Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

Mario

Dzień dobry , chciałam zapytać jaka jest atmosfera pracy w dziale handlowym w Krosnie? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do takiego działu ze znajomością j.obcego ? Ile można zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lol

Cellfast super atmosfera zarobki całkiem przyzwoite. Widać że firma się rozwija.

stary

firma takie jak większość na rynku podkarpackim czyli są (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) dużo zależy do kogo trafisz, w cellfascie nic nie trwa wiecznie nawet góra się zmienia także na różnych stanowiskach można trafić na różnych ludzi można trafić którzy się znają na swojej robocie chociaż oni długo nie pracują bo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)ich nie cierpią więc taki tyko pracuje krótki czas i koniec, a którzy przyszli na chwile i nie mają pojęcia o swojej robocie ale są (usunięte przez administratora)i tak się bują od miesiąca do miesiąca i jak już zostanie jakimś kierownikiem albo brygadzistą to jeśli coś zepsuje i się obroni to tak dynda dalej bez konsekwencji(dotyczy to wszystkie działy od biur po produkcje, magazyn, wysyłka i handel) ale nad tym już właściciel nie panuje czy cell.... czy aa.... , zarobki poniżej średniej szału nie ma przy wypłacie wszystko na papierze chociaż są wyjątki , socjal może być chociaż były lata gdy jeszcze nie było ukrainy i było dużo lepiej ale na tym zbytnio cellfast zbyt dobrze nie wyszedł, w stw oficjalnie nie ma wujków ale to bujda więcej (usunięte przez administratora) którzy kontaktują się z krosnem a tam znowu więcej (usunięte przez administratora)także jeśli chcesz się związać na dłużej z tą firmą to żyj dobrze z (usunięte przez administratora)albo (usunięte przez administratora), pozdrawiam z stalowej. Moje sugestie dla Cellfast Sp. z o.o.: firma takie jak większość na rynku podkarpackim czyli są wujkowie i (usunięte przez administratora) dużo zależy do kogo trafisz, w cellfascie nic nie trwa wiecznie nawet góra się zmienia także na różnych stanowiskach można trafić na różnych ludzi można trafić którzy się znają na swojej robocie chociaż oni długo nie pracują bo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)ich nie cierpią więc taki tyko pracuje krótki czas i koniec, a którzy przyszli na chwile i nie mają pojęcia o swojej robocie ale są (usunięte przez administratora)i tak się bują od miesiąca do miesiąca i jak już zostanie jakimś (usunięte przez administratora)albo (usunięte przez administratora)to jeśli coś zepsuje i się obroni to tak dynda dalej bez konsekwencji(dotyczy to wszystkie działy od biur po produkcje, magazyn, wysyłka i handel) ale nad tym już (usunięte przez administratora)nie panuje czy cell.... czy aa.... , zarobki poniżej średniej szału nie ma przy wypłacie wszystko na papierze chociaż są wyjątki , socjal może być chociaż były lata gdy jeszcze nie było ukrainy i było dużo lepiej ale na tym zbytnio cellfast zbyt dobrze nie wyszedł, w stw oficjalnie nie ma wujków ale to bujda więcej (usunięte przez administratora) pozdrawiam z stalowej. (usunięte przez administratora)

Pynia

Witam :) Czy wie ktos czy w najbliższym.czasie bedzie rekrutacja na produkcje w zakladzie w krosnie badz Polance ?

Stawka

Są jakieś premie zadaniowe/wydajnościowe? Jakie warunki są w biurach?

Obiektywnie

Czy w firmie jest możliwość awansu? Czy to prawda, że można szybko awansować? Z tego, co słyszałem, to wynagrodzenie jest na niskim poziomie w porównaniu do innych zakładów produkcyjnych w okolicy. Ktoś coś napisze więcej na ten temat?

Bibi
@Obiektywnie

Awansować jest bardzo ciężko, nie ma szkoleń, dokształcania chyba że jesteś pupilkiem kierownictwa.

Wojtek
@Bibi

Nic dodać nic ująć !!!

Wojtek

Nie polecam pracy w tej firmie w Krośnie na Drzymały! (usunięte przez administratora)co z tego, że praca lekka, pracownicy sympatyczni, wypłaty w porządku jak dyrekcja wszystko niszczy... Zakład by był o niebo lepszy gdyby nie pewne osoby... dobrze chociaż że na Polance i Stalowej Woli są w porządku ludzie

Ona

Czy ktoś już dostał zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko referent ds. Planowania produkcji?

Znajomy
@Ona

Już dawno stanowisko zajęte - znajomi królika;)

Ona

Czy ktoś już dostał zaproszenie na rozmowę Referent ds planowania produkcji?

Antek

Ile można wziąć brutto jako Referent ds produkcji? Praca w biurze

Dawid

Jak wygląda obecnie praca w Cellfaście? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Olek

Czy to prawda że cały dział R&D został rozwiązany ?

@Olek

Dział się rozwija jakas plotka

Natalia

Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku kierownik zmiany? Pojawiła się taka oferta pracy w Stalowej Woli. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jakich pytań można się spodziewać i z ilu etapów się składa? Czy pracodawca oferuję umowę o pracę, po jakim okresie próbnym?

zainteresowany
@Natalia

chciałem zapytać gdzie znalazłeś ogłoszenie?sam chciałbym aplikować, podobno dobrze się tam pracuje.chętnie bym spróbował

Dzidek

Nie stać mnie na pracę w tym zakładzie . Przepraszam

Igor

Ocena kierownictwa może być tylko dobra , firma jest bardzo dobra!!

Ktoś

Fajna firma, lekka praca, miła atmosfera ,super kierownicy . Wszystko na plus

Stary pracownik
@Ktoś

Mile kierownictwo było. dziś jest. (usunięte przez administratora).. nic tylko się zwolnić.. i tak właśnie robię.

Igor

Rynek sam reguluje pewne działania. Firmie będzie zależało to da więcej!!

Igor

Może w związku z brakiem fachowców na rynku firma zacznie podnosić zarobki?

@Igor

Niektórym się wydaje że można za min.(usunięte przez administratora)- skończyły się te czasy !!!!

AAAA

Ludzi brakuje wszędzie i nawet za 3000 na rękę nie bardzo chcą robić !!!!!

Fujek

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cellfast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellfast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellfast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellfast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cellfast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellfast Sp. z o.o.