MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

MB

Ze swojej strony chciałbym bardzo polecić firmę MONDI jako agencję pracy. Warunki finansowe które oferuje przewyższa stawki proponowane przez niemieckie firmy, mimo identycznych obowiązków na danym stanowisku. Przez 18 miesięcy współpracy nie miałem nigdy problemów z wypłatami, kontaktem czy uzyskaniem pomocy od koordynatorów oraz załatwieniem wszelkich formalności. Ode mnie 10/10.

@MB

Mnie tylko zastanawia teraz to jak to się dzieje, że ta kasa jest mimo wszystko lepsza niż podczas pracy bezpośrednio? Wiecie jak agencja to ogarnia? Co do koordynatora to masz zazwyczaj jednego przypisanego czy jest ich znacznie więcej?

Dzień dobry, dodatki wypłacane są zgodnie z regulacjami prawa niemieckiego. Na szczegółowe pytanie odpowie Państwu reprezentant działu rekrutacji pod numerem +48 500 456 300.

Produkcja Koblencja

Witam chciałem się zapytać czy był ktoś na projekcie przy produkcji markowych rowerów w Koblencji i może coś więcej napisać o tej pracy ?

Rowery koblencja
@Produkcja Koblencja

Podłączam się pod pytanie, również dostałam tę ofertę pracy i nigdzie nie mogę znaleźć jakiejkolwiek opinii .

Praca koblenz rowery

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa pracował na produkcji rowerów w Koblenz? Jakie warunki/atmosfera/charakter pracy?

Montaż elektroniki

Chciałem zapytać czy był ktoś na projekcie jako pomocnik montażu elektroniki i może napisać jak dokładnie wygląda praca i ile można zarobić na czysto?

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Szkatulny Tomasz

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest firmą z którą współpracuje już drugi kontrakt. Od samego początku wszystko układa się w ???? procentach bardzo dobrze. Że wszystkiego co zostało mi zaproponowane w umowie firma się jak najbardziej wywiązała, żeby nie być gołosłownym wypłata zawsze na czas z jasnookreslonymi składnikami, mieszkanie zorganizowane i oplacone jedno lub dwu osobowe z internetem w pobliżu pracy i z meldunkiem, zapłacony ekwiwalent za urlop lub możliwość wybrania urlopu. Firma zapewnia wdrozenie do obowiązków w każdym nowym zakładzie pracy. Agencja Pracy Mondi utrzymuje stały kontakt z pracownikami poprzez koordynatorów dzięki czemu pracownik w tym wypadku ja nigdy nie byłem pozostawiony sam sobie z żadnym problemem. Duży problem moja koordynatorka załatwia od ręki, na cuda zazwyczaj potrzebuje godzinę może dwie. Najbardziej to jestem zadowolony z cyklicznych podwyzek, ostatnia dostałem właśnie dziś, jupi!. Szczerze polecam wszystkim pracę przez Agencję Mondi. Według mnie praca w Mondi to jest sposób na życie. Tym bardziej że jak się kończy jeden kontrakt to firma Mondi oferuje nowe oferty pracy, a sama umowa jest podpisana na czas nieokreślony czyli na stałe. Warto, naprawdę warto podjąć pracę przez Agencję Mondi również dla pieniedzy jakie oferuje Mondi ale także dla pozytywnej atmosfery jaka panuje w firmie. Aktualnie firma posiada wiele ciekawych ofert pracy.. Tomek

Tomek Szkatulny

????=sto procent

@Szkatulny Tomasz

Panie Tomaszu, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię, bardzo nam miło. :) Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Jake
@Szkatulny Tomasz

Panie Tomaszu proszę napisać w jakim mieście Pan pracuje?

Yankess
@Jake

Też jestem ciekaw taka fajna opinia ciekawe jaka ta praca.

jacko-renegat
@Szkatulny Tomasz

Szczęściarz z Cię! Ja jak pracowałem w DE za pośrednictwem Mondi to poza pokojem jednoosobowym za 400 euro w odległości 20-25 km od magazynu (paliwo na mój koszt) nic więcej nie miałem załatwiane jeśli nie licząc przelewów 10-ego następnego miesiąca...

Krasnal61
@Szkatulny Tomasz

Witam, gdzie znajduje się ta agencja pracy?Pozdrawiam

@Krasnal61

Dzień dobry, nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie https://mondi-polska.pl/kontakt/ Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Birke
@jacko-renegat

To chyba traktowali cię wyjatkowo, wypłata jest zawsze do 15 dnia bankowego, w praktyce oznacza to przelew okolo 20 dnia miesiąca.

@Birke

Dzień dobry, wynagrodzenie wypłacane jest zawsze około 20. dnia kalendarzowego każdego miesiąca (zgodnie z §11 układu zbiorowego iGZ – 15. dzień bankowy = około 20. dzień kalendarzowy miesiąca). Każdy pracownik jest o tym informowany jeszcze przed podpisaniem umowy (informator dołączony do maila z ofertą pracy). W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z koorynatorką. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Aaa
@MONDI sp. z o.o.

Zgodnie prawem wyplata nie może być później niż do 10

Katy
@Aaa

A to nie jest zależne od tego, co zostało opisane na umowie? jakie teraz są sporządzane? Każdy ma ustaloną tę samą datę? Jest możliwość na wprowadzenie pewnej elastyczności? I co z kasą obecnie, wszystko jest terminowo?

Bbbbbb

Czy jakaś oferta dla par się znajdzie

Produkcja elektroniki

Chciałem zapytać czy był ktoś na projekcie przy montażu elektroniki w Biterfeld-Wolfen i może napisać jak wgl wygląda praca ?

Praca

Chciałem zapytać jaki projekt możecie polecić ?

Zainteresowany wyjazdem

Witam chciałem zapytać jaki projekt możecie polecić na wyjazd przez tą agencję czytałem sporo opinii i dosyć dużo osób poleca tą agencję także sam zastanawiam się czy by nie wyjechać przez ich pośrednictwo do pracy w Niemczech ?

Koblencja

Cześć. Czy ktoś z was pracuje w Koblencji przy rowerach? Polecacie? Jak zakwaterowanie?

Jakaś oferta pracy dla pary, wrzesień październik posiadamy doświadczenie pracy na automotiv

Sawicki

Praca na produkcji w Niemczech. Praca załatwiona przez Mondi. I to tak załatwoina, ze sam bym lepiej nie trafił. Warunki fajne, ciekawa praca, która nawet stawia wyzwania. Nie spodziewałem sie takiego podejscia, raczej stagnacji. A jest po prostu ciekawie. No i zarobki lepsze niz w kraju.

@Sawicki

Jaki projekt jeśli można wiedzieć?

Były pracownik szip

Powiem tak pracowałem z firmą mondi i powiem tak Polecę pracę z tą firmą pieniądze na czas bo to ważne oferta jest aktualna z tym co piszą a jeśli nie jest to na korzyść pracownika bo akurat złożyło się to że sam niemiecki pracowadca dał po kilku miesiącach więcej do stawki Jak się układa praca z kordynatorami to dobrze są panie gdzie działają szybko ale też zdążyło się że była taka co potrzebowała sporo czasu aby np powiedzieć ile człowiek ma jeszcze urlopu ale z tego co się orientuję to ta pani już nie pracuje ???? ale powiem tak najważniejsza rzecz dla tych osób które chcą się z nimi wybrać a nie znają języka to jedna u nich wada że sami musicie iść do urzędu i się zameldować i załatwić ale nie mam tak źle bo dużo Polaków pracuje w Niemczech to zawsze ktoś pomoże więc bez stresu ja miałem takie szczęście że moja pani co nam wynajmuje mieszkanie to zrobiła za nas tylko dałem dowód i ona sama poszła to załatwiła widocznie miała jakieś chody że mogła za nas zrobić to Co do mieszkań to zaraz powiem dla tych którzy którzy by chcieli jakiś apartament to tutaj nie ma takiego czegoś to zazwyczaj są domki gdzie masz swój pokój reszta wspólne i co do jakości ich to zakazy kto na co patrzy ja wiedziałem że to nie będzie mieszkanie jak u mamy więc nastawiłem się przychodnie że będzie dobrze ale zaraz mówię to nie są jakieś rudery nie w tym rzecz Powiem tak mogę polecić każdemu ta agencje nawet wrogowi ???? tylko jeden minus za to że nie współpracują w parach jakby ktoś chciał jechać z dużą ilością osób a tak to są godni polecenia

Chętny
@Były pracownik szip

Można wiedzieć na jakim projekcie Pan był bo właśnie zastanawiam się czy nie wyjechać przez tą agencję do pracy ?

Schontal

Czy ktoś był na projekcie przy produkcji wentylatorów w Schontal i może napisać jak wygląda praca ?

Bartosz

Witam. Czy jest ktoś aktualnie na projekcie Pracownik produkcji przy częściach samochodowych Miejscowość: Neuenrade (okolice Dortmundu) ? Proszę o podstawowe info jak wygląda praca, mieszkania i czy wgl się opłaca tam jechać ? Jeszcze jedno pytanie w niektórych ogłoszeniach jest podane że potrzebne są podstawy j niemieckiego co można zaliczyć do tych podstaw ? Bo komunikatywny to wiadomo a podstawy ? Pozdrawiam

@Bartosz

Dzień dobry, podstawowa znajomość języka niemieckiego oznacza, że pracownik potrafi się przedstawić, zapytać przełożonego o wolne i rozumie proste komunikaty skierowane w jego stronę. Komunikatywna znajomość język oznacza swobodne porozumiewanie się ze współpracownikami i przełożonym, niezależnie od popełnianych ewentualnych błędów gramatycznych. Zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem 500 456 300, opowiemy o szczegółach tej oferty.

Chętny na wyjazd

Jaki projekt możecie polecić przez tą agencję i czy wynagrodzenie które podają w ofertach to jest już po odliczeniu zakwaterowania ?

Biterfeld Wolfen

Witam chciałem zapytać czy był ktoś na projekcie w Biterfeld Wolfen jako pomocnik produkcji ?

Witam. Czy aby podjąć pracę za granicą przez Mondi trzeba przejść jakąś rekrutacje ? Czy porostu dzwonimy , wybieramy ofertę , zgłaszamy chęć podjęcia pracy i jedziemy ? Ile czasu czekaliście na wyjazd po zadzwonieniu do nich z zapytaniem o pracę ? Pozdrawiam

piotrek
@Zainteresowany

Hej, musisz wziac udział w rekrutacji. Wysyłasz cv, weryfikacja niemieckiego jesli jest potrzebny na danym stanowisku i potem umowa wszystko online wiec spoko, bo nie trzeba juz nigdzie jezdzic ;) pamietaj ze bez auta raczej marne szanse na wyjazd i raczej szukaja na juz

@piotrek

O aucie wiem, dostępny jestem na już, a powiedz mi jak długo się czeka po wysłaniu cv na odpowiedz czy są zainteresowani czy nie ? Pozdrawiam :)

piotrek
@Zainteresowany

jak chcesz wyjechac od razu i im o tym wspomnisz to od razu wejdziesz w proces rekrutacji tak mysle ja dzwonilem do nich telefonicznie i od razu mnie pani dalej przekierowala tak zrob najlepiej;)

@piotrek

Okej, dzięki bardzo za wszystkie informacje :) Pozdrawiam :)

Witam! Jak wyglada praca na rowerach w Koblencji i jakie warunki mieszkaniowe , czy w wypłatach wszystko się zgadza? Pozdrawiam!

@Andrzej

ja polecam. pracowalem przez inne agencje i tutaj te zarobki sa wyższe. jest dieta i dzieki temu mozna serio ladnie zarobix. widziales jak wyglada fabryka canyona? jak zobaczysz to bedziesz mial odpowiedz. wszystko jest nowoczesne i ja pracuje na dwie zmiany wiec nie zarywasz nocek. no i stabilna branza nie musisz sie martwic o przestoje. co do mieszkan to ja akurat mam pokoj jednosobowy warunki normalne wszystko co ma byc to jest i akurat mam niedaleko do fabryki.

Wojtek
@Peterson

Można jakoś się z Tobą skontaktować bo miałbym pare pytań co do tej pracy

@Wojtek

nie mam zbytnio czasu zeby gadac z kims bo pracuje. zadzwon do nich na infolinie to ci powiedza co i jak albo napisz do nich na fb

Wojtek
@Peterson

Ok rozumie ale jak tam pracujesz to powiedz tylko czy pracuje się tez w nadgodzinach czy normalnie od pon do pt? Jak wsparcie koordynatora dobre, czy tylko na początku tak dobrze to wyglada w rozmowie? Jeszcze chciałbym wiedzieć czy dużo Polaków tam pracuje i jak atmosfera? Jeśli znajdziesz czas żeby odpisać to Dziekuje

@Wojtek

ja pracuje od poniedziałku do piątku bo na weekendy jezdze do polski. ja do pracy nie jezdze zeby zawierac przyjaznie ale no atmosfera jest moim zdaniem okej. polaków sporo ale nie ma problemu z tym, chcociaz masz do kogo sie odezwac i pogadac

Patryk

Witam Czy wyjeżdżając z Mondi pierwszy raz trzeba samemu od razu pokryć koszty wynajmu miejsca w pokoju ?

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 298.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 98 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.