Szkoła językowa The Palms

Opinie o Szkoła językowa The Palms

pani od angielskiego

Polecam szkołę The Palms! Pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Jasne zasady i obowiązki, ciekawe metody, w które bardzo się wciągnęłam. Mój grafik jest dopasowany do tego, o co poprosiłam na początku roku szkolnego. Każda godzina jest wypełniona a nawet jak jakiś klient mi wypadł, to zaraz dostałam następnego. Jest git!

M.Wróblewska - The Palms
@pani od angielskiego

Bardzo dziękujemy za opinię na forum :-) Też nas cieszy taka pozytywna współpraca!

Daria

A jak teraz pracujecie? Czy szkoła przystosowała się do nauki zdalnej, czy jeszcze inna forma została wprowadzona?

M.Wróblewska - The Palms
@Daria

Obecnie wszystkie nasze kursy są prowadzone online. Niektóre tylko lekcje indywidualne są stacjonarne. Czy jesteś zainteresowana podjęciem współpracy? - szukamy aktualnie 2 osób do naszego zespołu.

Miśka

Właśnie zaczynam pracę w tej szkole i jestem w szoku jak szybko dostałam swój grafik! Polecam bardzo, jeśli ktoś chce przestać tułać się po mieście od jednego ucznia do drugiego!

Małgorzata
@Miśka

W The Palms pracujesz już od kilku miesięcy, a więc w ty momencie masz na pewno większą wiedzę o firmie, niż wtedy jak pisałaś ten komentarz. Możesz powiedzieć mi coś więcej na temat systemu wynagradzania w tej szkole językowej? Macie stałą pensję, czy to ile zarobicie, zależy od liczby godzin przeprowadzonych lekcji?

M
@Małgorzata

Mówimy o umowie zlecenia lub b2b, pensja nie jest stała, a zależna od wypracowanych godzin. Zlecenie/b2b oznacza też, że urlop, a nawet i zwolnienie z powodu choroby stanowią duży problem.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

M

Zlecenie lub b2b, umowa o pracę nie wchodzi w grę

To przede wszystkim dobry pracodawca a w konsekwencji zadowoleni są uczniowie,

Aga

Pracowałam w tej szkole i była to pierwsza na mojej lektorskiej ścieżce kariery szkoła. Na każdych zajęciach wymagane było użycie jakiejś gry oraz multimediów. Dzięki The Palms otworzyłam się na multimedia, a co za tym idzie do przygotowania lekcji online. Teraz to jest dla mnie dużo łatwiejsze. Dziękuję Wam The Palms!

Aga

M.

Czy ktoś z obecnie pracujących mógłby napisać jakie są stawki w tej szkole? Zastanawiam się nad zmianą szkoły językowej, oczywiście kwestia zarobków jest nadrzędna. Dzięki :)

M.

Dzięki. :) W mojej obecnej szkole też mam nieograniczone zasoby i zaplecze :) Szukam szkoły, która ma i super-zasoby i super-stawki :) Obecnie moja stawka to 93z/h, więc gdybym miała szukać, to wyższej.

Jerzy
@M.

Dowiadywałeś się może, czy w ogóle istnieje aktualnie szansa dostać się w szeregi pracowników tej szkoły językowej? W internecie nie znalazłem informacji, aby poszukiwali obecnie nowych pracowników.

@Jerzy

Widziałam ogłoszenie, że filia na Kabatach szukała, nie wiem czy aktualne. Myślę, że najlepiej po prostu zadzwonić i się dowiedzieć.

Jerzy
@M.

Wiesz może jakie warunki trzeba spełnić, żeby się dostać. Mam na myśli, czy trzeba mieć certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów językowych lub studia filologiczne?

@Jerzy

Nie wiem, nie jestem już zainteresowana pracą w tej szkole.

Asia

Pracowałam w kilku szkołach i pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby ktoś mnie tak profesjonalnie i dokładnie wdrożył przed rozpoczęciem pracy. Miałam dwa spotkania z szefową, miałam hospitacje koleżeńskie, mogłam poradzić się metodyka w każdej chwili - wszystko było jasne od samego początku. Dużo było nowych rzeczy, bo ta szkoła wszystko robi po swojemu, kreatywnie i inaczej niż pracowałam do tej pory, ale pracuję w The Palms kilka miesięcy i mówię wam - chciałabym mieć większy grafik w przyszłym roku, bo widzę, że to sensowne miejsce. Polecam!

K

Pracuję w The Palms już szósty rok i mogę szczerze polecić tę szkołę. Każda z sal wyposażona jest w tablice interaktywne, lektorzy mają dostęp do ogromnej ilości gier i zawsze mogą liczyć na wsparcie :) Rodzinna atmosfera pracy sprawia, że przebywanie w szkole jest samą przyjemnością :)

K
@K

Oczywiście powinno być 5 gwiazdek, coś mi się zawiesiło :(

Aktualność
Badanie satysfakcji klientów The Palms potwierdza profesjonalizm naszych pracowników
Opinie klientów o szkole The Palms rozgrzały serca lektorów i właścicieli szkoły. Szkoła osiągnęła doskonały wynik w badaniu Net Promotor Score przeprowadzonym w lutym 2019 r. Od początku istnienia placówki szkoła stawia wysoką poprzeczkę jakości nauczania i obsługi klientów na lokalnym rynku szkół językowych. Potwierdzone wyniki z ankiety w badaniu wewnętrznym wśród klientów szkoły wskazują na wysoki poziom satysfakcji, w tym wymieniany jest szczególnie profesjonalizm lektorów i pracowników działu obsługi klienta.

Liczna grupa Klientów przekazała opinie
Badanie wewnętrzne opinii klientów o szkole The Palms zostało przeprowadzone w lutym 2019 r. w nowej formule. Klienci otrzymali link do ankiety on-line, której głównym celem było określenie wartości wskaźnika NPS – Net Promoter Score. To uznany standard mierzenia lojalności klientów, najnowszy “krzyk mody” w temacie badań satysfakcji. Klienci odpowiedzieli na pytanie „Jak bardzo prawdopodobne jest, że polecisz szkołę językową The Palms znajomym?” oznaczając wynik w skali 1-10. Ponad 15% Klientów szkoły wzięło udział w badaniu, co jest wysokim odsetkiem stopnia realizacji próby tzw. response rate. Uznaje się, że ankiety są mało angażujące, nielubiane i większość klientów unika udziału w tego typu badaniach. Duża liczba osób, które wzięły udział w badaniu, naszym zdaniem świadczy o wysokim poziomie zaangażowania klientów The Palms, jak się później okazało – również wysokim poziomie satysfakcji.

Wysoki poziom satysfakcji klientów The Palms
Klienci The Palms ocenili szkołę bardzo wysoko. Średnia ocena wśród ankietowanych to 8,65 (w skali od 1 do 10) natomiast wskaźnik NSP wynosi dokładnie 53, co według klasyfikacji jest wynikiem doskonałym! Jesteśmy z tego bardzo dumni i dziękujemy wszystkim naszym ambasadorom!

Za wynik dobry uznaje się Net Promotor Score w przedziale 0-50, za wynik doskonały – przedział 50-70 i światową klasę uzyskują marki ze wskaźnikiem powyżej 70. Szkoła The Palms osiągnęła wynik doskonały!

Równie wysoko zostali ocenieni lektorzy szkoły The Palms. Ich przygotowanie do zajęć, jakość materiałów oraz entuzjazm do prowadzenia lekcji osiągnął wysoki wynik zbliżony do ogólnego wskaźnika. Bardzo często klienci wymieniali profesjonalizm i doskonałych lektorów jako ważne powody polecania szkoły. Dziękujemy wszystkim naszym nauczycielon, którzy przyczynili się do tego wysokiego wyniku badania!
Klienci The Palms również docenili skuteczność i innowacyjność nauczania, kameralne grupy oraz elastyczność związaną z planowaniem zajęć indywidualnych. Koniecznie trzeba dodać, że wysokim uznaniem została obdarzona także obsługa klienta w sekretariacie. Poniżej kilka cytatów z ankiety.

Opinie klientów o szkole The Palms – przykłady

• Mój syn chodzi do The Palms już 7 rok, sama nie mogę w to uwierzyć! Na początku był to francuski potem francuski i angielski. Co roku pytam go czy nie ma dosyć? A on nie!!! Oczywiście mnie to cieszy, jest to zasługa wspaniałych lektorów do których ma zaufanie i nie zamieniłby tej szkoły na żadną inną.

• Bardzo dobra szkoła, indywidualne podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica, pełna elastyczność i zrozumienie. Ciekawy program merytoryczny prowadzony przez entuzjastycznego lektora. Serdecznie polecam!

• Drugi rok nauki w szkole The Palms. Postępy w nauce widoczne, syn chętnie uczęszcza na zajęcia. Metody nauczania nowoczesne i skuteczne. Bardzo miła obsługa. Polecamy Wszystkim szkołę The Palms.

• Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie :) Dziękuję i trzymam za Was kciuki. L. Szwejkowska

Opinie klientów o szkole The Palms implikują zmiany
Bardzo się cieszymy, że nasze starania o jakość nauczania i obsługi w The Palms są doceniane. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim pracownikom za ich wkład i zaangażowanie!
Również sugestie Klientów, nie tylko pochwały, wzięliśmy sobie do serca i postanowiliśmy wdrożyć następujące nowości:
- odwoływanie zajęć indywidualnych SMSem – uruchomiliśmy dodatkowy nowy numer telefonu komórkowego do biura The Palms, więc można wysyłać do szkoły wiadomości SMS np. w kwestii odwołania zajęć indywidualnych czy prośby o kontakt.
- podpisywanie umowy na kontynuację nauki w formie on-line – przy podpisywaniu umów związanych ze zmianą formy zajęć z grupowych na indywidualne czy odwrotnie, a także przy nowych umowach na kontynuację nauki w nowym roku szkolnym, nie będzie ze strony Klienta potrzeby odwiedzania szkoły i stania w kolejce. Wystarczy wiadomość email do biura, a resztę instrukcji oraz umowę prześlemy drogą mailową.
- płatności kartą kredytową – już od kilku tygodni jest dostępny termin do płatności kartą oraz BLIK. Nowa forma płatności daje więcej możliwości dla Klientów.

Więcej opinii naszych klientów można przeczytać na naszych profilach social media:
The Palms Ursynów
The Palms Wilanów
Stokrotka

Uwielbiam szkole The Palms przede wszystkim za metody które sprawiają ze dzieci mówią i nie boja się używać języka obcego za granica. Moje dziecko pędzi na zajęcia i nie ma mowy żeby coś innego było ważniejsze niż angielski w The Palms. Dodatkowo moja znajoma uczy w tej szkole i bardzo chwali sobie zarówno warunki pracy jak i wyposażenie szkoły. To drugie akurat widać tez na zajęciach: gry, tablice dotykowe to u nich standard ???? polecam polecam!

Tamara

Szkoła językowa The Palms ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nie dziwie się, że dawno nikt nie pisał. Jest dobrze i nie ma o czym pisać?

Domi
@Tamara

Zgadzam się :) Pracuję w The Palms już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Szkoła jest rewelacyjna pod każdym względem ;)

Zuzanna

@ines - dobrze to słyszeć. A możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Szkole językowej The Palms? Wspominasz o tym, że comiesięczne rozliczenia z pracodawcą funkcjonują na jasnych zasadach - czy możesz napisać nieco więcej o tych zasadach? Czy jest możliwość zawarcia ze szkołą umowy o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

ines

ThePalms to bardzo profesjonalna szkoła, - lektorzy mają do dyspozycji wszystkie niezbędne podręczniki, wiele materiałów dodatkowych oraz gry planszowe. - sale do zajęć są wyposażone w komputery z szybkim łączem internetowym oraz rzutniki - lektorzy mogą liczyć na stałą pomoc metodyków - dynamiczne kolory ożywiają wnętrza, stymulują naukę, dodają odwagi kursantom - zatrudnienie i rozliczenia comiesięczne funkcjonują na bardzo jasnych zasadach Doskonała organizacja faktycznie pozwala na to, by zajęcia z kursantami odbywały się w luźnej, przyjaznej atmosferze.

Lektorka

Szczerze polecam! Jestem lektorką The Palms już kolejny rok i nie ma porównania do poprzednich szkół, w których pracowałam! Ogromne zaplecze gier oraz gadżetów które ułatwiają przygotowywanie i uatrakcyjniają zajęcia, każda sala wyposażona w sprzęt multimedialny oraz pomoc ze strony szefostwa i metodyków sprawiają, że praca jest przyjemnością. A szkolenia przy lunchu oraz spotkania lektorów są wisienką na torcie :)

AK

Pracuję w The Palms od roku i potwierdzam opinie innych lektorów: w szkole panuje bardzo przyjazna, wręcz rodzinna, atmosfera. Bardzo cenię sobie to, że lektor zawsze może liczyć na wsparcie ze strony kompetentych metodyków. Organizacja pracy jest pod każdym względem na najwyższym poziomie. Dużym atutem jest dostosowanie liczby godzin pracy do potrzeb lektora, wysokie zarobki i bardzo duży wybór podręczników, gier i innych pomocy naukowych. Szczerze polecam!

Jum

Ogólnie jesli chodzi o Szkołę Językową The Palms to muszę szczerze powiedzieć, że Warszawa ma naprawdę szczęście, że oni są, pensje są świetne, ludzie są mili, grupy są niewielkie, moim zdaniem warto jesli jesteśmy lektorami angielskiego to lepiej tutaj niż gdzie indziej

Rybcia

Ja też polecam! Pracowałam w tej szkole ponad rok i tylko dlatego tak krótko, ponieważ zostałam mamą :) ale jak tylko dzidziuś podrośnie na pewno tam wrócę. Bardzo fajne i wyrozumiałe szefowe, wysokie stawki oraz niesamowite wyposażenie szkoły. Super mi się tam pracowało!

Lektorka

Nie u nas nie ma umów o pracę, ale w innych szkołach też się z tym nie spotkałam. Ja mam swoja działalność i jestem zadowolona, bo po pierwsze moja płaca netto jest taka sama jak brutto, a po drugie dużo rzeczy, które sobie kupuję np. dodatkowe książki lub ulubione gry (lubię mieć swoje egzemplarze, mimo że są dostępne w szkole), mogę odliczyć i płacę mniejszy podatek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła językowa The Palms - Warszawa

• Jak się pracuje w Szkoła językowa The Palms?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła językowa The Palms tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła językowa The Palms?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szkoła językowa The Palms?

Kandydaci do pracy w Szkoła językowa The Palms napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szkoła językowa The Palms