Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski

Piaski

Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski

Opinie o Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski

AP

Dwa tygodnie temu otrzymałam swój wymarzony naroznik Aldo....i rozczarowanie.Jest w całości twardy i nie komfortowy,a na ekspozycji w salonie mebli Agata w Walbrzychu stoi mieki i mega wygodny.Pan z serwisu reklamacyjnego stwierdzil ze po dwoch miesiacach uzytkowania zmieknie,bo ten w sklepie jest "wysiedziany" z czym sie nie zgadzam.Bo jak niby maja zmieknac zaglowki,podlokietnik i oparcia.Wybierajac naroznik sugerujemy sie jego wygoda i funkcjonalnoscia poprzez wystawione ekspozycje w sklepie."Moj"naroznik calkowicie odbiega od tego ktory widzialam i na ktorym siedzialam w salonie.Wiec za dwa miesiace ponownie zloze reklamacje.Nigdy wiecej mebli z fabryki piaski Zawiodlam sie.

Daro

Popieram wyżej osobę która napisała o tej firmie za mówiłem w sklepie narożnik i czekam już siedem tygodni żadnej konkretnej odpowiedzi że strony pracowników tej firmy co się dzieje i ja jakim etapie jest zamówienie czas miał być maksymalnie cztery tygodnie z poślizgiem o tydzień do tej pory żadnej odpowiedzi z Pana firmy i nie wiadomo co się dzieje nikt z Pana firmy nie potrafi powiedzieć co się stało z łóżkiem do tej pory czas może zmienić pracowników na bardziej kompetentnych

Iwona

Bardzo się zawiodłam na tej firmie czas realizacji zamówienia jest straszny do tej pory nie otrzymałam żadnej konkretnej odpowiedzi z firmy która produkuje meble i podejrzewam że już jej nie otrzymam firmie raczej powinno zależeć na klientach aby prosperowac na rynku zarabiać najwidoczniej nie zależy firmie ani na klientach ani na zarobkach i na tym aby jak najlepiej się rozwijała . Może czas panie Henryku aby zainteresował się pan swoimi pracownikami i zmobilizował ich do pracy

Zostaw opinię o Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski - Piaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski