M&T Marek Danelczyk

Opinie o M&T Marek Danelczyk

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 15 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa Danelczyk-m&T? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zauważyłem że jest nowe ogłoszenie na doradcę klienta/ sprzedawcę. Zastanawiam się właśnie czy wysyłać cv. Stare te wpisy... Napiszcie proszę jakie są tam warunki (atmosfera pracy, zarobki, przełożeni czy inni szefowie).

Mirek

Wiecie co, generalnie jest to spoko praca, ale taka naprawdę fajna, oczywiście o ile lubicie trochę podziałać w tej branży, mam wrażenie, że nie można lepiej trafić, zwłaszcza z doświadczneiem

Mar

a ja mam wrażenie, że ten komentarz wyzej należy do samego kierownika który chce się pokazać z jak najlepszej strony... nieładnie!

m

Uważam że ta Pani kierowniczkaskrytykowana wyżej przez tego nieroba, to bardzo mądra i zaradna kobieta, właściwa osoba na tym miejscu.Wszystko trzyma twardą ręką, a nierobów tepi na dzieńdobry bo nie toleruje lenistwa i głupoty, jest bardzo poukładana, ma porządek w dokumentach, pracownikom wszystko podaje gotowe na tacy w formie ofert i cenników przez nią przygotowanych,dba o narzędzia pracy,wzorniki,czytelne oferty, próbki, opisy towaru, w firmie jest czysto i pachnaco, nie ma wogóle reklamacji od klientów, wmaga od innych a przede wszystkim od siebie, dba o pracowników, pamięta o ich imieninach robiąc im symboliczne prezenty, ludzie tam pracujący są z 12 letnim stażem pracy. Stworzyła zgrany zespół.To chyba o niej świadczy pozytywnie.Niejeden pracodawca proponował jej pracę w swojej firmie, byłem świadkiem, twierdząc że takich zorganizowacnych pracowników jak ona to ze świecą szukać. A co do targetu to ja wypracowywałem osobiście i inni pracownicy też i zawsze dostawaliśmy premię bez problemu. Pracowałem w tej firmie i wiem, a ten kto napisał wyżej złą o niej opinie, to nierób i kombinator który ma dwie lewe ręce do roboty, nie ma zielonego pojęcia o życiu, który firmy zmienia jak rękawiczki, bo ma tylko wymagania co do zarobków i luksósowych samochodów do jazdy po terenie jako przedstawiciel handlowy a wzamian nic od siebie nie daje, wiem co piszę bo go znam, pracodawcy pozbywają sie go po miesiącu pracy w danej firmie, bo robi więcej złego niż dobrego, tylko generuje koszty a nie zyski dla firmy. On potrafił przez tydzień nie osiągnąć żadengo obrotu a w skali miesiąca zrobić 20 000 zł, przy założeniu że ma zrobić 200 000 zł, to lelak i prózniak i bardzo dobrze że się go kierowniczka pozbyła. Moje gratulacje dla niej za podjęcie słusznej decyzji. Pozdrowienia, niech Pani dalej trzyma wszystkich krótko, bo to daje efekty jak widać. Pozdrowienia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie M&T Marek Danelczyk? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
ytyb

Praca w m&t Danelczyk ma plusy i minusy: Plusy: + umowa o pracę i stała pensja + miła atmosfera pracy z pracownikami z niższego szczebla ( handlowcy, magazynierzy) + kulturalni pracownicy niższego szczebla + stanowczość prezesa ( wielki plus ) + możliwość zaplanowania urlopu + swobodna atmosfera w pracy pod warunkiem że nie ma kierownika działu który przychodzi do pracy ad hoc. Minusy: - nieodpowiednia kadra zarządzająca ( kierowniczka ), wyżywa się za niepowodzenia na pracownikach, lekceważy zdanie innych, wszystko wie sama najlepiej. (usunięte przez administratora). - wyposażenie przedstawiciela handlowego ( handlowca ) w nieodpowiednie materiały i narzędzia do pracy ( mamy przecież 20 wiek) - wygórowane targety sprzedażowe ( nie licz na to że dostaniesz prowizje)

Zostaw merytoryczną opinię o M&T Marek Danelczyk - Świdnik

• Jak się pracuje w M&T Marek Danelczyk?

Zobacz opinie na temat firmy M&T Marek Danelczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&T Marek Danelczyk?

M&T Marek Danelczyk