MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Produkcja kauczuku

Czy ktoś był może na projekcie przy produkcji kauczuku w Walterhausen i może coś napisać na temat tej pracy ?

Cześć, a co z ta oferta z teraz dla specjalisty ds. rekrutacji? czy polecilibyście teraz pracować bezpośrednio? Ciekawi mnie jak sam proces od tej strony może wyglądać. zauważyliście ze przy wielkopolskim widnieje oznaczenie, że praca ma być w Poznaniu lub wykonywana zdalnie? Czy tylko w tym przypadku jest możliwa?

Simek

Wyjechałem do Niemiec przez agencję. Praca na produkcji, ciężka, ale zarobki są dobre. Pomogli mi z mieszkaniem.

Bremen

Czy był ktoś na projekcie przy montażu części do Mercedesa i może coś powiedzieć o tym projekcie ?

Hiki
@Bremen

A to ogloszenie do bremen jest aktualne rekrutują tam ?

Bremen
@Hiki

No tak jest oferta pracy na ich stronie aktualna

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Montaż bateryjek

Chciałem zapytać czy był ktoś na produkcji bateryjek w Biterfeld-Wolfen i może coś napisać na temat tej pracy ?

ZACK

polityka firmy bardzo dziwna jako jedyna nie przyjmuje grup a w czym roznica czy bd w grupie czy bez ....

Agencja
@ZACK

Ale jeśli chodzi o agencje to są ogólnie w porządku jeśli chodzi o wypłaty i pomoc koordynatora ?

Praca Mondi

Jaki projekt możecie polecić żeby była praca na dłuższy czas bo z tego co czytałem opinie to niektórzy ludzie przyjeżdżają i nie mają pracy po paru dniach ?

Lukasz

Bardzo bym chcial podzielic sie swoją opinią o firmie Mondi tym bardziej o Pani kordnynator Agnieszce z projektu w ZIEHL-ABEGG. Wszystko jest tak jak było podane w umowie, pieniazki są zawsze na czas i zgadzaja sie z umową zawarta wcześniej, przy problemach w mieszkaniu Pani Agnieszka szybko zareagowala i zmieniła moje miejsce zakwaterowania na duzo lepsze, tańsze i bliższe pracy. Na kazdy telefon badz wiadomość odpowiadala natychmiastowo, no szczerze jestem w Niemczech od 4 lat, widzialem duzo... I tą firme tym bardziej Pania Agnieszke oceniam 10/10! Polecam jak najbardziej. Pozdrawiam i zycze firmie samych sukcesów!

@Lukasz

Czy ta Pani koordynator jest tylko na tym projekcie ?

Ziehl Abeg
@Lukasz

Chciałem zapytać czy są tam teraz przyjęcia i jak wygląda wgl praca w tym zakładzie ?

Chciałem zapytać czy te widełki co podają to jest już kwota po odliczeniu mieszkania?

Witam chciałem zapytać czy polecacie tą agencję pracy ewentualnie jaki projekt możecie polecić z własnego doświadczenia z tego co czytałem to chyba najwięcej pozytywnych opinii ma ta agencja pracy.

witam, zainteresowała mnie ta niedawno dodana oferta dla asystentki sprzedaży. głównie ze względu na oznaczenie, że to jednak praca zdalna. proszę wiec o przybliżenie szczegółów. czy według Was warto aplikować?

Jeśli znasz j. niemiecki, to warto! Jak nie zaaplikujesz, to się nie dowiesz :))

@pracownik

Cześć, a masz doświadczenie bezpośrednio z tego stanowiska lub właśnie z samej pracy zdalnej? Interesuje mnie to w jaki sposób jest ona zorganizowana? Można pracować nieco elastycznie? Są jakieś grupowe Calle?

Wiele jest opinii osób pracujących za granicą, jednak bardzo mało jest informacji o tym co dzieje się w biurze. Marketing dobrze o to dba. Ja ze swoje doświadczenia przestrzegam przed podjeciem pracy w biurze firmy. Miałam okazję pracować tu jakiś czas. Sama rekrutacja na bardzo wysokim poziomie (to zasługa Pauliny). Jednak po okresie wdrożeniowym piękna bańka pęka i nie ma swobody pracy, gdyż „zarząd” patrzy na ręce. Firma ma swoich ulubieńców a ich opinia i zdanie jest najważniejsze. Nie ma również możliwości rozwoju a o podwyżkach już nie wspomnę (choć dla prezesa i reszty elity zawsze będzie patrząc jakimi autami jeżdżą). Dla przykładu podczas epidemii COVID zostały nam zmniejszone przez dłuższy czas nasze wynagrodzenia mimo, iż cały czas firma rekrutowała oraz obsługiwała pracowników będących w Niemczech. Atmosfera „przesłodka” a jednak za plecami różne dzieją się rzeczy. Jeśli zastanawiasz się czy warto rozpocząć tam pracę (czy to w rekrutacji, kadrach czy w koordynacji) nie rób tego. Znajdziesz inną pracę. Tym bardziej jeśli znasz niemiecki :)

Przykro nam, że tak wspominasz współpracę z MONDI. Chcielibyśmy jednak odnieść się do kilku opinii, które poruszyłaś w wypowiedzi. Pandemia COVID-19 była trudnym momentem i prawdziwym wyzwaniem dla przedsiębiorstw na całym świecie. Podjęte przez nas działania pozwoliły firmie przetrwać, utrzymać pozycję na rynku i przede wszystkim – ocalić wszystkie miejsca pracy. Możemy jedynie założyć, że pisząc o „patrzeniu na ręce”, masz na myśli przyjęty przez firmę model zarządzania w zgodzie z wartościami, jakimi są: relacje, rozwój i rezultaty. Stała orientacja na rozwój i wyniki pracy są dla nas ważne, dlatego spotkania działowe i statusy podsumowujące są narzędziami naszej codziennej współpracy. Jak pewnie jednak pamiętasz, pracownicy mają dużą swobodę działania, organizowania pracy własnej i podejmowania inicjatyw oraz angażowania się w rozmaite projekty międzydziałowe, a otwartość firmy na innowacje sprzyja inwencji, która zawsze jest doceniana zarówno przez firmę, jak i pracowników. Nieprawdziwym jest zarzut o braku możliwości rozwoju. W MONDI pracownicy regularnie awansują, co można zaobserwować chociażby śledząc nasz kanał na LinkedIn. Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby usystematyzowania tego obszaru, pracujemy aktualnie nad nowym programem dot. ścieżek karier. Na pewno pamiętasz, że ilość kursów, szkoleń czy finansowanych przez firmę studiów podyplomowych znacznie przewyższa ofertę pracodawców na rynku. Firma liczy się również ze zdaniem wszystkich pracowników, regularnie badając poziom ich satysfakcji z pracy, a także włączając ich w działania firmowe, strategiczne, czy wspierając podejmowane przez nich inicjatywy. Potwierdzeniem naszych słów jest zdobycie certyfikacji Great Place to Work® w 2023 roku. W anonimowym badaniu wzięło udział 97% pracowników MONDI. Wynikiem badania jest Trust Index™, czyli indeks zaufania, ocena kultury miejsca pracy z perspektywy pracownika. Wyniósł on aż 95%. Dziękujemy za Twoją opinię, jak wiesz, każde źródło feedbacku jest dla nas ważne i pozwala na doskonalenie zarówno naszych usług, jak i środowiska pracy.

@Asia

Hej, dajcie znać czy meldunek po przyjeździe jest obowiązkowy?

@@Asia

Dzień dobry, tak - należy zameldować się w urzędzie meldunkowym w ciągu 14 dni od przeprowadzki (jeśli zamierza Pani spędzić w Niemczech więcej niż 3 miesiące).

Daria

Hejka, dajcie znać czy meldunek po przyjeździe jest obowiązkowy?

@Daria

Polecam, jest ok

W Niemczech teraz pracuję, załatwiła mi ta agencja. Kasa dobra, roboty sporo, ale się opłaca. Lepsze to niż siedzieć w domu.

Polecam - jest robota

Trochę papierkowej roboty na początek ale jest ok, mam pracę w Niemczech typowo fizyczną

@Polecam - jest robota

Ja widzę teraz sporo ofert typowo biurowych, a nie fizycznych, zdradzisz wiec przy tym co w zasadzie takiego teraz robisz? I dodatkowo czy to praca także dla kobiet? Jak płatna?

Zmiana na lepsze

Zmieniłem Polskę na Niemcy, robotę mam przez was. W fabryce ciężko, ale zarobki dużo lepsze. Warto było.

@Zmiana na lepsze

W jakiej fabryce pracujesz możesz coś więcej napisać o pracy?

Ella

Cześć, czy ktoś jest na projekcie w Northeim ? , praca na produkcji wężyków do układu chłodzenia? Jakieś opinię?????

Kajda

Polecam‼️‼️ jestem z @Pracodawca 2 lata a w Niemczech pracuję 7 lat. Najlepsza firma z jaką współpracowałam. Dobre zarobki, szybka odpowiedź na każde pytanie i prośbę. Poza tym wsparcie koordynatora mega profesjonalne, sympatyczne oraz błyskawiczne :-) POLECAM‼️

@Kajda

Na jakim projekcie pracowałaś?

@Kajda

Ano mnie tez interesuje co to za projekt. W razie czego jak jest z ewentualna zmiana? Koordynator w jakich problemach Ci już pomógł? I czy gdybys poprosil o przeniesienie to na luzie szybko by to ogarnął?

Ibbenbüren

Czy ktoś był na projekcie w Ibbenbüren jako pomocnik produkcji przy logach samochodowych ?

Dajcie znać jak już będziecie na miejscu ciekawy jestem jak wygląda ta praca

I jak to wygląda jeśli chodzi o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 298.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 98 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.