Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski

Opinie o Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski

Iwona

Bardzo się zawiodłam na tej firmie czas realizacji zamówienia jest straszny do tej pory nie otrzymałam żadnej konkretnej odpowiedzi z firmy która produkuje meble i podejrzewam że już jej nie otrzymam firmie raczej powinno zależeć na klientach aby prosperowac na rynku zarabiać najwidoczniej nie zależy firmie ani na klientach ani na zarobkach i na tym aby jak najlepiej się rozwijała . Może czas panie Henryku aby zainteresował się pan swoimi pracownikami i zmobilizował ich do pracy

Sucharek
@Iwona 23.11.2016 14:42

Niestety dobry klient to następny klient domena polskich firm nie tylko meblarskich. Co do opini niektórych osób co kupili meble w tej firmie moge rozczarowac twardość mebli na wystawch moze delikatnie odbiegać od rzeczywistości.....ale reklamowanie zagłówków i bo twarde to lekka przesada bardziej razi mnie olewanie dotrzymywania terminu otrzymania mebli do domu .....trzeba podpisywać umowę i patrzec na datę koedy meble mająbyć w domu lub zerwać zamowienie i pozwać firme to moze zaczną szanować nas zwyklych ludzi .......i zeby nie było że czepiam się tej firmy..... Nic z tego to jest pewnie problem większości firm chyba w calej Polsce moze nie na 100 procent ale 80 to na pewno ...po prostu jechałem do Katowic i zachwalał kolega zaglebie meblarskie to w wolnej chwili kliknolem sobie i czytam opinię. Pracuje za granicą w tej branży i byłem pewny że cos sie poprawiło od czasu kiedy ucieklem z kraju a ucieklem na rok a juz 11 lat pracuje na zachodzie i do czego tu wracać jak konsumenci zamawiają a na stanowiskach zlewają

AP

Dwa tygodnie temu otrzymałam swój wymarzony naroznik Aldo....i rozczarowanie.Jest w całości twardy i nie komfortowy,a na ekspozycji w salonie mebli Agata w Walbrzychu stoi mieki i mega wygodny.Pan z serwisu reklamacyjnego stwierdzil ze po dwoch miesiacach uzytkowania zmieknie,bo ten w sklepie jest "wysiedziany" z czym sie nie zgadzam.Bo jak niby maja zmieknac zaglowki,podlokietnik i oparcia.Wybierajac naroznik sugerujemy sie jego wygoda i funkcjonalnoscia poprzez wystawione ekspozycje w sklepie."Moj"naroznik calkowicie odbiega od tego ktory widzialam i na ktorym siedzialam w salonie.Wiec za dwa miesiace ponownie zloze reklamacje.Nigdy wiecej mebli z fabryki piaski Zawiodlam sie.

Daro

Popieram wyżej osobę która napisała o tej firmie za mówiłem w sklepie narożnik i czekam już siedem tygodni żadnej konkretnej odpowiedzi że strony pracowników tej firmy co się dzieje i ja jakim etapie jest zamówienie czas miał być maksymalnie cztery tygodnie z poślizgiem o tydzień do tej pory żadnej odpowiedzi z Pana firmy i nie wiadomo co się dzieje nikt z Pana firmy nie potrafi powiedzieć co się stało z łóżkiem do tej pory czas może zmienić pracowników na bardziej kompetentnych

Zostaw opinię o Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski - Piaski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piaski Fabryka Mebli Henryk Kaczorowski