Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra

Franciszek

Najlepsze miejsce do pracy, jakie tylko może być

KL

A jak tu mają pozostałe osoby z warunkami pracy? Wcześniejsze pytanie o formę zatrudnienia pozostało bez odpowiedzi. Że już nie wspomnę o pieniądzach.

Nauczyciel

Pracuję tu od wielu lat. Nie mam zastrzeżeń. Jak się chce, to w każdej sprawie można się dogadać.

Wera
@Nauczyciel

Ja nie pracowałam zbyt długo, musiałam zrezygnować z powodu spraw osobistych, ale te kilka miesięcy pracy oceniam pozytywnie. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie, gdy czegoś nie wiedziałam.

Jak to się dzieje że negatywnie opinie znikają ? Nie polecam tego miejsca nikomu !!! Uciekajcie ludzie jak najdalej bo to miejsce to jakiś horror!!! Dyrekcja szkoły to porażka która nie szanuje pracownika!!! O kasę trzeba się prosić bo dyrekcja woli sobie na wakacje mieć niż na wypłaty !!

VN

Napiszesz coś więcej o atmosferze pracy? Głównie chodzi mi o relacje między innymi pracownikami. Jest tutaj dużo różnych opinii, a ja szukam pracy jako nauczyciel. Napisałaś, że jest jakiś problem z wypłatami, często tak się zdarza?

@VN

Na szczęście już nie pracuję w rodzinnej firmie Anagra. Kilkanaście lat minęło od tego pięknego dnia, ale niestety trauma pozostała. Brawo!!! Nic się nie zmieniło. Brak wypłat, brak szacunku dla ludzi, zastraszanie, Rozmowy z nauczycielami prowadziło się po wyjściu ze szkoły z powodu podsłuchów i monitoringu. Tylko rolę p. Roberta Forysiaka pełni teraz syn p. Prezes. Współczuję tym którzy tam pracują i mówią szeptem.

Były Pracownik

Do dzisiaj nic się nie zmieniło. Wszędzie podsłuchy, absolutnie nie szanuje się praw pracownika,

@VN

Jeżeli chodzi o opóźnienie wypłaty wynagrodzenia to zdarza się to często, ale są to opóźnienia kilkudniowe więc nie ma dramatu. Natomiast pracowników traktuje się jak prywatną własność. W szkole są zamontowane podsłuchy tzn kamery z rejestracją dźwięku. Wszystkie decyzje zależą od aktualnego nastroju właścicielki więc zdarza się, że są zmieniane kilka razy w ciągu dnia.

Też były pracownik Nowy wpis
@Były Pracownik

Były osoby co miałay miesiąc opóźnienia wypłaty albo więcej. Kto był im potrzebny dostawał na czas pieniądzę.

SU Nowy wpis
@Były Pracownik

Ale dłuższe niż miesiąc się nie zdarzają te opóźnienia? Czy pracownicy podpisują zgody na ten monitoring i co w ogóle się kiedyś wydarzyło, że było konieczne jego założenie?

w końcu nie-pracownik Nowy wpis
@SU

Owszem, zdarzają się. Pracownicy nie podpisują zgody na nagrywanie dźwięku, bo oficjalnie nie jest on nagrywany, tylko "teoretycznie" po kryjomu. Teoretycznie, bo większość pracowników już zdążyła się przekonać, że jest podsłuchiwana. Konieczne? Zależy dla kogo... Dla właścicielki na pewno. Bo po pierwsze stawia się ona ponad prawem a po drugie cierpi na manię prześladowczą i uważa, że wszyscy spiskują przeciwko niej i jej synowi. A jak nie daj Boże coś usłyszy nie po jej myśli, to szczuje na siebie pracowników, mówiąc jednemu rozmówcy, że drugi coś na niego nagadał, a ubarwia przy tym... To oczywiście jeszcze nie koniec, jest i śledztwo i publiczny proces, oczywiście wszystko dla dobra dzieci. Bo to największa kłamczucha i manipulantka jaką może Wam się zdarzyć spotkać, więc dobrze radzę - wszystkie ogłoszenia o pracę wrzucajcie do kosza, jeśli nie chcecie być kolejnymi ofiarami jej m-o-b-b-i-n-g-u.

J. Nowy wpis
@w końcu nie-pracownik

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o szkole. Pracowałam w Anagrze jako nauczyciel, jednak zwolniłam się. Nie wytrzymałam zachowania pani Prezes (i jej córki również). Brak szacunku do mnie, ogromny chaos w planie lekcji, przemieszczanie się pomiędzy budynkami szkoły (miało się na to dosłownie kilka minut). Mówiąc ogólnie - nie polecam z całego serca pracy w tym miejscu. Zachowanie pani prezes było niepoważne (totalny brak szacunku do mnie - to tak delikatnie powiedziane), kiedy zapytałam o umowę (zaczęłam pracę bez umowy, bo ciągle na nią czekałam) usłyszałam zapytanie czy przyszłam tu po umowę? Ofc byla to umowa zlecenie. Kiedy odchodziłam bałam się, że nie otrzymam wynagrodzenia. Na szczęście z opóźnieniem, ale dotarło. Czytając komentarze widzę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło. To miejsce ma dziwną atmosferę, radziłabym omijać je szerokim łukiem. Co do negatywnych komentarzy - to prawda, są regularnie kasowane.

Angara jest w czołówce najlepszych szkół w Polsce. Atmosfera, jaką stworzyła DYREKTORKA SZKOŁY zatrudniając najlepszych nauczycieli przenosi się na relacje z uczniami i wyniki w nauczaniu. Zgrana, wspaniała kadra nauczycielska razem z Dyrektorem dba o to, aby uczeń czuł się dobrze w szkole. Matura zdawana jest w 100 procentach. Ważną rzeczą jest również to, że nauczyciele są zadowoleni, doceniani i dobrze wynagradzani. Tu nie ma rotacji nauczycieli a więc dostać się do pracy w Angarze jest raczej nierealne. Dyrekcja dba, aby panowała rodzinna, przyjacielska atmosfera między gronem pedagogicznym. Polecam tą SZKOŁĘ każdemu nauczycielowi.

Edek

Czy to pracownik techniczny?? Raz DYREKTORKA raz DYREKTOR!! Zdecydujcie się! No chyba, że na bogato 5 dyrektorów jest...bo jeden nie ogarnia...

xyz

Najlepsza w czołówce? Chyba tych najgorszych. Atmosfera? Tam nie ma żadnej atmosfery(usunięte przez administratora) Również kadra nauczycielska nie jest tak idealna jak jest opisywana przez Ciebie.

On

O czym Ty czlowieku piszesz!? Jaka atmosfer? Rodzinna?

Pomoc

Matura zdawalna w 100% bo tylko 5% uczniów do niej podchodzi ????

Dyrekcja

Bardzo proszę o doprecyzowanie, jaka kadra zmienia się co miesiąc. Przeanalizowałam właśnie zatrudnienie w ostatnim roku szkolnym i nie bardzo mogę dopatrzyć się zajęć, na których CO MIESIĄC zmieniałby się nauczyciel lub instruktor.

Bożena

A która część na Twoje oko to bzdura i co powinno być wobec tego faktem?

Aldona

Tylko mam pytanie z tym 100% matury ilu uczniów do niej podchodzi? Bo przyjmujecie Państwo także młodzież bez względu na wyniki egzaminów i wyniki z przedmiotów na świadectwie. Często są to dzieci z miernymi wynikami, które ledwo były przepychane z klasy do klasy i na siłę skończyły podstawówkę, a w tradycyjnej rekrutacji nie miałyby szans dostać się nawet do najsłabszego liceum co najwyżej do szkoły branżowej. Jeśli w topowych liceach nie ma 100% zdawalności uczniów zdolnych to z całym szacunkiem ale cudów nie ma aby uczeń słaby nagle dostał olśnienia!!!!

Były Pracownik

W ciągu pół roku zmieniło się kilkunastu pracowników. Dotyczy to zarówno dyrekcji, nauczycieli, jak i pracowników sektora sprzątającego. Z resztą tego wpisu też się nie zgadzam ale to moja subiektywna opinia.

kolejny były pracownik
@Były Pracownik

Potwierdzam. Atmosfera jest ale zastraszania i manipulowania. Prezes robi wszystko żeby skłócić ze sobą pracowników. Straszy kłamie i manipuluje. Każdemu mówi coś innego. Ma też swoich wiernych poddanych którzy jej w tym bez dyskusji pomagają. Niektórzy są wręcz mistrzami w pakowaniu noża w plecy. Nie jestem jedyną osobą która przypłaciła pracę tam uszczerbkiem na zdrowiu.

Ala

Praca w tej szkole to koszmar. Lekcje z przedmiotów maturalnych są nieważne, tylko ważniejsze są częste wyjścia uczniów i nagrywanie nauczycieli bez ich wiedzy.

Sekretarz Szkoły
@Ala

Nie mogę zgodzić się z tą opinią. Ważne są dla nas zarówno egzaminy maturalne jak i zawodowe. Większość wyjść związana jest z przygotowaniami do wykonywania zawodu i jest to niewątpliwie atut szkoły. Nie mogę odnieść się do zarzutu nagrywania nauczycieli, ponieważ nic mi nie wiadomo o takich przypadkach. Być może autor opinii jest w stanie podać więcej szczegółów, wtedy postaram się odpowiedzieć. W szkole, w wielu miejscach zamontowane są kamery służące bezpieczeństwu uczniów i pracowników. Kamery nie są ukryte, można je łatwo zauważyć, zatem nie nagrywają nikogo bez jego wiedzy.

@Ala

Ze niby jakie wyjścia uczniów? No pewnie tez w jakimś celu edukacyjnym? Nowoczesna szkoła wie ze edukacji nie robi się siedząc w ławce i wkuwając regułki tylko…

mateusz
@Ala

jestem uczniem i dziękuje za to, że moglem zostac mistrzem Polski w barberstwie jestem w szkole zawodu przyszły barber juz pracujacy

@Sekretarz Szkoły

Nic w tym tekście nie jest prawdą oprócz tego, że kamery rzeczywiście nie są ukryte, zarówno Pani Sekretarz, jak i Pan Dyrektor bardzo dobrze wiedzą, że kamery mają włączoną funkcję nagrywania dźwięku, bo sami niejednokrotnie wychodzi z pomieszczeń gdzie jest rejestrowany aby uniknąć podsłuchiwania rozmów. Ta sytuacja ma miejsce od wielu lat.

A.

Jako były pracownik (nauczyciel) szkoły Anagra ABSOLUTNIE nie polecam pracy w tym miejscu. Nie byłem traktowany z szacunkiem przez kadrę kierowniczą. Nie polecam.

Franciszek

Najlepsze miejsce do pracy, jakie tylko może być

Izabela

A jak z samym zatrudnieniem? Czy szkoła zatrudnia na umowę o pracę czy na kontrakt?

ktoś
@Franciszek

I MÓWI TO DYREKTOR SZKOŁY:)

@ktoś

Dyrektor szkoły też pracuje i ma prawo do wyrażenia opinii na temat swojego miejsca pracy :)

KL

asia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Witam mam pytanie ile wynosi wpisowe w tej szkole?

Amy

Żeby zostać nauczycielem w tej szkole, jakie warunki trzeba spełniać? Oczekują od kandydata, jakiegoś konkretnego wykształcenia oraz doświadczenia? Przybliży ktoś? Większość opinii dotyczących pracy w tym miejscu było raczej pozytywnych, dlatego podtrzymuję moją chęć zatrudnienia. :-) No i czekam na informacje od Was, bo chcę się dowiedzieć, czy w ogóle będę miała szansę.

Też były pracownik
@Amy

To tak trzeba być gotowym do oddanej i wiernej służby Pani Prezes. Nie należy dyskutować z jej decyzjami nie należy domagać się własnych pieniędzy nadgodziny powinny być trzepane pro publico bono. I trzeba pamiętać że jesteś w pracy więc jest bezwzględny zakaz zaprzyjaźniania się z innymi pracownikami najlepiej wcale nie rozmawiać. To pewnie trauma sprzed kilkunastu lat gdy pracownicy w odpowiedzi na (usunięte przez administratora) Pani Prezes zebrali się i napisali list otwarty. Może czas na kolejny tylko kto się odważy. Zanim on powstanie ktoś życzliwy zdąży już donieść że powstaje. Kto? Zapewne ktoś kto z tak wielkim oddaniem (usunięte przez administratora)

Czy Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra zatrudnia studentów?

Natan

Czy to nie jest słowo na wyrost? O jakie sytuacje wobec pracownika może chodzić? I czy jeśli to tak poważny kaliber zachowań, to czy nie podlegają one pod odpowiednie do tego instytucje?

Jakie wartości są cenione w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Technikum kosmetyczne z makijażem, mogę się szkolic i rozwijac

Moja szkoła, jestem absolwentkom i teraz instruktorem

Renia

Czy w biurze rekrutacji pracuje tylko jedna osobna? Pracowałam kiedyś w sekretariacie szkolnym i szukam czegoś podobnego. Można wiedzieć jakie są zarobki i w jakim okresie roku jest najwięcej pracy? Ze względu na charakter pracy wymagany jest dress code?

Amelia

Mam pytanie czy da się iść na sam wizaż? Jeśli tak to ile kosztuje?

teresa rozalska

uczniowie w tej szkole są rozpuszczeni i maja warunki jakich nie ma. przyklejaja gumy do żucia.chciałabym chodzic do takiej szkoły

Czy nowo zatrudnione osoby w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiście.

@Dyrekcja

Dobrze, a na jaki okres jest ta pierwsza umowa?

@Ewelina

Warunki zatrudnienia (czas trwania umowy, wynagrodzenie, czas pracy) zawsze ustalane są indywidualnie podczas spotkania rekrutacyjnego. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą, proszę przesłać ofertę na adres: sekretariat.woronicza@anagra.pl.

Już pracownik

Nie wiem jak inni, ale ja otrzymałam od razu podczas ostatecznej rozmowy w sprawie pracy, jeszcze przed rozpoczęciem zajęć. Umowa na czas określony.

A.

Pracowałam tam jakiś czas temu. Dostałam umowę zlecenie.

Dariusz
@A.

Jakiś czas temu to znaczy kiedy? Bo może się zmieniło i teraz dają na czas określony a nie zlecenie. Powiesz jakie były zarobki? Najniższa krajowa czy więcej?

@A.

Jakiś czas temu rzeczywiście część nauczycieli była zatrudniana na umowę zlecenie. Obecnie podpisujemy umowy o pracę, na początek na czas określony.

@Dariusz

Więcej i zatrudniają na umowę o pracę.

Dominika

A po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony? Od razu po okresie próbnym można sie takiej spodziewać czy nie bardzo?

niki

ile kosztuje szkoła ? kierunek kosmetyczne?

Sandra Sprenger
@niki

400zł jestem na tym profilu 2 rok serdecznie polecam szkołe chętnie udzielę więcej informacji w wiadomości prywatnej (dla hejterów za ten komentarz nie dostanę jokera)nazywam się na fb tak jak tutaj nick

Alka
@Sandra Sprenger

400zl miesięcznie?

abwhnejenene
@Alka

tak

Dariusz
@abwhnejenene

To są całościowe koszty? Można płacić ratami, bo myślałem żeby załatwić sobie kredyt studencki. Szkoła przystaje na takie warunki?

Edyta
@abwhnejenene

To nie jest dużo :) A zajęć co miesiąc jest tyle samo?

...
@Alka

Kolezanka jedno zero zgubila

@niki

W klasach kosmetycznych płaci się czesne, które miesięcznie wynosi 400 zł - płatne przez wszystkie 12 miesięcy w roku. Można dokonać jednorazowej płatności za cały rok szkolny i wtedy jest zniżka 10 %, więc całość wynosi 4320 zł. Przy płatnościach za pół roku, również jest zniżka, opłata półroczna wynosi wtedy 2200 zł. Ponadto, przy podpisywaniu umowy kształcenia wpłaca się jednorazowo wpisowe, które wynosi 400 zł.

@Dyrekcja

A czy są jakieś zniżki dla osób np. z orzeczeniem o niepełnosprawności? Pozdrawiam, to bym chciała wiedzieć.

Robert

Dla dobrego pracownika firma jest bardzo dobra!!! Może trzeba zabrać się za pracę.

AW
@Robert

Dokładnie..., robić swoje i cieszyć się, że można pomagać tym zagubionym dzieciakom zamiast cisnąć ich z każdej strony jak to często się zdarza w innych szkołach.

Nauczyciel

Wera
@Nauczyciel

zdzisław nowak

moja córka dzięki instruktor Dinie znalazła prace w gabinecie i nam pomaga

@zdzisław nowak

Zawsze z miłą chęcią wspieramy naszych uczniów, szczególnie tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w zawodzie, który wybrali. Bardzo cenimy też zaangażowanie i profesjonalizm naszych instruktorów a od Instruktor Diny można naprawdę wiele się nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra - Łódź

• Jak się pracuje w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Zobacz opinie na temat firmy Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Kandydaci do pracy w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra