Opinie o Mega1000 w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mega1000. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mega1000 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega1000 w

wirtulany swiat 3

Oto dalszy ciag pokazu jak mozna wystawiac pozytywy i negatywy w wirtulanym swiecie.Poniewaz nie chcemy wypisywac sobie co kilka dni pozytywow podstawionych bedziemy wyrzucac co kilka dni taki post aby kazdy zrozumial ze szkoda czasu na szukanie opini pozytywnych jak i negatywncyh poniewaz te pierwsze mozna sobie samemu wystawiac a te drugie bez problemu mozna konkurencji wystawiac co kilka dni pod roznymi nikami. (Jak robila i pewnie znow zacznie robic konkurencja opis calosci wyzej).Prosimy sie zastanowic gdybsymy te wszystkie wpisy zamienili na pozytywy jakbysmy dobrze wygladali albo odwrotnie gdybysmy zamienili na negatywy jakbysmy zle wygladali.To jest swiat wirtulany gdzie kazdy moze sie podszyc pod kazdego i pisac co chce.

wirtulany swiat 2

specjalista od wirtulanego swiata

Ja2

Ja jestem zadowolony , co prawda dostalem pęknięte 2 pustaki sle reklamacja zostala uznana i przyslali mi nowe pustaki, kupilem tez cala elewacje i tez bylo ok

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mega1000, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

@BobBudowniczy super ze sa ososby które sa zadowolone z ich produktów i mogą polecić firme tutaj ;)

BobBudowniczy

Kupiłem dachówkę od nich, przyjechała tydzień temu. Wszystkie elementy elegancko zapakowane i zabezpieczone. Obsługa Ok i konkretna. Mogę tylko polecić.

Kuc

To racja. Są tacy, których nigdy nie zadowolisz - choćbyś stanął na rzęsach. W przypadku tej grupy ludzi nic nie jest ok. Wiecznie mają pretensje i roszczenia. Wiecznie im się coś nie podoba. Co do mojej budowy: Przyjechał do mnie styropian. Wszystko zabezpieczone, dobrze zapakowane. Taka ilość jaka była zamawiana. No nie mam na co narzekać bo zamówienie jest.

Fuks

Firma godna polecenia. Nie mam na co narzekać. Wszystko załatwione pozytywnie.

Kuc

Poleciłem znajomym firmę i nie narzekali. Wydaje mi się, że w każdej firmie jest jakaś wpadka albo sprawa trudna do rozwiązania.

Kuc

Jestem w trakcie budowy i systematycznie zamawiam towar w tej firmie. Czasami przyjechał trochę później. Po za tym nie mogę narzekać. teraz czekam na dostawę styropianu.

Sly

Nie mam żadnych zastrzeżeń! Kupiłem u nich dwa systemy kominowe z wkładami ceramicznymi. Podczas dostawy uszkodzeniu został jeden z pustaczków więc zrobiłem zdjęcia na samochodzie dostawcy (na palecie w folii) i reklamowałem. Nowy otrzymałem wkrótce. Jedynym problemem były trudne do zrozumienia e-maile z listą zamówionych rzeczy ale wyjaśniłem sprawę telefonicznie.

Ania123456789

Dla mnie ta firma jest OK. Konkretnie podchodzą do tematu. Fakt...zanim przystąpili do wyceny poprosili o nr telefonu. Bez zastanowienia podałam i w sumie lepiej dla mnie. Uzgodniłam telefonicznie szybciej niż mailowo. Dostałam dodatkowo rabaty i udało mi się wynegocjować przesyłkę w atrakcyjnej cenie. Kobietka, która mnie obsługiwała - znała się na temacie i bez mrugnięcia okiem doradziła mi w wątpliwych kwestiach. Towar mam rok na ścianach i jak na razie nic się dzieje. Mam nadzieję, że tak zostanie i będę miała powód aby polecać tę firmę.

Przyszły klient
@Ania123456789

Podstawiona Pani Ania?

ks

Tu byłem. Tony Halik.

OBURZONY

NIE POLECAM.DAM KOMUŚ INNEMU ZAROBIĆ.(usunięte przez administratora) SZANUJ KLIENTA SWEGO JAK, SIEBIE SAMEGO.WIĘCEJ ZAINTERESOWANIA CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE .Daleko nie pojedziecie przy takiej konkurenci jaka jest.

klijent

ODRADZAM. Dziś usłyszałem od pana że mnie majom dosłownie W (usunięte przez administratora) i czy zamówię za 10 zł czy za 100tyśięcy to ich nie obchodzi zamówienia nie przyjął bo czasu niema DO WŁAŚCICIELA Tel nie podał bo i tak nie odbierze.NIE WARTO KUP0WAĆ U TAKIEGO SPRZEDAWCY LEPIEJ DAĆ PARĘ GROSSY DROŻEJ NAWET nie chcę myśleć co by było w razie jakby trzeba było reklamować . Na pewno polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mega1000

Mega1000