Alumetal S.A.

Gorzyce

Opinie o Alumetal S.A.

anonim1 2010-02-17 19:49:00
w zimie zimno w lecie goraco dużo dymu i smrodu ale taki to urok pracy na odlewni.
obiektywny 2010-02-19 01:58:25
pozdrawiam kierownika i całą zalogę alumetal
anonim 2 2010-10-11 12:00:45
Alumetal jest ok dla normalnych pracowników. A nie dla obiboków.
anonim 2011-02-22 13:54:07
anonim 2 - 2010-10-11 12:00:45

Alumetal jest ok dla normalnych pracowników. A nie dla obiboków.

ta osoba chyba jest z biura :) praca w tamtej fili jest bardzo ciekawa a szczegulnie w poblizu piecy bardzo wspolczuje i naprawde mi szkoda tamtych ludzi bo zdrowia nie odkupia za tamte pieniadze
warunki pracy sa karygodne huk/chalas(0 ochrony sluchu) praca przy piecach w tablicy mendelejewa utrzymujacej sie w powietrzu
ogolnie jesli nie jestes osoba z finansowa odpowiedzialnoscia(rodzina, dzieci, rachunki/kredyt) nie pchaj sie tam, lepiej robic juz gdzies na budowie po xx godzin i wziasc jak nie te same pieniadze to wieksze i byc zdrowym niz tracic zdrowie tam.
anonim 2011-10-07 09:58:32
zapraszam do alumetal nowa sol tam jest dopiero cyrk
anonim 2011-10-13 20:36:04
Obiboki pracują w biurze i na niczym się nie znają i o niczym nie wiedza!!!! Nazywają ich biurokraci bez muzgu!!!
anonim 2011-12-08 15:51:15
i wypowiada się osoba, która mózg pisze przez \" u\"
gosc 2012-05-09 14:34:11
Brak poszanowania dla pracownika, marne płace.
prawda 2012-05-09 19:25:32
Bardzo marne płace, a władza spotyka się na premiach uznaniowych dla siebie, zwykłym pracownikom za to obniża procentowo premię przed wypłatą, śmiech na sali. Nie chcą dać ludziom zarobić dlatego szukamy nowej pracy :)
pompezjusz 2013-02-25 12:31:58
praca dla luszi po [usunięte przez moderatora] zero rozwoju, zero jakich kolwiek ciekawych prac. zlomem rzucac na prawo i lewo to kazdy [usunięte przez moderatora] by umial. gorsze jest juz tylko pracowanie na wysypisku smieci.
kop 2014-03-03 11:06:39
szukam pracy w alumetal czy koś coś wie na ten temat
kasia stop 2015-02-03 18:59:20
cześć wszystkim na forum, poszukuję teraz pracy jako osoba mające doświadczenie pracująca przy stopach różnych metali itd., czy aktualnie w tym temacie znajdę w alumetal jakieś wolne stanowiska pracy? bo mnie taka branża pasjonuje, jestem taka bardziej aluMental;) napiszcie ewentualnie jak u nich jest z bhp i zarobkami, okej?
ABC 2016-07-16 07:55:09
Syf, kiła i mogiła. Smród z tego "zakładu" unosi się na sąsiednie. Jedyne co mogę powiedzieć to, żę pracują tam głupcy którzy umrą na raka płuc. To można wywnioskować z smrodu który unosi się w godzinach nocnych z tego kołchozu.

A teraz mała ciekawostka dla niedowiarków:

"Powstające podczas spalania plastików dioksyny są związkami chemicznymi, które nawet w śladowych ilościach są niebezpieczne – są one 10 tys. razy bardziej trujące od cyjanku potasu jak np. TCDD - najsilniejsza z dioksyn. Związki te są rakotwórcze, działają mutagennie, naruszają strukturę kodu genetycznego, obniżają odporność immunologiczną, osłabiają proces wzrostu i powodują zaburzenia neurologiczne i hormonalne, powodują poronienia i wysypki alergiczne."

Powodzenia tym którzy tam chcą pracować :>
Roman 2016-07-30 22:05:21
Od kiedy to w Polsce są tygodniówki? Chyba ci się z USA pomyliło.
łysy 2016-08-02 21:27:59
Jak tam stawki w tejfirmie ? Lepsze niż w fm ?
szukający 2016-08-10 18:47:48
Zastanawiam się czy aplikować. Czy firma się rozwija, bo jeśli firma będzie zarabiać to prędzej czy później może docenią pracowników. Ale jeśli ledwo ciągną to nie ma na co liczyć. Bo z pustego to i salomon nie naleje. Czy jest więcej pracy niż kiedyś?
vbnm 2016-08-10 23:25:33
ja trochę odbiegne od tematu bo bardzo zaintryghowała mnie oferta na stanowisko Mistrz Utrzymania Ruchu do Nowej Soli. Czy ktoś może pracował juz na takim stanowisku i może pwoiedziec o nim coś wiecej od strony praktycznej jak to wygląda? bede wdzieczna
Zostaw swoją opinię o Alumetal S.A. - Gorzyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alumetal S.A.