mega1000

Opole

Opinie o mega1000

anonim 2011-07-19 19:42:01
MEGA1000 WE WROCLAWIU TO PORAZKA, NIECH NIKT TAM NIE ZAMAWIA, BRAK KOMPETENCJI SZCZEGOLNIE DZIAL PUSTAKI ODRADZAM
Henry 2013-09-06 12:45:09
Ja również nie polecam. towar co prawda otrzymałem terminowo ale nie kompletny, przez ponad miesiąc walczę o uzupełnienie brakujacej części, bez skutku. Na reklamacje nie reagują tak że zapomnij, że po zapłaceniu coś komuś uzupenią. Zbywają odwlekają i najlepiej klient jest winny, a nie to, że źle zabezpieczony towar i prawdopodobno ktoś po trasie uszkodził i wyrzucił lub ukradł.
Sailing 2014-04-20 23:09:57
Witam,
Firmę kategorycznie odradzam! Brak kompetencji pracownikow obsługi klienta. Pretensjonalni i bezczelni. Wysyłają nie kompletne zamowienie, a gdy się upominasz o swoje to zrzucają winę na klienta, żadnego poczucia winy z ich strony. Można zapomnieć o możliwości porozumienia się z kimkolwiek z tej firmy...
klijent 2014-11-04 10:20:42
ODRADZAM. Dziś usłyszałem od pana że mnie majom dosłownie W ( usunięte przez administratora ) czy zamówię za 10 zł czy za 100tyśięcy to ich nie obchodzi zamówienia nie przyjął bo czasu niema DO WŁAŚCICIELA Tel nie podał bo i tak nie odbierze.NIE WARTO KUP0WAĆ U TAKIEGO SPRZEDAWCY LEPIEJ DAĆ PARĘ GROSSY DROŻEJ NAWET nie chcę myśleć co by było w razie jakby trzeba było reklamować . Na pewno polecam
OBURZONY 2014-11-04 11:01:45
NIE POLECAM.DAM KOMUŚ INNEMU ZAROBIĆ.PREZESIE SZANUJ KLIENTA SWEGO JAK, SIEBIE SAMEGO.WIĘCEJ ZAINTERESOWANIA CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE .Daleko nie pojedziecie przy takiej konkurenci jaka jest.
PORAŻKA!!! 2015-05-13 17:46:13
NIE POLECAM!!!! Totalne DNO!!! Towar dojechał tydzień później, brakowało jednego elementu (rury ceramicznej do komina bez której go nie mogę postawić) Polecam każdą inną konkurencję lecz nie MEGA 1000!!!! Tylko zwodzą i przełączają telefony do innych konsultantów. Szanowna pani z MEGA 1000 zapewniała mnie że towar został "dzisiaj" na auto i napewno dojedzie dzisiaj a on pojawił się tydzień później.
slazak 2015-05-13 18:19:15
firma z oławy i wszystko jasne!!! ukraincy nie nadaja sie do zadnego biznesu!!! amen!!!
jaaa 2015-06-29 19:47:25
Banda złodziei Nie płacą za wystawione faktury ciągle odkręcanie kota ogonem ,zawsze jest ktoś winny ale szanowny pan Wojciech Wiessbrot. Nie polecam prowadzenia interesów z tą firmą ani jak dostawca ani jako kontrahent.
baddo 2015-09-19 22:24:12
banda złodziei brak kompetencji nie kompletne przesyłki.Upominasz sie o swoje to traktują cię jak śmiecia .
zfs 2015-09-20 20:02:44
Kupiłem w mega 1000 "komin systemowy" Cudzysłów dlatego, że wełna mineralna jest do komina o innej średnicy. Oprócz tego, pomimo, że zapłaciłem całą kwotę, po miesiącu dostałem fakturę z informacją ile mam jeszcze zapłacić.
andrew 2015-11-03 11:27:25
" pan " (celowo z małej litery) weissbrot ( też celowo z małej litery ) nie ma pojęcia o sprzedaży. Bezczelny, opryskliwy. Nie potrafi podać ceny pustaków kominowych. Twierdzi, że musi to zrobić komputer.Nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania. Dajcie sobie spokój z tą śmieszna firmą.
potencjalny klient 2016-01-11 18:05:23
Otrzymałam mailowo informację, że nie dostanę wyceny na maila, muszę podać swój numer telefonu - to jest warunek firmy prowadzącej sprzedaż w formie elektronicznej. Pozostawiam do własnej oceny :)))
reaL 2016-05-13 13:26:04
Własnie pracownik tej firmy powiedział mi przez telefon że mam " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;, że nie wie gdzie sa moje kominy. Naciągnęli mnie na 2800 zł. Idę na policję.
reaL 2016-05-13 13:26:22
bramkarz 2016-05-13 16:27:05
lepiej podjedż do nich do biura i przemebluj im lokal i facjaty to pewnie dostaniesz te kominy gratis i w zębach je przyniosą, to jedyna skuteczna metoda na takie goowniane firemki z krzaków!
ks 2016-06-11 04:03:11
Tu byłem. Tony Halik.
Ania123456789 2016-07-04 09:55:30
Dla mnie ta firma jest OK. Konkretnie podchodzą do tematu. Fakt...zanim przystąpili do wyceny poprosili o nr telefonu. Bez zastanowienia podałam i w sumie lepiej dla mnie. Uzgodniłam telefonicznie szybciej niż mailowo. Dostałam dodatkowo rabaty i udało mi się wynegocjować przesyłkę w atrakcyjnej cenie. Kobietka, która mnie obsługiwała - znała się na temacie i bez mrugnięcia okiem doradziła mi w wątpliwych kwestiach.

Towar mam rok na ścianach i jak na razie nic się dzieje. Mam nadzieję, że tak zostanie i będę miała powód aby polecać tę firmę.
Sly 2016-07-31 11:11:02
Nie mam żadnych zastrzeżeń! Kupiłem u nich dwa systemy kominowe z wkładami ceramicznymi. Podczas dostawy uszkodzeniu został jeden z pustaczków więc zrobiłem zdjęcia na samochodzie dostawcy (na palecie w folii) i reklamowałem. Nowy otrzymałem wkrótce. Jedynym problemem były trudne do zrozumienia e-maile z listą zamówionych rzeczy ale wyjaśniłem sprawę telefonicznie.
Kuc 2016-08-09 14:30:55
Jestem w trakcie budowy i systematycznie zamawiam towar w tej firmie. Czasami przyjechał trochę później. Po za tym nie mogę narzekać. teraz czekam na dostawę styropianu.
Kuc 2016-08-10 13:10:20
Poleciłem znajomym firmę i nie narzekali. Wydaje mi się, że w każdej firmie jest jakaś wpadka albo sprawa trudna do rozwiązania.
Fuks 2016-08-10 13:19:31
Firma godna polecenia. Nie mam na co narzekać. Wszystko załatwione pozytywnie.
Kuc 2016-08-16 12:41:28
To racja. Są tacy, których nigdy nie zadowolisz - choćbyś stanął na rzęsach. W przypadku tej grupy ludzi nic nie jest ok. Wiecznie mają pretensje i roszczenia. Wiecznie im się coś nie podoba.

Co do mojej budowy:
Przyjechał do mnie styropian. Wszystko zabezpieczone, dobrze zapakowane. Taka ilość jaka była zamawiana. No nie mam na co narzekać bo zamówienie jest.
BobBudowniczy 2016-10-03 08:59:58
Kupiłem dachówkę od nich, przyjechała tydzień temu. Wszystkie elementy elegancko zapakowane i zabezpieczone. Obsługa Ok i konkretna.
Mogę tylko polecić.
150 2016-10-03 10:55:46
@BobBudowniczy super ze sa ososby które sa zadowolone z ich produktów i mogą polecić firme tutaj ;)
Zostaw swoją opinię o mega1000 - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mega1000