General Motors Opel Polska

Sady

Opinie o General Motors Opel Polska

byly pracownik 2010-03-30 18:59:44
Praca w tej firmie to istne nieporozumienie . odradzam kazdemu(usunięte przez administratora)
Michał tylko który 2010-04-13 20:28:24
ta Pani nie wie co ciezka praca .Ale najlepsze sa biurka z lat 70 ( naprawde) ktore sa lakierowane w lakierni samochodwej wyglada to jak ..... . w ciagu 2 lat pracy tam była zmiana 7 kadrowych i 6 głownych księgowych .Nie mówiąc o sprzedawcach samochodów
gość 2010-09-06 23:33:41
ten serwis to lipa i to w kiepskim stylu. Pozostali tylko klienci desperwci reszt juz jest u (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Ale moze lepiej faktycznie sprzedac przecież lepiej wziąć kase(usunięte przez administratora) niz załatwić przepis prawda??. wywala sie dobrych pracowbików a zostaja słabi lub tacy co uwielbiaja wazeline. Tak własnie wygla serwis i moja ocena.
gość 2010-09-06 23:36:53
powie mi ktoś dlaczego wykasowano wszystkie informacje o sprzedaży serwisu>>. Przecież juz wszyscy wiedzą
obserwator 2010-10-06 19:42:35
Racja . Ta firma to katastofa .
obserwator 2010-10-06 19:43:22
zgadzam się
anonim 2011-02-23 01:04:05
za cienki jesteś koleś ! to z tobą pojechali.
anonim 2011-04-21 11:01:04
Tak zgadzam się - byłam tam 6 m-cy główną ksiegową.
Pani Wielce (usunięte przez administratora) żeruje na naiwności (usunięte przez administratora)az dziw, że go tak omotała. Warunki pracy
koszmarne- przeszklone boksy pod szklanym sufitem- latem
37 st. -klimatyzacja wyłącznie w pokoju dyrektorskim, który stoi pusty.
Do tego boksy sa górą otwarte więc słychać wszystkie odłosy z salonu
i czuć spaliny . (usunięte przez administratora) istotnie całkowicie jest podporządkowany pani Dyrektor, ale co ma robic jak chce pracować to musi tak postepować.
Przestrzegam wszystkie panie księgowe i kadrowe- nie ma sensu
tam pracować -kasa taka sobie a pracy dużo ale to pikus gorszy terror
tam panujący. Jak(usunięte przez administratora) obrazi się na gł. ksiegową /a następuje to po 3 m -cach pracy/ kontaktuje sie za posrednictwem (usunięte przez administratora) - z moja poprzedniczkaą kontaktowała sie za pośrednictwem portiera /oczywiście nie we wszystkich sprawach/

Była gł. ksiegowa Danuta C.
Justyna 2012-02-25 00:39:29
Popieram w 100 % też coś wiem o tym przez okres 4 miesięcy przewinęły się 4 księgowe , czyli jedna na miesiąc , a potem podziękowanie - dyskretne heh
Budzin 2015-02-11 23:32:02
Nie chciałbym nikogo zniechęcać, ale w wielu serwisach autoryzowanych problem polega zwykle na tym samym - brak odpowiednich środków finansowych na dobre wyposażenie pracowników czy dofinansowanie pakietów socjalnych i innych. Nie mniej jednak Opel wydaje się być solidnie montowaną jednostką, do której nie powinno się mieć większych zastrzeżeń.
fejnar 2016-05-13 16:58:29
Rozmawiałem ostatnio z kolegą na temat tego jak pracuje się w tej firmie. Mówił o nich wiele dobrego. Co do marki opla @konrad to żaden to moim zdaniem zaszczyt
Zostaw swoją opinię o General Motors Opel Polska - Sady
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska