Opinie o PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j. w Piaski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j. w Piaski

Pracownik Nowy wpis

Podczas pracy trwania umowy kierownictwo przychodzi i zakłamanie mówi że nie ma pracy!!! I zmusza Cię do podpisania umowy wypowiedzenia zaprowadzają dokładne podsuwają na siłę pod nos każą podpisac!!!za porozumieniem na następny dzień na to samo stanowisko jest przyjmowana osoba Nie róbcie tego bo tracicie prawo do zasiłku jak już to podpisać umowę rozwiązać z winy pracodawcy że nie ma pracy

Złota Rączka Serwisant Nowy wpis

Nie ma To jak wymiana prowadnic z deski na,której wysuwana Jest poduszka wjazdu. Jeden taki Madry wymyslił "wyżynarka" wycianie listew prowadnic podczas tej wymiany jest tragedia... Kupa masa pyłu potworny hałas i mnóstwo smrodu spalenizny toksycznych pyłków bo się wszytsko pali tam i cała naprawa u klijenta w domu pokoju gdzie jest zadyma wszytsko idzie na meble na podłogę pokój

Mania Pieniedzy... Nowy wpis

Kadry nie miłe uszczypliwe nie przyjemne siedza tam jak w sejmie...Nie masz prawa sie odezwac bo Cie zjedzą zagryza Jesli chodzi o co kolwiek z papierami prawem oracy itd Prawo pracy chyba pisza sobie i ustanawiaja sami że działa tylko z korzyścią dla nich nie dla pracownika... Wiele rzeczy jest irracjonalne i kurjozalne co do stawek na papierze i całej reszty a zderzeniem z rzeczywistością i obowiązującymi zasadami prawami pracownika itd Prawo pracy jest tylko dla nich!!!Majac umowę o prace na jakis czas okreslony i tak zrobia z Toba co chcą okłamia Przykład nie ma pracy a na drugi dzien kogoś przyjmuja na twoje stanowisko zakłamanie pierwsza liga...

Wiecznie Uciągnięty zły Nowy wpis

Praca na reklamacji mebli to kpina z ludzi...pracownicy musza udawac mówić coś co nie jest ok wobec ludzi zbierac...obelgi sa wyżucani z domu wyzywani maja grozone w różny sposób za jakośc tego co kupują ludzie praca dla terminatira o stalowych nerwach ludzie przychodzą i po 2 dniach tyg max ida w długą omijac szerokim łukiem stanowisko sewisatn mebli naprawde nie polecam pracuja tylko chyba głupcy desperaci z 5 dzieci kredytami itd co im mozna pluc na twarz a oni sie obliza i tym podobni co daja soba pomiatac bo ktos kto jest normalny odpusci bo ktoś kto ma honor i jakiś szacunek do samego siebie nie da po sobie jezdzic bo praca nie polega na tym że człowiek jest poniewierany i ma ubliżane jest pomawiany i tym podobne wychodzisz od klijenta jest ok niby ok a za Toba jest cała skarg telefonów itd żenada i poniżenie dla ludzi

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Firma masakra nie płacom za nic mają pracownika kierownicy nie wiedzą nic albo nie chcą wiedzieć. Kierowcy zarabiają śmieszne stawki. Brak słów odradzam każdemu.

Poszkodowany klijent

Ta firma kpi z klijentów sposoby rozpatrywania relaizacji reklamacji to jest granda upokorzenie dla klijenta serwisanci nabieraja wody w usta bo dobrze wiedzą jakie nie etyczne do klijenta metody stosuja meble się rozpadaja w oczach nie są wstanie wytrzymać okresu gwarancji meble naprawiane w domu gdzie jest robiony bałagan cała rodzina stawiana na nogi bo jedzie serwis meble podczas naprawy rozpadają się w rękach psia buda więcej wytrzyma jak ten mebel tak było u Mnie nie polecam

Exzx

Nie polecam tej firmy nawet największemu wrogowi. Śmiech na sali. A praca z panem Tomkiem już wgl dla ludzi o mocnych nerwach zakłamany gość i w dodatku gumowe ucho. Nic nie pasuje i ciągle narzekanie odradzam pracy! Nikt nic nie wie o podwyżkach za ciężką pracę. Tylko wykorzystać człowieka

Witam Gabi Ogłasza co chwile prace na serwisanta mebli z kat b czy wiadomo dlaczego jest taka rotacja?

gosc

Czy ktoś udzieli info na temat pracy w Wołczynie. Jaka atmosfera, zarobki, czy po okresie próbnym przedłużają umowę.

Czy istnieje możliwość rozwoju w PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j.?

Mobbing

Praca i zarobki Ok. Jest małe ale , brygadzista Mirek K . Nie powinien być na tym stanowisku . Brak kultury.(usunięte przez administratora) Dxueic die że nie umie się zachować. Ludzie przez niego się zwalniają .

Czy nowo zatrudnione osoby w FAbryka Mebli Gabi, JErczynscy otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, umowa jest od 1 dnia pracy.

Andrzej boniek

Wszystko o tej firmie

Firma Gabi w Piaskach jest godna polecenia! zarobki korzystne, szefostwo oraz kierownictwo bardzo mili - zawsze pomogą doradzą . Atmosfera rewelacyjna! Warto podjąć się pracy. SUPER BYLE TAK DALEJ !!

Zarobki trochę wyższe niż w okolicznych firmach i wszystko na legalu. Polecam.

Wojtek

Pracuję już tam któryś rok. Pracy dużo ale zarobki też satysfakcjonujące. Firma się rozwija i widać jak dużo się zmieniło na lepsze.

Izabellllllllllla

(usunięte przez administratora) Zatrudnili mnie na 1 dzien a potem powiedzieli, ze nie ma nagle pracy i mam czekać na telefon od nich. Nie odzywali sie tydzień czasu, wiec sama zadwoniłam i powiedzial mi koleś, że nie ma na razie pracy. Pytałam go co z pieniędzmi, to chciał mnie zbyc, ale powiedziałam że mogę nawet dzisiaj podjechać po pieniądze, więc pojechałam i jeszcze mi zniżył stawkę , a wcześniej mówił co innego.

xxx

Nie polecam teh firmy, wykorzystuja pracownikow nie adekwatnie do zarobkow, ktore moim zdaniem sa bardzo niskie. wasz wybor chcecie tam pracowac, prosze bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j. - Piaski

• Jak się pracuje w PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

PPUH Gabi-Jerczyńscy sp.j.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 9A
    63-645 Piaski