Proauto Sp. z o.o.

Opinie o Proauto Sp. z o.o.

Tomasz Sz. Nowy wpis

Po niespełna 7 latach pracy mogę powiedziec o firmie same dobre rzeczy. Bardzo fajny młody zespół. Fajna atomsfera i właściciele, którzy są uczciwymi i dobrymi ludźmi ! Firma cały czas sie rozwija co zresztą widać gołym okiem. Bardzo dziekuję ze te 7 wspólnych lat. Jeśli jesteś nowym pracownikiem na pewno otrzymasz wsparcie od zespołu i nie zostaniesz sam. Kultura pracy na wysokim poziomie. W nowej siedzibie zapewne nastąpi dalszy rozwój. Pozdrawiam serdecznie moich przyjaciół z Proauto !! :)

Nowy wpis

Aktualność
Z wielką satysfakcją informujemy, że od października 2021 rozpoczęliśmy współpracę z Pogonią Szczecin. Będziemy realizowali wspólnie wielki projekt marketingowy, na którym skorzysta klub, nasi klienci i nasza firma, a nawet kibice na meczach ekstraklasy. Będzie o nas głośno. To dla nas wielki zaszczyt, zobowiązanie, ale i wielka szansa na podniesienie na jeszcze wyższy poziom naszych działań marketingowych.

Aktualność
Proauto od wielu lat zajmuje się dostawami produktów smarnych dla żeglugi. Nasz sprzęt specjalnie zaprojektowany do tego celu pozwala na podawanie oleju na kilkadziesiąt metrów do góry np. na statki w dokach.  Pompy pozwalają na podanie nawet 300-400 L produktu na minutę. Szybkie i nowoczesne połączenia węży ciśnieniowych, możliwość natychmiastowego, awaryjnego odcięcia ciśnienia pozwalają na bezpieczną  dostawę produktu. Oleje dostarczamy luzem cysterną, która dodatkowo może załadować produkty konfekcjonowane lub specjalnie dostosowanymi pojazdami ciężarowymi, które pompują mniejsze ilości olejów z pojemników typu mauser. Wysoka jakość dostaw powoduje, że współpracują z nami najwięksi odbiorcy krajowi i zagraniczni. W załączeniu nasz sprzęt w pracy.
Jnl Nowy wpis

Czym się tu chwalić autami które maja 5 lat i 300 tys przejechane ? Profesjonalizm widać po tej scani co naczepę ciągnie

Nowy wpis

@Jnl

Dziękujemy za opinię. Do bezpośredniej obsługi klientów posiadamy ponad 30 jednostek transportu. Tylko w ostatnich dwóch latach wymieniliśmy 5 samochodów dostawczych, 1 ciężarówkę, 2 pick-upy i kilka osobówek. Dlatego mamy nieosiągalny dla wielu firm średni wiek pojazdów na poziomie 4-5 lat. Kierowcy mają wsparcie techniczne w naszym warsztacie. Z uwagi na to, że używamy m.in. świetnych olejów samochody bez trudu osiągają przebiegi 500-600 tys km. Inne firmy odkupują je od nas do dalszego użytkowania. Wszystkie samochody są profesjonalnie oklejone. W zakresie ciągnika siodłowego współpracujemy z firmą zewnętrzną dysponującą kilkoma tego typu pojazdami i która dostarcza nam usługę outsorcingową. Póki co Scania używana przez tą firmę jest niezawodna, co pokazuje, że czasami nie wiek, a utrzymanie sprawności i estetyka ma znaczenie. Z resztą zadaniem tego samochodu jest jedynie dostarczenie naszej specjalistycznej naczepy na miejsce pracy. Tam my robimy swoje. Pozdrowienia dla byłego pracownika.

Jaki dress code obowiązuje w Proauto Sp. z o.o.?

Każdy z naszych pracowników i współpracowników jest wyposażony w ubrania firmowe logowane. Pracownicy magazynowi otrzymują komplet ubrań na każdą porę roku. Profesjonalne T-hirty, pola, koszule, polary, softshelle, ubrania robocze, ocieplacze, kurtki zimowe itd. to wizytówka naszej firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Proauto Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Lolek

Wiekszosc pozytywnych opinie piszą tutaj pracownicy tej firmy. Magazynierzy , handlowcy i mechanik , wiec samo to świadczy o firmie. Prezes kazał i obiecał podwyżkę ?

@Lolek

No cóż. Z jakiegoś powodu większość kadry pracuje powyżej 10, a nawet 20 lat w firmie. Zdarzają się osobnicy z problemami których w naszej firmie się nie akceptuje. Tacy, a jest ich bardzo niewielu, nie popracują nie tylko w takie firmie jak nasza zbyt długo.

Jacek

Przywożą wybrakowany towar , a potem głupa kleją ze towar był prawidłowy , żenada , tak samo olej w beczkach jak nie maja danego oleju odkleja , i przykleja nowa naklejkę która jest wydrukowana ze zwykłej drukarki , (usunięte przez administratora)

@Jacek

Dziękujemy za opinie. Potwierdzamy, że na życzenie klientów produkty rozlewamy w mniejsze opakowania np. 20L. Opakowania są wyposażone w etykiety zastępcze z folii na bardzo silnym kleju z napisami niezmywalnymi. Operujemy również rozlewami do rotacyjnych beczek. Również w tym przypadku jest to życzenie klientów, aby obniżyć cenę dostawy o bardzo drogie i coraz droższe opakowania. Beczki rotują u różnych klientów, wracają w różnym stanie. Nie ma jednak takiej możliwości, aby olej był nalany w beczkę brudną, czy po innym produkcie. Na tysiące ton olejów konfekcjonowanych w ostatnich latach ilość reklamacji wynosi "zero". Klienci korzystający z tej formy dostawy wiedzą, że beczka nie jest nowa, ale jest ona opatrzona w profesjonalną etykietę. Generalnie nie odbieramy od klientów beczek uszkodzonych. "Rozlewy" dotyczą ponadto produktów najtańszych . Produkty droższe sprzedajemy wyłącznie w opakowaniach oryginalnych.

A

Beczki brudne , cieknące , brak słów ze taki towar można przywieźć , kierowcy tez jacyś niepelnosprytni gadają od rzeczy , nie polecam … wole współpracować z konkurencja ..

Czy firma Proauto Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

A.

Jakie szkolenia ? Szkolenie to Pan kierownik może Ci zrobić jak nie będzie miał humorku

P.

Wszystkie szkolenia sprzedażowe, handlowe, produktowe, których jest dużo są nieodpłatne. Szkolenia związane z nabyciem nowych uprawnień np. szkolenia na sztaplarkę, czy podwyższenie kwalifikacji kat. prawa jazdy, czy uprawnienia SEP dla nowych pracowników firma pokrywa w 50%. Dla starszych i zasłużonych stosuje się umorzenie 100%. Ostatnie szkolenie na uprawnienia sztaplarkowe odbyło się 3 miesiące temu.

Rolo

W Proauto pracuję od półtorej miesiąca i nie mam żadnych negatywnych doświadczeń. W firmie pracuje sporo ludzi i każdy jest uprzejmy i pomocny. Jak pracujesz i robisz swoje to nikt mnie ma niepotrzebnych wymyślonych pretensji .

Jak wyglądają zarobki na stanowisku magazyniera? Praca jest w systemie zmianowym?

A.
@Anonim

W systemie zmianowym to kierownik magazynu sobie przychodzi do pracy , a Ty nie masz do tego prawa , na układy nie ma rady

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie ma umowy o prace , tylko działalność gospodarcza

Maniek

Za dużo dyrektorów kierowników i wogole , pracujesz na własnej działaności a nad Tobą 5 kierowników. Ale najbardziej gburowaty i ten co robi najwiecej przekrętów kierownik magazynu Rafał .G ze ten chłop jeszcze tam pracuje to się dziwie , musi dobrze tam się łasić , bo gość powinien mieć na imię przekręt , oprócz tego robi z siebie wielkiego kierownik poniżając innych

Alicja
@Maniek

Twoja opinia o pracy w firmie Proauto Sp. z o.o. nie jest zbyt pochlebna. Jednak wydaje się zbyt ogólna, gdyż widzę, że skupiłeś się tylko na zachowaniu jednego kierownika i nie napisałeś nic więcej o warunkach pracy w tym miejscu. Wiesz może na jaką umowę i na jakie wynagrodzenie obecnie można liczyć?

@Maniek

Pod pseudonimem MANIEK wypowiedział się człowiek niezdający sobie sprawy z konsekwencji opisywania nieprawdy i tym samym godząc oszczerstwami w moją osobę. .Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż odegranie się w tak chaniebny sposób odchodząc z firmy. Przypuszczam tylko że alkohol wziął górę nad emocjami. Prawdopodobnie złożę skargę za zniesławienie....

@Alicja

Tak wiem , śmieszna działalność , i zarobki na poziomie 3 tys ... to jest paranoja żeby na działalności tyle zarabiać. A jak była pandemia to sami wysyłali wnioski , do zusu żeby nie płacić składek . I tym sposobem prezes się wzbogacił

@Alicja

Chłopaki jeżdżą po nocach za 50 zł , a w dzień rozwożą normalnie towar , coś jeszcze ma Pani do powiedzenia

Wysokość zarobków zależy od wielu składników, od znajomości pracy, zaangażowania więc trzeba spróbować.

@Tomek

Praca jest w systemie zmianowym?

Jasiek

Firma ma świetna opinię jako pracodawca i za czymś na taką opinię zapracowali.

BubiSten

Jak narazie nie mam zastrzeżeń co do pracy w tej firmie. Jest normalna atmosfera tak jak powinno to być w każdym zakładzie pracy. Jak się ciężko pracuje to jest to zauważone przez górę nie mówię tu o jakichś premiach ale pamiętają o tym kiedy Ci się podwinie noga. Wystarczy robić swoje i czasem pomagać kolegom a na pewno też będzie można liczyć na pomoc innych. Lubię atmosferę w Proauto Sp. z o.o. za: Na pewno wsparcie od współpracowników

Jano

Kilkakrotnie wymieniałem tu olej.Cena i obsługa bez zarzutu.

ryś

Też bym się chętnie załapał na takiego doradcę techniczno-handlowego, ale ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie @Puk. Trzeba czekać albo dowiadywać się u nich.

Tak powinno być w każdym zakładzie pracy. Ciężka ale doceniona praca

Zostaw merytoryczną opinię o Proauto Sp. z o.o. - Mierzyn

• Jak się pracuje w Proauto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proauto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proauto Sp. z o.o.?

Proauto Sp. z o.o.