M&T Marek Danelczyk

Opinie o M&T Marek Danelczyk

klient111

jak najbardziej polecam!!! szybko solidnie i na czas, i ceny jak na lublin bardzo przystępne polecam i skorzystam ponownie!!!

Anon
@klient111

Nie jest to opinia dotycząca pracy w firmie

Marzena Nowy wpis

znalazłam tutaj ofertę pracy na stanowisko pracownika działu sprzedaży. niestety to ogłoszenie jest sprzed 6 lat. ;x jest może planowane wznowienie? dajcie znać, czy nadal zarabia się tutaj podstawę oraz prowizję od sprzedaży. wyjaśnijcie, na czym konkretnie polega ta prowizja. z góry dzięki.

klient111

Anon Nowy wpis
@klient111

Nie jest to opinia dotycząca pracy w firmie

Bb Nowy wpis

Tragedia

Edyta Nowy wpis
@Bb

Zawsze to już jakieś rozpoczęcie opinii... Ale przydałoby się pociągnąć temat, żeby było wiadomo o co Ci tak naprawdę chodzi? Na podstawie czego takie zdanie?

kATARZYNA

NIE POLECAM PRACY JAKO SP. OD SPRZEDAŻY. TO PRYWACIARZ, PRACA ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ I MYDLENIE OCZU O REALIZACJI PLANÓW SPRZEDAŻOWYCH I WYŻSZEJ PENSJI. NA ROZMOWIE REKRUTACYJNE WŁAŚCICIEL PYTA SIĘ KOBIET CZY MAJĄ DZIECI, INFO DO KOBIET ŻE SCEPTYCZNIE WŁAŚCICIEL PODCHODZI DO ZATRUDNIANIA KOBIET Z DZIEĆMI, ( JAK JUŻ TO FACETÓW POWINIEN ZATRUDNIAĆ ) ZRAZIŁA MNIE PROPOZYCJA JEGO ABY TRUDNYCH KLIENTÓW ZAPRASZAĆ NA HERBATKĘ\ KAWKĘ ... DO INNEGO POMIESZCZENIA . NIE POLECAM PRACY

Lidia
@kATARZYNA

Sceptycznie, ale koniec końców zdarza się, że zatrudnia kobiety z dziećmi, czy nie do końca?

Pracuś
@kATARZYNA

To mydlenie ile można zarobić, tzw. Kiełbaska na kiju to znane było w salonie obok. Jak jeszcze go miał. Zawsze obiecywał, plany podnosił, słowa nie dotrzymywał. Nic się nie zmienił. Nie szanował pracowników więc i mu autoryzacje zabrali. W MT też nie lepiej. Ten człowiek się nigdy nie zmieni. Zaznaczam że jako szef to inna osoba niż w kontaktach na codzień. Zasada jedna,: nikt Ci tyle nie zapłaci co Ci Mareczek obieca.

Olga
@Pracuś

w takim razie często sa oferty pracy do tego miejsca, rekrutacja spora jak ktos sie połapie ze to wszystko co na rozmowie to tylko obietnice, czy tak jest?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie M&T Marek Danelczyk? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
KLIENT123

POLECAM !!~ Świetna obsługa, miło i profesjonalnie

Nowy-były klient

Na pierwszy rzut oka firma wydaje się w porządku ale to co dzieje się w środku to jest żenada i z daleka trzymać się od tej firmy. Towar niby w każdej stolarni taki sam i usługi że można pociąć okleić ale te formatki to ani nie mają wymiaru płyta brudna okleina powyszczypywana jakby maszyny nie były obsługiwane przez kompetentnych ludzi a żeby załadować towar to trzeba magazynierów szukać po kątach jak palą fajki i mają na wszystko czas a najlepiej to im nie przeszkadzać ... w biurze widać panie ogarnięte miłe ale miałem okazję poznać przy odbiorze towaru szefa który siedzi przy dziewczynach i od razu w biurze panuje inna atmosfera panie siedzą jak zastraszone , ten siedzi i krzyczy że dzwonić po pieniądze i że mało pieniędzy a szefuńcio musi zarabiać i sprzedawać drożej . powiem tyle jakby ktoś do mnie wydzwaniał za pieniędzmi codziennie to bym wyśmiał taką firmę że najpierw chcą klienta a potem dzwonią i proszą o kasę tak to robi tylko głupiec i człowiek który nie ma nic prócz pieniędzy , a firma już dawno jest dnem bo nie daje zysków. POWODZENIA DLA SZEFUŃCIA I DUŻO ZDROWIA DLA PRACOWNIKÓW!

@Nowy-były klient

Dziękujemy za opinie . Zapewniamy, że wszystkie opinie na nasz temat są w serwisie i na wszystkie staramy się odpowiedzieć, mimo że nie które są krzywdzące. Są to często opinie osób, które krytycznie oceniają sytuację, na którą napotykają się w tym dany momencie i nie jest to całościowy obraz sytuacji. Nie twierdzimy że jesteśmy idealni - jesteśmy tylko ludźmi, którzy w ciągu dnia borykają się z różnymi sytuacjami i problemami. Proszę nam wierzyć, że klienci też są bardzo różni, pomimo tego staramy się traktować każdego z należytym szacunkiem oczekując w zamian tego samego. Decyzje biznesowe są wiążące zarówno dla nas jak i dla naszego klienta - my z naszej strony staramy się robić wszystko, aby wywiązać się z oczekiwań i ustaleń, więc tego samego oczekujemy od naszych klientów- regulowanie zobowiązań przez klientów jest jednym z tych ustaleń. W temacie jakości zdarzają się momenty awarii maszyn czy czynnik ludzki zawodzi , aczkolwiek nie pozostajemy obojętni i żadnej reklamacji czy uwagi klienta nie pozostawiamy bez odpowiedzi , a reklamacje powstałe z naszej winy zostają naprawiane. W sprawie ściągalności należności od klientów - nie mogę się zgodzić z Pana opinią . Zawierając z klientami kontrakty czy transakcje, każdy klient musi mieć świadomość że za zakupiony towar czy usługę trzeba regulować zobowiązania , a niestety z tym bywa różnie . Nie posiadamy wiedzy czym Pan się zajmuje, ale skoro wypowiada się Pan z miejsca klienta to zakładam, że jest Pan wykonawcą mebli i że wykonuje Pan swoją pracę za wynagrodzeniem , a nie dla innej idei. Normalnym stanem jest, że pracujemy i prowadzimy firmę dla zarobku , a nie po to żeby rozdawać towar. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy, aby na swojej drodze miał Pan do czynienia tylko z uczciwymi i życzliwymi klientami

Aktualność
Zachęcamy do naszych wyprzedaży
w aktualnościach wyprzedaż frontów MDF
Classic calvados i olcha
Ekran wiśnia
Tafla wiśnia

Ponadto płyty Kronospan w grubości 10mm
o szczegóły pytaj w dziale sprzedaży
Zapraszamy  :)

Aktualność
W dniu 02.04.2021 firma czynna od godziny 8:00  do  14:00
                                   Wszystkim naszym klientom życzymy Wesołych Świąt
Karol

Mogę jedynie dodać, że pracując w firmie, która szanuje i dba o pracowników nie ma chętnych do pisania opinii stąd ten spokój,

GG

Przyznam się szczerze że jak rozpoczynałam pracę w tej firmie kilka miesięcy temu byłam pełna obaw bo zderzałam się z negatywnymi opiniami. Teraz z pełną odpowiedzialnością mogę napisać że to stabilna firma w której panują koleżeńskie relacje i atmosfera jest fajna. Nie piszę że idealnie, bo tak nie jest nigdzie , w każdej pracy są lepsze i gorsze dni, ale to dobry pracodawca. Ważny jest każdy człowiek z osobna - on i jego problemy.

Niki

Taki spokój zapanował na wątku z jakiegoś powodu? Podpowiedzcie jakieś newsy z pracy w firmie.

Franek

Osoba, która pracowała 2 tygodnie nie ma zupełnie wiedzy a sili się na wystawianie opinii, chyba tylko sobie!! Firma to dobry ale wymagający pracodawca.

Pracowałem w tej firmie prawie 2 tygodnie, niestety musiałem zrezygnować.Firma śmiechu warta, zarobki to jakaś pomyłka.Do tego synek właściciela śmieszny typek jak dla mnie, nie będziesz mi mówił synku co mam robić, bo jesteś dla mnie gowniarzem.Praca oczywiście bez żadnej umowy, nawet na badania mnie nie wysłali a musiałem pracować bez badań hehe chore. Jednym słowem nie polecam

Stolarz

Jakość na wysokim poziomie, widać znaczną poprawę chłopaki ze stolarnii mogli by troszkę bardziej zwracać uwagę na to co wydają, ale moim zdaniem i tak jest dobrze. Zmieniłem stolarnie i jest mi tutaj dużo lepiej. Panie z biura bez zastrzeżeń, służą pomocą. Wiedzą co robią, te negytywy to chyba zasługa konkurencji. Pozdrawiam zadowolony klient.

Szymon
@Stolarz

Co skłoniło Cię do tego, że podjąłeś decyzję o zmianie stolarni akurat na Danelczyk-m&T? Ciekawi mnie, czy było to związane z tym, ze stolarnie tą polecił Ci znajomy, czy może był to całkowicie losowy wybór z Twojej strony?

Szymon

Jak pracuje się w Danelczyk-m&T? Jakie zarobki i atmosfera?

Bodzio

Nie polecam. Dwie panie w biurze to totalna porażka. Ciągle jakieś błędy które chłopaki na magazynie muszą naprawiać. Na temat tych pań krążą już legendy. Z taka obsługą w biurze nie wróżę im długiego istnienia na rynku.

Olga
@Bodzio

Rozumiem, że oddałeś ten komentarz z perspektywy osoby pracującej w Danelczyk-m&T, mam rację? Nie jesteś jedyną osobą, która porusza temat działu biurowego i tego co się tam dzieje. Czy w związku z tym poza tym negatywem dostrzegasz również plusy związane z pracą w tej firmie? Może wynagrodzenie jest tu godne uwagi?

Bodzio
@Olga

Proszę cofnąć się do szkoły i nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nie jestem żadnym waszym pracownikiem i nie interesują mnie wasze zarobki. Jak masz problem z warunkami pracy to idź z tym do przełożonego.

Brunet

Praca Pań w biurze pozostawia wiele do życzenia. Nie potrafią nawet poprawnie zanotować tego co im się mówi. Zrezygnowałem z usług tej firmy ponieważ przy każdym zamówieniu były poprawki. Dziwię się że P. Danelczyk nic z tym nie robi. Widocznie nie interesuje go klient.

Ttm

Nie polecam

morg

firma w której dobrze się pracuje. Rotacja pracowników - raczej stali wiec stabilne zatrudnienie. wypłaty na czas i ludzie z którymi się pracuje są ok - idzie się dogadać bez problemu. czasami jest nawał pracy ale jak to w każdej firmie. picie w pracy - niestety nie przechodzi - pracownik taki jest dyscyplinarnie wydalany z pracy. praca 8 - 16 w duzej hali dobrze oswietlonej. czasami jak biuro przyjdzie pomagac to i jest na czym oko zawiesic - przyjemne widoki :). byli i konfidenci - jak np. anon ale juz nie ich nie ma. polecam to miejsce pracy.

Anon

Pracownik traktowany jak niewolnik, darmowe nadgodziny, spóźniające się wypłaty, brak pojęcia o produkcji (zwłaszcza wśród pracowników biurowych którzy nie potrafią się dogadać między sobą przez co cierpi reszta firmy. Alkoholizm nowych pracowników, kierownictwo to toleruje. Brak podstawowych szkoleń ale prezes wymaga żeby każdy pracownik już pierwszego dnia znał maszyny lepiej od serwisantów. Ogólnie polecam jak lubisz pracę w typowym januszexie czy innym MarekPolu.

Zostaw merytoryczną opinię o M&T Marek Danelczyk - Świdnik

• Jak się pracuje w M&T Marek Danelczyk?

Zobacz opinie na temat firmy M&T Marek Danelczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&T Marek Danelczyk?

M&T Marek Danelczyk