Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

Opinie o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

Pola

Rynek korkow w Polsce jest mega trudny. Kazdy student ich udziela i z czasem bedzie u nas jak np w Niemczech tzn wlasnie takie firmy przejma rynek. Aleja istnieje 10 lat jest jedna z najdluzej tego typu firm dzialajacych w Polsce i to o czyms swiadczy. Maja tam swoje zasady, reguly itp no ale wszystko jest klarowne i jak chcesz pracowac to akceptujesz i pracujesz. Moja siostra z nimi byla 6 lat w latach 2012-2018 takze znam wszystkie szczegoly z pierwszej reki :)

Pawel

Niektorzy tu na forum rozwazaja czy jest sens pracowac w Alei czy lepiej samemu. Osobiscie pracowalem pare lat samemu i ostatecznie poszedlem najpierw do innego centrum korepetytorskiego a potem do Alei. Samemu to jednak bylo za duzo problemow - ciagle odwolania lekcji, problemy z nieodpowiedzialnymi uczniami i w ogole problemy z zapelnieniem grafiku wiec ja osobiscie zdecydowanie wole wspolpracowac z nimi i miec wszystko fajnie ulozone i spokoj no ale co kto tam woli ;))

tiger

mając porownanie z innymi tego typu szkolami Aleję mozna polecic. Dlugo sa na rynku, maja wiele kontaktow przede wszystkim wsrod liceow, nauczyciele liceow polecaja im klientow.

Ferno

Jako egzaminator maturalny współpracowałem z nimi 5 lat. Niesamowicie skutecznie uczą pod egzaminy, wymagają znajomości aktualnych zasad maturalnych czy egzaminów ósmoklasistów. To mi się podobało bo teho oczekują też uczniowie, taki mamy system edukacji. Co mi się nie podobało? Są dość drodzy przez co klientela raczej nowobogacka z luksusowych strzeżonych osiedli - niby żaden problem, ale pogłębia się przez to różnica względem biedniejszej części społeczeństwa i tym samym firma jest jakby trochę bez głębszej misji.

Mikke
@Ferno

ja wspominam dobrą organizację pracy, szybki kontakt i pomoc w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości, pracując w kilku innych szkołach (głównie językowych, jestem anglistą) mam szerokie porównanie i widzę jaki w wielu innych miejscach potrafi być (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski na stanowisko od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Szymon

firma jak firma fajne jest to, ze sa zlecenia niewazne czy pandemia czy nie ma pandemii to hajsy sie zgadzaja, na czas, bez kombinacji. Bylem tam do konca swoich studiow doktoranckich i nigdy nie narzekalem na brak uczniow.

Simonka

Opinie krytyczne zamieszczone tu są w 100 procentach prawdziwe. Od rodziców kasowane są horrendalne stawki, nauczyciel zarabia połowę, druga połowa idzie do tego pana właściwie za nic, bo jak miałam nieprzyjemność się przekonać trafiając do szpitala, nawet nie opłacał za mnie składek. Rekrutacja szemrana, nie sprawdzają oczywiście kwalifikacji ani czy w ogóle studiujesz. Pan znajdując mi klienta wprowadził tego klienta w błąd jakoby był jakimś moim dalekim krewnym i kazał mi używać przed klientem innego imienia! W dodatku permanentna inwigilacja i zastraszanie, istnieje system kar pieniężnych. Która profesjonalna firma ma na swojej stronie "oświadczenia trolli"?! Gdyby wszystko było takie świetne, to by się tym nawet nie przejmowali. Radzę trzymać się z daleka.

Tomasz
@Simonka

Pani Weronika Kurlikowska (autorka wpisu) okazala sie nieuczciwa i zupelnie niekompetentna stad pewne problemy jakie wynikly podczas naszej wspolpracy. Oczywiscie jej przyszli pracodawcy o wszystkim sie beda dowiadywac. Co do opinii: przy umowie zlecenie i studentach to nie my oplacamy skladki (takie przepisy), ceny oraz stawki kazdy zna juz na etapie rozmowy rekrutacyjnej - nikt kto ich nie akceptuje nie musi z nami pracowac. Co do reszty - kary sa wlasnie za takie zachowania, na stronie mamy o trollach bo trzeba walczyc z takim wlasnie nieslusznym hejtem w internecie i warto aby kazdy wiedzial jak pewne sprawy tu obecnych na forum się zakończyły. Wszystko dokładnie sprawdzamy - nawet jak nie pytaliśmy na rozmowie o legitymacje studencka to sprawdzamy np w usosie wiec tutaj kolejna bzdura Pani Weroniki Kurlikowskiej. Każdego zainteresowanego zachowaniem Pani Weroniki lub współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.

Filip

Po co takie złośliwości zostawiać na forum? Firma działa i będzie działać a pracuje się dobrze więc polecam

Natalia
@Filip

no jak to po co? Psy szczekaja karawana jedzie dalej. Został na peronie i mysli, ze jak poujada to pociag zwolni i wsiadze:)

Radek
@Natalia

Ogolnie jest ok :) wszystko zgodnie z tym co wiesz od razu jak sie zatrudniasz, pieniadze sie zgadzaja, sa na czas. Terminy pracy wybierasz sobie sam. Nie ma multisportow;) ani umowy o prace no ale to raczej praca na zasadzie dorobienia podczas studiow, ciezko przy np 6godzinach pracy tygodniowo miec umowe o prace :-) Fajne jest tez to, ze mozna wspolpracowac wiele lat, nawet po studiach i majac juz etat gdzies indziej. Da sie wszystko pogodzic. Plus rowniez to tez jest taki, ze ich uczniowie nie sa z lapanki:) sa z polecenia najczesciej a to oznacza, ze wiekszosc jest fajnych i bezproblemowych.

WMS Korepetycje

(usunięte przez administratora)firma, (usunięte przez administratora) i strasznie drogo

Prawdziwa Weronika Matyka
@WMS Korepetycje

Szanowni Państwo, Pragnę poinformować w imieniu swoim, jak i firmy WMS x KOREPETYCJE, że ja, ani członkowie mojego zespołu nie mamy nic wspólnego z dwoma opiniami, które pojawiły się w tym miejscu w dniu 17 lutego 2021 roku. Nie byłam i nie jestem pracownikiem ani współpracownikiem firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobuchowski. Ja ani pracownicy WMS x KOREPETYCJE nie wypowiadamy się na temat innych firm edukacyjnych, jedyne oficjalne informacje pisane przez nas mogą Państwo znaleźć na Facebooku. Pragnę podkreślić, że na portalu Gowork.pl pod opinią można podpisać się w dowolny sposób, bez weryfikowania tożsamości, jeżeli ktoś chce się dowiedzieć, kto napisał powyższy komentarz, zachęcam do zgłoszenia się do administratora danych - firmy Gowork.pl Z wyrazami szacunku, Weronika Matyka WMS x KOREPETYCJE (Podpisuję się jako kandydat, ponieważ nie można wybrać opcji "inne")

Weronika Matyka

WMS korepetycje, najwyższy poziom.

Prawdziwa Weronika Matyka
@Weronika Matyka

Gabriela

Cześć wszystkim, napiszcie proszę jak aktualnie wyglądają warunki pracy w Aleja Maturalna. Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie? Poniżej czytałam we wpisie, że proponowane są jakieś niższe stawki. Jak wysokie jest obecnie wynagrodzenie w firmie?

Ula

przejrzalam cale forum i mala konkluzja: 230 opinii z czego 200 pozytywnych i ok 30 negatywnych (pisanych jezykiem nienawisci, prostackim wiec nie sadze, aby to byly rozne osoby po prostu ktos mial za duzo czasu ;)

BlackMan
@Ula

racja, az razi po oczach ... typ twierdzi, ze mu Aleja konkurencje robi ... dobre ... wzialby sie za poprawe jakosci swoich uslug to moze by mial wiecej klientow i nie musialby spedzac czasu na forach konkurencyjnych szkol.

Julia

Bardzo fajna atmosfera w pracy. Zawsze mozna o wszystko zapytac, wszystkie wyplaty na czas. Nie ma zbednej papierkologii. Pracuje piaty rok wiec cos wiem :)

Hummer

Sporo osób z mojego wydziału (lingwistyka stosowana UW) pracowało tutaj i narzekań nie słyszałem:) organizacja high level:D

Hubert Barczyński

Praca w Alei jest w porzadku. Kasa przyjemna, terminowa, klarowne zasady, kazdy wie co ma robic. W razie problemow jest zawsze jakas pomoc lub szkolenie. Elastyczne godziny pracy, mozna spokojnie pogodzic z uczelnia. Dojazdy do ucznia w wybranych przez siebie rejonach.

Hejter

Rafał, przepraszam za swój hejt. Po prostu robisz mi konkurencję, a stawki masz popieprzone. Już nie będę nic u Ciebie pisał. Żegnam.

Franciszek

Pieniądze wyrzucone w błoto. Ogromny koszt za każdą godzinę lekcji, a efektywność niewielka. ZDECYDOWANIE POLECAM LEKCJE U PRYWATNYCH KOREPETYTORÓW, BEZPOŚREDNIO. Po rezygnacji otrzymałem kilka telefonów od właściciela w celu podania przyczyny rezygnacji, prosił o zastanowienie się i kontynuację... Czubek. Mam. Teraz prywatną osobę, nauczyciela z 12 letnim doświadczeniem w zawodzie za połowę stawki płaconej jakimś studentom. Jestem bardzo zadowolony, syn znacznie lepiej sobie radzi i z 2-3ek wskoczył na 4-5ki

Korki jedynie poza Aleją
@Franciszek

Popieram autora postu!

Podbijak
@Franciszek

Podbijam

To zalezy
@Podbijak

sa osoby dobrze uczace prywatnie, ale sa tez bardzo zle uczace. Sa dobrze uczace w firmach i pewnie, ze sa slabsze. W firmach jest wieksza szansa jednak, ze sa jakos odsiani i prawdopodobienstwo otrzymania slabszej osoby jest na pewno mniejsze. Mialem kiedys nieprzyjemnosc wspolpracy z niejakim (usunięte przez administratora). i opis jego dzialalnosci niedlugo sie pojawi, a byl prywatnie. Wiec nie ma reguly

Roma
@To zalezy

wlasnie. Z nazwiska trzeba kazdego opisywac zeby wiecej osob nie naciagal taki. My mielismy kiedys w Pruszkowie pod Wawa takiego typa Stacha czy jakos tak. Od angola. Dziwak i jak dla mnie niebezpieczny typ. Poszukam potem w pamieci i opisze caly przypadek, musze jeszcze z corka pogadac zeby wszystkie szczegoly dobrze odnotowac. Tez byl prywatnie u nas.

Sebastian Fijarski

Każdy uczeń Alei jest zadowolony, osiąga dobre wyniki. Firma istnieje wiele lat, jest właścicielem wielu szkół językowych oraz innych centrów korepetytorskich. Działa w całej Polsce (prawie). Na pewno zdarzają się błędy zarówno po stronie szefostwa jak i pracowników, ale generalnie jest to zdecydowanie jedna z najlepszych tego typu instytucji na rynku.

Marlon
@Sebastian Fijarski

proste, ale wrogów sobie trochę narobili przez te lata :D pracowałem w jednej szkole językowej, której właśnie właścicielem jest Aleja (w małym mieście daleko od Warszawy) i w ciągu roku odkąd Aleja kupiła tę szkółkę już mieli monopol w okolicy. Także zarządzać potrafią, klienci są zadowoleni bo przyjmują dobrą kadrę, szkolą ich, mają oczywiście też dobry marketing, ale i systemy prowizyjne, które w połączeniu z dobrymi stawkami i ogarnięciem centrali powodują, że pracownicy zostają, polecają kolejnym. W Ozorkowie upadła przynajmniej jedna szkoła językowa w ostatnim roku i pewnie częściowo jest to "zasługa" Alei.

Janek

ja tam nie mam sie do czego przyczepic. Jak sie dobrze pracuje to i premie sie zdarzaja :) chociaz moglyby byc czesciej i wiecej :D

Tadek
@Janek

rowniez popieram wieksze premie nie sa zle ;)

Krajewski

Widze, ze na forum pojawiaja sie oszczerstwa i zarzuty wobec firmy, ze jest za droga i ze zle prowadzi rekrutacje. Plus personalne wycieczki do szefa. Jak juz wiele osob napisalo nie wygladaja te opinie na wiarygodne (ze wzgledu na jezyk jakim sie posluguje ta osoba, metody podszywania sie pod praconikow Alei itp). Fakty rowniez temu przecza (firma dziala dlugo, angazuje sie od wielu lat w pomoc stowarzyszeniu Życie dla Zwierząt co jest inicjatywą szefa, ma wielu zadowolonych klientow). Pozdrawiam i sluze pomoca prawna gdyby byla potrzebna :)

@Krajewski

Osobiście nie znam nikogo z Alei, zapisalem wlasnie syna na zajecia i szczerze mowiac te ataki na te firma wrecz mnie do tego przekoanly. Nie trzeba byc gleboko w strukturach firmy by widziec i umiec ocenic sytuacje. Skoro ich atakuja tzn ze albo konkurencja sie boi co tylko potwierdza, ze sa dobrzy albo wywalili jakiegos przyglupiego pracownika co rowniez dobrze o nich swiadczy.

Artur Gadomski - wiadomości
@Krajewski

Sam sobie właściciel pisze opinie. KOMENTARZ POJAWIŁ SIĘ 3 MINUTY PO POŚCIE. RAFAŁ SAM SOBIE ROBISZ DOBRZE. PRZESTAŃ PISAĆ FAŁSZYWE OPINIE PODSZYWAJAC SIĘ POD ZMYSLONYCH KLIENTÓW

@Artur Gadomski - wiadomości

3 minuty po poscie bo to moj komentarz do mojego posta. O co chodzi Artur?

Stanisław

Osobiście uważam jako ojciec maturzysty już, że lepiej korzystać z firmy niż brać lekcje prywatnie na chybił trafił. Miałem doświadczenie i w takim i w takim systemie i porównanie wypada na korzyść firm zdecydowanie. W razie problemów firma reaguje, może zrobić zastępstwo, załatwia formalności. W przypadku Alei dogłębnie doradzono nam jakie studia wybrać. Taka miła wartość dodana :-)

@Stanisław

Proszę o usunięcie opinii gdyż dodana została przez właściciela firmy - Kłobukowskiego.

@Stanisław

nie została dodana przez żadnego Kłobuwskiego tylko przeze mnie - Stanisław Majewski. Nie wiem skąd taka wątpliwość i czemu ktoś odpisał używając takiego samego imienia jak moje, e administratorowi w razie czego mogę się nawet wylegitymować :)

Ukryta prawda
@Stanisław

Tak, tak jesteś ojcem dziecka i jesteś tak zadowolony z efektów że teraz spędzasz popołudnie z ustawionymi alertami na każdy nowy komentarz żeby zripostowac wszelkie negatywne opinie. Odświeżasz co 5 minut stronę gowork, bo tak bardzo zależy Ci na opinii Alei ;) A ja jestem Marta Majewska, Twoja żona :) mogę się wylegitymowac!

Stanisław

a ok. Już rozumiem. To ten troll z forum już opisywany poniżej i dodający te wszystkie negatywne opinie? Cóż współczuję panu :-) ja tylko podtrzymuję swoją opinię i mam jak najlepsze zdanie o jakości usług Alei. Sposób wyrażania się, kultura wypowiedzi trolla świadczy chyba jednak o jego wiarygodności

Bronisław
@Stanisław

(usunięte przez administratora)Ty jestes niezwykle cienki z socjotechniki i kształtowania opinii. Twoja wiarygodność jest zerowa. Sam sobie opinie piszesz przyglupie.

Olek
@Bronisław

widze, ze szanowny frustrat powrocil :) Dzien dobry :) ok wiec mimo niedzieli wyjasniam jakby komus sie nie chcialo czytac dawniejszych wpisow. Mamy na forum jak widac hejtera, ktory sobie wypisuje w prostacki sposob co mu tam slina na jezyk przyniesie. Kazdy inteligentny czlowiek od razu widzi, ze wpisy sa oczerniajace Aleje sa zmyslane, ze ma tu miejsce podszywanie sie pod szefa itp. No ale nawet gdyby przyjac, ze to co hejter pisze jest prawda (aleja jest droga, szef glupi, a pracownicy niekonpetentni) to czy istanialaby na rynku tyle lat? W calej Polsce. Bez polecania ze strony klientow w dzisiejszych czasach biznesy nie pociagna. Takze kazdy niech sobie sam odpowie na te pytania i przeanalizuje poziom i wiarygodnosc tutejszych wpisow.

Jeleni jest wielu...
@Olek

... A bo to problem znaleźć przyglupa który zapłaci 80 zł za godzinę lekcji od jakiegoś studenta? Rafał jesteś (usunięte przez administratora) więc spier....

Radosław
@Stanisław

Pozytywne opinie pisze właściciel. Ściema, z daleka od takiego szefa-oszusta.

Zostaw merytoryczną opinię o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Zobacz opinie na temat firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski