General Motors Opel Polska

Poznań

Opinie o General Motors Opel Polska

:) 2010-01-15 17:10:37
Praca w szpocie niezła ale brak możliwości rozwoju,na salonach o awans trudno (poprzyklejani do stołków)Z tego co słyszałem to na działach blach,mech sa równi i równiejsi trzeba wiedzieć komu dobrze rowa polizać,a po za tym gwiazdki,paczki,bony,jakieś spotkania przy grillu.wydaje mi sie że warto
;] 2011-02-25 09:26:51
Jesli chodzi o mozliwosc awansu to prawdopodobienstwo wynosi 0%. Zarobki- 1300zł;] Chyba że jest się jakims bliskim znajomym kogoś wyżej postawionego w firmie. Spotkania przy Grillu?....Może 6 lat temu...a teraz to niestety nie ma czegoś takiego. Bony na święta? Tylko do 1 marketu, do wybranej z góry kasy i tylko w wybrane dni...po 3 latach pracy dostaje się bon o wartości 100 zł..po 10 latach bon o wartości 300.. Więc czy warto? Ocena należy do kazdego z was. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam
JR 2015-06-20 11:03:52
UWAGA OSZUŚCI !!! Przed zakupem zapytałem czy reflektory pasują do mojego samochodu podając rocznik model, silnik itp., otrzymałem pisemną odpowiedź że TAK. Po otrzymaniu przesyłki w dniu 5.05.2015 r. okazało się że reflektory nie pasują, są do innego modelu. W 14-tym dniu od otrzymania przesyłki 19.05.2015 r. zgłosiłem reklamację. Otrzymałem taką odpowiedź „Reflektory zostały sprzedane 04.05.2015. Chęć odstąpienia od umowy została zgłoszona 19.05.2015 , czyli w 16 dniu od sprzedaży towaru. W/g nowych regulacji, Klientowi przysługuje 14 dniowy termin na odstąpienie od umowy sprzedaży zawartej na odległość. Tym samym termin został przekroczony. Gdzie jest profesjonalizm Dealera Opel, gdzie byli panowie jak uczono w szkole matematyki?
Sebek 2016-04-22 17:41:17
Chciałbym zatrudnić się w firmie General Motors Opel Polska, czy ktoś wie, coś na temat prowadzonej rekrutacji. A może firma póki co nikogo nie potrzebuje?
Zostaw swoją opinię o General Motors Opel Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska