SCAFORM Sp. z o.o. #1

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SCAFORM Sp. z o.o. #1

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej stawka ustalona jest indywidualnie w toku negocjacji pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Wstępnie ustalone są też warunki ubiegania się o podwyższenie wynagrodzenia, jednak podniesienie własnych kwalifikacji w drodze uzyskania doświadczenia lub dodatkowych uprawnień jest dobrym powodem do rozpoczęcia rozmów o podwyższeniu stawki. Zazwyczaj za podniesieniem wynagrodzenia idą w ślad za tym dobra opinia koordynatora montażu, pochlebne opinie pozostałej części zespołu i prawidłowy przebieg pracy (brak spóżnień, nieusprawiedliwionych obecnosci, brak negatywnych opinii ze strony kierownictwa budowy na jakiej pracuje pracownik i wiele innych aspektów które mogą przemawiać na korzyść pracownika).

Radek Nowy wpis

Opinia na temat mojego byłego pracodawcy, dla którego pracowałem przez 4 lata jako koordynator montażu rusztowań, jest bardzo pozytywna. Firma ta wykazuje się dynamicznym rozwojem i stanowi doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych. Jednym z głównych atutów tej firmy jest niezwykle przyjazna atmosfera panująca w jej murach. Zarówno współpracownicy, jak i kierownictwo, tworzą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku, wsparciu oraz profesjonalizmie. Należy również podkreślić, że najlepszą osobą w firmie jest Prezes, któremu zawdzięczam wiele w kwestii osobistego rozwoju i kariery zawodowej. Jego determinacja, wizja oraz zdolność do motywowania pracowników stanowią prawdziwy przykład inspiracji dla całego zespołu. Dzięki jego wsparciu i mentorstwu miałem możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz zdobywania nowych doświadczeń zawodowych. Podsumowując, bycie częścią tej firmy przez te cztery lata było dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Polecam ją z pełnym przekonaniem wszystkim osobom poszukującym pracy w dynamicznym i przyjaznym środowisku, gdzie możliwości rozwoju są nieograniczone. Do zobaczenia w rusztowaniowym świecie :)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w SCAFORM Sp. z o.o. #1?

Kawasaki Nowy wpis

Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie ogłoszenia (kierowca C+E). Czy oferta jest w konkretnym systemie? Jak wyglądają załadunki oraz rozladunki? Czy czas pracy jest przestrzegany? W jakiej kondycji są auta?

Czy SCAFORM Sp. z o.o. #1 zatrudnia studentów?

Monter rusztowan

Pozytywnie

Doświadczenie, uprawnienia

Jaro

jezdze na niemcy, robota jest, kasa sie zgadza, warunki moga byc

Malik

Pracowałem tam kilka miesiecy, czasami nerwowo gdy roboty pełno ale kierownictwo wyrozumiałe i pomocne. Pomagali z dojazdem do pracy nie robili problemów o wolne jak sie nie walilo w (usunięte przez administratora)

Wróciłem do firmy po dłuzszej przerwie, praca fajna, miła atmosfera w firmie. Jesli robi sie swoje to nie ma problemów.

W sumie ok, przepracowałem tam kilka miesięcy. Praca jak kazda inna

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie SCAFORM Sp. z o.o. #1? 8 lutego na portalu Gratka.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierowca. Ktoś z Was aplikował?

Docent

Podobno pracując jako Kierowca można liczyć na 9800 na rękę. Czy to prawda?

Miałem okazje pracować u Pana Majchrzaka kilka dni jako kierowca zrezygnowałem bo za bardzo nie szło mi zabezpieczanie towaru. Pracodawca bardzo wyrozumiały, serdeczny, przyjacielski. Na temat pracy nie mogę powiedzieć złego słowa, pracowałem tam tylko chwilkę. Ale wydają się godnym pracodawcą. Ja Polecam, nawet aplikowałem na koordynatora.

Czy firma SCAFORM Sp. z o.o. #1 udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kierowca

Matii

@Matii

Matii
@Ewa

SCAFORM Sp. z o.o. #1 poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynator. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Podany w ogłoszeniu zakres obowiązków jest jedynie wytycznymi jakie kandydat na to stanowisko powinien przygotować do rozmowy o pracę. Proszę pamiętać, że głównymi zadaniami koordynatora nie są obowiązki związane z bezpośrednim montażem rusztowań ale nadzorowanie tego procesu od strony proceduralnej oraz kontrolowanie i rozliczanie obsługi konkretnego wycinka ze wszystkich zleceń jakie są mu przypisane. Nie mówimy o roli wyciskania z pracowników siódmych potów ale o roli organizatora pracy, aby monterom którzy są na pierwszej linii pracowało się lepiej. To właśnie koordynator ma zapewnić wszystkie możliwe narzędzia i procedury by wspomnianą pracę usprawnić. Bogate doświadczenie w montażu rusztowań jest jedynie wstępem do wykonywania zadań koordynatora rusztowań.

Czy w SCAFORM Sp. z o.o. #1 pracuje się na open space?

Termin open space odnosi sie do pracy biurowej więc domniemamy że o ten dział Ci chodzi. Jeśli mówimy o pracy biurowej, budynek jaki zajmujemy obecnie podzielony jest na mniejsze przestrzenie biurowe. Poza jednym stanowiskiem nie pracujemy w tym standardzie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SCAFORM Sp. z o.o. #1?

Trudne pytanie w czasie pandemii :) ale postaramy się nieco przybliżyć naszą aktywnośc sprzed covida. Do czasu ograniczeń spotkań, organizowaliśmy gry paintball zakończone wspólnym ogniskiem, wyjazd do Energyland dla całych rodzin, grille firmowe. W tym roku z okazji majówki udało nam się zorganizować grill firmowy a wkrótce z okazji dnia dziecka jedziemy do Energyland wraz naszymi dzieciakami. Co będzie w przyszłości trudno orzec lecz staramy się działać również na polu rozrywki :) Poza aktywnością zorganizowaną przez firmę, nasi pracownicy aktywnie spotykają się we własnym gronie.

Zostaw merytoryczną opinię o SCAFORM Sp. z o.o. #1 - Więckowice

• Jak się pracuje w SCAFORM Sp. z o.o. #1?

Zobacz opinie na temat firmy SCAFORM Sp. z o.o. #1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCAFORM Sp. z o.o. #1?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SCAFORM Sp. z o.o. #1?

Kandydaci do pracy w SCAFORM Sp. z o.o. #1 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SCAFORM Sp. z o.o. #1