Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Wojtek

Cześć, szukam zmiennika dla którego praca to nie kara a pauza nie oznacza zaliczania ,,zgonu,,. Który lubi porządek i myślenie go nie boli. Praca w oster 2/1 jak ktoś z dolnego Śląska to z dojazdami można się dogadać na zmianę autem.

Wojtek

Czesio z całym szacunkiem ale nie pisałem do tych którzy nie chcą przyjść do kopsa. Dziękuję za twoje spostrzeżenia mam nadzieję że się dowartościowałeś tym tekstem. Każdy wybiera gdzie pracuje i do zobaczenia na trasie ????. Panie i Panowie proszę czytać tekst ze zrozumieniem treści . Wybrałem pracę w tak ,,kiepskiej,, firmie żeby w tych super było miejsce dla prawdziwych szoferaków...

Czesio
@Wojtek

Ty chyba chcesz się dowartościować tym, że będziesz kierowcą w tej firmie. Bedziesz kolejnym driverem co wrzuca fotki na zdjecie profilowe na fb? A moze zmienisz nazaisko na KTZ jak to jeden zrobił i dał fotke z autem na zdjęciu profilowym i myśli że jest dowartościowany. Zastanawiam się co ludzie mają w głowach, żeby iść jezdzić na podwójne obsady? Jak może jezdzić facet z facetem przez 3 tyg w miesiącu, spać w kilku m2 a do swojej żony, dziewczyny wracać na 6 dni? No chyba że lubi siedzieć ze spoconym kolegą w jednej budzie to ok. Nie mam nic do podwojnych par damsko meskich :-) W jednej firmie kierwocy ze wschodu potrafili sie postawić szefowi, że nie beda jezdzić w podwójnych i sie im to udało, nikt nikogo nie zmusza żeby jezdził w podwojnej tak jak to jest w tej firmie do której chcesz przyjść. ( nie masz zmiennika i kop na dowidzenia). Pamietaj w takich firmach jest sie tylko nr który nic nie znaczy. Teraz jest sezon kwiatowy i sa przyjecia a na zime bedziesz pisal na innym forum o prace. (usunięte przez administratora) Ile razy bylo że staleś pod rampom na rozładunu 6h i andrew kazał dokrecić do 9 i napisał słynne Non stop fahren :-) młodzi przychodzą i się boją odezwać, bo praca w Koopsie jest ich pracą marzeń, czują się dowartościowani, że stają się cześcią rodziny KTZ. Jedna osoba kiedyś zatrudniła się w biurze tylko po to, żeby napisć prace doktorską na temat takich firm :-) oczywiście jak się zatrudniała nie pokazała dyplomu magistra, nie chciała się dowartościowywać tak jak inni w biurze.

Kolczyk
@Wojtek

Chyba ty chcesz sie dowartosciowac tym ze chcesz pracowac u woltera.

Rumun
@Wojtek

Praca w koopsie to jest kara.

@Czesio

Widać że stary szofer z koopsa. Tak stary że nawet nie wie że w kopsie nie ma systemu 3/1. Jest jeszcze wiele tych punktów które podałeś a które nie są prawdą. Powiem tak, jak żeś piz..a to może jechali po tobie jak po starej pi..dzie. Dlatego taki jesteś rozgoryczony. Jest wielu zadowolonych ale jak to w pl. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. A ci co czytają takie bzdury i sugerują się tym przy wyborze pracy to niech lepiej nie przychodzą do kopsa bo szkoda naszej męki żeby pracować z takimi.

@Czesio

Czesio... Witam ponownie no i oczywiście we wszystkim masz rację tylko nie rozumiem co trzeba mieć w głowie żeby pisać na ogłoszenie które Cię nie interesuje, przecież nie namawiam Cię na prace w kopsie. Chyba że komentujesz każde przeczytane ogłoszenie jakie Ci wpadnie w rękę bo przyjąłeś sobie za misję uświadamiania wszystkich o wszystkim. Jeżeli komuś nie odpowiada praca to się może zwolnić i po problemie. Super firmy przecież czekają na Was.

Prawda
@As

Czesio napisał prawdę jak jest. Wszystko się zgadza. Ja to potwierdzam i to nie są bzdury. To ty "As" Nie masz pojęcia co piszesz.

Marek Czejarek

Kolego ale ty jesteś głupi jak by była miejscowość Debilewo to ty byś tam był burmistrzem.

Zmiana pracy

W UK nie na Servisie pauza tylko na dziko ???? Na dziko w UK pauza to kara 160£ jest od policji przecież..... Kto pokrywa koszty tego wówczas mandatu ????

@Zmiana pracy

No ty pokrywasz z własnej kieszeni. A co myślałeś panie Mecenasie. Nie przychodź do koopsa, sama umowa robota. Nie dla takich magistrów inżynierów.

@Wojtek

Cześć, dalej szukasz zamiennika? Pozdrawiam.

@Tom

Jakiś tel podeślij albo maila ...

Szukakierowcy

Witam szukam kierowcy z zachodniopomorskiego dojazdy do ostre . Pytania na szukakierowcy@interia.pl

Kierowca

Bo starsi koledzy na to sie zgodzili i problem jest powielanydo dzisiaj pani J. jasno przy zatrudnianiu powiada nie jedziesz na święta weźmiesz l4 ? To wypad, bynajmniej 3 lata temu tak mowilajak się zatrudniałem czy teraz też tak jest hm z kierowcami slabo to kto wie , ja w tym roku ide na l4 na żadne święta za darmo nie pojade tym bardziej że prywata od górnie święta w domu

Sam na ramie

Jeśli nie pracujesz w Koopsie to po co pytasz??

Witam Chciałbym się zatrudnić w firmie Wolter Koops .Szukam zmiennika , który podzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem. Mam od niedawna uprawnienia kat. C+E. Jestem osobą nie palącą . Pochodzę z woj. lubelskiego- Chełm. chętny na dojeżdżanie własnym transportem tel. 693344000

Cerber88

Cześć szuka ktoś zmiennika że Świętokrzyskiego, Krzysiek 33 lat, mam doświadczenie. Tel. 668706003

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

MoT

Szukam zmiennika, pilne. Ktoś coś?

MoT

Woj.pomorskie

Ja tez szukam pilnie. Napisz do mnie DejDejAK47@gmail.com

Zbyszek

600114388 zadzwoń

On
@MoT

Szukasz dalej zmiennika ?

JS

bolo czyli za jakie bo z tego co wiem jeszcze nie ma konkretnego prawa dopełniającego tego pakietu mobilności także nikt jeszcze nie wie

@JS

Dopiero Hania pisała że ma być 7 tys netto i dieta 15 euro za każdy dzień w pracy, może to kłamstwo ale dlaczego po chwili wiadomość została usunięta ?

Michal
@Bolo

Ale bzdury piszecie szok trzeba być imbecylem zamiast pisać i robić by zarobić więcej to wy tu wypisujcie beznadzieję 7-7500 to się tu na rękę zarabiało 8 lat temu a nie dziw przy cenach panujących w około myślcie realnie

@Bolo

Jaka Hania pisała?? Jesteś idiotą czy tylko takiego udajesz. Każdy pet może tu wszystko napisać. Nawet jajwiększą bzdurę i podpisać się jako właściciel firmy. A taki idi.ta jak ty będzie to łykał.

@Michal

Chyba jak je.les Caly miesiąc to tyle zarobiłeś haha. Pomysł baranie ile firma będzie płaciła zusu za każdego pracownika. Dadzą ci 10 koła na umowie ? Wątpię. Okaże się w lutym narazie nie ma co się wypowiadać.

As

Jaką ustawę analizują jak ustawy jeszcze nie ma i nie wiadomo co w niej będzie zawarte bo ciągle wprowadzają zmiany do projektu. Media branżowe o tym piszą. Co ty droga Haniu bredzisz? Każdy kto tu pisze jakie będą przyszłe warunki ośmiesza się. A najśmieszniejsi są prywaciarze co już przechodzą na nl umowy.

Konie kraść

Pakiet mobilności jest ale ustaw odnośnie wypłat póki co nie ma.

Kierowca koopsa

Witam czy orientuję się ktoś jak będzie wyglądać wynagrodzenie w firmie od 2.02.2022

Alonzo

Jeśli faktycznie tak ma być to będę mnie zarabiał jak teraz. Czyli czekam do lutego i uciekam do normalnej roboty

Kiero pz 497ly
@Alonzo

To raczej jak każdy :(

As

Jeśli byłaś w kadrach i rzeczywiście rozmawiałaś to dlaczego piszesz anonimowo? Może porozmawiajmy otwarcie. Kiedy i z kim rozmaiałaś. Trochę to dziwne skoro w kadrach jeszcze sami nie wiedzą jakie będą ostateczne decyzję. (usunięte przez administratora)

WSK.

SZUKAM ZMIENNIKA ! Żadnych cwaniaków i co tu pracowali ! Albo nowy (nowa ,) albo taki co tu pracuje !jeżdżę autobusem z komornik do nettetala !

Ddl
@WSK.

Cześć , jestem z Warminsko -Mazurskiego , 38 lat , bez nałogów z małym doświadczeniem na C+E, ostatnia praca , Śmieciarka , szambiarka, wywrotka , szubienica ,Zainteresowany ?

Szukasz jeszcze?

Waldi
@WSK.

Szukasz nadal zmiennika doświadczenie mam w podwójnej jeździłem. Bezkonfliktowy. Jestem z łódzkiego do Komornik sobie dojadę.

Szukasz jeszcze zmiennika?

Ddl
@Maja

Szukam pracy, jesteś kobieta ? Bo Nick na to wskazuje ?

@Ddl

Tak, szukam zmiennika lub zmienniczki normalnej, bezkonfliktowej osoby. Skąd jesteś bo piszesz War. - Maz

@Waldi

Szukasz nadal? Zostaw jakiś kontakt do siebie

@WSK.

Cześć jeszcze szukasz zmiennika do Kopsa?

arbert
@Tom

a ty szukasz zmiennika?

Przemo
@Maja

Jestem zainteresowany może jakiś kontakt prywatny to porozmawiamy jestem z Bydgoszczy

Aktualne?

Endrju

Szukam zmiennika do podwojnej, dojezdzam do oster. Ja z Olsztyna. Kontakt 534155331

Włodi

Szukam zmiennika do koops, pracuje tu 2 lata, warminsko-mazurskie. Dojezdzam do oster. Kontakt DejDejAK47@gmail.com

Bolo

Hania . Serio? Za takie pieniądze to nikt im nie będzie pracował.

Koopsiak

Kopsiaki co od lutego wiadomo już? 2b2 czy 3/4 na niemieckim ?wiecie juz cos to podzielcie się informacja

Zenek
@Koopsiak

Kolejny powód dlaczego ludzie uciekają. Niepewność. Zero informacji że strony firmy. Mogliby napisać cokolwiek. A pewnie się skończy tak że firma WK int log sp zoo z kapitałem zakładowym 5000 zł zawinie wrotki i zostawi 1000 polskich kiero bez wypłaconych diet za 2 miesiące.

Zenek
@Koopsiak

I kolego nie możesz przejść w tej samej firmie z etatu na działalność bo jest to nielegalne

Bilo
@Zenek

Ludzie uciekają bo im robota nie odpowiada a nie ze nie mają informacji co będzie od lutego. A co do pakietu mobilności FIRMA powinna już takie rzecz wiedziec i POINFORMOWAĆ kierowców!! A nie jak zwykle nic tu nie wiadomo, wiadomo tylko kiedy masz wyjazd do pracy!!

@Bilo

I co nikt nic nie wie ?

Ona
@Kierowca

Ale co od lutego ma wejść nowe umowy ? Dlaczego ?

Robol

Panie Panowie czy nie uważacie ze w firmie jest coraz większy nieogar i coraz więcej pracy czy to tylko ja mam mp 10 przepinek w ciągu dnia ?

Urwis kto to jest?

Czy ten kierowca należy do normalych ludzi? Przepinaliśmy się z tym kiero i stwierdzilismy, że to jest (usunięte przez administratora) dokumenty dał tłuste, i powiedział sorki chłopaki, ale nakrywałem patelnie cmrkami, bo zbiłem pokrywke od garnka.

Krzychu H

Szukam zmiennika do WK Kujawsko Pomorskie.

Jarek
@Krzychu H

Witam jestem z ina chce przyjsc do koopsa

@Krzychu H

Cześć, jeszcze szukasz zmiennika?

pit

2 lata w W. Koops szukam zmiennika do pracy w podwójnej. Dojeżdżam do Oster . Nie pije nie pale 572414826

Skąd jesteś?

Pit
@pit

2 lata w W. Koops szukam zmiennika do pracy w podwójnej. Dojeżdżam do Oster. Nie pije nie pale. 572414826

Pit
@pit

2 lata w W. Koops szukam zmiennika do pracy w podwójnej., dojeżdżam do Oster. 572414826

@pit

Cześć, już znalazłeś zmiennika? Pozdrawiam.

Bolo

Ale macie o czym pisać ! 6 palet ,zmiany planów a kogo to obchodzi? Dostajesz zlecenie to go realizujesz . Otwórzcie swoje firmy i sami będzie brać zlecenia bez zmian planów itp.

Bolo

Podwójna .. raczej Ty się posypales , chwalisz się czy zalisz że z sześcioma paletami jechałeś 600 km? Po co takie głupoty pisać na forum .

Kierowca

Niektórych to obchodzi takie cos denerwuje a ty bolo juz stajesz w obronie firmy próbujesz tłumić wypowiedzi i konwersacje innych pewnie staż tez niezy w koopsie ? W innej firmie to byś sobie rady nie dał

@Bolo

Gwarno się tu zrobiło na forum widzę. Piszę to co jest prawdą. Towar tak ważny że tylko kilka palet a kilometry się robi.

@Kierowca

Nie staje w obronie firmy. 5 lat robię i (usunięte przez administratora) Czy jadę z jedną paleta czy z całą lufa. Jeśli tu sobie daje radę to w każdej innej firmie też i to na lajcie. A wy dalej wylewajcie żale. Pozdro

Robol

8 raz dzisiaj zmieniony plan kto da wiecej

@Robol

600 km 4 palety

@Robol

No faktycznie jest to bardzo przejmujące. Musicie się zwolnić AMATORZY

Loska

Chłopaki, Czemu do Osterweddingen jeździcie swoimi autami, które niszczycie, dokładacie swoje pieniądze na naprawy paliwo itg, czy wy macie rozum,

@Loska

Każdy woli dopłacić i pojechać swoim niż męczyć się z żulami w autobusie. To jest koszt dojazdu do pracy i to każdego indywidualna sprawa czy się na to decyduje. Napewno nie jest to twoje zmartwienie.

Marco5295
@Loska

Jeżdżą bo mają taką ochotę podjeżdżać z bagażami prosto pod ciężarówkę zamiast dusić się w autobusie 10 godzin. Spora część ma do Oster od 300 do 500 km więc im tak wygodniej , tym bardziej jak jadą we dwoje i składają się na Paliwo np. po 140 zł.

@Marco5295

Spokojnie, my mamy 600 :-)

Tomi
@Loska

Jestem panem swojego losu to jest mój samochód moje paliwo i mój czas który w tym wypadku jest najważniejszy, się szczypiesz z pieniędzmi to tego nie rozumiesz nawet jak byś miał w paleciaże wracać to byś to zrobił więc nie mów kto ma rozum a kto nie każdy myśli po swojemu pozdrawiam klopsów ????️

@Tomi

Dokładnie... jak by mu dali 100e to by się zgodził w paleciarze do domu wracać.

Kierowca

Ciche podwyżki?? Zadzwoń zapytaj czy ci się należy. Proste. Robota jest jak każda inna. Raz jest (usunięte przez administratora)raz troszkę luzu. Niestety nikt za siedzenie nie będzie ci płacił. Nie podoba się w firmie to ja zmień. Ja tam lubię to robotę. Chociaż najgorsze jest to że zawsze ale to zawsze przed zjazdem do domu wywalą tacho na full albo nawet ci go zbraknie . Co do autobusu nie podoba ci się to nie jeździj , ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Nie każdy jest żulem jak ty to określasz. Pozdrawiam i życzę szerokości

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 419.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 279, z czego 62 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.