G4 Garage Sp. z o.o.

Opinie o G4 Garage Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia G4 Garage Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Przeczytałem na jednym portalu taką informację, że firma w maju tego roku złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości, czy potwierdzacie to? Jak wygląda obecnie sytuacja pracowników? Pracują jeszcze, otrzymują wypłaty? Może firma nadal zatrudnia?

Nowy wpis

Tak, upadłość jest złożona. Firma czeka na decyzję sądu. O wszelkich spłatach zaległości spółki zadecyduje syndyk, jednak w pierwszej kolejności wg prawa zostają spłaceni wierzyciele pracownicy, potem instytucje publiczno-prawne. Spółka nie zatrudnia nikogo, ponieważ nie funkcjonuje operacyjnie.

Julita Nowy wpis

Czyli będą działać, ale pod inną nazwą, dobrze rozumiem? A kto tu pracuje na tej nowej ulicy, ludzie z poprzedniej firmy? Oficjalnie będą działać po zakończeniu dotychczasowej działąlności?

Jak wygląda ścieżka kariery w G4 Garage Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Danuta

gdzie to niby wyczytlales? firma ma dzialajaca strone www co nawet w dzisiejszych czasach jest czyms niezwyklym bo wiekszosci sie nie chce tworzyc, jest akwyna w krs, nie ma info o dlugach jak sie szuka o niej ... skad niby to ze sa bankruem ?

XXX
@Danuta

@Aga informacja jest prawdziwa, niestety było super ale się skończyło. Strona może i jest ale na tym kariera się kończy

Aneta
@XXX

I to z powodów tych długów? Rozumiem że pracownicy zostali zwolnieni i pozostawieni sami sobie?

Danuta

a nie kończyło się to dla firmy jakimiś sprawami w sądzie o niewypłacanie pensji ?

Jakieś Jaja
@Danuta

Nie możliwe, że są ludzie którzy na siłę chcą iść tam gdzie nie płacą. Po co ci takie informację czy poszli ludzie do sądu czy nie. Każdy sam sobie to ogarnia, A PIP zresztą który i tak w tej sprawie nic nie robi ma w D..... Ludzi wszędzie się liczy Tylko kasa. Której i tak pewnie nie zobaczymy. Chcesz się dowiedzieć więcej? Czy zaczniesz szukać pracy jak rozsądny człowiek.?

Małgorzata

Poniesienie odpowiedzialności raczej by mogło nastąpić w momencie, w którym doszłoby do jakiegokolwiek zgłoszenia. Z tego co tu widzę chyba nikt tego się nie podjął, dlaczego?

A Pani podpisałaby się pod tym stwierdzeniem imieniem i nazwiskiem? Mam nieodparte wrażenie, ze pisze to ta sama osoba, na jedną śpiewkę... tylko opis nicku się zmienia... zazdrość ściska?

@Małgorzata

oczywiście ze się podjęli i to wiele osób ale taki mamy kraj że mimo wyroków (usunięte przez administratora) są chronieni

Niestety

Niestety, ale notoryczne opóźnienia w płatnościach są normą w G4 Garage… Nie wiem gdzie tkwi problem- czy zarządzanie „na cwaniaka” się skończyło, czy rynek ich zweryfikował ? Na pewno nie polecam nikomu współpracy… z tego co widać śmierdzi tutaj oj śmierdzi…

Justyna
@Niestety

No ale jakie to opóźniania? Coś w stylu wypłata 3 dni później czy jakieś poważniejsze czekanie na kasę się pojawia?

XXX
@Justyna

JAKIE 3 DNI RACZEJ PÓŁ ROKU

Natalia
@XXX

Przez pół roku nie dostajesz pensji? To przepraszam, za co żyjesz? Zawsze mnie dziwią takie sytuacje, skąd ludzie biorą pieniądze na byt...

Honorata
@XXX

i Ty też zgodzisz się z przedmówcą że to się zdarza notorycznie? jakie kroki zamierzacie podjąć by to zmienić?

zdziwiony
@Natalia

To po co ktos siedzi tam pół roku bez kasy? zator umysłowy czy głupota? Użalacie się nad ludźmi którzy siedzą pół roku w firmie w której się nie płaci? nie kumam... Nie płaci, czekam miesiąc, nic się nie zmienia, szukam pracy, podaję do sądu za moje zaległości i po sprawie...po co się pytam siedzi ktoś w takim miejscu PÓŁ ROKU i czeka na kasę... serio?????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w G4 Garage Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
kontrahent

G4Garage to jedna wielka ściema… Pan Prezes obiecuję zapłatę po czym unika kontaktu zasłaniając się wymówkami rodem z lat 90tych… Nierzetelna firma bankrut. Nie polecam nikomu utopienia choćby grosza

Natalia

W takim razie czemu ktoś tam nadal pracuje? Jak firma się kręci?

Z winy pracodawcy

Firma może kiedyś była firmą, teraz jest tylko cieniem firmy, jak można to tak nazwać. (usunięte przez administratora) Ludzie mają sobie organizować pieniądze we własnym zakresie gdzie się da bo pracodawca przetrzymuje osoby żeby się pozwalniały same nie dając odpraw, Po rozmowach z przekazanych innym pracownikom ( Bo nie sam osobiście ) zapewnianie pracowników że za tydzień będą pieniądze Śmiech na sali. Skargi wnioski do Państwowej inspekcji Pracy poszły, kary nałożone a pracodawcy nic nie dają do myślenie, Państwo dla takich ludzi jest po jego stronie, a ludzie zęby w ścianę, ale Audi Q7 WV Elektryczne Mercedesy itp się ma, A pracowników traktuję się (usunięte przez administratora) Firma na medal

Klient

firma widmo, nie wywiązują się z zleconych zamówień. Nie polecam. Są niekonkretni i oszukują gdzie się da. Produkty, które dostarczyli to połowa obiecanego wolumenu, a niektóre z tych produków nie nadają się - nie spełniają norm. Mają za mało etanolu i zamarzają.

normalny82

dla mnie pracowało się dobrze, atmosfera przyjazna, warunki bardzo dobre, możliwości rozwoju są duże tylko trzeba się wykazać wtedy jest to doceniane ogólnie na plus

Halina
@normalny82

Fajnie, że, według Ciebie, atmosfera w G4 Garage jest przyjazna - dzięki temu na pewno lepiej i efektywniej się tam pracuje. Na plus jest też oczywiście możliwość rozwoju zawodowego. No ale czy w ogóle jest sens tam aplikować, jeśli nie ma się doświadczenia? Dają tam szansę takim osobom?

normalny82
@Halina

Zależy na jakie stanowisko zamierzasz aplikowac trudno mi się wypowiadać ale myśle ze zawsze warto próbować :)

Daniel

Wszędzie za to jest dobrze gdzie nas nie ma? Dobra firma tylko trzeba dobrze pracować, ja polecam!

Anonymus

Witam ogólnie chciałem podzielić się z Wami opinią na temat tej firmy, która niestety jest negatywna. Nie polecam składać do nich swojego cv no chyba że ktoś chce sobie pracować przez 3 m-c na okresie próbnym za 2000 zł netto na rękę, a na ostatni dzień trwania umowy zostaje powiadomiony że nie przedłużą umowy bez podania przyczyny. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują gruszki na wierzbie, że po okresie próbnym podniosą wynagrodzenie do 2500 zł netto co nie jest prawdą gdyż znajomy po 3 m-cach pracy dostał nową umowę i nie był zadowolony tym co zobaczył kwota wynagrodzenia była niewiele wyższa. Następną sprawą jest kompletny brak organizacji ludzie często muszą szukać sobie zajęć nie ma szkoleń w tym BHP. Kierownictwo firmy w ogóle nie interesuje się ludźmi którzy u nich pracują bardziej interesuje ich realizacja na czas zamówień oraz terminy dostarczanego do magazynu towaru na poczet przyszłych zamówień. Ludzie tam raczej traktowani są jako trybiki maszyny, a starsi "koledzy" z pracy potrafią za plecami donosić na nowych pracowników do szefostwa by sobie nabić u nich punkty ot co cała prawda o G4 Garage.

asd
@Anonymus

Dzięki za info , własnie zobaczyłem ze mają ofertę na pracuj.pl i miałem aplikować ale to chyba bez sensu . Mozesz powiedzieć jak np wyglądał social ?Ciuchy robocze itp ?

Anonymus
@asd

Dali koszulki i polar, a całą resztę- obuwie, spodnie twoje zmartwienie. Kasy na to też nie zapewniają. Co o tej porze roku jest problematyczne, gdyż na magazynie zimno i trzeba samemu się martwić o odpowiednią odzież. Premii - brak, gadają, że będzie jakiś dodatek, jakieś coś ale na umowie nie ma o tym ani słowa, ani na koncie ani pod stołem. Firma dba ale o swoich członów rodziny, którzy są tam zatrudnieni. Nie ma dla tej firmy co tracić czasu.

Asd
@Anonymus

Dzięki chyba jednak sobie podaruje aplikowanie tam

@Anonymus

zgadzam się w 100 % z pana/pani opinią. zero wsparcia od przełożonych, wymagają cudów i że sam wszystko sobie zrobisz i wymyślisz co robić - nazywają to wolną ręką którą dają obiecane inne warunki pracy, a później nagle zmiany wszysca są od wszystkiego = wszyscy sa od niczego

@asd

socjalu brak, brak równiez jakiegokolwiek planu i pomyślunku, wszystko na już i bez zadnego przygotowania

Jakie są mocne strony pracodawcy G4 GARAGE?

xxx

mocnych stron raczej brak :( jeśli mocną stroną jest oszukiwanie ludzi i bajzel to tutaj są najlepsi!

Taki owaki

Zlecenie przez 3 miesiace 1500 do łapy. Świat zwariował...

Zostaw merytoryczną opinię o G4 Garage Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w G4 Garage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G4 Garage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

G4 Garage Sp. z o.o.