są warunki i co sie robi w przypadku zaprzestania uczęszczania na zajęcia lub ewentualnej rezygnacji. Tyle, że ja zapisałam się do szkoły po to żeby naprawdę się uczyć a nie opieprzać czy brać zaświadczenia i później wylewać swoje śmieszne żale na forum, jacy to niektórzy są pokrzywdzeni bo przyszło wezwanie do zapłaty za brak frekwencji..W każdej szkole jest wymagana frekwencja i trzeba tego pilnować! Nie ma nic za darmo, i czas najwyższy to sobie uświadomić. POLECAM szkołę Blue Education!

wodiczko

Który nauczyciela konkretnie? Podaj więcej szczegółów: miasto, grupa, przedmiot dzień, nazwisko. Jeśli nie podasz powyższych szczegółów, potraktuję to jako typowy trolling!

Wodi

A po co Ci na forum czyjeś dane osobowe? Jeśli jesteś osobom decyzyjną w szkole to proszę podaj swoje imię i nazwisko, stanowisko i kontakt do siebie to wtedy na priv Ci napisze kto, jaki kierunek itp. Zdania nie zmienię.

@Wodi

Po pierwsze naucz się poprawnie pisać i czytać ze zrozumieniem. Jeśli podanie nazwiska stanowi jakiś problem, to można było odpowiedzieć na pozostałe pytania, które nie ujawniają danych osobowych. Ponadto, jeśli chciałbyś pozytywnie załatwić zaistniałą (w co wątpię) sprawę, kontakt do dyrekcji (e-mail, nr telefonu) zapewne posiadasz, a jeśli nie, to na stronie internetowej takowe się znajdują. Ponawiam pytanie, pomijając nazwisko i mam nadzieję, że odpowiesz jeśli nie jesteś trollem.

Ona
@Wodi

Nie wiem czy wiesz, ale za nieuzasadnione podanie czyjegoś nazwiska na forum publicznym oraz informacji, które mogłyby naruszyć tajemnice Firmowe lub dobre imię któregoś z przedstawicieli Firmy grozi odpowiedzialność karna. Zamiast niepotrzebnie się nakręcać i pisać totalne bzdury, idź się człowieku doucz, i nie rób sobie wstydu. Żaden z Ciebie cwaniak i mądrala, tylko totalny bezmózg, który walczy i sam nie wie o co i po co.

nauczyciel

Witam, kiedyś pracowałam w tych palcówkach było ok, a teraz co nie wypłacają pieniędzy? stawki bardzo się zmieniły?

rachunkowość
@nauczyciel

Jak to nie wypłacają ? Przecież rachunkami w tej szkole zajmuje się najbardziej wykwalifikowany menedżer.

Uczen23

Drodzy słuchacze jeśli macie uwagi do funkcjonowania szkoły idźcie do siedziby NOVA przy ul. Widok 8 w Warszawie i zapytajcie o kogos z Zarządu. Tylko pod tym adresem znajdziecie przedstawicieli obu szkół. Przy ul. Szpitalnej jest tylko dyrekcja i gdy ona otrzyma jakieś pochwaly lub negatywne opinie do o o ile pierwsze przekaze do zarządu, to tych drugich nie sądzę bo to tak jakby kręcić na siebie bata.

Paula

Tego wpisu na pewno nie laikują pracownicy Blue

@Paula

Jednak jesteś trollem, więc szkoda klawiatury. Dodam na koniec, że ta inna szkoła, o której piszesz, od której "Blu" może się tylko uczyć to zapewne najlepsza szkoła na świecie o nazwie tego portalu "gołorc" - życzę powodzenia po jej wybraniu. Tak, masz rację "Blu" się może od nich uczyć, ale nie BLUE Education:)

wodiczko

Co jeszcze ciekawego nam powiesz trollu o zmiennym nicku? Trollu (Paula, Wodi, Brawo, Biedna oba) napisz coś konkretnego, co w końcu potwierdzi tę masakrę organizacyjną i nieprzygotowanie naszych nauczycieli. A może trollowi pomyliły się szkoły??? Miał troll na myśli szkołę "gołorc", nie jest naszym słuchaczem tylko pracownikiem "gołorcu" - trafiony, zatopiony!

Paula
@wodiczko

Chyba raczej nie trafiony i nie zatopiony. Nie baw się w teorie spiskowe jednego z posłów. Wszystkie konstruktywne krytyki, to jedna osoba. Przecież Blu to ie tylko jeden słuchacz.

Prezes Blue Education

Po sprawdzeniu skrzynki mailowej, na której pomimo próśb, od 23 marca nie otrzymałem żadnej wiadomości, stwierdzam, że pomimo próby wyjścia Wam na przeciw i pomocy nikt nie skorzystał z okazji, więc... Przykro mi, ale nie będę odpowiadał już na wpisy tu zamieszczane, ponieważ obawiam się, że za chwilę, na tym forum, które czyta także konkurencja, będą poruszane sprawy związane z tajemnicą firmową. Dziwię się, że nie rozumiecie co ja do Was kilkukrotnie napisałem - prosiłem aby informacje kierować na e-maila zarządu, a nie poruszać na tym forum. Z poważaniem. Prezes Zarządu Blue

forum

Jeśli mam przekazać konkrety to zrobię to ale przy ul. Widok gdzie faktycznie i fizycznie swój gabinet mają przedstawiciele Zarządu. Nie sądzę bowiem, aby przekazane opinie pod ww. adres przekazano Zarządowi. Jeśli ktoś sugeruje czerpanie z dobrych praktyk wybracowanych przez kompetentnych ludzi w "matce" spółce, to chyba raczej nie chce zaszkodzić, a jedyne wskazuje na możliwości usprawnienia niektórych działań.

Prezes Blue Education

Konkrety na e-mail zarządu poproszę - zarzad@blue.edu.pl Zapewniam całkowitą anonimowość. W przeciwnym razie uznam, że wszystko jest dobrze a Ciebie za kolejnego trolla, chcącego zaszkodzić naszej spółce. Z poważaniem. Prezes Zarządu Blue

taaa

Tylko jak Pan sam zauważył to musiałyby być nieprawdziwe informacje.;-)

@taaa

Niniejszym zastrzegam, iż zarząd rozważa złożenie pozwu za zamieszczanie informacji nieprawdziwych, szkalujących lub wprowadzających w błąd potencjalnych Klientów i potencjalnych strat z tym związanych. Zatem pytam, osobę o Nicku "taaa" ponieważ wydaje się, że nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. 1) Czy posiada jakiekolwiek dowody na złą kondycję spółki i jak sugeruje jej upadek? (cyt. udawanie zainteresowania w momencie gdy BLU upada to trochę chyba za późno.) 2) Czy i skąd posiada dowody o obniżaniu pensji i zwalnianiu nauczycieli? (cyt. Dobrze wiedzieć, że obniżanie pensji nauczycielom jest ok. Ci którzy nie godzą się na takie warunki są zwalniani.) 3) Czy posiada dowody (audio, wideo, świadków), że dyrektor zachowuje się nagannie, pracownicy "uciekają"? (cyt. Wizyta w sekretariacie kończy się słuchaniem drącej się Pani Dyrektor. Nie dziwię się, że i uczniowie, nauczyciele i sekretarki po prostu UCIEKAJĄ.) Proszę niezwłocznie dostarczyć w/w dowody, skoro jest Pani/Pan pewna prawdziwości zamieszczanych przez siebie informacji (cyt. Tylko jak Pan sam zauważył to musiałyby być nieprawdziwe informacje.;-) ) Komplet dowodów, o których mowa w pkt. 1 - 3 proszę dostarczyć listem poleconym za potwierdzeniem odbioru lub osobiście na adres: Zarząd BLUE Education Sp. z o.o. ul. Szpitalna 1/10, 00-020 Warszawa Z poważaniem. Prezes Zarządu BLUE Education Sp. z o. o.

Prezes Blue Education

Osobę trollującą, zmieniającą Nicka oraz inne osoby, ostrzegam, iż dalsze oczernianie poprzez wpisy sugerujące jakoby w naszej spółce BLUE Education (pisane celowo "BLU")lub naszych szkołach bądź innych spółkach których jestem właścicielem, współwłaścicielem, że w przypadku nie zrezygnowania z zamieszczania nieprawdziwych informacji czy sugerowania potencjalnym Klientom nieprawdy, zarząd wystąpi na drogę sądową o odszkodowanie. Jednocześnie, po raz kolejny proszę - jeśli ktokolwiek posiada wiedzę o złej organizacji szkół, spółki, proszę o informację na e-mail: zarzad@blue.edu.pl Potencjalnym Klientom, którzy przez zamieszczone na tym forum treści, wątpią w jakość oferowanych przez nas usług, polecam osobiste zapoznanie się z wynikami egzaminów wszystkich szkół (zestawienie Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych do wglądu w naszych szkołach lub bezpośrednio w OKE) i stanem faktycznym oraz wyrobieniem sobie własnego zdania. Proszę nie polegać na opiniach osób trzecich, nawet mojej, tylko na wyrobieniu sobie własnego zdania. Z poważaniem. Prezes Zarządu BLUE Education Sp. z o. o.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Education Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blue Education Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Blue Education Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Blue Education Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Szpitalna 1 lok. 10
    00-020 Warszawa

Blue Education Sp. z o.o.