Szkoła językowa The Palms

Opinie o Szkoła językowa The Palms

Aktualność
Teaching is heart work! Dziękujemy naszym pracownikom za rok 2021/2022

Co roku w naszej szkole wybieramy hasło przewodnie, którego symbole przewijają się w naszych działaniach z lektorami przez cały rok szkolny. Rok 2021/2022 okrzyknęliśmy rokiem serca, miłości do nauczania i pasji. Hasło „teaching is heart work” idealnie pasowało do naszego zaangażowania i sposobu prowadzenia lekcji, szczególnie po podsumowaniu czasu pandemii. Serca biły gorąco w oczekiwaniu na rok szkolny, w którym wrócimy do zajęć stacjonarnych.

Spotkanie otwierające rok szkolny
We wrześniu spotkaliśmy się wszyscy na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego, aby świętować urodziny The Palms, bliżej się poznać i porozmawiać o nowościach na kolejny rok szkolny. W czasie tego spotkania dokończyliśmy wspólnie obraz, na którym każdy namalował swoje serduszko i wypuściliśmy w niebo balony. To był magiczny moment, mnóstwo dobrej energii i nadziei na kolejny dobry rok.
Tu obejrzysz filmik.

Dzień Nauczyciela 2021
Już po miesiącu od rozpoczęcia kursów spotkaliśmy się na wspólnym śniadaniu w pobliskiej kawiarni. Spotkania przy stole mają tę niesamowitą moc, a jedzenie w grupie realizuje nasze różne potrzeby, w tym akceptacji i przynależności do grupy. Spotykając się wszyscy razem zacieśniamy więzi, poprawiamy stosunki międzyludzkie i nawiązujemy nowe. Wspólne śniadanie to okazja do podzielenia się swoimi refleksjami i obserwacjami. Mogliśmy na chwilę spowolnić czas i skupić się na przeżywaniu tej przyjemnej chwili.

Finał akcji charytatywnej
W dalszej części roku szkolnego cały zespół brał udział w akcji charytatywnej, której celem było zebranie funduszy na roczne stypendia naukowe dla dzieci z Madagaskaru. Czerwone serduszko kojarzy nam się mocno z akcjami charytatywnymi. Bierzemy udział w akcji WOŚP co roku, ale dodatkowo nasza własna inicjatywa pochłonęła nas niesamowicie. Kierownicy biur The Palms oraz lektorzy rozmawiali ze swoimi uczniami i namawiali ich na wzięcie udziału w lekcjach charytatywnych. Dzięki dobremu sercu obu stron, udało się zebrać kwoty odpowiadające kosztom edukacji, wyprawki i szkolnym posiłkom dla trzech uczennic. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły w tym udział!

Zadowolenie ucznia rozgrzewa serce lektora
„Teaching is heart work” przyświecało nam przez cały rok w czasie prowadzenia zajęć. Nasza pasja, zaangażowanie, wspaniała atmosfera na lekcjach, zabawa i radość płynąca z przyjemnej formy nauki – zostały docenione przez uczniów. W ankiecie satysfakcji otrzymaliśmy wyjątkowo wysoki wynik, a nasze serca rozgrzały opinie uczniów, szczególnie te na temat naszej kadry:

„Przyjazne podejście do ucznia, charyzmatyczni prowadzący”
„Bardzo dobra obsługa administracyjna, wiarygodna organizacja, wysoko wykwalifikowana kadra”
„Miła i przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, bogata oferta”
„Świetni lektorzy, bardzo dobry kontakt ze szkołą, ilość dzieci w grupie pozwala na naukę”
„Metoda nauki przez zabawa, niesamowity kontakt z dzieckiem, bezpiecznie ze względów epidemiologicznych, zajęcie hybrydowe”
„Otwarci ludzie i świetne metody nauczania”

Dziękujemy!
Dziękujemy wszystkim lektorom, którzy tworzyli zespół The Palms w roku 2021/22. Jesteście niesamowici! Każde wyzwanie realizowane z Wami, to był strzał w 10!
Przy okazji naszej 10-tej rocznicy działalności szkoły, która miała miejsce w tym roku szkolnym, dziękujemy Wam 10-krotnie! Życzymy powodzenia tym osobom, które zmieniają swoją ścieżkę kariery i trzymamy kciuki za tych, którzy rozwijają się dalej z nami!
Żabcia:)

Pracuje w The Palms już kilka lat. Nie znałam tego portalu wcześniej, ale usłyszałam o nim gdzieś przy kawce w pracy i postanowiliśmy, bo to nie tylko ja:), aby podzielić się tu swoim zdaniem na temat tego miejsca pracy. Mi w The Palms pracuje się super! Dziewczyny zawsze wszystko super ogarniają i dbają o pracowników, ale to co zrobiły w pandemii to dopiero był sztos! Szybka akcja, szkolenie z różnych onlajnowych aplikacji i nikt nie stracił ani złotówki. Mega im jestem za to wdzięczna, bo wielu moich znajomych straciło w tym okresie prace. A ja przeciwnie mega się rozwinęłam i wiele się nauczyłam, zresztą jak wszyscy tutaj. Od pewnego czasu, chyba roku korzystamy też z platformy genially. Nie znacie? To koniecznie sprawdzcie! To jest najwyższy chyba poziom kreatywności na zajęciach! Ja uwielbiam i moi uczniowie też :) Mogłabym tu tak pisać i pisać ale kończą mi się znaki;) Podsumowując polecam wszystkim i mam nadzieję spotkać się z nowymi twarzami już niedlugo w naszym pokoju lektorskim :) miłego!

@Żabcia:)

Dziękujemy Ci bardzo za Twoją opinię. To dla nas bardzo istotne, że pojawia się tutaj także pozytywny feedback. Faktycznie w czasie pandemii, szczególnie na początku, starałyśmy się utrzymać działalność szkoły w takim zakresie, aby nikt nie był stratny. Udało się! Dobrze, że mamy takich lojalnych lektorów jak Ty! Wielkie dzięki!

Pracowałam w tej firmie ponad rok i byłam bardzo zadowolona. Świetne zaplecze materiałów dodatkowych oraz gier, a w każdej sali komputer i tablica interaktywna. Poznałam też masę fajnych ludzi z dużym doświadczeniem i wiele sie od nich nauczyłam. "Niestety" mój narzeczony dostał pracę we Wrocławiu, więc się przeprowadzamy, ale w The Palms zostaje na mniejszy grafik online. Szefowe zarekomendowały mnie też w zaprzyjaźnionej szkole we Wrocławiu i dzięki nim mam już pracę również na miejscu :) Za rok kiedy wrócę do Warszawy, bo takie są plany, wracam na swój stary grafik :) Polecam The Palms właśnie za taką przyjazną atmosferę i pomoc w każdej sytuacji :*

@Kasia

Właśnie te materiały dodatkowe mnie przekonały. Widziałam też to zaplecze, o którym piszesz. Super jest!

pani od angielskiego

Polecam szkołę The Palms! Pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Jasne zasady i obowiązki, ciekawe metody, w które bardzo się wciągnęłam. Mój grafik jest dopasowany do tego, o co poprosiłam na początku roku szkolnego. Każda godzina jest wypełniona a nawet jak jakiś klient mi wypadł, to zaraz dostałam następnego. Jest git!

M.Wróblewska - The Palms
@pani od angielskiego

Bardzo dziękujemy za opinię na forum :-) Też nas cieszy taka pozytywna współpraca!

Stokrotka

Uwielbiam szkole The Palms przede wszystkim za metody które sprawiają ze dzieci mówią i nie boja się używać języka obcego za granica. Moje dziecko pędzi na zajęcia i nie ma mowy żeby coś innego było ważniejsze niż angielski w The Palms. Dodatkowo moja znajoma uczy w tej szkole i bardzo chwali sobie zarówno warunki pracy jak i wyposażenie szkoły. To drugie akurat widać tez na zajęciach: gry, tablice dotykowe to u nich standard ???? polecam polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Szkoła językowa The Palms zatrudniani są obcokrajowcy?

Nowy wpis

Aktualność
Teaching is heart work! Dziękujemy naszym pracownikom za rok 2021/2022

Spotkanie otwierające rok szkolny
Tu obejrzysz filmik.

Dzień Nauczyciela 2021

Finał akcji charytatywnej

Zadowolenie ucznia rozgrzewa serce lektora

„Przyjazne podejście do ucznia, charyzmatyczni prowadzący”
„Miła i przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, bogata oferta”
„Otwarci ludzie i świetne metody nauczania”

Dziękujemy!

Jak jest z pakietem medycznym w Szkoła językowa The Palms? Można dołączyć rodzinę?

Nowy wpis

Dziękujemy za kontakt. Bardzo chcielibyśmy móc zaoferować naszym pracownikom dodatkowe przywileje jak pakiety medyczne czy sportowe, ale niestety warunki partnerów oferujących takie usługi są aktualnie poza naszym zasięgiem. Jeśli w przyszłości będzie taka możliwość - z pewnością to zrobimy. Zdrowie naszych lektorów jest dla nas bardzo ważne i od dłuższego czasu oferujemy nauczanie online lub formę hybrydową zajęć dla przeziębionych kursantów, którzy chcieliby mimo choroby nie tracić lekcji angielskiego. Dzięki temu chronimy naszych lektorów i minimalizujemy ryzyko. Lekcja online może zastąpić stacjonarne również na wyraźne życzenie lektora.

Marysia

Uczę bardzo niszowego języka, dlatego współpracuje z The Palms wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Bardzo podoba mi się to, że szkoła stara się wyróżniać, ma swoją metodę i programy autorskie. Sukces wiele osób kole w oczy, zawsze tak było, ale ja szczerze Wam gratuluje!

@Marysia

I kolejny mit o tej szkole.

@Kasia

Kasiu, dziękujemy za kolejny wpis. Bardzo często jest tak, że ludzie, z racji tego, że się od siebie różnią, jedną sytuację odbierają w zupełnie inny sposób. Każdy ma też prawo do swoich spostrzeżeń i swojego zdania. Pamiętaj tylko, że po Twoim odejściu, czas w firmie nie staje w miejscu. Szkoła może się rozwinąć i zmienić podejście do wielu rzeczy, ucząc się na błędach i wyciągając wnioski. Życzymy Ci jeszcze raz wszystkiego dobrego i powodzenia :)

Wiktoria
@Kasia

A uzasadnisz co konkretnie jest tu dla Ciebie mitem i czemu niby?

Nie polecam tej szkoły!

@Kasia

Dziękujemy Ci Kasiu za Twoją opinię. Staramy się wziąć pod uwagę każdą konstruktywną krytykę, aby móc się dalej rozwijać. Życzymy Ci wszystkiego dobrego.

Nina
@Kasia

A to dlaczego? Jakieś konkrety? Coś konstruktywnego do powiedzenia?

@Nina

A proszę bardzo. Ciągła kontrola, pretensje, krzyki. Wiecie, że jakiś czas temu w każdej sali byla ustawiona kamera na statywie na kazdych zajeciach? Lektor nie wiedział dokladnie kiedy był a kiedy nie był nagrywany...Jeszcze mam coś napisać czy wystarczy?

@Kasia

Witaj Kasiu, dziękujemy za te dodatkowe informacje. Wspominasz bardzo zamierzchłe czasy:) W każdej szkole, która dba o jakość, prowadzone są hospitacje metodyka lub dyrektora oraz organizowane są lekcje pokazowe dla rodziców. Wypożyczyliśmy wtedy na tydzień jedną kamerę i statyw:) Chcieliśmy oszczędzić Wam stresu spowodowanego obecnością osób trzecich na zajęciach, stąd to rozwiązanie. Nagrywaliśmy kilka lekcji, aby potem wybrać tą najlepszą i udostępnić rodzicom do wglądu. Jednak po obejrzeniu pierwszego video, stwierdziliśmy, że nagrania nie oddają dynamiki Waszych zajęć i zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Przykro nam, że tak negatywnie wspominasz ten czas. Intencje były inne, ale też wykorzystaliśmy to doświadczenie, również uwzględniając zdanie naszych pracowników, aby się rozwinąć i teraz po kilku dobrych latach robimy to zupełnie inaczej:)

W.

Pracuje tu już 3 rok i uważam, że jest to super miejsce. Cenie je przede wszystkim za wspaniałych ludzi, z którymi praca to przyjemność. Zawsze sobie pomagamy. Właścicielki to najmilsze osoby świata i zawsze pomagają w każdym problemie. Wynagrodzenie jest bardzo dobre. Nie ma się do czego przyczepić i serdecznie polecam każdemu, kto się zastanawia nad pracą w The Palms.

@W.

Bardzo nam jest miło od czasu do czasu przeczytać takie wspaniałe słowa. Dziękujemy z całego serca! Bardzo się staramy, aby atmosfera w firmie była dobra i zawsze jesteśmy do dyspozycji. Długoletnia współpraca owocuje!

Bocian
@Żabcia:)

To może warto podać swoje imię i nazwisko skoro jesteś tak bardzo zadowolona?

@Bocian

Gowork sam podpowiada, zeby podać „nick” a nie imię i nazwisko, więc podałam. Rozumiem, że „Bocian” to Twoje nazwisko???:)

Nowa

Jestem właśnie po rozmowie w The Palms i zdecydowałam się podpisać umowę. Warunki bardzo przejrzyste i stawka dla mnie super. Najbardziej przekonały mnie materiały, które szkoła przygotowała na nowy rok szkolny. Nie jestem leniwa (jak ktoś tu wcześniej sugerował) ale po co tworzyć coś od zera, skoro masz gotowe. Wcześniej kupowałam sobie różne materiały na fejsie i całkiem sporo na to szło, a teraz nie będę musiała. Zobaczymy, jestem dobrej myśli.

@Nowa

Dziękujemy bardzo za dodaną opinię. Cieszymy się również z podjętej współpracy. Odnośnie materiałów na nowy rok szkolny to jeszcze dopracowujemy więcej w czasie wakacji. Od września będzie dużo nowości! Jeszcze raz dziękujemy, że poświęciłaś swój czas, aby podzielić się swoimi doświadczeniami.

@Kasia

Wow bardzo fajnie że nie zostawili Cię na lodzie tylko dali możliwość mniejszego grafiku. A na jakim stanowisku jesteś jeśli można wiedzieć? :)

@Anna

Ja jestem po prostu lektorką, ale tu wszyscy są tak samo traktowani, tak po ludzku, jak swoi :)

@Kasia

Rozumiem :) Orientujesz się może jakie minimalne wykształcenie trzeba mieć żeby pracować w zawodzie?

@Anna

No najlepiej to studia lingwistyczne o profilu nauczycielskim, ale może być też kolegium językowe lub dobra znajomość języka udokumentowana egzaminem na poziomie C1/2

@Kasia

Zgadzam się w 100%. Ta szkoła to super fajne miejsce pracy. Zostaję na kolejny rok :)

Agnieszka
@Marta

Ja nie znałam tego portalu, ale Marta mi powiedziała, że można wesprzeć The Palms dobrym słowem. Ja oczywiście też zostaję i daje The Palms 5 gwiazdek!

@Kasia

Podpisuję się pod tym. Polecam.

W.
@Kasia

To i ja dodam swoją cegiełkę :) mi w tej szkole głównie podoba się to, że to sekretariat zajmuje się wszystkim: przydziela klientów, buduje grafik, ogarnia odwoływania i limity z tym związane itd. Ja tylko przychodzę na gotowe a i do zajęć prawie nie muszę się przygotowywać, bo większość materiałów mamy juz przygotowane przez metodyków. Dodatkowo pracyje tylko popołudniami, zaczynam swoj blok o 16 po obiedzie, a piątki mam już wolne :) czterodniowy tydzień pracy to dla mnie fajne rozwiązanie!

@W.

Ale super! Wysyłam CV!:)

K.Zarosińska - The Palms
@Kasia

Dziękujemy za tą ocenę, życzymy powodzenia i czekamy Kasiu na Twój powrót do nas :) dziękuję również wszystkim, którzy podpisują się tutaj pod opinią Kasi. Bardzo nam miło!:) Pozdrawiam, Kasia Współwłaścicielka Szkoły The Palms

Żabcia
@Kasia

Kasiu czekamy na ciebie :) tęsknie za wspólnym wycinaniem przy kawce w lektorskim! Kiss kiss :)

Obecna lektorka

Pracuję w tej szkole drugi rok i jestem zachwycona. Dużo się nauczyłam, szczególnie w kwestii nowych platform i rozwiązań online. Właścicielka jest mistrzynią w tej kwestii - jest się od kogo uczyć, z kim współpracować i rozwijać. Przeczytałam właśnie opinię kogoś, kto odszedł z The Palms niezadowolony - no coż, może nie dla każdego wysoki poziom i jakość są najważniejsze. Podejście "zarobić i się nie narobić" już nie działa w dzisiejszych czasach. O żadnych krzykach i nieuprzejmości nie ma mowy. Pracuje tu w sumie kilkanaście osób i pewnie to potwierdzą. Ja z pasją robię, to co robię. Cieszę się, że pracuję w The Palms, bo ta szkoła mnie rozwija i oferuje stabilne zatrudnienie. Szczególnie teraz w covidzie to jest dla mnie ważne.

M.
@Obecna lektorka

Ja też tu pracuję i pod tym wszystkim się podpisuję. W The Palms pracuje się super!

Renata
@Obecna lektorka

Tak, to świetna szkoła! :)

Ktoś
@Obecna lektorka

Miały być kciuki w górę a system zamienił na znaki zapytania. Super wpis :)

K.Zarosińska - The Palms
@Obecna lektorka

My też bardzo się cieszymy, że z nami współpracujesz. Takie osoby to skarb! Ściskam, Kasia

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Szkoła językowa The Palms? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Paulina

W The Palms nie ma nadgodzin. Każda godzina, którą przepracujesz jest opłacona. Co więcej klienci mają limity na odwoływanie zajęć, dzięki temu zawsze wiem ile zarobię :)

Czy w Szkoła językowa The Palms wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Lektorka

U nas nagrody i awanse ogłaszane są na zlocie lektorów we wrześniu. W zeszłym roku mieliśmy złote palmy :) W tym roku będą złote kostki :) Już je widziałam i są świetne!:)

Lektorka

Wiele pytań o stawkę w The Palms, więc odpowiem tutaj zbiorczo: O stawkach rozmawia się na spotkaniu, a nie tutaj :) Wyślij CV, zobacz szkołę, pogadaj z właścicielkami a dopiero potem pytaj o zarobki. Może się nie znam, ale ta kolejność wydaje mi się lepsza :) Akurat dla mnie pieniądze to nie wszystko. Wiem że są szkoły, które obiecują więcej, ale potem albo masz grupy 15 osobowe albo mało godzin. Ja czasami wolę mniej zarabiać ale mieć fajne miejsce pracy, materiały pod ręką i większość lekcji gotowych a do tego pełny grafik dopasowany do moich potrzeb. Od paru lat, prawie w ogóle nie muszę przygotowywać się do zajęć i to jest super! Polecam The Palms

A.

Uwielbiam to co robię! Uwielbiam też The Palms, bo dzięki nim nie czuję, że pracuję! W takich warunkach idealnie realizuje się swoją pasje do nauczania! Właśnie podpisałam umowę na nowy rok szkolny i dostałam awans :):):) Wiem, że wielu innych lektorów też zostaje, bo The Palms to fajne miejsce:)

anglistka

Niestety ale wszystkie negatywne opinie są prawdziwe...Czekam do końca roku szkolnego i odchodzę!

@anglistka

To chyba pracujemy w dwóch różnych szkołach The Palms! Ja właśnie podpisałam umowę na nowy rok szkolny, dostałam podwyżkę i awans:) Dużo osób też miało już rozmowy o kontynuacji i wiem,że zostają! Mi pracuje się super :)

lektor

Widzę, że dużo niewygodnych pytań a odpowiedzi brak wiec pozwolę sobie odpowiedzieć jako były pracownik. Socjalu brak, przerw miedzy zajęciami indywidualnymi brak, miedzy grupami 5 minut przerwy czyli jak chcesz zjeść obiad w pracy to nie zjesz. Godzin możesz mieć dużo to prawda ale o wodzie lub max. kawie przez kilka h. Stawka niecałe 60zl brutto (bez względu czy działalność czy zlecenie, student czy pelne składki nie ma znaczenia, doswiadczenie tez nie gra roli bo stawka nie podlega negocjacji). Grafik może i pełen ale narzucany. Nadgodziny? No coz...brak umowy o prace wiec o czym my rozmawiamy. Premia, nagroda? A co to takiego? Umowa podpisywana do czerwca, na wakacje inna umowa po niższej stawce...tego nawet nie skomentuje. Atmosfera...juz ktoś napisał jaka. Jestem na etapie zmiany pracy, czytam różne opinie o szkołach językowych i nagle wyskoczyło mi The Palms. Krew mnie zalała jak moim oczom ukazały się opinie pisane przez panią M. (wlascicielke) dlatego komentuje niestety mało pochlebnie. Omijajcie szerokim łukiem!!! Myślicie, że to fake? Zacznijcie tam pracować a szybko wspomnicie moje słowa.

M. Wróblewska - The Palms
@lektor

Bardzo nam przykro, że ten portal służy wyłącznie do obrzucania błotem każdego pracodawcy. Niestety, tak jak @lektor sugeruje jest tu dużo wiadomości typu "fake". Mimo to, staramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość, dlatego też pozwolę sobie jako właścicielka szkoły odnieść się do zawartych tu treści, które z punktu widzenia pracodawcy wyglądają zupełnie inaczej. Fakty są takie: - tak, mamy przerwy 5 minut pomiędzy lekcjami. Dzięki temu lektorzy mają efektywnie przygotowane bloki zajęć i mogą prowadzić więcej lekcji każdego dnia; - tak, można u nas mieć duży grafik i każdy ma możliwość wyboru ile godzin chce pracować w naszej szkole; - tak, mamy w szkole wodę, kawę i herbatę gratis (kupujemy na życzenie ulubione smaki lektorów) ale nie oferujemy obiadów w ramach godzin pracy w szkole; nie mamy stołówki ale wygodny pokój lektorski - tak, może się zdarzyć, że ktoś będzie mieć w umowie stawkę "niecałe 60 zł brutto" ale każdy ma prawo wyboru i decyzji w momencie podpisywania umowy; są na rynku stawki wyższe i niższe - każdy może zdecydować, gdzie chce podpisać umowę o współpracy - tak, nie oferujemy umów o pracę, a premie i nagrody są przyznawane na koniec roku szkolnego, zazwyczaj właśnie w formie podwyżki na kolejny rok szkolny; nie jest to jednak rutynowy mechanizm - podwyżka jest przyznawana najlepszym lektorom - tak, stawki w wakacje są niższe; wynika to z niskiego popytu na zajęcia językowe w wakacje oraz stałych kosztów utrzymania szkoły i tym samym utrzymania miejsc pracy na kolejne lata. Nasza szkoła utrzymuje się na rynku od 10 lat, podczas gdy wiele małych, rodzinnych firm pada w obliczu pandemii czy złego zarządzania firmą. Jesteśmy pełni pasji do nauczania i i w naszej firmie dobrze odnajdują się osoby, które również pracują z przekonaniem do swojego zawodu. Wówczas doceniają oni inne warunki pracy, o których szkoda tylko, że nikt tutaj nie wspomina, takich jak: - duży grafik i wolny od pracy piątek - praca z małymi grupami uczniów (od 4 do maks 8) a nie 12,15 czy 20 uczniów - wyposażenie sal w komputery, kamery i tablice interaktywne - wyposażenie szkoły w gry językowe i akcesoria do prowadzenia lekcji - nieograniczony dostęp do materiałów biurowych i ksero - dostęp premium do platformy genially - dostęp do zasobów szkoły w postaci przygotowanych materiałów dydaktycznych do każdej lekcji, na każdym poziomie - gotowe lekcje okazjonalne przygotowywane przez Metodyka i dostępne do realizacji przez lektorów - bezpłatnych szkoleń metodycznych, w tym nowe platformy i narzędzia do pracy - obsługa klienta przez sekretariat, bez konieczności bezpośredniego kontaktu lektora z klientami i rodzicami uczniów - terminowo wypłacane wynagrodzenie i prowadzenie dziennika szkoły ułatwiającego rozliczenie lektorów - limity odwoływania lekcji indywidualnych przez klientów - elastyczność zmiany swojego grafiku stacjonarnego na online w przypadku osobistych potrzeb lektora, choroby czy innej niezdolności do pracy stacjonarnej Czy o czymś jeszcze zapomniałam? Bardzo proszę lektorów, którzy mają określone potrzeby w pracy o zgłaszanie ich do swoich szefów. U nas w szkole jest dużo elastyczności i możliwości dopasowania, praktycznie "można wszystko". Niestety nie czytamy w myślach. Trzeba przyjść i porozmawiać, a nie wylewać anonimowo swoje żale na forum. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Wróblewska Współwłaścicielka szkoły The Palms

JA TU PRACUJE!
@lektor

No mnie też krew zalewa jak widzę takie wpisy. Pracuje już w The Palms kilka lat i nie miałem do tej pory żadnych problemów. Dziewczyny stają na głowie, aby wszystko super hulało i ciągle dostarczają nowości, aby rozwijać się w pracy. W tej szkole wszystko da się załatwić, również kwestie podwyżek, tylko trzeba mieć trochę przysłowiowych "jaj" żeby się odezwać :) Dzięki temu mam super grafik i bardzo duże zarobki. Obiady to kwestia organizacji. Zaczynam swój grafik o 15.00 no to jem obiad przed. Potem w przerwach jakieś jabłko czy coś! Nie wiem o co chodzi i jaki jest problem. A kawa i herbata - wybór lepszy niż w nie jednej kawiarni! Może skoro znów zmienisz i szukasz pracy, to problem leży w Tobie i zły wybrałeś sobie zawód? Wiesz, złej baletnicy to rąbek u spódnicy przeszkadza :):):) - takie stare przysłowie :)

Adrianna
@JA TU PRACUJE!

Skoro pracujesz w tej szkole kilka lat to dlaczego dopiero teraz dodałeś opinie? Jestem lektorka angielskiego i niemieckiego i chciałam wysłać CV do The Palms. Jednak zaczęłam szukać opinii i zapaliła mi się czerwona lampka czemu dzień lub dwa po złych opianiach dodawane są pozytywne. Trochę słabo to wygląda i na pewno nie wzbudza zaufania. Również nie rozumiem właścicielki, która sądzi, że ten portal służy tylko do oczerniania pracodawców. Mało szkol językowych tutaj jest ale te które są w większości mają dobre opinie więc taka nagła wymiana zdań daje dużo do myślenia.

@Adrianna

Dzień dobry @Adrianna, chciałabym się odnieść do wątku negatywnych opinii na tym portalu. Niestety wiele z nich jest "fake" albo nie wnosi nic poza ruchem w profilu i pojawiają się zazwyczaj w tym samym tygodniu, kiedy portal rozsyła oferty reklamowe do firm. Zajmuję się w naszej szkole marketingiem i mam świadomość jak działa ten system. Wiem także z tych ofert, że portal oferuje administrowanie opiniami, włącznie z kasowaniem tych negatywnych, dlatego firmy, które nie płacą za "premium" usługi mają więcej negatywnych wypowiedzi opublikowanych. Temu to służy. My nie płacimy za profil "premium" - wolimy przeznaczyć te pieniądze na pomoce dla lektorów. Niestety wiele opinii w związku z tym jest bardzo krzywdzących i dlatego też zwróciliśmy się z prośbą do naszych obecnych pracowników, aby wypowiedzieli się na forum - jeśli oczywiście są zadowoleni z pracy. Jak widać są takie osoby. Mam nadzieję, że to również daje do myślenia. Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną, która jest niezobowiązująca. Można osobiście się przekonać jakie wartości i co reprezentuje szkoła. Pozdrawiam, Małgorzata Wróblewska Współwłaścielka szkoły językowej The Palms

Adrianna
@M.Wroblewska - The Palms

Dziekuje za odpowiedź. Niestety za rozmowę jestem zmuszona podziękować. Zapoznałam się z działaniem tego portalu i nie do końca pokrywa się to z tym co Pani napisała. Pozdrawiam.

Barbara
@lektor

Student powiadasz? Akurat to jest chyba na plus że studiując można pracować jako lektor. Pytanie czy da się mieć tyle zajęć by pogodzić je z zajęciami, no i to B2B...

Honorata

Widzę że opinie na temat pracy tutaj jako lektor są różne, no ja nie mam dużych wymagań wiec chyba jednak poślę CV. A jak to wygląda pod względem ustalania grafiku? Ma się wpływ na jego ułożenie, dostosowują się do dostępności lektorów?

M.Wróblewska - The Palms
@Honorata

Witaj Honorata, w naszej szkole grafik ustalany jest w taki sposób, aby lektor miał zagwarantowaną liczbę godzin, której potrzebuje. Może to być blok zajęć w dwa dni w tygodniu lub cztery albo pięć - zależy od preferencji lektora. Również ustalamy preferowane programu kursów oraz ich poziomy - tutaj najczęściej to jest wypadkowa doświadczenia lektora i jego chęci rozwoju w nowych obszarach. W sumie wiele podlega wspólnym ustaleniom. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą, zapraszamy do przesłania swojego cv na adres: biuro@thepalms.edu.pl - skontaktujemy się i umówimy wstępne spotkanie. Pozdrawiam, Małgorzata Wróblewska, Manging Partner Szkoły Językowej The Palms

M.

Grafik pełny, stawka rynkowa, dobre warunki lokalowe i wyposażenie szkoły na tip top. Czego chcieć więcej? Ja jestem zadowolony - pracuję cztery dni w tygodniu, mam piątki wolne. Bardzo często szefowa i metodycy szykują rekomendacje, które są praktycznie gotowymi scenariuszami lekcji. Ja polecam, bo tu nie ma czego się przyczepić.

Małgorzata

Witam, jak oceniacie system w jakim się aktualnie pracuje? Chodzi mi o nauczanie zdalne. Czy jako pracownikom bardziej Wam to odpowiada czy może jednak wolicie nauczanie stacjonarne? Jestem ciekawa jakie macie podejście do tego i czy polecacie innym podjęcia się w obecnych czasach pracy w Szkoła językowa The Palms.

@Małgorzata

Jesteśmy wdzięczni, że nasi klienci kontynuują współpracę ze szkołą w formie online. Chociaż wszyscy chcielibyśmy wrócić do "normalnych" lekcji, to większość klientów jest zadowolonych z naszych zajęć. W ankiecie satysfakcji, którą przeprowadziliśmy w tym roku szkolnym, najważniejszym atutem naszej szkoły jest metoda nauczania oraz profesjonalna kadra lektorów. Zatem jako zespół dajemy radę! Nasi lektorzy otrzymują wsparcie w postaci gotowych materiałów przygotowanych przez metodyków i szkolą się w zakresie nowych technologii. Wielu klientów docenia te wysiłki. Polecam pełny wpis na naszym blogu: https://www.thepalms.edu.pl/opinie-o-kursach-online-w-the-palms/

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

M.Wroblewska - The Palms

Można zatrudnić się w The Palms i podpisać umowę zlecenie lub B2B. Stawki są ustalane indywidualnie z każdym lektorem, biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie, programy i poziomy kursów oraz możliwości współpracy metodycznej. Zapraszamy do składania cv. Na naszej stronie www w zakładce "praca" jest opisany proces rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła językowa The Palms - Warszawa

• Jak się pracuje w Szkoła językowa The Palms?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła językowa The Palms tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła językowa The Palms?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szkoła językowa The Palms?

Kandydaci do pracy w Szkoła językowa The Palms napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szkoła językowa The Palms