Opinie o Flamingo UK w Stevenage

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flamingo UK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flamingo UK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flamingo UK w Stevenage

KP

Chyba, że dają ci ciągle dni wolne, bo niby nie ma pracy, a niektórzy sobie wyrabiają po 60h na tydzień

zwykły pracownik

Ja jestem zadowolona , pracuje tu jakiś czas i jest spoko :) Liderzy bardzo fajni o liniowych mogę powiedzieć również same miłe słowa :) Fakt co do godzin pracy to brak jakiejkolwiek organizacji ale wszystko da sie przeżyć :) Pozdrawiam i zapraszam do grona bardzo fajnych ludzi :)

Miruś

Witam. Jak żyjecie w Finlays ?? :) Nadal wujek Tomi chodzi naćpany codzień?? Miruś buraczek spotkał w końcu jakiegoś kolege?? Piszczałka (pustostan) mała mi zadal ciągnie pod stołem w biurze ??

Ubawiony

Tak w Twoim przypadku zostaniesz od razu liderem w tej firmie :D :D Mysle nawet, ze bedziesz sie marnowac na stanowisku lidera.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Flamingo UK odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
mandy

Ludzie, omijajcie to miejsce szerokim łukiem! To chyba jeszcze większy (usunięte przez administratora) niż amazon! Nigdy nie wiadomo ile godzin danego dnia pracujesz, bo wszystko jest wielką tajemnicą,której line liderzy nie chcą zdradzić pracownikom żeby pracowali cały czas na maksymalnych obrotach! Zdarza sie, że nieraz się pracuje po 13 godzin dziennie, a kiedy indziej już o po dwóch godzinach cie wyślą do domu, bo nie ma pracy! Totalny (usunięte przez administratora) i brak organizacji, ciągłe poniżanie i wyzywanie i kontrola na każdym kroku - stoją nad toba i patrza ci na rece! Nie mozna rozmawiac, nie mozna sie smiac, nie mozna sie rozgladac! Jak stoisz na wadze to mierza ci czas czy nie odbiegasz od normy! Do tego zimno i rece kostnieją a zapierdalac trzeba nieraz za dwoch!

Posiada ktos nr do Krzysztofa , który zatrudnia ludzi w firmie Finlays w Stevenage ?

flaminek

Okreslenie dlugo mialem na mysli godziny spedzone w chlodni t.z.n od 8 rano do 19. Praca w tej firmie to tylko taka zatkaj dziura czyli jesli juz nie masz wyjscia to na krotka mete i zmieniac przy najblizszej nadazajacej sie okazji.

Witam, czy ktoś się może orientuje gdzie koło Luton mają tą firme FINLAYS z tymi warzywami i ma jakiś nr kontaktowy ? Pozdrawiam

flaminek

No gwarantuja Ci prace w kazde swieta, Sylwestra, Nowy Rok, kazda niedziele tez bedziesz pracowal za najnizsza stawke :-) Nie placa za zadna przerwe, czekasz na smsy z agencji czy jutro pracujesz czy masz offa do poznych godzin bo bedzie i tak, ze smsa do pracy dostaniesz o godzinie 19. Najgorsza praca jaka mozna miec. Krzyki non stop fasta, fasta. Zimno, dlugo i beznadziejnie.

mroweczka

Na początku września zarejestrowałam się w Finlays(z dokumentu wynika,że od maja 2013 jest ta nazwa),a teraz czytam,że to dawne Flamingo?..Podobno miała być lekka praca przy cięciu warzyw na sałatki w Stewenage-tak GWARANTOWALI(rekretujący)itd.,do dziś nie mam żadnych info.,wysłałam dziś konkretnego smsa z prośbą o kontakt,ponieważ tel.nie odbierają,a nowe ogłoszenia rekrutacji zamieszczają(tym razem w jakimś pubie miejsce spotkania).Proszę o info.jeśli ktoś wie cokolwiek o nich.Panowie którzy rejestrowali podają imiona Łukasz i Konrad(Polacy).Pozdrawiam.

@mroweczka

Podam Ci numer pod ktory sprobuj dzwonic (usunięte przez administratora)pros Krzysztofa i zapytaj sie o Finlays. Lub numer agencji Interaction (usunięte przez administratora)ta agencja rowniez rekrutuje na warzywa. Jednak najlepszym wyjsciem bedzie poszukanie innej pracy. Dlugie godziny stoisz przy lini w chlodnii za najnizsza stawke. Nie polecam.

frugo

witam.....szukam pracy ....widze ze opinie o flamingo sa podzielone... jak mozna sie z kims spotkaktowac w sprawie pracy???? ma ktos jakies namiary... najlepiej w jezyku polskim...mieszkam w stevenage....z gory dziekuje. pozdrawiam.

saper

A wiecie jak to jest w finleys z easter z swietami wielkanocnymi czy sie pracuje czy ktore bank holidays sa wolne?bo ja pracuje obok za brama a nawet pojecia niemialem 3 lata ze w tym budynku tyle polakow jest.a moja dziewczyna tam pracuje obecnie i chcialem sie zapytac w jakie dni w roku ten zaklad zamknietg jest.z gory dzieki

luwiq

Idę do flamingo w tym tygodniu może ktoś mi piwie coś o tej pracy?

jony
@luwiq

omijać szerokim łukiem

?

Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada praca w firmie Flamingo.

C I Ą N I E nie siągnie

Jak ktoś dobrze SIĄGNIE, to i po 6 dni w tygidniu pracuje-no nie SYLWESTER

sylwester

A ja kocham to miejsce,a kto tak nie sądzi to pewnie [usunięte przez moderatora]

Martinez

Pytanie do koleżanki dlaczego uważasz że długo chłopak tam nie popracuje??? Możesz uzasadnić swoja wypowiedź?? Pozdrawiam

anita

chlopie zamiast czekac do czwartku to lepiej szukaj za ten czas nowej pracy bo dlugo tam nie popracujesz :) pozdrawiam cieplutko

lukasz

ide do pracy we starym flamingo,od czwartku zaczynam.Co mozecie doradzic?????

Zostaw merytoryczną opinię o Flamingo UK - Stevenage

Flamingo UK