Energo-Spaw

Poznań

Opinie o Energo-Spaw

onn55 2011-08-12 18:28
spore mozliwości rozwoju szczegolnie w dziale automatyki przemysłowej, troche nerwowy kierownik tego działu ale właściciel firmy sprawiedliwy. praca nie dla leserów. docenia sie chęć rozwoju i własną inicjatywę. pieniądze adekwatne do wiedzy i zawsze na czas
alex 2012-01-15 02:36
( usunięte przez administratora ) W firmie jest się od wszystkiego co też jest rozwiązaniem odchodzącym do lamusa nawet w Polsce. Wypłata jest na czas, ale kredytu nie dostaniesz.

Pozdrawiam

uczciwy 2 2012-05-10 01:02
[usunięte przez moderatora] ) Również nie polecam.
Novi 2012-05-10 21:42
Zalecam złożenia skargi pisemnej do Państwowej Inspekcji Pracy w okręgu miejscowości jąką zamieszkujecie bo zwykłym pisaniem i narzekaniem nic się nie zdziała!! A to nic nie kosztuje jest to bardzo prosta droga a skuteczna! Poniżej link z małą poradą dla oszukanych.
pytajacy 2012-05-17 02:26
Mam pytanie odnośnie tej firmy jestem początkującym spawaczem chciałbym się zatrudnić w tej firmie jakie są tutaj możliwości? szanse awansu? jakie pieniądze? i czy jest możliwość angażu?
Alfii 2014-04-09 19:28
Szukam wszystkich byłych i obecnych pracowników, aby zgłosić tą firmę do PIP i Sądu Pracy.
( usunięte przez administratora ) (jeśli nie odbieram proszę o SMS)
Bolo 2014-10-03 22:28
unikajcie tą firmę szerokim łukiem....
adrian 2015-01-14 00:45
Faktycznie, jakoś mało tu sensownych argumentów, może to dlatego, że ludzie boją się o swoje posady i dlatego chcą zniechęcić nowe osoby, bo traktują je jako konkurencje... Może jest tu ktoś, kto podałby jasno dlaczego warto zaaplikować do Energo-Spaw? Jak w ogóle tutaj wygląda sprawa zarobków, jest 3 z przodu?
Zawilek 2015-03-24 03:53
Jeżeli chodzi o usługi techniczne to na pewno Poznań jest jednym z większych rynków w Polsce z tego typu usługami. Zastanawiające jest to czy oni operują tylko i wyłącznie na terenie Poznania czy zlecenia i zamówienia napływają z całej Polski? Mam nadzieję mieć przyjemny kontakt z tą firmą, bo póki co wygląda to obiecująco.
Bibek 2016-08-22 23:45
Dla osoby świeżo po studiach bez doświadczenia TAK, dla osoby z doświadczeniem w zawodzie automatyka, daje 1 miesiąc i sam się zwolni.
milonga 2016-09-04 20:45
@ bibek - a czemu dajesz tylko miesiąc? jakie konkretnie możesz podać argumenty że nie pracuje się tam spoko? podaj argumenty czemu tak szybko odchodzą
Zostaw swoją opinię o Energo-Spaw - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energo-Spaw