AXIALUS S.A.

Belgia

Opinie o AXIALUS S.A.

Axialus HQW 2016-08-17 13:57
Pani Janko,
Proszę o przesłanie swojego CV lub numeru telefonu na adres rekrutacja.belgia@axialus.pl
Chętnie do Pani zadzwonimy i porozmawiamy o szczegółach tej oferty pracy.

Pozdrawiamy
Zespół Axialus HQW
er 2016-08-17 23:30
noo oni często teraz w sumie dodaja te oferty..ostatnia jest na piekarza i napisali ze to jst praca tymczasowa jednak mimo wszystko może warto by było sprobowac zawsze to jest szansa na dodatkowe pieniadze
Poszkodowany 2016-12-21 17:21
Niestety nie polecam - zawiodlem sie.
Mat 2017-05-15 14:55
Ja pracuje przez te firme w berlinie i nie narzekam. mieszkanie za darmo, godziny pracy normalne, wolne weekendy, blisko do domu bo to z berlina, kasa na koncie punktualnie - czego chcieć wiecej!??
on 2017-05-26 18:47
jaką prace wykonujesz ??
Polak 2017-06-19 21:42
Witaj a jakie warunki mieszkaniowe po ilu w mieszkaniu jest lokatorów ?
tchibo 2017-07-11 17:31
Nie polecsm firma zmieniła nazwe z uniapol , brak wypłaconych pensji pracownikom tchibo bez słowa uprzedzenia zero szacunku do ludzi którzy przyjeżdzaja
Lidia 2017-07-26 08:33
@tchibo od kiedy są problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia? Jak dużej części pracowników to dotyczy? Chętnie usłyszymy również od innych pracowników firmy. Czy wy również macie ten problem?
Tchibo 2017-08-06 13:24
Pierwsza taka sytuacja się zdarzyła przy zmianie firmy z z Uniapol na Axialus i ludzie sieją panikę. Rozumiem terminy, rachunki do zapłacenia itp., ale wcześniej nie było takich problemów, więc bądźmy szczerzy i obiektywni, za przeproszeniem.
Alina 2017-08-09 18:41
Jakie są warunki mieszkaniowe? czy cięzka praca jest przy kawie i odzieży? czy miasto koło norymbergi jest bezpieczne? w sensie dużo tam uchodźców? proszę o pomoc w odpowiedziach
Lidia 2017-08-21 16:05
Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest firma AXIALUS S.A., jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie, czy też skupianie swoich opinii na poszczególnych pracownikach firmy. Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązuje regulamin. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin
Tchibo 2017-09-04 10:16
Nie polecam pracy na magazynie w Neumarkt i.d.Opf. Tchibo, porażka tam pracują polaczki co się nie nadają gdzie indziej do pracy, jeżeli chodzi i domy to dramat 6 osób na małą kuchnie i WC, na weekendach piją, biją się patologia, obgadują jeden drugiego, szukajcie gdzie indziej
eee 2017-09-06 11:08
Dlaczego ? co jest nie tak ?
Tschibo 2017-09-10 12:10
Nie polecam, kontakt z pania rekruter niestety podczas rozmowy tel nie powiedziala ze do "darmowego" zakwaterowania potracaja 500zl w dwoch ratach termin pracy opoznil sie o 2 dni co wyszlo dopiero pozniej. Praca w tchibo ok ale kontakt z koordynatorami bardzo zly praca po 9godz wtorki albo wolne albo tylko pare godz nie wyplacaja nadgodzin ani nocek bo jak tlumacza wedlug nich nie obowiazuja. Dostalismy oblesne mieszkanie po przyjezdzie kontakt z koordynatorem dopiero jak zrezygnowalismy z pracy. Placone jest za godz a nie na akord a na miejscu okazuje sie ze norma jest najwazniejsza presja ze strony niemieckich brugadzistow natomiast niemcy i polacy ze znajomych lub rodziny koordynatorow calkiem na innych stanowiskach pracuja. to apropo "warunkow niemieckich" maaasa ludzi, par, odchodzi po pierwszym tugodniu, nieposzanowanie polskich pracownikow, moim i nie tylko moim zdaniem sa oni tam wykorzystywani i rzeruje sie na nich oczywiscie nie wszyscy ale bardzo duzo. Koordynatorzy i rekruterzy bardzo ladnie mowia o tej pracy bo to ich zadanie.. nie jedzcie odradzam, szkoda waszych pieniedzy czasu i zdrowia. Pracuje sie od 15 do pierwszej lub 00:30 ranna to 5:30-15.
ted240 2017-09-18 17:46
Witam Mam pytanie. Jaka prace pan wykonuje w Berlinie,Ja jestem z zawodu spawacz, czy potrzeba spawaczy. Prosze dac znac. Pozdrawiam.
Sylwia 2017-09-26 11:45
z nimi współpracuję już dłuższy czas i jestem zadowolona ze współpracy i wiadomo nie zawsze jest wszystko na 100% dopięte ale informują i naprawiają niedociągnięcia.
mieszkania dają za darmo nie ma opłat dodatkowych koordynator przyjeżdża i pomaga w meldunku na kwaterze w pracy więc nie ma na co narzekać. a praca jak to w niemczech się pracuje. pracowałam w 2 innych agencjach i nigdzie nie było tak jak mam tu bo tam musiałam sama wszystko załatwiać. komu się nie podoba to trudno ja jestem zadowolona i polecam. co ważne wypłata jest na czas. pozdrawiam.
Lidia 2017-09-27 15:20
@Sylwia rozumiem, że jesteś zadowolona z współpracy z AXIALUS S.A. Piszesz, że nie ma dodatkowych opłat za mieszkanie, jednak @Tschibo wspominał jednak o jakiejś opłacie. Skąd ta różnica? Czy jest to zależne od miejsca do którego się wyjeżdża?
hans kloss 2017-09-28 11:43
Jedzie może ktoś do Niemiec produkcja elektroniki Drezno jego okolice darmowe zakwaterowanie jak z dojazdem bo ja akurat nie posiadam auta
Kolicki 2017-09-28 17:59
Ja tam jadę, ale też bez auta, na miejsce busem się mam zamiar dostac
nickleodeon 2017-09-30 10:34
poproszę o kontakt na slawek.oz@wp.pl
nickleodeon 2017-09-30 10:39
czy to miejsce "okolice Drezna" took 150 km na zachód o Drezna?
poproszę wszystkich, którzy tam jadą, o kontakt na slawek.oz@wp.pl - chciałbym zaczerpnąć dokładniejszych info
Tchibo 2017-10-12 12:46
Nie polecam pracy w tchibo neumarkt. Zachęcają darmowa kwatera a ludzie w piwnicach śpią. Domy stare pękają był przypadek ze szyba w oknie pękła wilgoć. 2 kuchnie na 16 osób trudno żeby ktoś za to płacił. Godziny pracy od 5 do 15 i od 15 do 1. Normy tak wyśrubowane ze trzeba biegać jak w akordzie. W rekrutacji tez obiecują a po przejechaniu nic się nie zgadza. Nie polecam wraz z znajomymi wracamy do kraju
drataddratam 2017-10-12 23:19
jedno wielkie oszustwo uciekajcie z firm : AP UNIAPOL, AXIALUS, GLOBAL DYSTRYBUCJA, expolita - traktuje się ludzi jak śmieci !!!! to jedna wielka mafia
Zostaw swoją opinię o AXIALUS S.A. - Belgia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXIALUS S.A.