German Polish Job Center Sp. J.

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

natalka

Mam zamiar wyjechać z tej agencji na komisjonowanie warzyw i owoców w okolicach Monachium.Czy może mi ktoś,coś powiedzieć,o tej pracy i tak w ogóle jaka panuje atmosfera w zakładzie i w miejscach zamieszkania,oraz jakie warunki są w mieszkaniach,bo myślę że rozmawiacie,o tym między sobą na pauzie lub po pracy

Pawełgaweł
@natalka

Ma ktoś jakieś informacje? Zamierzam tam jechać.

Pracuje ktoś na magazynie owoców i warzyw w Bruckberg, lub planuje wyjechać w najbliższym czasie? Jeśli tak proszę napisać bo mam zamiar niedługo jechać.

Dawiddd

Witam serdecznie, nie polecam tej Agencji GPJC nikomu, (usunięte przez administratora) pracowników na każdym kroku, kierują do agencji Hofman do Niemiec, agencja pracy wogole(usunięte przez administratora) całego wynagrodzenia, niby gadają że mieszkanie jest darmowe a zabierają pieniądze. Np. Brałem zaliczkę 100 euro a wpisali na koniec miesiąca że brałem 600 euro zaliczki. GPJC nie chcę wogole pomagać, gadają że się podpisało umowę z Hofmanem, to proszę mieć do nich pretensje a nie do nas. W GPJC są tylko panie miłe jak czegoś chcą. Omijać ta agencje pracy z daleka. NIE POLECAM TEJ AGENCJI!!!

@Dawiddd

Szanowny Panie Dawidzie, niesprawiedliwie nas pan ocenia, bo sam pan wie ile czasu i wysiłku poświęcamy pana osobie już od samego przyjazdu ( problem z zaśw. o niekaralości, pobyt w szpitalu z niewyjaśnionych przyczyn i związane z tym dalsze problemy, strajk połączony z szantażem, organizowanie dojazdu z i do pracy, itd.. dużo by jeszcze można było wymienić). Agencja pośrednictwa pracy nie ma obowiązku " prowadzenia pracownika za rękę", tylko to jego dobra wola służenia pomocą. I taką pomoc każdy z pracowników w miarę możliwości i naszej dyspozycyjności dostaje. Pan chyba nie ma świadomości, ile czasu i zaangażowania poświęciliśmy wszystkim kandydatom.Dzwoniliście i pisaliście do nas niezależnie od pory dnia. Tak, to prawda, że Hofmann był pracodawcą i to on naliczał wynagrodzenia. Wszystkie pana uwagi i niejasności co do wypłaty zostały natychmiast zgłoszone, o czym został pan niezwłocznie poinformowany. Niestety nie zawsze dostajemy natychmiastową odpowiedź, do czego byliście wszyscy panowie pracujący na tym projekcie przyzwyczajeni. Agencja GPJC do każdego podchodzi indywidualnie i stara się na bieżąco rozwiązywać zaistniałe problemy. z poważaniem agencja GPJC

Natalia
@agencja GPJC

Zarabiacie na tym przecież. Równie dobrze wystarczyłoby aby agencja podała tylko namiar na firmę w Niemczech skoro pośrednictwo ( agencja pośrednictwa pracy) między pracodawca a pracownikiem wymaga takiego poświęcenia.

Dawid
@agencja GPJC

Witam ponownie, chcę poinformować że wszystkie zaległości jakie miałem przez Hoffmana zostały zwrócone na moje konto. Jednak z tego co widać to agencja pracy GPJC jest godna polecenia.

@Dawid

Serio??? Czy ktoś z agencji to napisał?

Jan
@Dawiddd

A szanowny(usunięte przez administratora) chwali się w wywiadzie, ze są partnerem stategicznym agencji Hofmann. I co ze swoim partnerem stategicznym nie mogą się dogadać??!

Ostrzeżenie

Ostrzegam wszystkich przez tą agencja. W moim przypadku żadna z informacji, które mi przekazano podczas rekrutacji nie zgadzało sie z tym co było na miejscu. (usunięte przez administratora)konieczność dopominania się o swoje. Jak czytam pozytwne komentarze to po prostu się śmieje

Jan
@Ostrzeżenie

Również potwierdzam. Omijajcie te agencje szerokim łukiem

Kamil wydzwiał

Witam , czy pracował ktoś może przy produkcji siedzeń audi ,proszę o info,dzięki.

franco
@Kamil wydzwiał

Kumpel robił straszny zapierdziel. Ale on mówił, ze da się przyzwyczaić, ponoć firma hoffman słaba i sam byłem świadkiem jak na kwaterze go kantowali. Zastanów się dobrze minimalna płaca i ciężka praca tak było 2 lata temu a teraz ???? A dużo ludzi uciekało po pierwszej wypłacie ale to byli ludzie, którzy nie wiedzieli chyba co podpisali i za ile będą robić.

Dorota

Nie polecam tej agencji

@Dorota

Pani Doroto, czy możemy poznać powód Pani niezadowolenia, co się nie zgadzało?Prosimy w tej sprawie o kontakt z agencją.

Xyz

(usunięte przez administratora)- i wiem że te komentarze pozytywne nie są wiarygodne. W drugiej jej agencji jest to samo (usunięte przez administratora)czego nie widać po opiniach ( wiadomo kto pochwaly pisal) Dajcie sobie spokój z nimi.

Xyz

ktoś tu napisał że agencja pisze sobie sama komentarze. Cos jest na rzeczy, im więcej negatywnych wpisów tym więcej nagle osób chwalacych agencje. Tutaj akurat nie ma czego chwalić Dane mi było poznać te panie osobiście (usunięte przez administratora) A pracownice mile jak potrzeba, a potem mają cię gdzieś I jescze musisz się dopominac o pieniądze Co więcej (usunięte przez administratora)gpjc ma również agencje Jobticket ( tam są same dobre opinie) Jak może być dobrze jak prowadzi to ta sama osoba kierująca się tymi samymi zasadami??? Wniosek: na pozytywne komentarze nie patrzcie, bo nie pochodzą z wiarygodnych źródeł.

Wszystko się zgadza teraz będą pojawiać się pozytywne opinie o agencji. Tylko z imieniem i nazwiskiem, żeby nie było podejrzeń. Najlepsze są opinie z google 2 negatywne od byłych pracowników i jedna pozytywna od pracownicy agencji niejakiej pani Marii. Pozdrowienia dla aniołów z biura GPJC

Kuba
@Marta

Żałosne. Kto inny by im napisał komentarz pozytywny. Musza sobie same radzić

Był ktoś na produkcji w Rottenmann w Austrii? (Wynagrodzenie 1700 euro netto/ miesięcznie, 2 zmiany, z zakwaterowaniem) Faktycznie tak jak jest? Jakie zakwaterowanie? Ciężka praca?

Powodzenia
@Tomek

Ciężka firma.

Łukasz

Po co Wy piszecie te negatywne komentarze, agencja zaraz sobie dopisze kilka pozytywnych i się wyrówna

tata
@Łukasz

Po jajco a po co ty zapychasz to forum bzdurami może sam w biurze robisz?

Ted

Racja

anna

No i masz racje

anna

No i masz racje

Nirmal Singh

Good Morning. Moje sugestie dla German Polish Job Center Sp. J.: Very good. Lubię atmosferę w German Polish Job Center Sp. J. za: Everything is going great.

tyka

Nie polecam tej agencji

mono

czy ktoś pracuje w miejscowości Bayreuth przy sortowaniu?

raisa

Witam, czy ktoś z Państwa pracuje może w Austrii w Steiermark? Mogłabym prosić o jakąś rzetelna i wiarygodna opinie o pracy jak i zakwaterowaniu? I czy jest to praca również dla kobiet (jedno z wymagań zdolności manualne) :) Z poważaniem.

oszukany

Brak rzetelności wysyłają ludzi za granicę nie informując o testach po czym człowiek zostaje bez kasy bez pracy bez dachu nad głową. Jeżeli komuś nie zależy na uczciwych wypłatach, godnych warunkach życia i traktowania przez pracodawcę to podejmujcie współpracę z tą firmą. Unikajcie szerokim łukiem.

Jaco_
@oszukany

Witam, możesz napisać na jakim projekcie zostałeś oszukany?

@oszukany

witam Pana, prosimy o doprecyzowanie o jakich testach Pan pisze i jakie były niezgodności odnośnie zakwaterowania oraz wypłaty. Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie i staramy się na bieżąco rozwiązywać jego problemy. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności proponujemy kontakt z naszą agencją.

MIK

Chcielibyśmy bardzo podziękować za współpracę z agencją. Bardzo dobry kontakt,kiedy potrzebowaliśmy pomocy to ją otrzymywaliśmy( mieliśmy problem z zakwaterowaniem). Wypłaty były na czas, praca zgodna z tym co opowiadał koordynator. Polecamy :)

agencja GPJC

Drodzy Państwo, z uwagi na coraz więcej zapytań dotyczących pracy w magazynie wysyłkowym Baur prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z naszą agencją.Staramy się odpowiadać Państwu na wszystkie pytania i wątpliwości odnośnie oferty i ew. wyjazdu.Bardzo szczegółowo opisujemy warunki i charakter pracy, ilość godzin, warunki mieszkaniowe itp.Jeżeli odpisujemy bądź oddzwaniamy z niewielkim opóźnieniem, to z góry przepraszamy. Nie świadczy to jednak o zaniedbaniu z naszej strony. Jak co roku jest bardzo duże zainteresowanie ofertą, mamy mnóstwo zapytań telefonicznych i mailowych. W ubiegłym roku do magazynu BFS za pośrednictwem naszej agencji wyjechało 80 osób, 20 pracowników zostało przejętych przez klienta i pracuje do tej pory, niektóre z osób ściągają do pracy swoich znajomych i bliskich.O czymś to świadczy. Do osób już potwierdzonych do wyjazdu apelujemy , ażeby pozostawały z nami w stałym kontakcie.Zawsze służymy wsparciem i pomocą.Rozwiązujemy na bieżąco wszystkie problemy, pomagamy w kwestii tłumaczeń. Od pn.-do pt. w godzinach 8-17 jesteśmy do Państwa dyspozycji. z poważaniem zespół GPJC

abcde
@agencja GPJC

Witam.Prosze niesluchac tych wszystkich glupot ktore zostaly opisane przez GPJC. gdyz jestem jedna z osob ktore zostaly z ubiegłego roku i to jest nie prawda ze pracujemy bezposrednio przez BAUR. Dalej jestesmy pracownikami Hofmana tyle tylko ze dostalismy umowe na czas nieokreslony.Wiec to do konca nie jest tak jak GPJC opisuje prosze w to nie wierzyc. Praca jest ciezka z obecnych ludzi ktorzy teraz przyjechali do pracy zostala garstka. Ludzie odchodzili z dnia na dzien.... A co do pan pracujacych w GPJC mam bardzo duzo zastrzezen bo nie sa tak pomocne jak jest napisane. Jedynie mozna było wszystko załatwic z pania Magdalena Wojdała która niestety juz nie pracuje a opiekunem tego projektu jest inna pani która jest bardzo nieprzyjemna i arogancka.

@abcde

Szanowna Pani, Szkoda, że nie miała Pani na tyle odwagi, żeby się przedstawić.Z Pani postu jasno wynika z kim mamy do czynienia.Jest Pani w swoim opisie bardzo niesprawiedliwa, osądzając wpisy innych osób za "głupoty". Nikt inny z kilku tysięcy pracowników, którzy wyjechali do pracy do Niemiec za naszym pośrednictwem nie dostał tyle pomocy z naszej strony co Pani. Szkoda, że tego czasu, który poświęcała Pani na pisanie "kilometrowych"sms-ów do nas z prośbami o załatwianie wszelakich spraw związanych nie tylko z pracą, nie spożytkowała na usamodzielnienie się.Zważywszy na fakt, że jest Pani w Niemczech już ponad rok.Rok czasu- to chyba wystarczający czas, aby się zadomowić i usamodzielnić. Jest Pani jedną z nielicznych osób, które nie zostały przejęte przez BAUR.A dlaczego??? to musi już Pani sama wyciągnąć odpowiednie wnioski.Jeśli chodzi o sam charakter pracy w BAURZE, to jest on niezmienny od lat.Każdy z nas ma inne wyobrażenie o pracy i każdy szuka czegoś innego.Nie sposób wszystkim dogodzić. z poważaniem agencja GPJC

roki
@agencja GPJC

dość dobra i jeżeli prawdziwa to słuszna odpowiedź

K.S.
@agencja GPJC

Rzeczowo i na temat. Bravo;)Agencja GPJC jest kapitalna a osoby tam pracujące to świetni ,pomocni fachowcy.Nieudacznikom i malkontentom należy powiedzieć zdecydowanie NIE, nie dawać się sprowadzać do niskiego poziomu rozmów z nimi i jak najszybciej się pożegnać. Dobrej nocy

Łukasz.

Hej. Potrzebuję informacji na temat pracy w magazynie na poczcie. Czy praca jest stabilna pod względem godzin ? Jakich wypłat można się spodziewać ? Są uczciwi ? Jaka atmosfera panuje na zakładzie pracy i na zakwaterowaniach ? Czy gwarantują dojazd ? Proszę o wszelkie opinie , bo nie chce się wpakować w gnój za ostatnie pieniądze . Pozdrawiam.

Robert

Jak się współpracuje z agencją ? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.