AXIALUS S.A.

Belgia

Opinie o AXIALUS S.A.

Axialus HQW 2016-08-17 13:57
Pani Janko,
Proszę o przesłanie swojego CV lub numeru telefonu na adres rekrutacja.belgia@axialus.pl
Chętnie do Pani zadzwonimy i porozmawiamy o szczegółach tej oferty pracy.

Pozdrawiamy
Zespół Axialus HQW
er 2016-08-17 23:30
noo oni często teraz w sumie dodaja te oferty..ostatnia jest na piekarza i napisali ze to jst praca tymczasowa jednak mimo wszystko może warto by było sprobowac zawsze to jest szansa na dodatkowe pieniadze
Poszkodowany 2016-12-21 17:21
Niestety nie polecam - zawiodlem sie.
Mat 2017-05-15 14:55
Ja pracuje przez te firme w berlinie i nie narzekam. mieszkanie za darmo, godziny pracy normalne, wolne weekendy, blisko do domu bo to z berlina, kasa na koncie punktualnie - czego chcieć wiecej!??
on 2017-05-26 18:47
jaką prace wykonujesz ??
Polak 2017-06-19 21:42
Witaj a jakie warunki mieszkaniowe po ilu w mieszkaniu jest lokatorów ?
tchibo 2017-07-11 17:31
Nie polecsm firma zmieniła nazwe z uniapol , brak wypłaconych pensji pracownikom tchibo bez słowa uprzedzenia zero szacunku do ludzi którzy przyjeżdzaja
Lidia 2017-07-26 08:33
@tchibo od kiedy są problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia? Jak dużej części pracowników to dotyczy? Chętnie usłyszymy również od innych pracowników firmy. Czy wy również macie ten problem?
Tchibo 2017-08-06 13:24
Pierwsza taka sytuacja się zdarzyła przy zmianie firmy z z Uniapol na Axialus i ludzie sieją panikę. Rozumiem terminy, rachunki do zapłacenia itp., ale wcześniej nie było takich problemów, więc bądźmy szczerzy i obiektywni, za przeproszeniem.
Alina 2017-08-09 18:41
Jakie są warunki mieszkaniowe? czy cięzka praca jest przy kawie i odzieży? czy miasto koło norymbergi jest bezpieczne? w sensie dużo tam uchodźców? proszę o pomoc w odpowiedziach
Lidia 2017-08-21 16:05
Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest firma AXIALUS S.A., jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie, czy też skupianie swoich opinii na poszczególnych pracownikach firmy. Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązuje regulamin. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin
Zostaw swoją opinię o AXIALUS S.A. - Belgia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXIALUS S.A.