Opinie o Flamingo UK w Stevenage

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flamingo UK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flamingo UK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flamingo UK w Stevenage

ja...

slychac teraz nowa nazwe finlays.pozatym coraz gorzej..............................!

1 milosc

teraz to napewno duzo sie zmienilo tam , wiecie co tam slychac na dniowce ?

Robert L

ja tam lubilem pracowac ,sa duzo gorsze i ciezsze prace ktore teaz wykonuje;),pozdro!

malinka

Mi sie tam podobało, fakt ze praca ciężka, ale ludzie tam będący wszystko wynagradzają:) Byłam tam w 2007 i do tej pory tęsknie za taką atmosferą w pracy...:) Buziaki dla wszystkich będących tam...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Flamingo UK odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
1 milosc

Tylko brakuje ciasteczek bo nie ma na kim oka zawiesic ;p Sa tam duzo klijentek z Muzeum - ale nie ktore sa fajne, da sie pogadac i posmaic, z mlodych to tez co 2 to wyluzowana, Ci co pisza takie bzdury to albo ich [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] wie o co im chodzi a jak im zimno to wystarczy sie ubrac cieplej , pozdrawiam wszytstkich z Fajansu xxx

Czesc tak czytam wasze wypowiedzi i powiem tylko tyle,pracowalam tam i dotad dokad sie szef nie zmienil bylo super,ale po zmianie macie racje [usunięte przez moderatora] mozna porownac do tego.Chwala Bogu juz tam nie pracuje i chocbym mial zebrac na ulicy o kawalek chleba to napewno tam nie wroce.Banda [usunięte przez moderatora] i nic poza tym niedawno slyszalem,ze nawet za przerwy maja ludzie odcinane z pensji smiechu warte banda [usunięte przez moderatora] i nic poza tym

XXXXXXX

licze dni kiedy ta firma sama sie (usunięte przez administratora) w kosmos!za to jak traktuja ludzi,prawo jest lamane na kazdym kroku!dzien w ktorym [usunięte przez moderatora] z tej firmy byl najpiekniejszym prezentem urodzinowym!w koncu wiem ze zyje!

zwala na maxa! same[usunięte przez moderatora]!praca w tej fabryce jest porazka!ludzie tarkatowani sa jak zwierzeta!odradzam [usunięte przez moderatora]

Ja:) - 2011-01-13 10:50:12 a tak wogole o to o co te klotnie?hehe.pozdrawiam pracownikow flamingo .............hahahah ja tez tam pracowalam,Dyskryminacja , Bulling i lamanie przepisow pracy,To jest to co tam spotkalam.Wyscig szczorow w polskim wykonaniu na obczyznie, totalni [usunięte przez moderatora] dla ktorych szczytem marzen byla praca we Flamingo ,byli tez tacy ktorzy mieli ambicje...w [usunięte przez moderatora] i do tego mieli niezlego ,,pazura,, na funciaki....ale byli tez tam ludzie normalni, ktorzy nie maja wyjscia i musza tam ryc... Ps. dzien kiedy sie dowiedzialam ,ze juz tam nie ide ryc!!!byl najlepszy w tym roku:))))))) Pozdrawiam tych normalnych!!!!!!! i trzymam kciuki za was.Niedajcie sie:)) i najwiekszego kabla [usunięte przez moderatora]:))pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Ja:)

a tak wogole o to o co te klotnie?hehe.pozdrawiam pracownikow flamingo

anonim - 2009-05-23 21:41:05 Z tego co widze nizlym poeta jestes [usunięte przez moderatora].Widze ,ze jedyne co umiesz robic to oczerniac kogos mimo ,ze nie masz jakichkolwiek dowodow.Dla mnie jestes wlasnie ty [usunięte przez moderatora],ktory wyladowuje swoja zlosc na forum ,bo czego innego nie potrafisz zrobic.Widze ,ze Cie zazdrosc zjada,bo w twojej wypowiedzi wymieniasz osoby ,ktore sa troszeczke wyzej od Ciebie.Co to za osoba ,ktora oczernia (kontrole jakosci, liniowyk ,wozkowych,biurowych a takze pikera),a czy ty ich chociaz znasz,czy poprostu (usunięte przez administratora) cie sciska bo oni nawet slowem z toba nie gadaja.Bo na taka gnide to ciezko patrzec flamingo jest [usunięte przez moderatora]

ikar

Ja tez nie wiem o co kaman. Lubie ta prace, fajni ludzie i bardzo mili przelozeni. Mozna pogadac na wszystkie tematy, trohe sie wyluzowac. Jest naprawde fajnie. Prace polecam

Condemned to idleness

O co kaman?Praca jest świetna,ludzie tryskający energią i zadowoleniem,darmowa krioterapia...Jest COOL !!!Skąd się biorą ci forumowi frustraci?Pewnie internetowe trolle,inaczej sobie tego wytłumaczyc nie mogę:)

JOLA

i tu akurat sie mylisz ,niejestem asz tak zachlanna na te ?..ale moze wredna i uparta ,ale dosc tego ,niema co [usunięte przez moderatora] gadac ,i wlasnie o to tu chodzi ,i prosze sie nie [usunięte przez moderatora] .ja tez umiem ponarzekac ,jak ci niektorzy, a w robocie nawet geby ani jeden ani drugi nieodezwie o przerwe dodatkowa ,jestescie zepsuci do szpiku kosci niewiem co wam zyczyc, bo nadchodza swieta ,hyba tylko tyle milej pracy ,bo i atmosfera jest [usunięte przez moderatora] (ps.tyczy sie to tych anonimow [usunięte przez moderatora] do innych nic niemam )no to fajnie bylo zwami pogadac ide palic .i cieszyc sie zyciem ,bo jak wiadomo krutkie jest -a niekturych jeszcze krutsze ha ha..................................................................

JOLA

NO widac [usunięte przez moderatora] ze nie leniuchujesz ,to bardzo fajna sprawa i sie czlowiek nie narobi a zarobi .pozdro

no to juz wiadomo w jaki sposob dostalas robote, wiesz sa inne sposoby dostawania pracy niz te tobie bardzo dobrze znane. widac musialas miec na ustach cala ta branze skoro tak duzo o niej wiesz. porazka.

JOLA

przedstaw sie nadrugi raz ,bo moze jestes ten co im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lize albo pod biurko wchodzi ha ha w tej branzy to normalne.....

JOLA

sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz [usunięte przez moderatora] muzg ,a podrugie to co ty mozesz wiedziec co umiem a co nie ,[usunięte przez moderatora] ci do mojego jezyka [usunięte przez moderatora]

KTOS

zeby z nim pogadac [usunięte przez moderatora] to angielskiego bys sie musiala nauczyc. a z tego co widac to za duzo na twoj [usunięte przez moderatora] muzdzek.

JOLA

a co sie teraz tam dzieje w tym mrozonym [usunięte przez moderatora] ,kto mi powie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] nadal [usunięte przez moderatora] chcialabym pogadac z nim mam mu cos do powiedzenia i wielu innym ale pomalu pomalu o [usunięte przez moderatora] tez nie zapomne ha ha ha.

Zostaw merytoryczną opinię o Flamingo UK - Stevenage

Flamingo UK