STEP-POLAND Sp. z o.o.

Warszawa Centrum

Opinie o STEP-POLAND Sp. z o.o.

admin 2015-08-05 17:03
Dodaj komentarz o firmie STEP-POLAND Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.
tomek 2016-04-26 11:34
firma zajmuje się wyposażeniem sklepów no i też oferuje widze urządzenia i maszyny przemysłowe głownie, wiec taka ciezka branża, ale też rerkutują! Na stanowisko jako Pracownik działu handlowego do ich siedziby do Warszawy teraz obecnie jak widze dobre warunki dają.
Random on. 2017-02-02 15:53
to co Pan napisał wyżej zgadza się ponadto:

Słaba praca, nie polecam. To taka mikro firma, bardzo bardzo "specyficzna" tylko dla bardzo zdesperowanych. Odradzam lepiej poszukać czegoś normalnego, stabilnego ( duża rotacja pracowników).
szkoda czasu.

pozdrawiam,
ania 2017-02-02 22:13
dramat, dramat
kamila 2017-02-13 21:47
Praca w tej firmie to jakaś totalna porażka. Pracodawca rzadko kiedy płaci na czas. Bardzo duża rotacja pracowników, wymagania z sufity i kasa bardzo marna. Tylko dla zdesperowanych
NIE POLECAM
kamila 2017-02-13 21:47
NIE POLECAM
Zostaw swoją opinię o STEP-POLAND Sp. z o.o. - Warszawa Centrum
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEP-POLAND Sp. z o.o.